Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

Ewcia13 stawiam flaszke :D ze jestes w ciązy na 100% zobaczysz swoje wymarzone 2 kreseczki a co do spadku tem.jest mozlwe tak jak pisalam moja kumpela była w ciazy chodz na poczatku temp. jej nieco spadla dzis jest w 3 miesiącu ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy - jestes niemozliwa:) no zobaczymy komu bedzie sie nalezala ta flaszka:) ale mnie interesuje coraz bardziej przypadek twojej kumpeli. naprawde z ta temp jestem zaskoczona. ja czuje sie tak jak po @. mam ochote na przytulanko a to troszke dziwne. ciekawe jak to wszystko sie zakonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia13 no powaznie ci mowie moja kumpela sama byla zaskoczona a takie przypadki sie zdarzaja uwierz mi to ile ci sie juz spóznia??? mialas tak kiedys ze ci sie az tyle spózniala widocznie jest ku temu powód no ale tak jak muiwsz jak jak pisalam trzymac kciuku sama nie moge ale zycze tego tobie fajnie by bylo miec jaks staraczke na tym topiku mam nadzieje ze jak zaciązysz to nas nie opuscisz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy - bez wzgledu na wszystko nie opuszcze topiku:) a co u mnie bedzie to jutro sie okaze. maz mowi ze pojedziemy na bete wiec licze ze mi nie porwie auta na cały dzien. zawsze mam bardzo regularnie co 25 dni. dzis 27dc. czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa - czyli jutro testujesz? czy poczekasz kilka dni? oczywiscie dam znac jutro co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia13 coty nie testuje @ itak przyjdzie jestem na to przygotowana !!!!!!!ja sie juz przyzwyczailam do tej mysli ze wszyscy wokolo zachodza w ciąże wszystkie kumpele tylko nie ja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa - znam to uczucie. ja nigdy nie zdazyłam zrobic testu bo nigdy mi sie nie spoziala @. dopiero w tym cyklu miałam okazje no ale i tak I kreska wiec bez zmian. no ale kochana moze Ty tym razem zobaczysz II kreski. zycze sie tego z całego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha noi niewem skad tew wymioty co mialam zaraz po miesaczce ktora trwala normalnie 4 dni przez weeknd cheftowalam i potem kolejny sobota ito 2 razy od paru dni mam zgage ale musze isc do lekarza pewnie mi cos zaszkodzilo i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia13 mialam okres wiec to raczje nie mozliwe na 100% na ciąże naprawde sie nie nastawiam jak przycisne sutki to pięka strasznie no ale typowe objawy przedmiesaczkowe terz niewem kiedy dostane wtorek sroda albo czwartek bo nie licze ale patrzac na tamten miesac jakos w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Tak jak mowilam @ zjawiła sie rano. zaczynamy kolejny cykl i kolejna proba. moze sie uda :) pozdrawiam wszystkie oczekujące na swoje szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki:) EWcia nie martw sie mam tak samo jak ty z cyklu na cykl wierze ze akurat tym razem sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulek - ja nie liczylam ze sie uda. juz przywykłam ze @ przychodzi. teraz kolejna inseminacja i kolejna szansa. kiedys sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulek - staramy sie juz ponad 2 lata. i człowiek po takim czasie troche juz inaczej podchodzi do tego. juz za mna czasy gdy co noc ryczałam w poduszke i nie chciałam wychodzic do znajomych bo wszedzie dzieci. teraz inaczej na to patrze i jest duzo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio sie dowiedzialam u lekarza jka jest przyczyna tego ze nie moge zajsc w ciaze:( i musze najpierw dlugo przyjmowac leki a potem moze kto wie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patulek - przepraszam ze zapytam ale jaka u was przyczyna? wazne ze juz wiecie wiec teraz juz pojdzie wszystko dobrym torem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozes.jestem chora na ednometrioze:( i przez to nie moge miec dzieci i dobrze ze zybko wykryta bo to prowadzi do bezplodnosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie mi powiedzial ze pprawdopoodobnie bo objawy wszystkie sa jaak do tego. a laparoskopie mam za 2tygodnie bo straszne kolejki sa u nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta !U mnie dzien jak co dzien dziecko zaprowadzilam do przedszkola,pranie wstawilam i kolejny dzien z mysla przyjdzie czy nie,jednak wszystko wskazuje na to ze przyjdzie zadnych objawow na ciaze nie mam wiec nie ma sie co lodzic. Ewcia13 przykro mi ze sie nie udalo z tego co pisalas wynikalo ze jednak bede te dwie kreseczki,glowa do gory moze w tym miesiacu sie uda. fioletowy lakier a moze jedank warto zrobic bete bo niektore kobietki na poczatku ciazy maja okres z tego co czytalam po forach patulek91 glowa do gory bedzie dobrze,grunt to dobre podejscie do sparawy i nie ma sie co zalamywac no to jeszcze raz dziewczyny powodzenia zycze i uszy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×