Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

prinzesska- twoj M robił badania hormonow? w tym prolaktyne? ja myslałam ze to problem kobiet i nawet o takie badania nie pytałam. myslalam ze M dostanie jakies witaminki i tyle. zobaczymy jakie tym razem beda wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po salfazinie nasienie sie pogorszyło. moze to akurat zbieg okolicznosci ale poki nic nie brał to było wszystko w miare ok. moze akurat ostatnio miał gorszy dzien bo faktycznie malo spal i ciezko pracował wiec mam nadzieje ze te złe wyniki to tylko chwilowa niedyspozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie prolaktyna u mezczyzny tzn zbyt wysoka obniza parametry nasienia i np zaburzenia erekcji...chodzi o znalezienie ewent przyczyny zlego nasienia, moze to byc np za niski testosteron, fsh? Np U mojego po tym jak wykryli u mego podwyzszona prolaktyne zrobili mu tomografie glowy i okazalo sie ze ma gruczolaka przysadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, widze, ze pojawiacie sie tu jak grzybki po deszczu :) Super! Im nas wiecej tym lepiej :) Witam wszystkie nowe kobitki! Zonka czyli Ewcia chyba, glowa do gory, z kazdym nowym cylkem, przychodzi nowa nadzieja :) I trzeba isc do przodu bez wzgledu na wszystko. Jeszcze wszystkie bedziemy "brzuchate" i wtedy bedziemy narzekac ze nam ciezko :) Ale mimo wszystko warto. Ja w czwartek mam biopsje i juz sie boje coraz bardziej, ale nie zamierzam sie zalamywac narazie :) Patulek, mozesz mi powiedziec jakie mialas objawy tej endometriozy? Kobitki, mam pytanie, Co wiecie na temat nadzerki, czy ktoras z was to miala lub zna kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sie rozpisalyscie hehehe no ja jutro powinnam dostac@ jak narazie niemam bołw brzucha itd narazie....tylko ból cycek i to tak strasznie mocnooooooooo jestem przygotowana na nadejscie najgorszego jak co miesiąc a jak sie nam do konca roku nie uda to inseminacji a poki co ja ide jeszcze raz tym razem do innego ginekologa moje znjaome mi polecili ponoc bardzo dobry specjalista i tak musze is na kontrolne badania to przy okazji inne sobie tez zrobie przy przyszlej i nastepnej wizycie ale to jest nasz los staraczek ale fajnie miec tu kogos takiego jak wy mozna sie wyzalic itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa - mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:) trzymam kciuki. dziewczyny ustawcie sobie stopki a w nich najwazniejsze info. bedzie nam łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia tak mialam szczepienia bez tego ani rusz tak mi moja pani doktor powiedziala patulek ja tez mam za 2 tyg laparoskopie wiec chyba bedziemy mialy w tym samym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam przyjac dwie dawki tej szczepionki jedna i potem druga po miesiacu,kazala mi bo to roznie bywa a potm tylko po zabiegu stres bylby bo trzeba bylo by robic badania czy czasami nie zarazili mnie tak mi moj lekarz mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gdy zobaczyłam,że od wczoraj dwie stronki się zapisały to pomyślałam,że to pewnie z gratulacjami dla Ewci 13 ...Tak mi przykro,że się nie udało :( mocno tulam!A zarazem podziwiam Cię za pozytywne podejście i wierze,że to zostanie wynagrodzone :) Ewela K, a o co chodzi w związku z biopsją?Zycze dobrych wyników.Ja dwa lata temu miałam podejrzenie hpv.,na szczęscie po dwóch biopsjach okazało się ,że to stan zapalny prowadzący do nadżerki :( cały czas kontroluje,lecze różnymi specyfikami,ale szczerze mówiąc pomaga tylko na krótki dystans :( Ponoć pomaga tylko wypalanie albo wycinanie zmienionych komórek,ale lekarze mi odradzają ze względu na to,że jeszcze nie rodziłam. Fioletowa,widze w stopce,że @ powinna być dzisiaj,a skoro cisza to wielkie nadzieje i zaciskam kciuki!:) Thinki,wiem,że Ty zajęta staraniami ;) Aska Patulek mam nadzieje,że laparo pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopelinka - ja wiem ze kiedys sie uda i poczekam na ten moment. widocznie jeszcze nie nadszedł mój czas. ale co ta,m juz sie ciesze ze kolejna iui niedługo:) fioletowa - mam nadzieje ze Tobie sie uda i wierze w to:) kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki w stopce jest bląd @ wypada na jutro narazie nie mam zadnych bolo brzucha czy cos tylko czuje sama niewem co moze mi sie wydaje ale zgage tak jakby pali mnie w przelyku ale piersi ciągle bolą dzeki ze aby wy wierzycie bo ja niestety nie wierze w to !!!!!!!!!!!!!!11za duzo razy sie juz zawiodlam 2 lata to juz jest za dlugo jak dla mnie a @ przyjdzie pewnie jutro a jak nie to pojutrze napewno!!! a co do testowania to wiecie ze ja moze w ciagu tych ponad 2 lat tesstowalam moze ze 2 razy zawsze @ przychodzila o czasie 2 razy tylko spoznila mi sie 2 dni ale to byl stres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa - mam to samo z testowaniem. nie zdaze bo @ sie nie spoznia. teraz tylko tak mi psikusa zrobiła. i prosze skonczyc z tym pesymizmem!!! głowa do góry! nie teraz to nastepnym razem:) optymizmu wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowa ja w ciągu ostatnich 5 lat testowałam 4 razy...jak na razie jest remis 2:2 :) A Tobie zycze aby @ się spózniła o co najmniej 9 miesięcy i test był pozytywny. Ewcia w końcu musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam!dawno mnie tu nie było;( a wiec zaciązyłam ale na krótko była to ciąża biochemiczna;((((((((((( @ spózniała mi sie dwa tygodnie to zrobiłam test;)tak strasznie sie cieszyłam jak na tescie zobaczyłam dwie kreski ;D;DDDDDDDDDDDD tyle co ja testów zrobiłam to w koncu dwie kreski mi sie pojawiły;D ale ku mojemu zdziwieniu po 4 dniach dostałam okres;/ lekarz stwierdził samoistne poronienie;((((((((( tak sie załamałam;(((((((((((((((życie jest takie okrutne;(((((((((((przez te cztery dni czułam sie naszczesliwsza kobieta na świecie ;D byłam taka dumna.no ale cóz;( znikneły marzenia;( będę sie dalej z mężem starać ciekawe czy kiedys sie uda;((((((((( ale mam nadzieje ze tak;) to naprawde straszne jak ktos sie stara i jeszcze los go tak oszuka,taka nadzieje sobie zrobiłam a tu nic z tego nie wyszło;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozzka tak mi przykro...ale niemartw sie ja tez to przezywalam 1.5 roku temu z tym ze u mnie lekarz doprowadzil mi do tego ze samoistnie poronilam bo dal mi leki na wywolanie @ mialy dzialac tak ze jesli jest ok to podtrzymaja ciaze a jesli niema okresu to dostsne go ale pomylil sie przy wypisywaniu recepty niby,i dostalam typowe na wywolanie owszem niedostalam @ ale ktores nocy dostalam takich boli ze pojechalam szybko do szpitala i niestety nieudalo sie utrzymac dzidzi po 6 dniach samoistne poronienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to sie nie zalamywac i niepoddawac ja wierze ze za niedlugi czas bedziemy sie chwalic swoimi maluchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopelinko, Z ta biopsja to ja sama dokladnie nie wiem :( Jak juz wczesniej kiedys wspominalam, odkad jestem z moim mezem, mam plamienia podczas stosunkow (i tylko na tydzien przed @). To cholernie uciazliwe :( Z poprzednim partnerem nigdy tego nie mialam. Przeszlam przez cala serje badan i od trzech lat powtarzam wszystkie rutynowe badania ginekologiczne co pol roku i caly czas wszystko wychodzi jak najbardziej w porzadku. Nie moga znalezc przyczyny :( I ostatnio jak zaczelam krwawic bez powodu i pojechalam do lekarza to okazalo sie ze wysciolka macicy jest stanowczo za gruba (a 1,5 miesiaca wczesniej wszystko bylo super) Musza pobrac kawalek tej wysciolki do badania patologicznego. Dowiedzialam sie tez, ze moja mama miala takie plamienia przez lata i stwierdzono u niej nadzerke, moj lekarz o tym wspomnial, ale tu w USA takiego okreslenia sie wogole nie uzywa. Juz nie wiem co mam dalej robic :( Jestem zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela K, skoro regularnie się badasz i nic nie zdjagnozowano to napewno wszystko jest w porządku.Nadrzerkę wykrywa test PaP i badania cytologiczne więc raczej jej nie masz.A skąd będzie pobierany wycinek do biopsji,z szyjki czy z macicy?Jakby to nie było to życze dobrych wyników i takie z pewnością będą :) Nie musze się wczuwać w Twoją sytuacje,bo sama przez to przeszłam i wiem jak to jest...ale strach ma wielkie oczy!Będzie dobrze zobaczysz! Fioletowa, daj znać co u Ciebie!Czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela,doczytałam,że punkcje będziesz miała z endometrium pobieraną...czyli ,co będą Ci robić histeroskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie @ jeszcze nie przyszla chodz mialam troche na wkladce jasno rozowe plamienie to pewnie jutro sie pojawi@ jestem przygotowana piersi tez jeszcze mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozzka,przykro mi że tak się stało :( Tulam wirtualnie Fioletowa,szkoda :( A ja obmyśliłam sobie plan działania,w tym miesiącu ograniczam się tylko do castagnusa,w przyszłym cyklu wspomogę się monitoringiem,a jak nie będzie upragnionych efektów,to po nowym roku poprosze gina o clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez czekam na @ mam nadzieje ze za dzien dwa przyjdzie bo za 13 dni laparo juz zaczynam odliczac tylko zeby ta @ przyszla chociaz dzisiaj brzuch mnie tak strasznie boli ze co chwile chodze do lazienki sprawdzac czy nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostalam dzis rano no ale spodziewalam sie tego wkoncu jak co miesac!!!zreszta mi wywrózono z obrączki ze bede miala tylko jedno dziecko syna i bede dlugo na niego czekala takze więc czekam juz 2lata to pewnie sobie poczekam nastepne 2 albo 3 trudno zajrze tu czasem do was ale juz mnie mecza te fora musze od tego odpoczac bede czasem tu zagladac co sie u was dzieje zycze wam wszystkim 2 kreseczek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozzka cóż, przykro mi :( , tak bywa , taka nasza kobieca dola. Jedne od tako zachodzą w ciążę a, drugie latami się starają. U mnie nic ciekawego od soboty do poniedziałku będę czekać na @ jak nie przyjdzie to zrobie test, ale wątpie w to bo tak mnie plecy w krzyżu bolą że czasami z bólu się zwijam. No muszę wytrzymać. Ja w sumie jestem po clo, ale wątpie w to że mi się udało. Więc czekam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny za 12 dni laparo dzisiaj powinnam dostac @ a niedostalam jak narazie zaczynam sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×