Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggi.

Co robią wasi mężowie jak nie chcecie się z nimi kochać ?

Polecane posty

Gość seksowna malzonka
ja tez tak robie oczywiscie :D wiele kobiet tak robi, nie ma nic przyjemniejszego niz rozlozyc nozki za nowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie
Ja tam nie lubię się prosić, jak żona nie ma ochoty i prośby nie pomagają to odpuszczam. Czekam aż usnie, puszczam sobie jakiś filmik i sam sobie daje rade. Wole zrobić sobie samemu dobrze niż "dymac trupa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa25
łącząc przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacc
No spoko, mozna ale lepiej znalezc sobie takie ogloszenie na necie albo w galerii, wiadomo odrazu oco chodzi. No ale co zrobic, facieci sa glupi skoro ida na to w domu, zobacza cipke to przestaja myslec ale nie wszyscy na szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna malzonka
a wiesz dlaczego wiekszosc prostytutek wcale nie jest ekstra atrakcyjna ? bo te najladniejsze wola stala umowe z mezem lub sponsorem no proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacc
no pchanie zwlok jest malo ciekawe, lepiej sie zajac samemu soba w ostatecznosci bo najczesciej trzeba sie zajac kobieta, prawie nigdy nie zdaza sie zeby nie nabrala ochoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna malzonka
sacc - zasadniczo wszyscy a Ci najmniej swiadomi tego daja sie najlatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacc
no musze sie z tym zgodzic, nawet jesli nie jest to tak wprost powiedziane ze jeden raz bluzeczka to jest to raczej za cale zycie, dom, samochod, brak koniecznosci pracy, standard zycia, nawet jak kobieta nie jest szczesliwa to nie odejdzie ze wzgledu na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacc
Moze i sie daja ale swiadomie, zalezy od podejscia faceta do kobiety czego oczekuje, jesli tylko seksu to nie jest to problem zeby cos kupil ale jesli jest to normalny zwiazek to facet jest poprostu frajerem i takich niestety jest za duzo :P a moze i stety dla Was kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wbrew pozorom
Zakochany facet jest bardziej zaślepiony niż zakochana kobieta, oni zakochują się rzadziej, ale mocniej i bardziej prawdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .-.-dorota...r...-.-
Mój jak naprawde nie mam ochoty to mnie przytula i idziemy spać. Ale mi się właściwie zawsze chce ;) Może to przez różnice wieku i dlatego nie mamy z tym problemu. Zresztą niedawno mi powiedział żę bardzo lubi seks ale nie jest to dla niego najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetttte
ja mojemu stawiam wtedy podstępnie piwo i mu ochota przechodzi, a nawet jeśli nie, to po 3 piwkach i tak mu flaczeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka danka
ja swojemu wystawiam ale mocno go ściskam pochwą, parę minut i kończy i po zabawie, nie ma co się droczyć, a chop zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentatorka38
mój dostaje wtedy 2 min na zwalenie ale musi klęczeć przede mną na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEZŁA DIABLICA
mój się wtedy jeszce bardziej napomina, najczęsciej w końcu kończyy w łóżku, uwielbiam teg jego umizgi, szczegłnie jak najpierw usłyszy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala jedza....
moj sie obraza, co mnie bardzo wkurza i chcac zemscic sie na nim za focha, jako ze mam paskudny charakter, to chwile poudaje, ze sie zgadzam, ponakrecam go, nastepnie mowie kategoryczne NIE i ide spac:D uwielbiam wtedy jego wscieklosc hahahaha, a co on sobie mysli, ze moim panem jest? w naszym zwiazku to ja RZADZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentatorka38
wczoraj też dostał, ale 90 sek, nie zdążył, biedaczek, a dłużej nie pozwoliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieliszek wina z trutką
Mój mąż cierpi w ukryciu chyba, bo nic nie mówi, oprócz "no to dobranoc". A może w ogóle nie cierpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
No to życzę wam powodzenia dziewczyny. Jak będziecie tak stale odmawialy, to facet poprosi jeszcze raz i jeszcze raz i piąty i dziesiąty raz, ale w pewnym momencie stwierdzi że ma dość proszenia się i zaliczy inną, a co gorsza będzie mia wymówkę przed samym sobą, i to jest najgroźniejsze. Nie mówię że kobieta powinna być zawsze gotowa aż pan i wladca skinie paluszkiem bo chce numerek. Każdy facet zrozumie że kobieta źle sie czuje albo jest zmęczona. Ale ciągle odmawianie doprowadzi do takiej sytuacji o jakiej napisalem. Owszem sex powinien być obopólną przyjemnością, ale pomyślcie w ten spposób, ile razy facet robi coś bo wy macie takie widzimisię? Skopie ogródek, zawiezie mamusię, przytarga zakupy, remont zrobi. Jeśli poczuje się doceniony to bedzie robi to chętniej, a jak nie to wyrucha inną, nic nie bedzie chcia robić w domu i jeszcze sam się przed sobą usprawiedliwi. przemyślcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mężulo
chodzi wtedy półobnażony ze stojącym wackiem i w ten sposób pokazuje, że mu nie dogadzam, próbuje się o mnie ocierać, masuje sobie tak, bym widziała, ale ja nie lubię tych jego cyrków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej żony
ja biorę interes w swoje ręce i.... przeżywam rozkosz bez niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MÓJ KOCHANY
też się sam zadowoala, ale tak, żebm ja widziała, czasami poprosi, by mu choc pokazać pusię, czego już nie odmawiam i wtwedy robi sobie dobrze patrząc się na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim123456
jesteście żenujące. Zmuszacie swoich facetów(mężów) żebys ię prosili o sex. Nawet sobie nie zdajecie sprawy że same sobie kopiecie dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak napisał poprzednik My mamy inny mechanizm seksualny i to powinnyście zrozumieć.Po co niszczyć waszych facetów awersją do seksu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrazony
mój sie obraza i cały nastepny dzień jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×