Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggi.

Co robią wasi mężowie jak nie chcecie się z nimi kochać ?

Polecane posty

Gość Lolita Taka
Albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zawsze powiedzieć, że mam wielką ochotę na wyuzdany seks. I jakby chciała to może wziąć w tym udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexie22
po co te nerwy? te sytuacje opisane tutaj, przecież nie zdarzają się codziennie, czasami jak boli nas głowa, czy mamy okres to się odmawia, ale nie non stop, przecież nie jesteśmy jakimiś worami do dy**ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345qwerty09876
"po co te nerwy?" Oczywiście, że nie zawsze trzeba mieć ochotę. Ale dlaczego niektóre kobiety traktują wtedy człowieka, którego teoretycznie kochają w taki sposób: " 15:06 Malwa25 ja staram się wynegocjować jakąś nową bieliznę albo bluzkę przy następnych zakupach" " 15:41 seksowna malzonka ja tez tak robie oczywiscie wiele kobiet tak robi, nie ma nic przyjemniejszego niz rozlozyc nozki za nowe ciuszki" " 11:45 komentatorka38 mój dostaje wtedy 2 min na zwalenie ale musi klęczeć przede mną na kolanach" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexie22
no to już troche przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara 1986
Moj maz najpierw zaczyna mnie calowac w szyje- piescic i liczy na to ze przyjdzie mi ochota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximychaa
SEX to nie wszystko..mimo iz uwielbiam go,moj maz twierdzi ze jestem nimfo..:D,to mam dni kiedy poprostu nie mam ochoty. A tym bardziej nie robie tego bo on chc lub odrotnie. WUROZMUALOSC to cos waznego w zwiasku, cos czego brakuje ludziom ktorych zwiazek opiera sie tylko na sexie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szufladzie po mojej stronie łóżka trzymam taki specjalny żel... jeśli nie mam ochoty wyjmuje mu ten żel i proponuję by sam sobie obciągnął :) ozywiście dotaje ataku szału aż w końcu uklegam, bądź niby mnie gwałci :) lub schodzi na dól do salonu spać :) śmiechu z nim co nie miara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukrukruk4
jak mi nazeczona nie chce dać , to , jej daje 200 i daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż ja jako facet
powiem tak ze ja jak już nie daje mnie ze 2,3 tydnie to ide do koleżaneczki i już po kłopocie i lżyj na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Mój szmaciarz trzaska drzwiami z krzykiem że idzie na ...y. Wraca po 3 godzinach i nie wiem czy był czy nie. Nie wącham mu ...a chociaż próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla
6 minut temu, Gość Ilona napisał:

Mój szmaciarz trzaska drzwiami z krzykiem że idzie na ...y. Wraca po 3 godzinach i nie wiem czy był czy nie. Nie wącham mu ...a chociaż próbowałam.

 Napuść wody do wanny i niech włazi! Jak ma puste jaja to będą mu po wierzchu  pływać! Wtedy na 100% był na .urwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 16:58, Gość Wera-taka napisał:

nie wiem, c robi, mówię NIE i reszta mnie nie obchodzi i tak przyjdzie znów

Albo pójdzie do innej...Nie bądz taka pewna, że przyjdzie, bo jak inna da mu lepiej, to przestanie do Ciebie przychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×