Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggi.

Co robią wasi mężowie jak nie chcecie się z nimi kochać ?

Polecane posty

Gość pupa lupa
a mój m wczoraj był taki napalony na mnie ze sama sie zdziwiłam (nigdy go nie widziałam w takim stanie) :) wczoraj faktycznie nie miałam chęci ale rozebrał mnie do naga i zabrał pod wspólny prysznic(w moment mi sie zachciało)- w nagrode dostał lodzika ;) a potem szalał jak młody ogier...a gdy juz naprawde nie mam chceci to po prostu mu mówie ze nie i siedzi naburmuszony przed tv albo idzie spać - nieraz taka zołza jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odcina się dopływ gotówki i następnego dnia z samego rana ciągnie jak turbo-odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudaidziwki
nie no ja nie rozumiem , jak mozna sie onanizowac przy zonie , jak nie ma sie ochoty , to poprostu rozkracza sie nóżki i uadaje orgazm i juz , albo wypina na pieska , facet 5 sek i konczy, ale ja sobie nie wyobrazam zeby moj mąz jak mu odmowie walił sobie przy mnie konia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra.ca.
odmawiacie??!! a wyobrazcie sobie ze ja sie nie kochalam ponad tydzien bo miałam okres wiec w tym czasie zrobiłam mojemu lodzika. dzis gdy juz po okresie przyjechał to sie tylko po przytulał i pojechał. chociaz wie ze ja juz tak długo nic! jestem obrażona i zawiedziona. bo ja mu z połykiem a ten mnie nawet przeruchac nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgfntb
abraca - to ja Ci wspołczuje:P ja i moj partner zawsze chcemy wiec pod tym wzgledem jest super.:D i wspołczuje waszym facetom wy głupie kobiety. ciekawe jakbyscie sie poczuły gdyby on odmawiał i jeszcze jedna z was napisała ze potem jeszcze go podłudza i znowu zostawia.. idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja niezła
taj jak jedna z poprzdniczek, nic nie przeszkodzi, by mu po prostu wypiąć, niech pociupcia i skończy i sprawa za łatwiona, po co się obruszać, czy jakieś negocjacje uskuteczniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata222
j a mojemu robię ręką od niechcenia, trochę mocniej ściskam niż zwykle i tryska po 2-3 min, voila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiaa
wlasnie znalazlam ten temat bo mam problem. moj facet ciagle na lega na seks pzy czym ja za kazdym razem odmawiam bo mam ostatnio stresujace syt. w pracy. wiec on okropnie sie złosci i obraza. a zmuszac sie do seksu nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa Jadzia
mój wali pół nocy konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żoneczka chętna
ja przestałam odmawiać, bo jak odmawiałam przez dłuższy czas, to mój mężulo spuszczał się na sam widok mojego tyłeczka i było po zabawie, a jak ma regularnie, to i ja jestem zadowolona, więc lepiej się przemóc, by bbył kondycyjnie w dobrej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeeee
mówię do mojego chłopa no poproś mnie ładnie- on prosi,że czego chcesz pytam dalej - chcę cię rżnąć, a póżniej mi tak dogodzi,że całuję go po stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia jedna
ja się w końcu zgadzam po dłuzszych negocjacjach, ale stawiam warunek, ze robimy po mojemu, tzn. ja decyduję o pozycjach, o pieszczotach i ich długosci, a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia29
ja mojemu pozwalam wtedy zabwaić się z moimi stópkami, leżę sobie i oglądam tv a on wjeżdzą pomiędzy moje nakremowane stópki, ja się nie wysilam, a mężulo zadowolony że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia29
zapomniałam dodać że często później muszę prać pościel bo ten tępy chuj spuszcza się prosto w prześcieradła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
No to faktycznie tępu chujek z niego. A nogi chociaż masz czyste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia29
podszyw!!! oczywiście, ze na prześcieradło, a atakże na moje stópki, które potem starannie wyciera, ręką też czasami zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonka nie zawsze chętna
ja w takiej sytuacji się z moim droczę, daję mu nadzieję na pełny stosunek, ale zawsze wycofuję się w ostatnim momencie, lubię widzieć jego minę w takich momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza za dnia
mój musi ci jakiś czas być niezaspokojony, pozwala o na lepszy kontakt nastęnym razem, a poza tym, jak się spuści, to mało potulny jest, nic więc nie przeszkadza, żeby czasami prosł, a ja nic a nic się nie ugnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenso
Ja tylko raz odmówiłam, ale byłam diabelnie zmęczona. Najczęściej jak nie mam ochoty, to nie mówię, że nie mam, tylko robię loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farurej
Ale macie bystrych mężów. Możecie im ode mnie przekazać pytanie: Czy warto wchodzić w związek małżeński, by być zmuszanym do uprawiania masturbacji? Jestem młody i odpowiedź panów doświadczonych życiowo wiele dla mnie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria48
mnie nie interesuje, co robi, jak mówię, że nie, to mnie on przy6najkmniej nie przekona, chyba że zmienię zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Ja tam zawsze chcę więc nie wiem co mój mąż by zrobił. No chyba że akurat ciężko chora jestem to mogę nie być w stanie. Ale w takiej sytuacji mąż ma dla mnie pełne zrozumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczenie górą
j a mojemu nie zawsze pozwalam nawet gdy sama średnio chcę, lubię widzieć jak prosi i się stara, lubię słyszeć jak prosi o moją zgodę, by mógł sobie zwalić , a ja mu wymyślam niewygodne pozycje i niekomfortowe sytyacje , hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrr
ja sie umaiam z inna ... bo nie znosze jesli daje kobiecie wszystko czego ona potrzebuje jako kobieta a ona nic nie daje w zamian - biore wtedy od innej a jak jej sie nie podoba to do widzeniu ps. jedyna metoda na wasze szczescie faceci gdyz zwiazki musza byc dobrane pod wzgledem sexualnym a nie rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlot wrednych i durnych kurew w tym temacie. Jeszcze troche poodmawiajcie a wasi mezowie beda dymac na boku wszystko co sie rusza tylko potem nie przychodzcie na forum plakac. Zal dupe sciska jak czytam wypociny idiotek z feministycznym podejsciem. Glupie kurwy na zyciu sie nie znacie a potem czarna rozpacz bo maz zdradzil ze 18letnia szmatą osiedlową. Leczyc was trzeba tepe dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×