Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Czekoladka_

10-15 kg w dół!!!!

Polecane posty

hej dziewczyny jest tu ktos? musze sie do czegos przyznac nie dalam rady moja dieta trwala 2,5 tygodnia uwazam ze choc troche waga powinna ruszyc w dol tymbardziej ze niby na poczatku szybciej leci... do tego jak mowilam stosowalm diete 1000 kcal, nic nie podjadlam ...a moj waga nic sie nie ruszyla wiec sie zalamalam i ktorys dzien z rzedu jem wszytsko co mi w rece jadalnego wpadnie jest masakrycznie chcialabym zrzucic10 kg tylko jak ? pomoze mi ktos? bbo ja juz naparwde nie mam pomyslu a przez te ostatnie dni gdy tak jem czuje sie w stosunku do siebie winna ze sama sobie taka krzywde robie...macie jakies pomysly??pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczylam ale tak zeby nie przesadzic...znaczy napewno to jeszcze nie wina ciezszych miesni...a jadlam zarowno nabial oczywiscie w wersji light z jak najmniejsza iloscia tluszczu pieczywo pelnoziarniste lub chrupkie duzo warzyw czasem owoce...mieso to drob gotowany zadnych smazonem fast foodow czy innych tluszczy ...naprawde nie wiem juz co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Zabiał w wersji light zazwyczaj choc produkty light mają mnie tłuszczu i czesto nawtet mniej kalorii , niestety kosztem tego mają więcej węglowodanów niż produkty zwykkłe. A to właśnie węglowodany powinno sie szczególnie ograniczyc na diecie odchudzajacej. Nie wiem, co jeszcze moge doradzic, bo przy diecie 1000kcal powinnas juz cos schudnąc To co w moim przypadku poskutkowało to ograniczenie węglowodanów, a zwięszkenie ilości spożywanego białka. No i ja jeszcze stosowałam CLA. Na początku topiku pisałam pod nickiem 'stosuje CLA' - możesz przejrzec tam moje wpisy.I powiem, ze to własnie po rozpoczeciu stosowania CLA waga zaczęła spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz go nie stosuje miałam taki produkt jak w linku http://www.sfd.pl/Nowo%C5%9Bci__CLA_Green_Tea-t476419.html Stosuje sie 2 tabletki dziennie wiec starczył na miesiąc i na tum poprzestałam stosowanie. Gy metabolizm się przestawił dalej chudłam nawet po zaprzestaniu stosowania. Cena wynosiła cos między 25 a 30 zł cwiczyłas tak zeby nie przesadzic, tzn jak? Ile dni w tygodniu? jak długo? jakie cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen 2h raz w tyg tak samo aerobic i silownia takze nie forsowalam sie na tyle zeby to ze waga nie spadala bylo spowodowane tym ze miesnie sie wyrabiaja i wiecej waza zreszta wizualnie tez ani grama nie schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi jeszcze powiedziec po jakim czasie od rozpoczecia stosowania tego zaczelas chudnac??? i ile mniej wiecej w jakim czasie? bo chcialabym wiedziec w razie jak zaczne stosowac czy to dziala odpowiednio na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam, to po 2 tygodniach ważyłam jakis kilogram mniej Ale u ciebie spadek będzie wolniejszy, gdyz ja startowałam z wagi 70 kg. Im większa waga startowa, tym mniej szybszy spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno wahanie poziomu wody worganiźmie jeżeli np jestes przed miesiączką to mimo diety wga prawdopodobnie nie zmaleje, gdyż zwiększa się wówczas poziom wody w organizmie, o ta woda też swoje waży. Nie wolno o tym zapominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny!!! wrociłam ;) było swietnie choc pogoda nam nie dopisała, ale jak ma sie przy sobie wspaniałych ludzi to wszystko znika :) diety 1000 kcal sie chyba nie trzymałam tzn nie liczyłam :) zdarzyło sie ze zjadłam kebaba np.dzis stanełam na wadze i jest 63.7 , było 63.5 wiec nie jest zle ;) a jak u Was? Mięta? Malinka? Talia -jak tam Twoja waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) bardzo chciałabym schudnąć, mój wzrost to 174 a waga 64 nie mam pomysłu na dietę dla siebie, na codzien jem bardzo bardzo dużo, i to jedzenie typu pizza, kebab itp, macie jakies porady co zjesc aby nie czuc głodu za 15 minut??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zdecydowałam ze od jutra przechodze na diete warzywno owocową- spróbuję! potem stopniowo bede dodawac inne produkty. Mięta moze sie do mnie przyłaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tutaj tak spokojnie? dziewczyny moja waga szaleje :( wczoraj pisałam ze sie wazyłam i było 63,7 a dzisiaj 66,2 czy to jest mozliwe??? to ponad 2 kg ;( ludzie ja juz nie wiem co robic,załamalam sie strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda woda i jeszcze raz woda wszystkie takie skoki wagi są zazwyczaj spowodowane wahaniami poziomu wody w organizmie. Nie powinno sie oceniac wagi z dnia na dzien. Powinno byc kilka dni różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talia gratuluje ;) pierwszy cel osiagniety!ależ ja Ci zazdroszcze!!!kg spadają Ci ksiązkowo, nie za szybko nie za wolno.10 kg to znaczna róznica, jak sie czujesz o tyle lżejsza? :) chcesz schudnać wiecej, czy tyle Cie zadowala? :)pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilogramy spadają coraz wolniej jak widac Czuje się lzejsza, wchodze w mniejsze ciuchy, ciało ma inny kształt. Cel nie jest do końca osiagniety bo chce to 5 z przodu zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 z przodu eehh juz niedługo zobaczysz ;) zyczę Ci tego! ja zapisałam sie na silownie, jutro rano juz ide na aquaaerobic, zaczynam cwiczyc, tzn chodzic na zajecia(aqua, step itp) a w międzyczasie silownia.moze sport mi pomoze :( bo juz nie mam na siebie planu. mięta a Ty jak sie masz? Malinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam TiTiJo - jak idzie na siłowni? Myśle, ze to bardzo dobry pomysł z siłownią i basenem w krótce zobaczysz efekty. Chodzisz codziennie? Cała reszta - co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu pusto w tym naszym topiku. na silowni byłam tylko raz, bo jako tako wole chodzic na zajecia(bardziej sie na nich męcze ;))chciałabym 4, 5 razy w tygodniu, choc to wszystko zalezy od wielu czynników.w tym tyg.byłam juz 3 razy :) inaczej sie czuje a poza tym fajnie jest wyjsc do ludzi!w tym tyg.mam kolejną impreze - urodziny męza - ponad 20 osób i weź to człowieku ogarnij :D wymyslam własnie menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu pusto w tym naszym topiku. na silowni byłam tylko raz, bo jako tako wole chodzic na zajecia(bardziej sie na nich męcze ;))chciałabym 4, 5 razy w tygodniu, choc to wszystko zalezy od wielu czynników.w tym tyg.byłam juz 3 razy :) inaczej sie czuje a poza tym fajnie jest wyjsc do ludzi!w tym tyg.mam kolejną impreze - urodziny męza - ponad 20 osób i weź to człowieku ogarnij :D wymyslam własnie menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Talia :) po urodzinach fajnie,wszyscy zadowoleni :) jedzenia przygotowalam sporo i w sumie wszystko zeszlo, najbardziej smakował strogonov, który zniknął w momencie :) na silkę chodze, na zajecia tez, w tym tyg byłam juz 3 razy(efektów poki co wagowych nie ma, choc ciało sie zmienia(tak mi sie wydaje)pocieszam sie ze to dopiero 2 tydzien. pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×