Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Czekoladka_

10-15 kg w dół!!!!

Polecane posty

Gość magda-10kg
powiem ci ze ja niegdys te prawie 10 kg schudlam w przeciagu okolo 2 miesiecy moze poltora z ogonkiem cos takiego a dokladnie nie pamietam i wcale jak juz pisalam nie bylo jako takiego jojo ...wiesz...podobno 1000 kcal to najlepsza dieta ...tak mowia w kazdym razie kiedys pomogla zobaczymy jak teraz bedzie .... normalnie mimo ze mnie nie widzicie ale az mi wstyd podac wage i wzrost widze twoje kg ktorych nie jest strasznie duzo a ie masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czesc Magda, miło cie u nas widziec. Tabelka moze jest dobrym pomysłem, tylko ja bym wolała zapisywac sie w niej co 2 tygodnie. Jak po stopce mi spada ok kilograma na 2 tygodnie, więc co tydzien byłoby dla mnie za czesto. TiTiJo leci w porządku, w ten weekend trochę imprezowałam. Ciekawe jak to się odbije, no ale czasem też trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
a i w koncu nie podalam moj wzrost 170cm waga 63,5kg ....uff jakos poszlo przyznanie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
jasne co dwa tygodnie tez dobrze tak rzucilam poprostu pomysl zeby jakos NAM pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - jak na ten wzrost to nie jest tak źle. Myśle , że jak schudniesz 5 kg, to ten juz będziesz super wyglądac. No ale to wyjdzie w praniu. My jesteśmy niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
a ile wzrostu macie jezeli moge wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 160 cm w porównaniu do Twojej wagi to ja kurdupel jestem :D moim zdaniem jak na 170 cm to mało wazysz, no ale Ty sama wiesz w jakiej wadze czujesz sie najlepiej. jesli chodzi o tabelke to tez chyba wole co 2 tygodnie :) Talia poimprezowac kazdy musi, hehe ja w tym tygodniu dosc spokojnie bo mąz tym razem miał wychodne wiec ja siedzialam z dzieciątkiem w domu :) ale i tak było miło bo wpadła do mnie kolezanka i gadałysmy chyba do 3 oczywiscie nie o suchym pysku :) ten okazyjny alkohol pasowałoby tez ograniczyc bo to zabójstwo kaloryczne :/ dziewczyny jaka pic lepiej herbate- czerwoną czy zieloną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lekko ponad 160 może 161 lub 162 , nie wiem dokładnie. Herbate najlepiej pic na zmiane np 2 tygodnie zieloną, 2 tygodnie czerowną- tak mi się wydaje. Słyszałam, ze zielona herbata pobudza metabolizm, ale po kilku tygodniach organizm się przyzwyczaja, wiec chyba najlepiej zmieniac te herbaty, aby się nie przyzwyczaił. Ja teraz piłam zieloną herbatę, ale następną już kupiłam czarną - bo czerwonej nie lubie z bardzo- dla mnie smakuje jak cegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pije zieloną i tak mi nie smakuje ze masakra :) ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.ani tej ani tej nie lubie ale trzeba sie nauczyc je pic! dzisiaj zjadłam na sniadanie 200 g twarożku z ogorkiem, pomidorem szczypiorkiem i szynką.na obiad pieczone udko z kurczaka z sałatą i teraz jeszcze 2 parówki.Tyle na dzis chyba ze bede bardzo głodna to wtedy zjem jeszcze jabłko.jak myslicie jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przede wszystkim nauczyc jesc małe porcje a czesto.moim błedem jest ze lubie sie najeść szczegolnie na noc, w dzień mogłabym nic nie jesc a popołudniu sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
ja uwazam ze zielona gdyz nawet jezeli w Ciebie "organizm sie przyzwyczaja" to gdy przestaje wplywac na odchudzanie to nie zapominajmy o zawartych skladnikach zbawiennych dla oczyszczania organizmu z toksyn oraz dla naszej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
pamietajcie tez ze nie chodzi o to zeby jesc do godziny 18 tylko 2 godziny przed snem zby organizm zdazyl spalic wiekszosc wiec jezeli idziemy spac o 24 to przekaska o 21 nie zabije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
a jakie wagi sa waszym marzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim pierwszym celem jest 59, potem bardzo chcialabym zjechać do 52 choc nie wiem czy kiedykolwiek mi sie to uda :) a marzeniem jest {50} tyle wazyłam 4 lata temu(przed ciążą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
a talia max do ilu chcesz zejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
a widze ze narazie we 3 jestesmy??...a dziewczyny wasze bmi uklada sie na poziomie normy czy nadwaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz sie załamałam, w sumie nigdy nie sprawdzałam BMI i sprawdziłam...mam nadwage! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
jest ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
no i spojrz na to inaczej!!mas zmotywacje zeby zapalilo sie zielone swiatelko na tej skali!!!!!! a zreszta sprawdz jeszcze ze dwie strony internetowe na ktorych mozna to obliczyc gdyz ja na kdej mam nieco inne wyniki wiec sprawdz i napisz a ja tymczasem mam do was obu pytanie czy kiedys bylyscie na jakis dietach?z jakim powodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bmi na początku odchudzania wskazywało na nadwage. Teraz jest w normie. No che ważyc w przedziale 50 - 57. No ale to bedzie zależało od mojego wygladu. Jeżeli np. przy 56 będe się sobie podobac i dobrze się czuc, to na tym poprzestane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszekkkk
APEL LUDZIE OPANUJCIE SIE TO CO WY TU PISZECIE MASAKRA MASAKRA TE POZAL SIE BOZE DIETY TO SĄ GLODOWKI KTO NORMALNY ODCHUDZA SIE NA DIECIE 1000 KCALORI ROBISCIE SOBIE KRZYWDE POTEM NA 100000 % JOJO GWARANTOWANE OPANUJCIE SIE ZNAM SIE NA TYM WIEM CO PISZE NIESTETY ZMIENIC SIE TRZEBA NA CALE ZYCIE SPORT I ZBILANSOWANA DIETA TO PODSTAWA PRAWIDLOWY ROZKŁAD TŁUSZCZY WĘGLOWODANÓW I BIAŁKA ZAPRASZAM NA TAK NA MARGINESIE POP TAKICH DIETACH NIGDY NIE DOJDZIECIE DO WYMARZONEJ FIGURY TO JEST BLEDNE KOLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
odpowiadam na wypowiedz miszekkk...ja juz stosowalam te diete i efektu jojo nie bylo a druga sprawa ze chcialabym zauwazyc ze pare wypowiedzi wstecz pisalam o zmianie nawykow zywieniowych na stale...wiec prosilabym o uprzednie przeczytanie tego co tu piszemy i komentowanie tego dopiero po przeczytaniu a nie zakladanie ze sa tu histeryczki ktore chca , nie zwracajac uwagi na swoje zdrowie, jak najszybciej schudnac bo tak nie jest i zgadzam sie z Toba ze zdobycie figury wiaze sie z "przestawieniem" na stale zarowno w odzywianiu jak i sporcie ...zgadazam sie w stu procentach i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po poprostu nie jestem w stanie zrozumiec osób ktore wchodzą w jakis wątek i komentują nie czytając nawet co kto pisze, haaalo to nie jest watek dieta 300 kalorii staramy sie schudnąc logicznie, zreszta Talia jest tego przykładem.szkoda nawet pisac na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - ja juz chyba stosowałam wszystkie szybkie diety - kapusciana, kopenhaska,amerykańska,tygodniowa chudłam ale kg wracały.dlatego chce schudnąc jedzac normalnie ale ograniczyc swoje słabosci, przestawic sie z godzinami jedzenia.oby sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
no i mysle ze to bardzo dobry pomysl ja jak juz pisalam chce postosowac troche te diete 100 kcal a potem po osiagnieciu lepszej wagi chce wogole przestawic swoje zywienie...zreszta kazda z nas zna swoj organizm i wie jak bedzie lepiej a nawet jezeli nie to czlowiek uczy sie na bledach a zadna z nas chyba nie odchudza sie w sposob wycienczajacy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
oczywiscie nie 100 tylko 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-10kg
jesrescie moje odchudzaczki? jak minal dzien? dalyscie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×