Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Czekoladka_

10-15 kg w dół!!!!

Polecane posty

no ja ucze sie-studiuje i pracuje a to ze wczoraj mialam zly dzien zwiazane z tym drugin ...dowiedzialam sie ( bo mam umowe do listopada) ze narazie nie moga mi umowy przedluzyc chocby chcieli brak etatow...zalamac sie...a ty?mozesz cos o sobie powiedziec moze na poczatku pisalas nie wiem ale nie chce wertowac tych 16 stron w poszukiwaniach tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobietki, bede tu zagladac, choc jakos ostro nie dietkuje teraz... Po prostu staram sie zdrowiej jesc, choc bywa trudno :) Wczoraj byla pomidorowka, ale musialam chlopu cos wiecej zrobic, wiec zrobilam nalesniki z brokulami, szynka i cebulka, do tego spontanicznie wrzucilam ketchup i oregano, posypalam mozarella i zapieklam. Kaloryczne cholerstwo,ale zrobilam tylko 3 (1 dla mnie), zebysmy sie nie obzerali. Smakowaly jak z restauracji :P Kurcze, lubie gotowac i to mnie gubi... Ucze sie nowych potraw, np fajny gulasz mi wyszedl. Chyba musze inaczej planowac jedzonko, albo mrozic porcje dla niego, wtedy latwiej swoje amciu przygotowywac , i niezaleznie. Poki co, mniej smieci, mniej slodkiego i w ogole MŻ. Nie popadac w hedonizm :) Teraz czytam autobiografie Patricka Swayze "Time of my Life"- nie widzialam jej w polskich ksiegarniach, a jest naprawde bardzo, bardzo fajna. Czyta sie, jakby czlowiek siedzial obok niego i sluchal! Jest tez w formie audiobooka,ale nie lubie "sluchowisk". W kazdym razie na Gwiazdke mozecie sobie zazyczyc,albo komus sprezentowac, o ile jest polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięta - ja mieszkam w Irlandii juz 5 lat, mężuś pracuje a ja aktualnie "siedze w domu" z 3 letnim synkiem.choc od stycznia bedzie chodził do przedszkola tak na 3 godziny dziennie, wiec chciałabym znaleźć jakąś dorywcza prace.Malinka tez jest w Irl.ale na drugim końcu :) Malinka- ja tez uwielbiam gotowac, wymyslać cos nowego, przeszukiwac internet.czesto mamy gości wiec staram sie mieć czesto cos innego, uwielbiam robic wymyślne przystawki itd :) a te Twoje nalesniki brzmią zachecająco - koniecznie musze je kiedys zrobic.Ksiażki o Patricku nie czytałam ale jak tylko znajde w Polsce to pewnie kupie, angielskiego nie mam az tak dobrego zeby czytać książki(a szkoda bo tutaj są niedrogie) aaa i zapomniałam napisać ze waga dzisiaj drgnęła :D w koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehh dopiero poł kg ale zawsze to cos ;)mięta a jak tam u Ciebie? Talia niedobrze ze jestes chora, w miare mozliwosci wygrzewaj sie w domciu, a ćwiczeniami sie nie przejmuj.bylebyś wydobrzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja psychicznie kulawo podlamalam sie wczoraj ale staram sie ze wszystkich sil trzymac tej dziadowskiej diety ale ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ostatnio mam cieżkie dni... moj tata miał wczoraj drugą powazną operacje(przeszczep żył w nodze) poki co jest coraz gorzej a nie lepiej, niewiadomo jak to wszystko sie skonczy :( o jedzeniu nawet nie mysle choc naleze do osób jedzących w stresie... jakis dziwny ostatnio ten okres dla wszystkich, znajomym tez nie za dobrze sie układa.mam nadzieje ze juz niedługo bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cholercia rzeczywiscie nieciekawie...zalamana jestem ja... i do tego widze ze u was tez kulawo...ech:( tak jak mowisz oby wszytsko tylko zaczelo sie kierowac ku lepszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenys i do tego mam wrazenie ze nic sie nie rusza z moja waga:( czuje ze to nic nie daje..ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięta głowa do góry!!! nie załamujemy sie :)ja np.przywykłam do szybkich diet gdzie w przeciagu 3 dni 2 kg mi leciały w dół, wiec teraz tez to dla mnie jest męczące, ale pocieszam sie jedynie tym ze jak waga spada powoli to bezporwtonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nic nie ubyło. na początku odchudzania waga może spada szybciej, ale teraz u mnie nie jest to więcej niż 1 kg w ciągu 2 tygodni, więc trudno ten spadek wagi zauważyc w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻 ja od rana sprzatałam, potem pojechałam z synciem na zakupy(bo mężu cały dzien w pracy)McDonalds ominęłam szerokim łukiem( nie poznaje sie ostatnio:) ) kupiłam sobie wage kuchenna- w koncu moge bez problemu przeliczyc kalorie.dzisiaj nie cwiczyłam ale jutro nadrobie! ;) buziooole ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich, przepraszam za moja dłuuuuuuuugą nie obecność ale po powrocie do Polski miałam masę spraw do załatwienia, ja nadal stosuje dietki i ważę juz 56 kg :) wiec osiągnęłam swój cel, ale teraz trzeba ta mase utrzymać, co myślicie o occie jabłkowym? proszę o odpowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czorna dosc dawno Cie nie było, fajnie ze napisałas :) widze ze wage masz cudną czyli osiagnęłas cel !ciesze sie bardzo! wczoraj niespodziewanie wpadli do nas znajomi wiec musialam przygotowac "cos do jedzenia" a pozniej sie temu oprzeć :) ale nie było tak zle.dzisiaj mamy rodzinny dzień leniwca, troszkę pogoda sie popsuła wiec siedzimy w domu. a u Was dziewczyny jak po weekendzie? Talia jak zdrówko? mięta jak tam waga, ruszyło cos w dół? Malinka co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie troche podlamalam bo myslalam ze bedzie lepiej w ten tydzien spadlo dopiero o,5 kg dzisiaj sie wazylam:(.......pytanie do czornej ile kg schudlas i w jakim czasie??jakies podpowiedzi co do diety jaka stosowalas??pozdrawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos tam slyszalam podobno spala tluszczyk ale sama nie stosowalam wiec nie potrafie opowiedziec nic o occie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TiTiJo jak sadzisz dlaczego mi tak slabo idzie kiedys w taki sam sposob jak teraz srednio tygodniowo gubilam 1,5 kg....podlamuje sie znowu same niepowodzenia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięta 0,5 kg na tydzien jest ok.wiadomo ze chciałoby sie wiecej ale moze pozniej waga Ci sie ruszy.ja tez mam podobny wynik 0,5 kg( nie jest to duzo ale zawsze cos)powtarzam sobie non stop -cierpliwości!!!!nie chce zrezygnowac po tygodniu czy dwoch, musze choc raz wytrwać dłuzej(przynajmniej do 5 z przodu):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie to mam tak różnie z tą dietą, ale zaczynając od początku od maja byłam z misiać na diecie dr. kwaśniewskiego, jej jadłospis mozna znaleść bez problemu w internecie nawet jak wpiszesz nazwę--->dieta optymalna:) na niej schudłam 6 kg Pozniej byłam w Polsce i przybrałam z 3-4 kg i jak wróciłam do Norwegii to zaczęłam mniej jeść, nie jadłam po 18nastej piłam du zo wody nie jadłam słodyczy ani słonego,chelab i ziemniaków. Po jakimś czasie przeszłam na diete norweską ale ze już ważyłam to mój orgaizm na niej schudł 3 kg przez 2 tyg. podobno można schudnąć 10 , mój szwagier spadł 6 :0 i teraz znaou jestem w polsce i nie jem słodyczy, po 18nastej, jem mniejsze ilości i co 2 godz !! od 3-4 razy dziennie:) i piję ocet jabłkowy, na szklanke dodaje 2 łyżeszki małe a jak duzo zjem to 3 :) i tak się utrzymuje i jednocześnie chudnę:) Polecam XENEA Błonnik! na prawde super proszek do picia po którym szybko wydala się nieporezebnie gromadzone zapasy w jelitach hehe :) i na śniadanie jem płatki fittness nawet te o smaku czekolady i jogurtu :) mi duzo dają :) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy naokolo mi mowia ze to juz nie jest to samo co kiedys bo kiedys mialam wiecej do zrzucenia to tez waga szybko spadala itd wydaje sie to logiczne ze mniejsza waga mniej spada ale ja jestem niecierpliwa naprawde sorry za marudzenie;)ale tak juz bym chciala dobrze wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i w sumie schudłam 16 kg w 3-4 msc :) ale to tak wiesz czasem coś podjadłam a czasem trzymałam sie twardo :) na początku ważyłam 72 kg przy wzroście 177 a teraz 56-55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×