Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Czekoladka_

10-15 kg w dół!!!!

Polecane posty

No w maju bło 72 na bank hehe :) no to powiedzmy że przez 6 msc to zleciałam te 16 kg :) jakbym się trzymała bardziej to pewnie było by więcej ale przed miesiączką nie można się powstrzymać żeby czegoś nie zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak modelka to nie, bo ja mam tak że mi sie zawsze na brzuchu odkłada :) ale źle nie jest, ale wiadomo jak juz sie cos osiągneło to chce sie jeszcze wiecej osiągnąc, ale nie można przesadzać:) to podasz mi swój wzrost i wagę? to mniej więcej mogę Ci co nieco powiedzieć na temat diet:) ja jestem zadowolona z octu, ale namawiać nie chce bo to każdy innaczej do tego podchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile bylo to tylko pol kilo mniej heh zaczelam tydzien temu mam 170 i obecnie 63 bylo 63,5 kiedys ze dwa lata temu wiecej wazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw miałam ocet jabłkowy z naturalnej fermentacji firmy KAMIS jest ostrzejszy od tego co mam teraz ale nie wypala żołądka hehe i nie jest aż taki zły :) a teraz mam firmy DEVELEY i jest łagodniejszy, po rozrobieniu z wodą smakuje jak sok jabłkowy :) jak lubisz jaja to przejdź na dietę norweską ale wtedy nie pij octu bo wymaga ona sumienności i jeśli zalęzy Ci na utracie wagi to tzymaj się !! a jak zakonczysz dietę norweską możęsz jeść zamiast chleba np. wasę, pozniej na drugie śniadania banany z 2 albo jakis jogurt naturalny z jakims owocem, a obiad normalnie tylko ja jem bez zmieniaków ale za to mam dużo miesa i warzyw :) i po 18 nastej nic:) jak nie wytrzymasz po 18nastej to pij duzo wody nie chciało mi się jeść, oczyszczała organizm i redukowała cellulitis :) więc ode mnie taka rada i wtedy możesz przed jedzeniem wypic szklankę z dwiema łyzkami octu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze tylko no ja dużo czytałam o occie zanim go kupiłam więc lepiej poczytaj sobie to i owo żebys wiedziała, bo mi pomaga i mi nic po Nim nie jest ale to może też zależeć od organizmu i jakieś skutki uboczne moga wystapić Kamiska kosztuje ok.6 zł a ten drugi.5 zł :) jest jeszcze w tabletkach do kupienia w aptece :) ale to już zależy od Ciebie w jakiej formie chcesz go przyjmować :) ale proszę Cie poczytaj co nieco żebyś wiedziała !! i nie kupuj tego na bazie alkoholu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisz sie na jakieś ćwiczenia, nie podjadaj :) mogę Ci polecic L-karnitynę ale przy jej stosowaniu musisz coś ćwiczyć i XENEA błonnik proszek który spożywasz popijając wodą :) mi pomogły ! Najważniejsze to być stanowczym a osiagniesz swój cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o l-karnitynie slyszalam jakas marke masz sprawdzona i czy to czysta l-karnityna czy z czyms ?z jakimis domieszkami czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z zieloną herbatą firmy ActiVlab :) ale na prawdę polecam XENE-e :) czytałaś o occie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam z tym ze widze ze to juz predzej wiedzialam teraz tylko wyprobowac a jezeli chodzi o l-karnityne to w koncu jest to samo co ta xenea czy co to innego?bo z tego co wie xen. to blonnik natomiast l-kar. dziala spalajaco na tk. tluszcz przy cwiczeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jak bys migla podac orientacyjne ceny tych specyfikow znaczy xen. i l-kar. bo ocecik juz podalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko droga a mam taka prosbe mozesz jakos sprawdzic nie wiem moze na opakowaniach jak wyglada z wartoscia kaloryczna 4ozcienczonego octu to ile kalorii wogole ma??;) i teraz czytalam o ten xene-i i widze ze to tez sie rozpuszcza w wodzie tak??tak samo w sumie jak ocet tylko napoj sie robi z proszku z woda tak? i to jaka ma wartość kaloryczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czorna- gratuluje wyniku. Czy do tych diet stosowałas jakies cwiczenia? Ja juz na szczęscie nie mam gorączki, no ale do pełnego zdrowi mi jeszcze troche brakuje. Odkąd zachorowałam nie cwicze no i jem troszke wiecej. Mam nadzieje, że nie przybiore na wadze, no ale jednak zdrowie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie bez zmian. Apetyt niestety dopisuje. Obiadam się do tego miodzikiem- podobno zdrowy, ale kalorii ma chyba sporo. Mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu będe się juz czuła na tylko dobrze, że wrócę do diety i cwiczeń. Mięta, a jak Tobie minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×