Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

Placku i co to ma być niby sztuka? :D Jak dla mnie to po prostu "ekskluzywny" striptiz :P NIC więcej jak... ...roga podnieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założę się że jakby to był facet to byś tego tak chętnie nie sprzedawał jako "sztukę" :D Hej, parady gejów to też sztuka! :D Ha ha ha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z resztą- jaką by "pseudo- sztuką" nie było i tak to jest coś zboczonego, chorego i nie dla młodej pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . .
moj chlopak mial taka zajebista wymowke ze to sztuka :O to juz szczyt bezczelnosci i desperacji z waszej strony faceci zeby nazwac to sztuka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak mój też coś tam wspomniał że to niby taka "sztuka" :D Taaaak jasssne :P Ciekawe czy nie miałby nic przeciwko żebym w takiej publicznej "sztuce" brała udział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . .
zajebiste pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy zanegujecie wszystko :) Ja bym się z chęcią przeszła na taki performance z moim chłopakiem. Z takich samych względów z jakich chodzimy na wystawy albo koncerty :) "Ciekawe czy nie miałby nic przeciwko żebym w takiej publicznej "sztuce" brała udział " A co ma piernik do wiatraka? :/ Ludzie w teatrze też się rozbierają, oczywiście jest to pozbawione "erotyzmu" i "taniej podniety", ale myślę że niejeden facet spojrzy się na ciało danej aktorki z zainteresowaniem. To też jest swego rodzaju występ. "zboczonego, chorego" Dlaczego jak zboczone to od razu chore? No i nie nazwałabym striptizu czymś zboczonym. "nie dla młodej pary" Dla każdej pary, która tego chce :) "Hej, parady gejów to też sztuka!" WTF? Wygoogluj sobie pojęcie sztuka :) A potem wypowiadaj się na forum... "Jak dla mnie to po prostu "ekskluzywny" striptiz NIC więcej jak... ...roga podnieta " Może dla Ciebie :) Dla niektórych pójście do galerii jest wydawaniem pieniędzy, bo przecież to samo może zobaczyć w internecie. Pójście do teatru - po co? Przecież obejrzę film w telewizji. Po przeczytaniu tych artykułów jeszcze bardziej się "napaliłam" ( ;) ) na obejrzenie takiego występu w wykonaniu profesjonalistki :) "Podejrzewam, że jakby tam napisali, że chodzenie na dzi**i jest czymś normalnym i że nikogo nie krzywdzi też śmiało byście to łyknęli Tacy są właśnie "udzie Internetu" Otępiali i chłonni jak gąbka na idiotyzmy z np wp " Twoje zachowanie jest śmieszne :) Nie uznajesz poglądów NICZYICH poza Twoimi. Ja uważam, że to co napisali było bardzo ciekawe. Placki dał linka do innych stron (NIE WP :D zaskoczenie?) które pisały to samo. Więc może przyjmiesz do wiadomości, że są mądrzejsi od Ciebie? :) " Wiecie co? Może chodźmy na taką "sztukę" ze swoimi dziećmi albo o! mam! z babciami Ucieszą się " A czy jak chodzisz do teatru to też na wszystkie sztuki zabrałabyś swoje dziecko? Albo ja jakaś wystawę, np. Bodies (było o niej sporo w mediach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej było skierowane do mnie pytanie ale już nie będę tego rozgrzebywać. Co do striptizu jako sztuki heh nie wydaje mi się... Jedna "gwiazda" nie zrobi z tego sztuki. Tym bardziej że w jej wykonaniu striptiz różni się jedynie kielichem. A to niestety PANOWIE nie czyni striptizu sztuką choćbyście nie wiem jakie artykuły tu prezentowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Waternymph: Wybacz jesteś taka ŻAŁOSNA że nie będę zwracała uwagi na Twoje ZRANIONE UCZUCIA :D do bo to tylko ja: Święta prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi tu teraz o laski, które są w klubach. Bo to sztuką nie jest. Mówię o tym konkretnym występie (myślę, że jest więcej takich kobiet jak Von Teese). Fajnie byłoby coś takiego zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybacz jesteś taka ŻAŁOSNA że nie będę zwracała uwagi na Twoje ZRANIONE UCZUCIA" Dziewczyno, czy Ty masz coś z głową? Normalnie napisałam na temat a Ty znowu... Powinnaś się leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waternymph nie chodzi o to KTO KOGO DO CZEGO PRZEKONA! Tu każdy ma swoje zdanie i będzie się o nie kłócił, zrozum to wreszcie! Jesteś na forum! Poza tym TY robisz dokładnie to samo co inni - bronisz swojego zdania nie mniej niż reszta więc... najpierw popatrz na siebie. Dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja nikogo nie obrażam :) Nie mówię, ze jest żałosny itp. Wypowiedziałam się KULTURALNIE i NA TEMAT! Jeśli Wy widzicie w tym coś zdrożnego to same się zastanówcie gdzie jesteście. FORUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario, czy ktokolwiek kto wypowie się na forum a będzie miał inne zdanie niż Twoje "wygonisz"? No bo jak można mieć inne poglądy! Jak można przedstawiać je i argumentować swoje zdanie? HAŃBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chce Ci przekonywać do niczego. Zrozumiesz to kiedyś? Napisałam to co o tym myślę i znowu atak... Jesteś dziwną osobą. Nie na temat - oskarżałaś, ze piszę nie na temat. Na temat - nie będziesz odpowiadać, bo mam inne zdanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . .
jak mozna kurwa porownac teatr do rozbieranca?! :O ty na W: to ty sie lecz!! dla ciebie: striptiz to nic zbocznoge (nien kurwa ale dzieci nie wpuscisz), nie wiesz co to sztuka, i porownujesz rozbieranca do zakupow :O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z kropkami najpierw napisz poprawnie swoją wypowiedź... "jak mozna k**wa porownac teatr do rozbieranca?! " Można i jak widać robi to wiele ludzi :) Piszą o tym artykuły, chodzą na takie występy. Zaskoczenie? "striptiz to nic zbocznoge" Nie. Tak samo seks nie jest zboczony. "nie wiesz co to sztuka" Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie "bo masz inne zdanie"- bo histeryzujesz " Hm... pokaż mi w którym momencie. Ja tak nie uważam. A Ty atakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks nie jest zboczony bo jest naturalny, odbywa się w zaciszu sypialni i nikt inny prócz kochanków na to nie patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . .
"robi to wiele ludzi Piszą o tym artykuły, chodzą na takie występy. " i co? wiele ludzi cpa, wiele ludzi gwalci wiele ludzi zdradza... :Ptakie normalne i w porzadku?:O jak cos robi wiele ludzi nie znaczy ze sa madrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Striptiz też nie jest zboczony. Sprawdź sobie w klasyfikacji zboczeń :) Nic takiego tam nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak cos robi wiele ludzi nie znaczy ze sa madrzy" Tego nie powiedziałam. Ale striptizem nie niszczysz swojego organizmu (jak zażywaniem narkotyków), nie niszczysz życia drugiej osoby, nie naruszasz jej przestrzeni osobistej (gwałt), nie zawodzisz zaufania partnera (zdrada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie niszczysz życia drugiej osoby" Pod warunkiem że to toleruje ;P "Striptiz też nie jest zboczony. Sprawdź sobie w klasyfikacji zboczeń Nic takiego tam nie występuje." Mam swój mózg i nie muszę korzystać z Internetu czy encyklopedii do określania takich rzeczy ;) No ale część woli żeby takie rzeczy jak np Internet dyktowały im poglądy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . .
nie rozumiesz ze jak komus to pasuje to spoko:idz sobie i sie nawet przy rozbierancu masturboj z mezusiem ale niech mi kurwa nikt nie wmawia ze to normalne :D bo wysmieje na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" "nie niszczysz życia drugiej osoby" Pod warunkiem że to toleruje ;P" oczywiście. "Mam swój mózg i nie muszę korzystać z Internetu czy encyklopedii do określania takich rzeczy No ale część woli żeby takie rzeczy jak np Internet dyktowały im pogląd" Hm... Ja aż sprawdziłam z ciekawości i powiem Ci, ze ten Twój mózg mówi Ci źle. Mądrzejsi ludzie od Ciebie stwierdzili, że striptiz nie jest zboczeniem. I nie "internet im dyktował poglądy" tylko zapewne skomplikowane badania nad psychiką ludzką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie rozumiesz ze jak komus to pasuje to spoko:idz sobie i sie nawet przy rozbierancu masturboj z mezusiem ale niech mi k**wa nikt nie wmawia ze to normalne bo wysmieje na miejscu" Najpierw naucz się pisać po polsku... Dla mnie to jest normalne. Nie uważam tego za coś dziwnego itp. Oglądanie ciała drugiej osoby - to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×