Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

Chodzi mi o to czy nie przeszkadzało Ci to, że je też całował, dotykał a przede wszystkim był związany uczuciowo. Na pewno masz rację. Myślę, ze wielki wpływ na to miało "namawianie". Zgodzenie się na to nie było Twoją decyzją tylko Twoich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo w rzeczywistości nigdy nie wiadomo jak człowiek zareaguje na taką sytuację. Mówisz sobie, co to dla mnie, jakoś to będę ignorować ale jak dochodzi do czegoś takiego, jak widzisz te zdjęcia... psychika siada i nic się na to nie poradzi :(" Też mi się tak wydaje :/ Jakby wcześniej kogoś miał, na pewno nie pokazywałby Ci zdjęć "ze szczegółami". Tak to jest jak się słucha innych a nie własnego rozsądku :/ Wydaje mi się że jak ktoś tego nie toleruje to z jakiegoś powodu. Ja np tego nie toleruję i jestem prawie pewna że zachowywałabym się potem tak samo, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła Ella :D
Macie rację i obiecywałam sobie już zawsze stawiać własne zdanie na pierwszym miejscu. A was pragnę ostrzec. Jakbyście pwene siebie nie były, nie możecie być pewne jak zareagujesie na zdjęcia z takiego wieczoru... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakbyście pwene siebie nie były, nie możecie być pewne jak zareagujesie na zdjęcia z takiego wieczoru..." I jestem pewna że reakcja jest silniejsza gdy się tego kogoś bardzo kocha :/ a tu takie świństwa... :/ Dobrej nocy Elu i trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filofago
jak sie czyt takie historie to sie ma ochote zamknac swojego faceta i go nigdzie nie puszczac :O wlasnie takie zyciowe przypadki a nie pogaduszki ze to jest normalne przekonuja mnie na NIE dla takich imprez ale zycie jest sztuka wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filofago, a czy myślisz ze zamknięcie coś da? Jeśli facet chce zdradzić zrobi to wszędzie. Nie będzie mu potrzebny wieczór kawalerski i striptizerka. Wręcz przeciwnie! Jakikolwiek zakaz jeszcze podsyci sytuację. Sęk tkwi w tym, żeby znaleźć sobie takiego mężczyznę, który nie będzie chciał zdradzać :) Ja bym swojego "puściła", ale on nawet nie chce słyszeć o striptizerce na takim wieczorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci; jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze. Oto jedna z zagadek."Tom T. Hall Myślę, że ten cytat jest podsumowaniem mojej wcześniejszej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wieku , to pamietam jak dario zapytalas sie ile mam lat i czy 16 ? jak napisalem, ze niestety nie jestem Twoim rownolatkiem, to odpisalas ,ze nie masz jeszcze 16. wiec krecisz co do wieku. Zastanawia mnie jedno , czemu nie tylko Waternymph ze mną mamy powazne watpliwosci co do Twojego wieku Dario ?hmm ... ,hmmm ... , aaa już wiem ! bo Twoj styl pisania i zachowania na to wskazuje! aaa i także wygląd ! a takze to , ze nie znasz angielskiego studiując, a w dzisiejszych czasach kazdy w tym wieku zna chociaz te podstawy aby troszke zrozumiec tamten artykul. " pojawiła się parka idiotów (tak, to WY) Którzy mają zawyżone własne ego i problem ze sobą i krytyką skierowaną do nich " jaką krytyką ? Dario , gdybyś umiała krytykować to oki, a Ty najzwyczajniej obrazasz i wyzywasz, tak jak powyzej zacytowalem - " idiotow " , to rowniez nazwiesz krytyką ?? Problematyczna jestes Ty , z Waternymph mamy bardzo podobne opinie :) , mamy poczucie wlasnej wartosci i jak ktos(Ty) Nas brzydko obraza, to potrafimy sie postawic; btw , zgadnijcie jak nazwalem swoją kaczke w szpitalu jak lezalem po wypadku ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ze nie masz jeszcze 16. wiec krecisz co do wieku." Tak napisałam? Hmm nie pamiętam, więc to chyba była pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiadasz ,ze studiujesz w Wawie ? kto wie, moze sie mijamy czasami w tłumie " Heh. Możliwe :) Świat jest mały. Przypomniało mi to coś! Dario nie powiedziałaś na jakiej uczelni studiujesz malarstwo? ""ze nie masz jeszcze 16. wiec krecisz co do wieku." Tak napisałam? Hmm nie pamiętam, więc to chyba była pomyłka " Coś kojarzę tą wypowiedź i było, że nie ma 16, ale nie było ile dokładnie... Ale głowy nie dam... "btw , zgadnijcie jak nazwalem swoją kaczke w szpitalu jak lezalem po wypadku " Haha. Może postawić Kaczyńskiemu pomnik w kształcie kaczki :D Tam obrońcy krzyża będą mogli wrzucać worki z odchodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 strona , 6 wypowiedz od gory : 18:36 [zgłoś do usunięcia] Daria Ch tlenik@tlen.pl'; PS. Ile Ty masz lat? 16...? NIE WAŻNE CO POWIEDZĄ INNI LUDZIE. WAŻNE ŻEBY ROBIĆ W ŻYCIU TO, CO SIĘ KOCHA NIE KRZYWDZĄC INNYCH. 18:39 [zgłoś do usunięcia] Placki ziemniaczane z kefirem niestety nie jestem Twoim równolatkiem 20:43 [zgłoś do usunięcia] Daria Ch Może tak, bo ja też tylu nie mam Ale tak mi się wydawało Podobnie się zachowujesz Dario , najpierw cos piszesz , potem twierdzisz ,ze to pomylka... , jak to tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ek
Ale my tu mówimy o striptizie, czy o macaniu, lizaniu i czymś więcej? Facet, który kocha swoja kobiete raczej nie będzie macał i lizał:) Trochę Wam się tu, zagorzałe zwolenniczki striptizu, pojęcia mieszają. Już naprawdę pomijajac fakt, że temat jest o striptizie na wieczorze kawalerskim a nie striptizie w ogóle. Tak na marginesie pierwsze słyszę, żeby striptiz był zboczeniem...Tak patrząc to seks w ogóle jest zboczeniem- no chyba, że sluży wyłącznie prokreacji. Eh ludzie, naprawde życzę więcej luzu- a szczególnie Darii- bo wszystko jest dla ludzi jesli umieją z tego umiejętnie korzystać. I nie ma podstaw, żeby od razu zarzucać, że ktoś jest zboczeńcem, bo na striptiz zdarza mu się zajrzeć:P A co do Elli- trzeba było iść z chłopakiem i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicior-ku Ela napisała, że na striptizie jej facet lizał, macał itp. tą dziewczynę. także moja wypowiedź tyczyła się do tego i wcale mi się pojęcia nie mieszają :) "Tak na marginesie pierwsze słyszę, żeby striptiz był zboczeniem..." Bo nie jest. Sprawdzałam :) Ale Daria później przyznała mi rację. Powiedziała, że striptiz może nie jest zboczeniem, ale ludzie którzy to robią są zboczeni :) lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waterpnmph i placki ziemniaczane - jesteście żałośni. Czepiacie się dziewczyny bo młodo wygląda... placki - pisałeś że Ci 3 dychy właśnie stuknęły. Porażka, twoje posty są na poziomie trzynastolatka. I bawiąc się w Ciebie powinnam napisać: jakbyś naprawdę miał 30 lat to wypowiadałbyś się jak dorosły człowiek, a nie jak szczeniak. ŻAŁOSNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesteście żałośni. Czepiacie się dziewczyny bo młodo wygląda..." Po pierwsze obrazy od takich ludzi jak Ty to dla mnie komplement :) Nie czepiamy się, bo młodo wygląda, tylko po pierwsze wygląda jak dziecko po drugie ZACHOWUJE się jak dziecko :) Gdyby wyglądała na 10 lat a miała psychikę 20 latki to bym uwierzyła :) "placki - pisałeś że Ci 3 dychy właśnie stuknęły. Porażka, twoje posty są na poziomie trzynastolatka. " Hm... gdzie to widzisz? Wypowiada się jak dorosły człowiek, argumentuje swoje wypowiedzi. Jeśli uważasz to za zachowanie trzynastolatka to gratuluję :) "jakbyś naprawdę miał 30 lat to wypowiadałbyś się jak dorosły człowiek, a nie jak szczeniak. ŻAŁOSNE!" On się wypowiada jak dorosły człowiek... Jak tego nie widzisz to współczuję :) A może jesteś rówieśniczką Darii? Szalona 16? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:54 [zgłoś do usunięcia] Placki ziemniaczane z kefirem Twój jest lepszy , a mi przyszedł do głowy ten : " Z miłością jest jak z masłem.Odrobina chłodu pozwala u3mać je w formie " . Nie wiem który dorosły, inteligentny i na poziomie człowiek pisze "u3mać". Gorzej niż IN-FAN-TYL-NE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły skrót... Nie używasz takich? Ja piszę zamiast będę - bd. Zamiast you - U. Zamiast co do kurwy - wtf :) Więc nie wiem o co Ci chodzi... A z resztą jeśli skrót (używany bardzo często przez internautów / ludzi piszących SMSy) świadczy wg Ciebie o dziecinności to gratuluję :) Ja uważam, że są lepsze kryteria na wyznaczenie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinnością jest dopieprzanie komuś na forum. Myślisz, że internet daje Ci anonimowość i prawo do jechania po innych użytkownikach? Uważam, ze cholernie dziecinne jest wyciąganie kryterium wieku i porównywanie do wyglądu. Moim zdaniem bardzo dobrze, ze dziewczyna wygląda młodo i przede wszystkim naturalnie. Myślę też że dziecinne i infantylne jest zupełne odchodzenie od tematu wątku. Zapoczątkowaliście z plackami wojenkę przeciwko Darii. I dzięki temu kompletnie zaśmieciliście topik, który miał szansę być jednym z niewielu fajnych na kafe. I wy się uważacie za dorosłych? P.S. Nie nie używam takich skrótów. Jak przystało na dorosłego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziecinnością jest dopieprzanie komuś na forum. Myślisz, że internet daje Ci anonimowość i prawo do jechania po innych użytkownikach?" Kolejna. Najpierw przeczytaj sobie temat a potem się wypowiadaj. Chciałam zauważyć, ze to Daria zaczęła "dopieprzać" MI na forum. PIERWSZA. Ile jeszcze razy będę musiała to powtórzyć ludziom, którzy piszą nie wiedząc o czym? "Uważam, ze cholernie dziecinne jest wyciąganie kryterium wieku i porównywanie do wyglądu. Moim zdaniem bardzo dobrze, ze dziewczyna wygląda młodo i przede wszystkim naturalnie." Gdyby mowa była o innym temacie to może i owszem. Ale to jest topik o STRIPTIZIE, a Daria wielokrotnie wypowiadała się na tematy o których (m.in. z racji swojego wieku) nie ma pojęcia. W tym wypadku uważam, że wiek jest ważny a ona kłamie mówiąc, że ma 20 lat. "Myślę też że dziecinne i infantylne jest zupełne odchodzenie od tematu wątku. Zapoczątkowaliście z plackami wojenkę przeciwko Darii" Że co? Po raz kolejny powtarzam. NAJPIERW przeczytaj cały temat a potem się wypowiadaj. To Daria wszczęła tą "wojnę" obrażaniem MNIE. A ja odpowiedziałam jej (przyznaję, ze również atakując), bo nie pozwolę się obrażać tak samo w życiu jak i na forum. "I dzięki temu kompletnie zaśmieciliście topik, który miał szansę być jednym z niewielu fajnych na kafe. I wy się uważacie za dorosłych?" Powtarzam. Nie wypowiadaj się jak nie znasz historii :) Zobacz kto pierwszy kogo zaatakował. To nie byłam ja tylko właśnie Daria. Mieliśmy fajną dyskusję dopóki ona nie stwierdziła, że nie będzie z nami o tym gadać, bo mami inne poglądy a co za tym idzie jesteśmy żałośni i powinniśmy się leczyć :) Bardzo dojrzałe zachowanie. Bardzo :) "P.S. Nie nie używam takich skrótów. Jak przystało na dorosłego człowieka." Co ma piernik do wiatraka? Na np. pisząc SMSy szanuję każdy znak i używam skrótów. Jeśli to jest kryterium bycia dorosłym to jesteś śmieszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
if a song could get me you uważaj bo jeszcze powiedzą że ich zaatakowałaś albo obraziłaś ;) Lubią się nad sobą żalić i jak słusznie napisałaś: zaśmiecają topik który był kiedyś bardzo fajną dyskusją na TEMAT. :) Teraz zacznie pojawiać się mnóstwo skopiowanych moich i Twoich wypowiedzi z ich dopisanymi "ciętymi" ripostami. :) Miłego dnia Ci życzę if a song could get me you :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopopopo
Moje zdanie: - jak ktoś idzie na taki wieczór ze striptizem, nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów i uznaje że nikogo nie krzywdzi bo to tylko zabawa- jest dla mnie nikim- oczywiście jeśli kogoś ma - jak kobieta pozwala mężczyźnie na chodzenie na coś takiego dla mnie też jest nikim bo nie ma szacunku dla samej siebie - jak ktoś uważa że to nic złego jest niedojrzały, niewyżyty i ma zjebaną psychikę przed media DZIĘKUJĘ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Tak, to jest kryterium bycia dorosłym. Bo ja jakoś wolę oceniać ludzi za to co i w jaki sposób piszą niż za to jak wyglądają." Nie wierzę. Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Może to zbyt wielki wysiłek? :) Czasem warto spróbować. Przytoczę tu swoją wypowiedź: "Nie czepiamy się, bo młodo wygląda, tylko po pierwsze wygląda jak dziecko po drugie ZACHOWUJE się jak dziecko Gdyby wyglądała na 10 lat a miała psychikę 20 latki to bym uwierzyła " Ludzie błagam CZYTAJCIE a przy tym MYŚLCIE. To nie boli :) Uwierzcie na słowo ;) "Tak, to jest kryterium bycia dorosłym" Mowa tu o skrótach. Wiesz co jak ja bym miała takie "kryterium" to chociaż bym się tym nie ... ehkm... chwaliła przy ludziach :) Może chociaż poudajesz, że myślisz? Czasami? "Lubią się nad sobą żalić i jak słusznie napisałaś: zaśmiecają topik który był kiedyś bardzo fajną dyskusją na TEMAT. " Dario Ty W OGÓLE go nie zaśmiecasz :) W OGÓLE ;) "Teraz zacznie pojawiać się mnóstwo skopiowanych moich i Twoich wypowiedzi z ich dopisanymi "ciętymi" ripostami. " Ja chociaż potrafię się odnieść do czyiś słów i je skomentować :) W przeciwieństwie do Was... lolopopopo: "jak kobieta pozwala mężczyźnie na chodzenie na coś takiego dla mnie też jest nikim bo nie ma szacunku dla samej siebie" Jeśli kobieta ma faceta, który chce iść na taki wieczór, a ona musi mu wprowadzać "zakazy" jak dla mnie jest nikim, bo nie ma szacunku dla samej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×