Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

dla czego każesz jej pozwolić mu iść?! jeśli Daria sobie tego nie życzy jej mąż/chłopak nie ma prawa tam iść! to przecież paranoja! ubzdurałeś sobie że striptiz to coś w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno prawda :P a co jak się napatrzy i mu się dopiero zachce? :P jak jest mężem- tpo ma obowiązek być mi wiernej pod każdym względem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
pialas wczesniej ,ze plaza nudystow to ok, ze moze isc , bo nie maca. a do miejsca ze treapteasem juz nie moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
oj widzę że ostro lecicie z tym tematem :D racja- mąż nie ma prawa tam iść skoro Daria sobie nie życzy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam też na plażę by nie poszedł :D na striptiz idzie się dla jednego- dla podniety a mąż ma się podniecać TYLKO żoną! Jeśli nie dorósł do tego, to nie chcę takiego męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
nc nie kaze . nie wkladaj w moje usta slow ktore nie padly ! wymieniamy poglady. nic nie krytykuje przeciez. Nie mozna kulturalnie podyskutowac ? " bo tylko ja" - bo tylko ty masz racje tak ? a jak ktos ma inne zdanie- czego jeszcze nie wiesz jakie mam ja , to juz krzyk i oburzenie ? poza tym skad wiesz czy jestem facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładam z twoich marnych poglądów. Jak możesz mówić kobiecie która o ile się nie mylę męża jeszcze nie ma, że ma mu zezwalać na chodzenie na jakiś striptiz?! Wiele kobiet ma takie poglądy jak ja, czy Daria. A gdyby na takich kawalerskich tradycją było zapraszanie dziwek, tez uznałbyś to za normę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
to nie jest moj cyrk ,nie moje malpy :) nikomu nic nie kaze i nie bede, kazdy robi to co uwaza za najlepsze dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym każdy ma coś czego sobie nie życzy- jedni nie życzą sobie palącego partnera, inni partnera "dresa" a ja nie życzę sobie partnera który mi lata na striptizy choćby tylko patrzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) Każdy ma swoje wartości których się trzyma, ma swoje granice moralne i nie mam zamiaru drzeć się na swojego kumpla który łazi na striptizy no chyba że ma żonę i ona tego nie chce. Ale ja sobie nie życzę- koniec i kropka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
pisze co mysle , a wskaz mi prosze gdzie w moich wypowiedziach bylo napisane : kazę Ci Daria puscic meza/chlopaka na streapteas ! lub cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
kiedyś ktoś mądry pwoeidział mi-chcesz uniknąć oglądania takich rzeczy z własnej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
marnosc nad marnosciami ! sama marność ! „Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! tak pisal zdaje sie Mickiewicz w Dziadach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
co do moich marnych pogladow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci XXI wieku - zginęliście w tym całym internetowym i zachodnim syfie!na zachodzie mają striptizy to my też chcemy!nasi rodzice tego nie mieli i rewelacyjnie bawili się na swoich imprezach!kiedyś świat był taki inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
jesli nie dotyka na streapteasie ,nie zawsze mozna dotykac , tylko patrzy , to jesli wiecej moze zobaczyc na plazy nudystow , to nie rozumiem co w tym zlego ? ubedzie mu cos tej milosci do drugiej osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wkurza mnie takie pierdolenie za przeproszeniem że striptiz to NORMALNA rozrywka :P nie jest normalna :P tak samo jak narkotyki- wszyscy się z nimi ukrywają, tak samo striptiz nie jest pokazywany w świetle dnia :P już kieyś pytałam- skoro to nie szkodzi to czemu nie zamówisz sobie striptizerki przy żoneczce tylko potajemnie z kumplami :P hmm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż a jeśli jesteśmy parą wierzącą? wziąłeś to pod uwagę czy już zapomina się o wierze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zabawy
kończą się zwykle na samym oglądaniu ale są wyjątki wiec pytam grzecznie kurwa:po chuj ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny żalowy
byłem tam, widziałem co się dzieje i jeśli ktoś był na innym to miał po prostu szczęście trafić na mniej wulgarne towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to- nie chcę ryzykować +samo oglądanie też jest dla mnie oznaką debilizmu i prymitywu więc... mówię temu stanowcze NIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie to sztuka wyboru- tak napisałeś. Więc wybieraj albo striptizy co noc, albo małżeństwo. :) Jedno z drugim nie idzie w parze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
czemu potajemnie ? takie miejsca dzialaja legalnie i legalnie sie oglaszaja. Jest wieczor kawalerski , nie widze powodu ,zeby facet nie mowil swojej zonie /dziewczynie gdzie idzie , Jesli w tym momencie ona nie ma do niego zaufania to jest problem. I vice versa , teraz sa rowniez streapteasy meskie na panienskich wieczorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i ja powiedziałam jasno- gdybym się dowiedziała że coś takiego ma być- nie poszłabym bo to dla mnie raz- chore, dwa- obrzydliwe i trzy- patologiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dal mnie najlepsze rozwiązanie to wspólny wieczór kawalersko- panieński :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logicznie rzecz biorąc skoro facet chce na takim wieczorze tylko zabawy może się obejść bez erotyki. Bo jakże wspaniałą ma żonę z którą mógłby każdy wieczór spędzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
Jesli facet naprawde nie chce w 100 % isc na streapteas to w porzadku :) , a jesli chce i mu dziewczyna/zona zabrania dla mnie to : raz - brak zaufania , dwa - zazdrosc , trzy - chora egoistyczna milosc zabraniajaca komus czegos na co ma ochote, jesli w glebi serca chce i nie idzie na ten streapteas dlatego ,ze nie chce tobie sprawic przykrosci , bo wie ze nie chcesz zeby szedl , to czy dziewczyna/zonama prawo zabraniac facetowi tego czego chce ? narzucac swoja wole ? jak z kims jestem to kocham ta osobe taka jaka jest .niezalezna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×