Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

nie ładujmy wszystkich do jednego wora :D nie każda kobieta lubi marnować pieniądze :P poza tym fakt że patrzy na inną nie świadczy że mniej kocha swoją jeśli ona nie ma nic przeciwko ;) jeśli m to znaczy że oglądając takie coś nie szanuje jej i woli jednak widok dupska ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ladujmy wszystkich do jednego wora , to czemu nie pozwolic mu isc na ta impreze i czemu mu nie zaufac ,ze JESLi bedzie streapteaserka to zachowa sie w porzadku wobec siebie i Ciebie ? nie ma Cie 24/h przy facecie i nie wiesz czesto ,jak zaglada innym w dekolt lub najzwyczajniej oglada sie za jakas Pania... , przy Tobie pewnie tak nie robi... , tak jak z Tobą nie poszedl by na streapteas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta po prawdzie , nie zdarzylo Ci sie nigdy mierzyc wzrokiem ,spogaladac , czy obejrzec sie za jakims facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"JESLi bedzie streapteaserka to zachowa sie w porzadku wobec siebie i Ciebie ?" według mnie nie będzie, bo mu mówiłam że tego nie znoszę, i sam obiecywał że na striptiz nie pójdzie. :) nie wiem co się w tym XXI porobiło że facet oglądający striptiz mający żonę/ dziewczynę robi to bezkarnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato nad morzem
przeczytalam cala dyskusje. nie rozumiem pewnym rzeczy... faceci - jaka ostatnia noc wolnosci? wieczor kawalerski to ostatnia noc wolnosci??? jakiej wolnosci? tej wolnosci, jakiej mieliscie w zwiazku?? to ja sie pytam - tak traktowaliscie ta wolnosc przez caly dlugoletni zwiazek? ze ruchacie i macacie, bo slubu nie bylo przeciez..ah to trzeba macac i ruchac??? czym ta jedna noc sie rozni od innych? nie kapuje :/ zero:/ i ja jestem ciekawa czy tak samo mysliscie w odwrotna strone!! jak chmara facetow o idealnych, lsniacych cialach wyginala swoje wielkie i podniecone nagie penisy o cialo i twarz Waszej kobiety? w moze wolno jej wziac go do buzi? moze zrobi mu loda? przeciez to ostatnia noc wolnosci, to tylko zabawa! ja popieram w calosci Darie, nie wiem jak mozna pozwalac sobie na cos takiego, aby partner/parntnerka cierpiala. bardzo ciekawe, czy faceci byliby takiego samego zdania, jesli ich kobieta byla na takim odwaznym wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nie znałam P patrzyłam na facetów, szukałam sobie kogoś :) nie ukrywam tego to normalne, on tez mi opowiadał o wcześniejszych spotkaniach. :) ale teraz kiedy mam jego- mój ideał w charakterze, wyglądzie i wartościach mam innych głęboko w dupie :D P pewnie w to nie uwierzy, Ty pewnie też, ale nie kręcą mnie inny faceci, nigdy nie patrzyłam na nich jak na towar czy "ciacha" :D pierwszego mężczyznę którego widziałam nago był właśnie mój obecny ukochany :D i mam nadzieję że więcej ich nie zobaczę =__='

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dziękuję :D mi nie chodzi o coś takiego że on pomacał to ja też :) chodzi mi o to żeby tego macania uniknąć raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejednego byla na takim wieczorze , a zabawa moje panie ma swoje granice , i uczucia nie sa zabawą .w wieczor kawalerski /panienski od razu ruchać ... , Rozumiem,ze wszyscy oprocz waszych facetow , sa zli i zdeprawowani, ruchaja co popadnie , najgorsze szmaty i musicie chronic swoje skarby przed zlym wplywem ich kolegow , no bo jesli byscie nie chronily , to by ulegli i ruchali co popadnie . Nie ma juz prawdziwych mezczyzn ,a jak sie juz ma niby faceta to trzeba go 3mac krotko w zwiaku, a zreszta nikomu nie mozna ufac ,nawet wlasnemu chlopakowi/dziewczynie ... , tyle sie slyszy o roznych historiach strasznych .Tylko skoro nie ufam osobie z , ktora jestem to po co z nia byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie dramatyzujmy :P ufam mu a sam przyznaj że striptiz to dość kontrowersyjna "rozrywka" jeśli to tak można w ogóle nazwać :P nie każda kobieta sobie pozwala na tak wiele, niestety panowie, życie to nie wasz raj na ziemi i będziecie robić co Wam się żywnie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dajmy sie wpedzic w paranoję , nie zyjmy ciagle w stresie i nie bojmy sie o niewiadomo co .zaufajmy komus kto nas kocha i do kogo cos czujemy.ciagle podejrzenia i nieufnosc , przeciez to nie o to chodzi , a na takich podstawach solidnych mysle ,ze zwiazek bedzie rownie solidny, oparty na... , no wlasnie czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz mi tu o związku z zaufaniem a więc jak wyobrażasz sobie małżeństwo ze striptizem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takze nie wasz raj panie , zycie to sztuka kompromisu. Tego kwiatu to pol swiatu . jak to mawiaja, a nawet wiecej niz pol swiatu, Faceci maja wiekszy wybor , jest ich mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato nad morzem
i ja nie chce faceta krotko trzymac! on nie jest psem czy czyms takim. facet ma sam sie krotko trzymac! a jesli sam nie potrafi tego robic to won!!!:) ja NIGDY nie bede zabraniala niczego. jesli zapyta czy moze isc na strizptiz do klubu z kumplami niech idzie. ale niech nie wraca. a jak potem zapyta "ale kochanie, nie mowilas mi, ze nie moge" to zasmieje mu sie w twarz i powiem " a od kiedy Ty sie mnie pytasz, czy mozesz mnie zdradzic" jak facet sam sobie pozwala na gole babki bedac w zwiazku, automatycznie sprowadza szacunek do mnie do calkowitego zera. ot, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetowi niestety trzeba mówić co może a co nie :P bo potrafią sobie wmówić że np striptiz to nic złego i nikogo tym nie urażą/ zranią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak facet sam sobie pozwala na gole babki bedac w zwiazku, automatycznie sprowadza szacunek do mnie do calkowitego zera. ot, co." o tak! dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , daj mu lancuch , niech sam sie krotko 3ma... ,uwazasz ,ze co ,z e zobaczy golą babe i poleci zaraz do niej ? no chyba ,ze nie widzial nigdy wczesniej golej babki to poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi raczej o to że nie trzeba z kimś mieszkać żeby zdradzić :P czy po prostu zrobić coś chamskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy nie sprowadzacie faceta do calkowitego zera zabraniajac mu czegos ? gdzie jego niezaleznosc ? nie jest juz malym dzieckiem , nie musi pytac o pozwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym pytac o pozwolenie, piszecie tak jak by byl wasza wlasnoscią i mial sciscle okreslone co moze i nie moze... , jak no nie wiem kto , a z pewnoscia nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli mąż może wszystko tak? :D czyli spoko- niech idzie na dupy, bo po co mu zabraniać? :P człowieku słyszysz siebie? :D poza tym mówię, ma wybór albo niech sobie używa albo niech się żeni bo to nie idzie w parze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się z kimś wiąże to ma swoje obowiązki :D jak się kogoś kocha to to nawet samo z siebie przychodzi :D to jakbyś powiedział: nie mogę zbić szefa bo mnie wyrzuci z pracy, a to szantaż! "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakie dupy ? streapteas. nie ruchanie jakis ścier. caly czas pisze ,ze nie bedzie ruchal i macal , a nie Ty mnie nie sluchasz, a w porządku , to się nazywa byc KOBiETĄ ;) wszystkiego nie moze , kazdy wie co dla niego jest najlepsze, oprocz moze dzieci - owszem zdarzaja sie osoby dorosłe o mentalnosci dzieci, i wtedy im sie mowi co maja robić. proszę , definicja szantażu z wiki : Szantaż - przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to szantaż i nie mylę go z obowiązkiem w związku ;) to się nazywa ZOBOWIĄZANIE wiesz? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobowiązać to by sie mogl ,ze nie bedzie macal streapteaserki na kawalerskim Obowiązek to powazne slowo, tak jak zaufanie w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×