Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

zejdźcie z dziewczyny! ma rację a wy po prostu nie potrafilibyście się dostosować bo już jesteście zaciemnieni mediami XXI wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
Czyli : teoretycznie , jestes z facetem zalozmy 2 lata, jesli jego najlepszy kumpel od piaskownicy ma wieczor kawalerski , na ktorym bedzie streaptiserka to ma nie isc , bo Ty stracisz do niego zaufanie ?szacunek i milosc ? tzn. ,że po 2 latach ,kiedy sie poznaliscie i czujesz cos do niego , to nagle przestaniesz go kochac ,i szanowac bo pojdzie na kawalerski ,ktory jego przyjaciel ma raz w zyciu ? Czy to przypadkiem nie jest chorobliwa zazdrosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam ważniejszy kumpel czy żona? bo to nie kumpel będzie się czuł urażony tylko żona :P poza tym facet którego kocham nie ma raczej takich kumpli idiotów :D sam mi powiedział, że jak taka zabawa będzie to nie pójdzie, bo wie że dla mnie to jest bardzo ważne :) związek też wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: ",że po 2 latach ,kiedy sie poznaliscie i czujesz cos do niego , to nagle przestaniesz go kochac ,i szanowac bo pojdzie na kawalerski ,ktory jego przyjacielma raz w zyciu ?" tak, dokładnie- tracę do niego zaufanie i szacunek. Łatwo to stracić trudno uzyskać, nie wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
rozumiem ... , a co z plaza nudystow ? to jest publiczne miejsce , pelne rozneglizowanych kobiet i mezczyzn, gdzie niejednokrotnie kobiety opalaja sie rozkraczone , to co wtedy ?zdrada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie można stracić do kogoś w ułamek sekundy bez względu na to co to jest. Dzieci tracą zaufanie do przyjaciół z podwórka gdy ci zabierają mu foremkę a żona traci zaufanie do męża gdy ten idzie na striptiz. czas dorosnąć, chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :D bo wiem, że na plaży nie zacznie nagle macać jakieś kobiety :D nie jest wtedy raczej pijany i nie ma przy sobie bandy prowokujących kumpli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mój obecny ukochany i mam nadzieję jedyny nie poszedłby raczej na taką plażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
owszem ,zwiazek wymaga, nieraz wydaje nam sie ,ze w takiej i takiej sytuacji zachowamy sie tak i tak , a zycie rewiduje nieraz nasze poglady.Jakbys widziala ,ze bardzo chce isc , i ze nie chce tez Tobie sprawic przykrosci idac , bo bedzie tam streaptease , to co bys zrobila ? zycie to sztuka kompromisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bym zrobiła hmm poprosiłabym żeby poszedł tam gdy striptiz się skończy a striptizerka pojedzie do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wydaje mi się że jego zachcianka i moje obawy to dwie różne rzeczy- on chciałby po prostu dobrej zabawy. Dla mnie to coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
nie na kazdym streaptease mozna dotykac streapteaserki , wiec jesli by nie dotykal ? argument z namawiajacymi kolegami i alkocholem uwazam ,ze ma sens ,w przypadku faceta ,ktory ma 18 lat i jest podatny na wplywy. W przypadku kogos starszego i w powaznym zwiazku obmacywanie streapteaserki nawet po alkocholu , i przy namowach kumpli pijanych nie poskutkują .Faceci ,rozczaruje Cie nie maja tylko jednego w glowie i nie mysla jedynie tą glowa nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na każdym można, bo tak jest w umowie. a taką umowę łatwo można zmienić w czasie wieczoru :P alkohol jednemu nie odbierze rozumu, inny staje się napaleńcem. nie wiem jak się zachowa kiedyś mój mąż czy chłopak. a po co ryzykować długi związek jednym wieczorem? Napiszesz zaraz: to nie zrywaj z nim wtedy. Ale nie umiałabym. po prostu bym nie umiała wybaczyć mu czegoś takiego. I dla tego chcę uniknąć zdrady czy macania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
a co do zaufania , to dziecko nie traci zaufania do kolegi z piaskownicy , bo zabral mu foremke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
dobrze , a co w takim razie z parcą? wiesz ,ze najwiecej romansow ludzie nawiazuja wlasnie w pracy ? to moze jesli nie chcesz ryzykowac zdrady , bo nie wiesz jak sie zachowa Twoj facet , to niech nie chodzi do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dobrze, spotkałam się ze zdradą w pracy nie osobiście ale hmm no nie chcę o tym tu pisać :( i wiem jak potem to wygląda :( tego mu nie zabronię, nie poproszę go o to żeby nie chodził do pracy nie mam zamiaru i prawa :) zaufam mu :) są sprawy w których ufam a są takie w których nie ufam. Praca to co innego. Jeśli zdradzi- dowiem się i wtedy też będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
wg mnie w pracy jest o wiele wieksza mozliwosc ,ze zdradzi niz na takim wieczorze kawalerskim ze streapteasem, nawet po alkocholu, gdzie nie zna tej kobiety ,ktora robi streaptease , widzi ja pierwszy raz na oczy. Codziennie, od dluzszego czasu w pracy widzi kogos z kim lubi spedzac czas , podoba mu sie , on jej tez , wiadomo sa elagancko ubrani -garnitur , jakas garsonka fajna do polowy ud , dekolt ,zadbani, pachnacy... , napiecie narasta, chociaz oboje sa w zwiazku , powazznym zwiazku i nie chca zdrady, a tu nagle ,sami nie wiedza jak ,staje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, tak wygląda zdrada w pracy. Ale na razie o tym nie myślę, i na szczęście mój ukochany nie musi pracować w garniaku z gronem kobiet. Ma pracę raczej w gronie mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
bo zakladam ,ze na streapteasie ,nie dotykal , przyjechala streapteaserka ,zrobila streapteas , po pol godzinie pojechala. nie dotykal , tak jak na plazy nudystow - wiec nie zdradzil , a nieraz na takiej plazy nudystow facet moze wiecej zobaczyc niz na streapteasie , gdyz niektore panie bez skrepowania prezentują sie calemu swiatu lezac w rozkroczku , na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
w gronie mezczyzn ? a ma czasem tzw. wieczorki integracyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorki nie. I wiem o tym co tam się dzieje. Właściwie zastanawiam się czy to jest obowiązkowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał raz spotkanie integracyjne ale to było od 13 do 17 więc... wątpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
dlaczego z mojej strony pojawil sie temat zdrady w pracy ? poniewaz wbrew pozorom nie kazdy facet maca streapteaserki na wieczorze kawalerskim w takim lokalu.Wyglada tam to tak ,ze zeby sobie podotykac streapteaserki ,trzeba wykupic od niej taniec , ktory kosztuje od 50 w wzwyz, a po co placic za cos co ma sie w domu od kochcnej kobiety , ktora jest dla niego najpiekniejsza ,najseskowniejsza na swiecie ?wiec zostaje patrzen ie.Czyli nie zdradza. Poza tym z taka pania od streapteasu ustala sie przed tancem ,ze np bez dotykania , a show trwa dluzej .wiec to tez ma swoje granice scisle okreslone. Nie kazdy facet potrafi isc do lozka z obca sobie kobieta, a w dodatku dziwka.czy dziwka da mu to uczucie co Ty , czy zna go tak jak ty , wie gdzie popiescic ?nie, moze za to dac mu np hiva do konca zycia i inne chorobstwa. Uwazam ,ze wiecej zaufania do facetow , a nie ciagle podejrzenia i strach. Zaufanie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
a o zdrade latwiej w pracy , niz po alkocholu w czasie wieczoru kawalerskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem wiem :) taka jestem bo kilka razy w życiu ucierpiałam przez nadmierną ufność :) taka jestem :( z resztą- rozmawiałam z nim na ten temat. Jesteśmy tego samego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
wiec czemu ma nie isc ? niech sobie popatrzy na jakas streapteaserke , nie dotyka , popatrzy , a zejdzie z niego pokusa zdrady w pracy, a czesto facet nie zdaje sobie nawet sprawy ,ze jego jakas kolezanka z pracy go uwodzi.Orientuja sie zazwyczaj jak jest juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozwolę mu iść popatrzeć bo źle bym potem na niego patrzyła :P nie chcę, nie życzę sobie i już. Skoro nie umie tego uszanować, to sory... Chyba mogę sobie życzyć żeby nie oglądał innej gołej baby celowo prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaa
wiec paradoksalnie , to ze pojdzie na wieczor kawalerski ze streapteasem moze uchronic Twoj zwiazek przed zdrada w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×