Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaślubna

najpiękniejsze suknie ślubne jakie widziałyście!!

Polecane posty

Gość gość
Polskie suknie ślubne! bardzo przystępne ceny! www.victoriasbridal.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIXXXXX
Sprzedam suknię Pronovias Barbate - zakupiona w październiku tego roku w salonie MADONNA , ślub mam w maju 2014 także po tym terminie mogę odsprzedać w atrakcyjnej cenie. Jestem pierwszą właścicielką, posiadam umowę zakupu . Przymiarka jest możliwa dopiero pod koniec maja 2014 bo dopiero wtedy odbiorę suknię z salonu. Cena katalogowa sukni 5890zł mogę sprzedać za 2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie spokoj jakbyscie wiedziealy co za suknie sa w tej Evicie to nikt by tam nie chcial kupowac stare szmaty brudne smierdzonce 80 procent tych szmat ma po ponad 6 lat one wisza z roku na rok nikt tego nie kupuje sklepy sie wymieniaja modelai i niby jest nowa kolekcja niech sie kazda w was przyjrzy one sa nie modne wiocha jak diabli... jak na odpuscie a ceny kosmiczne za takie stare nie modne pasci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerel
moim zdaniem na stronie www.salonymlodejpary.pl i model CN61459:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepniakgrazyna1231
No ja miałam taką http://mialavi.com/blog/delikatne-suknie-slubne.html od razu jak ją zobaczyłam to chciałam ją mieć na swoim ślubie. Mimo zakłada się ją na jeden dzień w życiu, ale warto żeby była specjalna i wyjątkowa. Właśnie moja taka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczne suknie są na www.gdziewesele.pl w dziale moda ślubna :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bezkonkurencyjne są praktycznie wszystkie suknie z Milla Nova. Nawet jeżeli część z nich podoba mi się mniej, to jednak chyba wszystkie mi się choć trochę podobają (nie wspominając o tym, że mam chyba z 30 sukni faworytek MN, które najchętniej bym na własnym ślubie zmieniała co godzinę, gdybym spała na kasie). W przeciwieństwie do najpopularniejszych typu Pronovias, Justin Alexander, Sincerity itd. gdzie może ogółem dwie trzy kiecki na całe kolekcje podobają mi się tylko trochę. Kocham koronkę w sukniach ślubnych, a w sukniach MN jest jej sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×