Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaślubna

najpiękniejsze suknie ślubne jakie widziałyście!!

Polecane posty

Gość cnzxlknn
skopiuj cały link i się otworzy tam jest właśnie suknia ślubna w kolorze niebieskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casey:)
no i jest:) tylko jak dla mnie troche za odwazna:) ale wielkie dzieki:) moze jakies inne propozycje?? myslalam moze o kwiatkach tylko nie wiem co gdzie i jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igussska
dziewczyny! Czy wiecie coś na temat firmy SAVOI? Czy oni maja jakąś siedzibę w warszawie gdzie można te sukienki zobaczyć i przymierzyć? Czy jedynie można zamówić je przez allegro np. na wymiar bez wcześniejszej przymiarki?? Jakoś nie mogę sobie takiej opcji wyobrazić ;) Jesli ktoś coś wie czekam na odpowiedź :) I moje faworytki to: http://www.savoi.com.pl/602.html http://www.savoi.com.pl/001.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez właśnie to interesuje. Czy savoi ma jakiś butik? Mam jeszcze jedne problem - na stronie są sukienki identyczne jak maggie sottero. nawet zdjęcie te same, modelka ta sama. Nie rozumię, czy to podróby, czy oferują produkty tej firmy u siebie czy jak to jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gileadia
Dziewczyny! pomozcie wybrac suknie slubna. wzrost 158 cm, bardzo duzy biust, ale szczupla talia, masywne szerokie ramiona, waskie biodra, szczuple nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gileadia
suknia sliczna. jesli macie jeszcze jakies propozycje, rady, to piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ubiegłym roku kupiłam suknie na allegro u skyvogue (skyvogue.com.pl)! Bałam się trochę, bo wiecie jak to jest z kupowaniem przez allegro. Nie zawsze wiesz co Ci przyjdzie... Ale jednak wszystko wyszło super, a efekt - suknia była niesamowita, nie mogłam uwierzyć, że za taką cenę można mieć TAKĄ suknię! Dziewczyny ja gorąco, z całego serca polecam! Kontakt i obsługa bardzo miła, wszystko szyte na miarę a wybór ogromny... ja siedziałam prawie tydzień na ich aukcjach, ale wybrałam w końcu swoją wymarzoną - M8-015 : ) Życzę Wam równie dobrego zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_evulska
A ja zakochałam się w sukniach z Evity! Koniecznie sprawdźcie na evita.com.pl i odwiedźcie salony, bo zdjęcia nie oddają piękna tych sukien. A jaki wybór! W ich salonach można śmiało spędzić cały dzień, ja w ogóle nie miałam ochoty stamtąd wychodzić :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamowilam suknie na poczatku z ebaya z Chin-porazka, lezy w worku pod lozkiem. Na 3 miesiace przed slubem okazalo sie ze nie mam sukni i zaczelo sie latanie po salonach. W koncu znalazlam salon rosyjskiej projektantki w Koloni.. Miala piekne recznie szyte szuknie. http://veronica-design.com/collections/bridal-gowns-brautmode-collection-1.html Ja kupilam te... http://www.voila.pl/449/cq268/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Biest29
wyglądasz jak łabędzica na wodzie:O :O dramat:O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek z kąśtam
Rany boskie kto wam robi takie zdjęcia i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armanka
Mi najbardziej podobają się suknie w stylu hiszpańskim - coś pięknego! Na swój ślub w maju przymierzam się do tej http://evita.com.pl/p,9,,,,,,,,868,miri-suknia-slubna.html#.URJDAfJZBG4 z EVITY. Mierzyłam - jest bezbłędna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada......
Jak można w takich zjebanach sukienkach łazić... Na swoim ślubie nie miałam żadnej wiejskiej białej sukienusi jak dla kurwy tylko czarną koktajlową sukienkę Chanel. Gdybym założyła na siebie jakieś białe gówno chyba mój mąż umarł by ze śmiechu, ja pierdolę.... Ale polska mentalność. Pierdoli się przed ślubem szmata, a później w weloniku i sukienusi przed ołtarzyk. Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illuzjonistka
Oj, przedmówczyni trochę popłynęła - rynsztok jak się patrzy i nic merytorycznego w dyskusji ;) Obejrzałam wasze suknie, łabędź na jeziorze faktycznie mnie nie przekonuje, ale ta suknia z EVITY - piękna! Nie jestem z Krakowa, ale widziałam, że mają też salony na śląsku, koniecznie muszę się wybrać i obejrzeć kiecki na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmankaaa
a dla mnie te z Evity są ekstra - mają taki wybór, że chyba każda trafi na swój wymarzony model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Kuba
Ta naj to dla mnie suknia Kate Middleton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrum00[A]wp -pl
Witam. Sprzedam używaną suknię "Pronuptia Paris". Na tę okazję sprowadzona do Kraju z Paryża. Kontakt tylko e-mailowy. Cena 45% nowej. Pozdrawiam Piotr PS. Lokalizacja --Wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×