Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość EhhhhAhhh
Jako to było z tą bombką? Była tam odpowiedz zniekształcony? bo to jest tak że jak patrzysz w bombkę to wszystko zależy od odległości miedzy bombką a twarzą, jak jest dalej to twarz jest szczuplesza i dłuższa, jak bliżej to na odwrót. Osobiście dałam ze obraz jest pozorny, prosty i pomniejszony ale w sumie.. sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOSegzamin
Jakie daliście korzyści z rozwarstwienie dochodów? oraz jaka instytucja zajmuje się prawami człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani-Mania
EhhhhAhhh - wydaje mi sie, ze kluczowe było tam stwierdzenie, ze bombka jest traktowana jako zwierciadlo wypukle - a dla niego uzyskany obraz jest zawsze pozorny, prosty, pomniejszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy rozwarstwieniu dałam wzrost motywacji pracownika do rozwoju swoich kwalifikacji etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
KURDEEEEEEEEE bombke mam zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo, Yo witam wszystkich trzystkich... Mam pytanie zwiazane z gegra przedisebior.. oraz historia, czego mozna sie spodziewac jakich tematow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Ale będę strzelać, jeśli nie masz nic przeciwko. Z gegry w październiku rok temu "było baaardzo dużo geografii Polski, test był znacznie trudniejszy niż przykładowy, np. podali nazwy różnych jezior i parków narodowych w Polsce i na świecie, trzeba było dopasować do nich opisy, na mapie świata zaznaczyli kilka punktów i dopisać do nich nazwy szczytów górskich, nie pamiętam co tam więcej było ale masa polskiego terenu" w lutym nie pamiętam, ale raczej zaliczali ludzie. Więc strzelam w Polskę i gegre fizyczną. Z PP podobno niewiele się różni od tego próbnego. W lutym było coś z podażem i popytem niecenowym, było coś z wyciąganiem wniosków z tekstów. Więc powinno dać się zaliczyć. Z histy w lutym był temat o II RP. Napisać trudności i osiagniecia II Rzeczpospolitej. Pytania są chyba podzielone na epoki więc to ułatwienie. Biola zwykle łatwa i dużo się da z tekstów wyciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Na PP ostatnio było, co to jest globalizacja, obliczanie odsetek z lokat, coś tam z PITem chyba obliczyć, typy osobowości też się chyba pojawiły ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie liczylem na takie odpowiedzi :) z kolega tez myslismy o geg. Polski jak i reszta naszych znajomych heh. Lepiej sie dopytac i sie zmocnic :P Dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
To super bombke miałabym dobrze czyli 8/9 pkt z zamkniętych ;) A co do korzyści rozwarstwienia na Wosie napisalam jak Sesiii, że motywuje ludzi do działania, kształcenia się i wspinania się do szczeblach kariery ;) z Wosu chyba będzie 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wos był milutki;]. Polski zresztą też całkiem. Ciekawe jak teraz będzie z matmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Z PP się nawet nie ucze, dla mnie to jest bardzo proste. Z geografii przykłądowy test jest banalny bez nauki (a w LO nie miałam gegry czyli wiedza z gimnazjum) pozwoliła mi napisać na 5 - mimo ze ten przedmiot nigdy nie był bliski memu sercu. Licze ze nie będzie za dużo nazw jeziorek, punktów i rzeczek. Historia, starożytność i średniowiecze raczej proste, gorzej u mnie z datami bitew, przywódcami itd. Biologie można zdać nie ucząć się tylko myśląć, bo jest sporo rzeczy które trzeba po prostu dobrze odczytać nawet z obrazka ale ja chce złapać 4 także ucze się prawie tak bardzo jako z matematyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Myśle ze skoro fizyka byla dość cieżka to matematyka będzie bardziej lajtowa ;) a jak u was z chemią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że matma będzie podobna do fizyki z poziomu. Ja pwt wszystko jak zawsze. Ale ogólnie z większości wiedza z gim spokojnie starcza. Z chemią u mnie ok raczej... teoria miło, trochę gorzej mole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Z matematyki bardzo cieszy mnie ta książeczka ze wzorami, ona bardzo pomaga przy rozwiązywaniu zdań. Mogliby to dawać ma maturze :D u mnie matme będzie zdawać aż 70 osób ! sądząc po osobach jakie tam poznałam 90% z nich to poprawkowicze. Mam nadzieje ze nikomu nie zadzwoni telefon ;/ bo padne na zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że na maturze też jest jakaś karta, zaraz sprawdzę. Ale rzeczywiście, świetna jest, kocham ją :D. Na szczęście z matmy jest u mnie ok poza wielomianami przy najmniej tymi trudniejszymi;p. U mnie nie wiem ile osób, pewnie podobnie jak na fizie, około 60... Też pewnie dużo poprawek... Ale z tych co udało mi się poznać tylko ja i jedna dziewczyna i chłopak zdają wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
U mnie nikt poza mną nie zdaje wszystkiego na raz. Większość jest z kursów czy szkół i mają to rozłożone na 2 lata, z tego co mówią to biorą po 3 egzaminy. Jest pare osób które uczą się same ale też nie biorą wszystkiego na raz, oraz Ci do skończyli te szkoły a nadal robią poprawki, jednak nie żałuje (ciekawe co powiem po niedzieli :D 5 egzaminów na 3 dni) myśle ze te co były zdałam a fizyki bałam się bardzo, w pociągu cały czas miałam takie dziwne uczucie lęku. Ale potem w przeszło ;) musze podejść do matury w maju 2012 nie ma bata, inaczej to nie ma sensu, w 2013 to zdałabym kończąc zwykłe darmowe liceum. Dlatego zostawiłam sobie furtke w postaci sesji w lutym, jednym trzymam się tego ze nie bedzie mi potrzebna i kiedy otworze kopertę to zaczne krzyczeć z radości :D Jednego nie rozumiem, nie wiem czy u Ciebie tez tak było ale u mnie na PL i fizyce wychodzili nawet po 15 minutach... to jest niemożliwe aby zrobić to w tym czasie czyli mysle ze zostawili pusty arkusz.. tylko po co wydawać kase bo to jest jednak te 150zł na egzamin i nic nie napisać? jakby podetrzeć sobie tyłek banknotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Skoro jest to na maturze to naprawdę nie rozumiem jak tyle ludzi nie zdało matury z matematyki w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam takie samo podejście jak ty, muszę w 2012 zdać maturę, ale jestem na prawie 100% pewna, że sesja w lutym nie będzie mi potrzebna. W tym tygodniu wysyłam już deklarację maturalną... Trochę się boje fizycznie tych 5 egzaminów, ale nie ma rzeczy niemożliwych dla nas;]. Co do tego wychodzenia, to u mnie na fizyce tez parę osób wyszło bardzo szybko i w pewnym momencie wpadłam przez to w małą panikę bojąc się, że już mi się czas kończy, ale okazało się, że nie;p. Ja akurat jestem sprintowcem w takich testach i w godzinę fizyki zrobiłam prawie wszystkie zadania (nie zrobiłam tylko 2 podpunktu w pierwszym zadaniu otwartym) i większość wyniki poprawne i zdążyłam jeszcze dwa razy sprawdzić wszystko... Na wosie właściwie zdążyłabym w 45 minut a wypracowanie napisałam na prawie max( 2 linijki mi zostały;/), więc teoretycznie pewne osoby na zdanie mogły zdążyć w 15 minut, ale szczerze wątpię by tak było. Pewnie się od razu poddali. U mnie nikt poza mną(z tych co rozmawiałam) nie twierdził, że zda fizykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Ja to sie boje wlasnie geografi, trzeba sporą wiedze miec, matma,chemia jakos to bedzie, mysle,ze latwiej niz fizyka bo fizyka to jest chory przedmiot te wzory co sie tam stosuje to jest jakas masakra, ja licze caly czas,ze te 15pkt bedzie z fizyki :( teraz czeka mnie matma, pp i geografia stres jest, kto z Wroclawia to mozna by bylo pogadac przed i po egzaminach chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie zdaje we Wro... Ale za to planuje pójść tam na studia;p, Co do geo no to rzeczywiście trzeba wiedzieć i pamiętać, raczej na strzelaniu i samym rozumie będzie ciężko, taki przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Ja szybko robie zadania, ale potem zawsze to analizuje jeszcze raz, także z fizyki wyszłam chyba 3 od końca, z wosu pierwsza a z polskiego gdzieś w środku ;) Jak pisalam WOSU i PL jestem pewna, nie ma szans abym nie zdała, natomiast z fizyki jak liczyłam to mam 21pkt bardzo surowo patrząc, a te 6pkt to taki margines jakby mi sie jakiś czepialski sprawdzający trafił :D z fizyki nigdy nie byłam jakas dobra także dopuszczający mnie zadowoli i mam nadzieje ze to będzie jedyny dop na moim świadectwie ;) reszta wyżej. W sumie to dobra sprawdzian przed maturą ;) też w tym tygodniu wysylam swoją, z czego zdajesz? w ogóle ta matura jest darmowa czy też płacimy? jak z prezentacjami maturalnymi? w szkołach musimy się prosić nauczycieli o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sprawdzałam;p. Matura za darmo. Wysyłasz deklaracje bez wpisanego tematu i potem to przychodzi do odpowiedniej szkoły i dopiero tam wybierasz. Ja zdaję pl rozsz, ang rozsz, hist rozsz i pdst matmę i..waham się nad rozsz wosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaatmaa
Pytanie do tych, którzy już mieli - czego zwykle jest najwięcej na matmie i co najbardziej warto sobie powtorzyc i pocwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Heh :D podobnie, biore angielski, polski, wos i historie na rozszerzeniu. Zawsze chciałam zrobić dwa kierunki prawo oraz zarządzanie i marketing, ale teraz jak weszła ustawa o płatnym drugim kierunku to nie jestem już taka pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja celuje w dziennikarstwo z pr chyba. Jeszcze się waham między miastem, ale bardziej kusi mnie Warszawa, ale niestety tam większe progi, ale też i większe szanse w moim zawodzie...No cóż, na razie trzeba zdać egzaminy! Jeszcze 8! Jak myślę o tym weekendzie to mam dosyć... Dzisiaj pwt z matmy jutro z gegry, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Ja teraz jestem na większym luzie, fizyke przeszłam i w sumie z reszty czuje się pewnie. Dzisiaj powtarzam sobie biologie, jutro matematke. A w piątek geografie ;) Mój brat skończył dziennikarstwo na UMCS i fajny kierunek, dużo mieli fakultetów, warsztatów. Ja mam swoją małą firme od pół roku dlatego uderzam w marketing, przyda mi się. A prawo od zawsze było dla mnie czymś co chce robić, studia są w miare proste, gorzej z dostaniem się na aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własna firma, wow;p. Ja ogólnie celuje w pisanie i PR/reklama, plus języki... No i polityka;p. Mam nadzieje, że coś z tego da mi odpowiednią karierę. Na prawo miałam przez wiele lat ochotę...ale to raczej droga impreza(aplikacja, razem 8 lat) i raczej to dosyć zamknięte środowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×