Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Zależy od OKE. W marcu np. OKE Poznań wysyłało wyniki na 15 marca a OKE Jaworzno po 20-stym. ------- Jak odczucia po egzaminach? Piszesz wszystkie, czy część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
W moim OKE mowili, ze wyniki beda wysylac 26 albo 29 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTrz
czyli wyniki egzaminów z sesji jesiennej (bo pisze wszystkie przedmioty w tej sesji) będą dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza93
Pod koniec listopada w najgorszym wypadku poczatkiem grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza93
Pod koniec listopada w najgorszym wypadku poczatkiem grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTrz
*dopiero w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinius33
Teoretycznie mnóstwo nerwów, ale tak naprawdę minie nam jak z bicza strzelił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie, to nie masz czasu na myślenie o wynikach bo za kilka dni kolejny weekend z egzaminami. Dla, niektórych cały zajęty, dla mnie wolny. Ja już przerabiałem, to w lutym. Sesja kończy się 26 października, więc oczekiwanie jest tylko miesiąc. Od końca października do końca listopada. Podobnie jak z maturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie w ten weekend pisze dwa egzaminy,z biologii i geografii , macie jakies wskazówki ?pytanie do tych co już pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest przykładowych arkuszy egzaminacyjnych z matematyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o arkusze egzaminów eksternistycznych, to dwa. Ale jest bardzo dużo arkuszy maturalnych. Zdania maturalne są podobne do zadań na egzaminach eksternistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Kurcze, jestem jakos dziwnie spokojna po pierwszych 4 egzaminach. Dziwne troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz bardzo "dziwnie spokojna", jak inni na forum będą pisać, że już otrzymali wyniki a ty jeszcze. ------ Teraz będziesz mieć piątek, sobota i niedziela ok. 50% liceum. Czyli 1,5 roku chodzenia do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Mam nadzieje, ze w ten weekend pojdzie wszystko dobrze i egzaminy tez beda w latwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
jak czytam sobie Wasze komentarze to aż Wam współczuję tego stresu i nerwów związanych z egzaminami :), jak zobaczylem co było na fizyce to aż cud, ze sam ją zdałem na równe 30% a to był mój ostatni egzamin hehe :), teraz pewnie bym poległ na wszystkim ale jak poszło to poszło wszystko od razu, marzec dowiedziałem się, że zdałem wszystkie egzaminy - maj matura (poprawka z matmy) - sierpień poprawka - wrzesień matma na 32% i zaliczona matura i teraz jestem szczęśliwym studentem bezpieczeństwa wewnętrznego więc już z matmą i fizyką (moja pięta achillesowa) już nie będe miał doczynienia :), tak więc życzę Wam wszystkim zdania wszystkich przedmiotow i uwierzyć w siebie bo można? można! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja raczej z matmą i fizyką będę miał dużo do czynienia. Aby myśleć o moim "wymarzonym" kierunku studiów, muszę matmę napisać na 80% (40 punktów) oraz muszę pisać fizykę na maturze i to "prawdopodobnie" na poziomie rozszerzonym i też dobrze by było aby zdobyć ok. 20 - 25 punktów. Inaczej ciężko będzie się dostać na uczelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
A co chcialbys studiowac egzaminowany :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wybrany jeden kierunek studiów, jest to informatyka. Najchętniej na Politechnice Śląskiej. ------- Matematykę mogę pisać na poziomie podstawowym. Fizykę też, ale więcej punktów wpadnie mi z fizyki rozszerzonej. Ale do poziomu podstawowego, to się bez problemu przygotuję. A do rozszerzonego, może być gorzej. Muszę to sprawdzić, ale informatyka na politechnice śląskiej jest kierunkiem zamawianym i 50% studentów może dostać do 1000 zł/m-c stypendium. ----------- Ale najpierw muszę zdać maturę z polskiego i angielskiego(ustny i pisemny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powiecie o egzaminie z pp, geografii i biologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin z PP jest raczej prosty. Znalazłem wyniki z jednej sesji, gdzie wszyscy go zdali. Podobnie egzamin z geografii, oczywiści nie ma zdawalności 100%, ale i tak dużo osób go zdaje. A biologia jest to egzamin trudny(przynajmniej dla mnie). Ale udało go się zdać w poprzedniej sesji. ----------- A jak tam przygotowania do matematyki? Egzamin już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna182
dzisiaj matma strasznie sie boję.. uczyłam sie ale bardziej jestem humanistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
A ja dzis jestem bardzo spokojna. Bardziej boje sie soboty i niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 182
ja w sobote geografia a niedziela biola i historia nastepny piatek chemia i mam nadzieje ze uda mi sie wszystko zaliczyc.... najgorsze to czekanie na wyniki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten weekend mam spoko. Wszystkie przedmioty zdałem w sesji zimowej. --------- @ Wiolkaaa9393 Dziś też jedziesz wcześniej do ośrodka egzaminowania? Ja w następnym tygodniu jadę na 13:30. A w sobotę jedyny raz w tej sesji muszę jechać wczas. Ale, może przed jedenastą będę po 11 egzaminie z zakresu LO. ------- Jak wszystko pójdzie dobrze, to może wszystko uda się zdać. Ale o tym dowiem się dopiero pod koniec listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj matma;) Nie przerobiłem wszystkiego. Zupełnie nie tykałem stereometrii i kombinatoryki, prawdopodobieństw. Ale za to Wielomiany, funkcje i różne takie obliczenia, trygonometria praktycznie perfekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminowany: A ty piszesz teraz w maju maturę?:) Co jeszcze Ci zostało do zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×