Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
ja zaczynam od fizyki. bedzie b.ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuskie
Ja mam 11 przedmiotów do zdania, a uczę się przede wszystkim z 4 : fizyki, chemii, matematyki i biologii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Ja tez zdaje wszystkie 11 przedmiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile sie przygotowywalas do tych przedmiotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapyza
czego sie uczyc z fizyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern_waw
tez mnie ciekawi kwestia fizyki, zaliczyłem 9/11 na poprzedniej sesji teraz fizyka i matematyka... Co sądzicie o tej fizyce? Na czym się skupiacie/skupialiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście, może dobrze a może źle, ale skupiam się głównie na ruchu po obrocie, prędkości/drodze i czasie średnim. Optyka, wahadło matematyczne, prędkość linowa, siła dośrodkowa, przyspieszenie dośrodkowe oraz teoria(magnes, obraz utworzony w zwierciadłach promieniowanie itd. ) wiem, że to nie wszystko ale na czymś musiałem się skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede mna również fizyka próbuje ogarnac jak najwiecej zobaczymy co z tego wyjdzie no to przynajmniej wiem ze na list juz nie musze czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz1992
podchodziłem już raz do tej fizyki i poziom trudności w porównaniu do przykładowego arkusza, był znacznie wyższy, w porównianiu do matur zbliżony, nawet trochę trudniejszy. Ciekawe czym nas zaskoczą w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie zestresowalas.... a duzo sie uczylas do fizyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, zestresowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na tym egzaminie z fizyki, na którym byłeś było coś z kinematyki i dynamiki? Oraz jak pamiętasz z czego były pytania zamknięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest zestaw wzorów matematycznych na egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do osób które zdawały już Technologie Informacyjną.Mianowicie w informatorach jest napisane iż wybierając system Windows , na komputerze są programy Microsoft Office i OpenOffice .Czy do rozwiązywania zadań można używać OpenOfiice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o napisanie z czego przygotować się na egzamin z Technologii Informacyjnej. Koleżanka mi mówiła że ogólnie egzamin jest łatwy, jakieś prezentacje w Power Poincie trzeba zrobić i tak dalej. Na jakich programach zdaje się ten egzamin, proszę bardzo o napisaniu w skrócie jak przebiega taki egzamin, będę z góry wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System sobie wybierasz w deklaracji przedmiotów do zdawania. Na systemie Linux jest OpenOffice, a na Win jest Microsoft Office. Ogólnie, to zależy od szkoły, na który program ma licencje, jeśli chodzi o oprogramowanie Microsoftu. Pod linux-a oprogramowanie jest raczej darmowe. Ja zachowując przytomność umysłu, pojechałem na egzamin dwie godziny wcześniej i udało mi się zmienić z Microsoft Office 2003 na 2007(takie licencje miała szkoła). Ogólnie egzamin, to banał, ale że wymaga skupienia to mi zeszedł prawie cały czas(prawie dwie godziny) i pamiętaj o dokładnym nazywaniu plików, ,jak jest "zadanie1", to tak ma być nie ZADANIE1 czy Zadanie 1. Inaczej możesz wszystko zrobić poprawnie, a egzaminy nie zdasz. Bo twoje prace nie będą w ogóle prane pod ocenę. Mi brakło chyba jednego punktu do oceny bardzo dobry, więc zaliczyłem wtopę z tym egzaminem, bo tylko dobry. Ale za to na matmie zdobyłem jeden punkt więcej niż dostateczny i jest dobry(32p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany wiesz może jaki jest zestaw wzorów matematycznych na egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam proszę o podpowiedź z czego uczycie się z angielskiego został mi tylko ten przedmiot do zdania pomocy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany, a gdzie dokładnie mogę znaleźć te tablice matematyczne które będę na egzaminie? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie CKE w "egzaminy eksternistyczne" - "informatory" - III. Informatory z zakresu liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Poszukaj tam matematyka + wzory. Ale ja na dwa tygodnie przed egzaminem najważniejsze wzory miałem opanowane do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te 19 stron wzorów będzie na egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie muszę ich kuć na pamięć, bo będę mieć je na egzaminie, to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ale lepiej się z nimi nie zapoznawać 15 minut przed egzaminem. Ja dużo rozwiązywałem zadań z matematyki i zapamiętałem najważniejsze wzory, więc mi raczej nie były potrzebne, ale na sali osoby zdające bardzo je, że tak napiszę "wertowały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będą opisane te wzory, tak jak na tych tablicach matematycznych, wszystko tak samo będzie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matematyka, chemia, geografia, angielski, PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×