Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Ja część sprężyny zrobiłem dobrze. Tylko się troszkę martwię, bo napisałem 6,28*pierwiastek 0,01= 6,28*0,1=0,628 s . bo napisałem 0,01s2. ------------- Z tą wartością też ciężko mi poszło. ----- Z diamentem chodziło z prędkością światła. W którym ośrodku jest najmniejsza. Ja tylko podkreśliłem diament. Już nie wartość załamania. ---------- Z latarka popełniłem jeden błąd, bardzo kosztowny. Zamiast 0,1, napisałem 0,01A. ------------- A przyciąganie satelity, co napisaliście? Ja zaznaczyłem przyciąganie ziemskie. Było też odpychanie ziemskie. Ale chyba dobrze zaznaczyłem. ------ Jak bym nie zepsuł latarki i sprężyny(części tego zadania), to może nawet trójeczka by wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinius33
Satelita - przyciąganie ziemskie. Kurdę, fajnie byłoby zdać :( Ale mam obawy, że znowu się nie uda. A tak swoją drogą, jak myślicie czy warto poprawiać oceny, które mi się nie podobają? Z polskiego i historii mam dwójki, a to zawsze były moje ulubione przedmioty, chyba zjadł mnie stres. Myślicie, że warto poprawiać? Bo 2 będę miała na pewno z fizyki i chemii (cud, że zaliczyłam), a reszta to trójki, czwórki i piątka, jakoś tak... no ładniej by wyglądało, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceny z egzaminów eksternistycznych są ocenami ostatecznymi, nie można ich poprawiać. To nie matura. --------- A jak zaznaczyłaś w zadaniu 1, ja zaznaczyłem pęd. Odpowiedź A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Kurcze, z niecierpliwoscia bede oczekiwac wynikow. Nam dzis powiedzieli, ze wyniki beda wysylac 26 albo 29 listopada (nie pamietam dokladnie, bo mowili to jak juz dostalam egzamin w rece i bylam za bardzo zestresowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinius33
egzaminowany słyszałam, że w ciągu tych 2 lat można przystąpić do egzaminu kilkukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Ale to raczej jak NIE zdasz egzaminu. A jak zdasz na jakas ocene to ona juz taka zostaje. Jakby kazdy chcial poprawiac oceny to wiesz ile oni by mieli roboty? Zreszta nikt nie bedzie zwracal uwagi na Twoje oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmikii
mi w zadaniu z wysokością wyszło 15 metrów a z tą szmatką to zaznaczyłam ze ona elektryzuje sie dodatnio te 42 to chyba jest dobrze, mi też tak wyszło ( na wykresie), a jeszcze liczyłam to i wyszło dokładnie 42,5 egzaminowy, ja pojechałam jeszcze dalej bo napisałam 0,001A ja w zadaniu z radem najpierw napisałam 156 bo coś źle na kalkulatorze nacisłam ale dobrze że potem sprawdziłam i poprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś zdaje TI z Warszawy? Bo nie sprawdziłam jaka będzie wersja ms offica i teraz głupia się stresuję. Ktoś podjechał może sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa, już nieaktualne, udało mi się znaleźć na stronie internetowej szkoły. Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wyszło Wam ciepło właściwe lodu ? mnie chyba 2166 J/kg*K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany - odwrotnie, Rad ma 88 protonów i 136 neutronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 88 protonów i 136 neutronów. "224-88=136 protonów 88 neutronów 136." zapis jest troszkę mylący, ale oddziel równanie od zapisu. "224-88=136 | protonów 88 neutronów 136."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki :) zmęczenie mnie dopadło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisałem "spadek swobodny" . W końcu to też ruch . Nie wiem czy dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być "jednostajnie przyspieszony prostoliniowy", o ile się nie mylę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i co do przemiany gazu doskonałego , powinno być "przemiana izobaryczna" . Wpisałem izotermiczna -.- ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indukcję wykorzystuje transformator .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi w tej Informatyce ? Ściągnąłem sobie z strony CKE przykładowy arkusz egzaminacyjny i nie wiem co to jest, jakieś szachy, parę obrazków, zero pytań i zadań tylko jakieś głupie foldery z niczym i o niczym. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy wiecie czy gdzieś są arkusze z egzaminów eksternistycznych w jakiejś większej ilości niż tylko te pojedyncze na stronie CKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybyszZkrakowa
hej! pisał ktoś z Krakowa dzisiaj WOS? jaki był temat wypracowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Jak tam dziś na Polskim? Moim zdaniem był banalny, wystarczyła minimalna wiedza i spryt żeby zaliczyć. O czym pisaliście wypracowanie? Ja Pisałem o Makbecie i Gerwazym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza93
Hej, polak też w miare gładko mi wszedł. Pisałem o Makbecie i Piesni XIV z 1szych zadan, bo krucho u mnie z lekturami. WoS raczej zdany, to raczej to tylko dla zabezpieczenia pisze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza93
@przybyszZkrakowa Arkusze są w całym kraju jednakowe. Temat wypracowania na WoSie to było coś w stylu Opisz wady i zalety czlonkostwa Polski w UE, mogłem coś pominąć bo nie pamiętam już dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może dlaczego CKE nie udostępnia arkuszy z tych egzaminów? Chciałbym zobaczyć jak mi zadania poszły ale pamiętam może 5 pytań :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie publikują więcej, pewnie dlatego, że egzaminy eksternistyczne nie są zbyt popularną formą zaliczania szkoły średniej. Jest tylko 2007 i 2010 z tego co kojarzę. Pomyślałem, że można by publikować zebrać z pamięci kilka zadań i opublikować, ale mimo że jestem świeżo po polskim ciężko mi teraz to wszystko sobie przypomnieć. W każdym bądź razie egzamin z polaka był teraz dużo łatwiejszy od tych z 2007 i 2010. W wypracowaniu można było wybrać dowolną lekturę. Najbardziej pasował Makbet ale temat był na tyle luźny, że wystarczyło trochę pokombinować i można tam było wrzucić wszystko. Osobiście oprócz Makbeta pisałem o jednej z postaci z Pana Tadeusza. Pytania do Pieśni Kochanowskiego były banalne, wystarczyło czytać ze zrozumieniem. Było jeszcze zadanie z umieszczeniem epok literackich chronologicznie na osi, zupełna podstawa. Druga część o III części Dziadów była już trochę bardziej skomplikowana ale bez przesady. Były może z 2-3 zadania nie związane z żadnym tekstem. Jedno za 1 pkt sprawdzające znajomość kanonicznych lektur. Do zdobycia 15 pkt wystarczy zaglądać tydzień wcześniej w jakieś opracowania i streszczenia. Po dzisiaj liczę na jakieś 30-40 pkt zobaczymy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałem wypracowanie z Pana Tadeusza i Pieśni XIV Jana Kochanowskiego. Napisałem, że władza jest błogosławieństwem, bo dzięki władzy nie ma anarchii itd. ------- Z Kochanowskiego napisałem tak: 1# do władców 2# P. Bóg 3# Sprawiedliwy 4# Dbanie o dobro ludzi 5# to zadanie z ułożeniem zdania pierwsze(dokładnie nie pamiętam) 6# to zadanie gdzie było trzeba postawić X zaznaczyłem środki stylistyczne etc. [ostatnie ] 7# pochodzi XVI języka - ale chyba źle Tam pod spodem na stronie drugiej gdzie było o Kochanowskim nie było jakiś zadań? //////////////////////////// Z Dziadów cz III 1# powstanie styczniowe 2# Konrad Wallenrod 3# funkcja ekspresywna 4# które nie są zdaniami złożonymi zaznaczyłem I i II 5# Z tymi diabłami zaznaczyłem chyba, ze pokazują piekło ---------------- Pewnych punktów policzyłem sobie 10 mi ten egzamin poszedł słabo. Ale może zdam. Na dwójkę. Jak pamiętacie coś więcej, to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka815
a jak Wam poszedł WOS? ktoś pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×