Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Najłatwiejszy z tego jest egzamin z Podstaw Przedsiębiorczości. A najtrudniejszy, to matematyka. Ale z mojego doświadczenie wynika, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinius33
ekstern_waw ja mam dokładnie tak samo. Już w piątek powtórka z rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym egzaminie z TI jest zadanie z excela, worda, power pointa czy może na przykład być stworzenie strony internetowej w html?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem z krakowa.Kurcze męczę się z tym angielskim sama i ciężko mi to idzie może coś doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd na egzaminie weźmiesz program do html-a? [Ja na egzaminie nie miałem, ale może jak poprosisz, to ci zainstalują.] Zadanie, które masz na power pointa, możesz zrobić też w html. Ale łatwiej i szybciej jest to zadanie zrobić w power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam samopoczucie przed fizyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co do fizyki mam na ten moment mieszane uczucia jest to dla mnie ciezki przedmiot ale im bliżej to o dziwo mniej stresu a jak u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Strasznie boje sie fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie,czy na technologii informacyjnej,po stworzeniu prezentacji w Powerpoincie wystarczy zapisać plik jako ppt czy też trzeba coś jeszcze robić?z góry dziękuję za odpowiedź mam jeszcze pytanie dotyczące arkusza kalkulacyjnego,jakiego rodzaju zdania dotyczą działania na arkuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisałem w prezentacja( i półtorej miesiąca stresu), jest to niestabilny zapis. Lepiej zapisać w pokazie slajdów, pewniejsze. Ale mi się udało. Co do arkusza kalkulacyjnego, to są najtrudniejsze zadania. ----- Ja fizyki jestem ciekaw, nie boję się ale szanuję "przeciwnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fizyki się nie bój , jest to niełatwy egzamin ale do zdania, jaki format przybiera plik zapisany w pokazie sladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern_waw
Ta fizyka to będzie pogrom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Ja tez juz strasznie panikuje przed fizyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza93
Zdaje ktoś z was w Rybniku ? I Jakie nastroje ogólnie przed egzaminami? Ja na październik wziąłem wszystkie 11, i mam obawy czy to był dobry pomysł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Jak opanowac stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdawał ktoś juz fizykę kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, to tak nie panikujcie, egzamin dopiero jutro. Dziś jeszcze można się uczyć. ---------------------- Może dobry a może zły, ale mój sposób na opanowanie stresu jest następujący: Wyjechać na egzamin dwie trzy godziny przed, zanim przybędę do szkoły, w której odbywa się egzamin, to jest jakieś półtorej do dwóch godzin do egzaminu. I tak się odstresuje, po woli. W ciągu tego czasu jestem już spokojny. Następnie troszkę stresu z otwarciem arkuszu i do rozwiązywania. [chodzi o to, jakie będą pytania, a nie sam fakt otwarcia arkuszu] ----- PS. Dowodziki osobiste już "zaostrzone"? [bardzo się przydają do otwierania arkuszy, albo jak jest na egzaminie, to linijka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
No wlasnie, jesli chodzi o dokumenty jakie musimy zabrac to tylko dowod osobisty, tak? Ja egzaminy mam w budynku OKE, tylko egzamin z TI mam w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dokumenty, to dowód osobisty. Sprawdzają pesel oraz nr. dowodu. Ale najważniejszy jest pesel. --------- Na fizyce można mieć kalkulator prosty, linijkę oraz kartę wzorów(ale kartę rozdają przed egzaminem.) ------- Jak masz jakieś pytania, to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
W obecnej chwili pytan chyba nie mam, ale jak bede miala jeszcze w ciagu dnia to bede pisac. Kurcze, chcialabym byc tak spokojna jak Ty. Ale ja zawsze przed wszystkimi egzaminami panikowalam-niepotrzebnie. A tak dla odstresowania to w budynku OKE powinni mi dac duuuzo naczyn do zmywania, bo to mnie idealnie moze odstresowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesz jeszcze trochę czas do egzaminu, można się jeszcze pouczyć. Więc jest OK. Stres może każdego wykończyć. Nie jest to dla mnie pierwszy egzamin, tylko już ósmy. -------------------- Jak planujesz spędzić czas pomiędzy egzaminami. Jak zdajesz wszystkie 11, to w sobotę masz dwa egzaminy. Pierwszy na 9:00 a drugi na 12:30. Ja wos pisałem 45 minut. [na bardzo dobry 41p.] Masz zamiar czekać w budynku OKE, czy iść na miasto. Ja, co prawda zdawałem, tylko WOS więc nie czekałem, ale jak zdawałem biologię, historię, PP oraz geografię, to po egzaminie szedłem na miasto a następnie wracałem do szkoły i czekałem. Podobnie masz 19 i 20 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Bede czekac w budynku OKE. Ewentualnie zrobie sobie jakis krotki spacerek w okolicy. Nie znam kompletnie Łodzi, wiec nie chce isc gdzies daleko zeby sie nie zgubic. Do Łodzi musze jechac najpierw troszke ponad godzine i pozniej jeszcze w samej Łodzi 2 tramwajami i kawalek musze przejsc. Szkoda, ze nie mam u kogo sie zatrzymac np w piatek, bo takim sposobem wroce poznym wieczorem w piatek, a w sobote o 6 musze jechac znowu. Ale jakos przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam 19 i 20 mam po dwa egzaminy ale myslę urwac sie gdzies blisko na kawke nie zapomnijcie sobie zabrać zwolnienia z egzaminów czy dowodu opłaty moja kuzynka jak zdawała to sprawdzali wraz z dowodem osobistym. egzaminowany tez mam zamiar być juz w Krakowie na 13 równiez uważam że taki "zapasowy"czas to dobry sposób na opanowanie stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Ja musze w sobote wyjechac o godzinie 6 rano, a w Łodzi, juz na miejscu bede jakos 30 minut przed egzaminem (juz wliczajac ewentualne korki i inne podobne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ja ostatnio jak jechalam do krakowa zeszlo 2 godziny! 40 minut korków bo z drogami szaleją więc ja też musze przed 6 wyjechac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
O kurcze, wspolczuje Ci. W ogole jestem bardzo ciekawa czy duzo osob bedzie u mnie w OKE na tych egzaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie sprawdzali zwolnienia z opłat. Oni mają przecież listę i mają tylko sprawdzić dowód oraz my mamy się podpisać na liście obecności. Ja mam od dyrektora OKE list z miejscami egzaminu oraz godzinami etc. -------- Na tych egzaminach, na których byłem było osób od 3 do 25. Na matematyce najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
A takie glupie pytanie - bedzie przygotowana jakas szatnia zeby zostawic kurtke, telefon itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×