Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Podobnie do Ciebie tylko w 4 było trzeba wymienić 2 cechy, napisałem dbanie o poddanych i pobożność. w Zadaniu 7 dałem tak jak ty XVI polszczyzny Co do Diabłów to zaznaczyłem "Zadanie cierpienia duszy" Ha!Ha!Ha! też dałem dźwiękonaśladowcze. Pamiętam że było zadanie w którym trzeba było wyjaśnić słowo macie w dwóch kontekstach. Było jeszcze zadanie w którym trzeba było podkreślić Fałsz ale nie pamiętam treści. Generalnie szybko wyleciało mi z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna182
witam serdecznie. z polaka było zadanie z zamiana zaimkow osobowych. wiersz kochanowskiego jakim stylem był pisany .jak nazywał sie senator. jakie daliscie odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna182
mam jeszcze pytanko mieliscie w tym prawda fałsz zaznaczone P lub F w tych tabelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikolaj Nowosilcow ! jest - trafiłem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna182
Lektury to wzielam dziady-senatora, i makbeta. Cos tam napisałam ale to było lanie wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dałem Mikołaj Nowosilcow. Chociaż przyznam, że strzelałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie pamiętam pytań. To z Mikołajem to chyba tak D. A tego zwrotu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowaliście kiedyś pisać do OKE w sprawie udostępnienia arkuszy? Może się da tylko wystarczy zapytać? Chyba jutro wystosuje maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy prawo wglądu do arkuszy przez 6 m-c od egzaminu. Ale chyba raczej przed oceną ich nie udostępnią. ------- Teraz sobie przypomniałem pytanie z Kochanowskim. Na dole było o w których zwrotkach ujawnia się podmiot liryczny, ja dałem 1 i 5. I o podmiocie czy jest w pierwszej osobie l. pojedynczej. A wy jak zaznaczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dałem że w 1 i w 5, tam są zwroty sugerujące narratora. Też dałem liczbę pojedyncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak napisałeś to z Romeo i Julią. Bo to pierwsze było łatwe. -------- Później jeszcze było zadanie też z Kochanowskiego i tam był przestawiony szyk wyrazów napisałem inwersja. --------- A z tymi diabłami, co napisałeś? Ja, że duszy pokazują przyszłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Ja z diablami napisalam, ze walcza z aniolami o dusze- bo tak pamietalam jeszcze z LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Ja tez tak zaznaczylam. Sluchaj, mam pytanie. Jak robie dokument korespondencji seryjnej i mam jakis list to jak mam wstawic Szanowny Pan lub Szanowna Pani (zeby to sie odpowiednio zmienialo)? Bo umiem zrobic ten dokument tylko nie wiem jak zrobic ta jedna rzecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio tak trudnego zadania nie było. Ale aby zrobić to Pan/Pani, należy utworzyć książkę adresową. Teraz dokładnie nie pamiętam, ale robiłem to przed egzaminem. To było trudne, bo do korespondencji seryjnej utworzyć dokument, książkę oraz to wszystko połączyć. Gdzieś na YouTube to było. ------------ A to pytanie z przestawionymi wyrazami, jak zrobiłaś. Ja napisałem inwersja. Raczej podkreśliłem. --------------- I jak egzaminy, łatwe trudne czy do zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Egzaminy w sumie latwe, ale mnie nieraz stres troche "ogranicza" w mysleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam TI? Bardzo trudna? Teraz trochę przerwy i matematyka, królowa nauk. Później historia, ktoś tu bardzo "panikował" o fizykę i historię. ---------- Jak wrócicie, to napiszcie z czego było. Ja już zdałem, ale jestem ciekaw czym się różni dzisiejszy egzamin od tego, co zdawałem w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza93
Ogólnie była w miare prosta 5 zadac, z czego ostatnie zamkniete na 8 pkt, i miało 8 podpunktow a,b,c 1. Zadanie był plik w notatniku i miałem go otworzyc w Wordzie i "obrobic" wg. poleceń, zrobienie jakies tabelki, index gorny etc. 2. zadanie prezentacja 6 slajdow dodac na 3 obrazki, w jednym zrobic tabelke 3. Excel była tabela, na jej podstawie musialem obliczyc ile jest komórek z liczba 0, policzyc ile ma maxymalny wiersz watosci i gdzie sie znajduje, zrobic spis miejsc i na tej podstawie wykres, itp 4. Zrobic prosta tabelke w Excelu, zmienic kolory, zrobic procenty wysrodkowac jedno, dac do prawej strony drugie itp. Dla mnie b. łatwy bo siedze w informatyce już w miare długo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza93
Z czego sie uczycie na historie, bo z historii zawsze byłem "dupa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Na TI byla prezentacja za 9 punktow, 8 pytan po 1 punkcie kazde, ulotka do zrobienia i jakies polecenia do niej i zadanie w exelu i jeszcze jakies ze zrobieniem tabelki i odpowiedzi - chyba dobrze zapamietalam. Generalnie byl moim zdaniem trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałaś problemów z trafieniem do szkoły na TI? ------ Teraz mamy trochę przerwy ja do 25, wy do 18. Na matematykę wszyscy zwarci i gotowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TI bardzo łatwe pytania lecz zadania czasochłonne, ani się obejrzałem a była już 10:50 a zostały mi jeszcze dwa zadania za które się nie zabrałem ale najważniejsze że zdane na 100% będzie :) W piątek matematyka, jeśli uda mi się zaliczyć ją + piątkową fizykę to w końcu zakończą się moje przygody z OKE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
A to ja panikowalam o historie, bo nie lubie historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkaaa9393
Trafilam do szkoly na TI bo ktos zawiozl mnie do Lodzi samochodem. Inaczej byloby ciezko. Ale rzeczywiscie czas szybko mija na egzaminie z TI . . Matematyki nie boje sie w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygoda z OKE się zakończy, jak zakończysz edukację na tym poziomie, na której jesteś. Jeśli pójdziesz do szkoły policealnej, lub będziesz zdawać maturę nadal będziesz kontynuować przygodę z OKE. ----------- A nie mówiłem, że czas szybko leci na TI. Przepraszam, raczej pisałem niż mówiłem. Niektóre zadania są czasochłonne. Aby zdać egzamin należy wybrać najłatwiejsze zadania i zdobyć jak najwięcej punktów. Następnie można pracować nad oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTrz
Witam. Również pisałam w ten weekene w gorzowie te egz. Kiedy będą wyniki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×