Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Nieeee...ja płaciłam 1700zł. Nie spełniałam kryteriów. Wiem jednak, że multum osób się zwalniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka1993
Zapisałam sie na egzaminy a nic o nich nie wiem, czy to tylko pisemne czy też ustne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam przygotowania? Stresujecie się już? Ja jestem w trakcie fizyki, najtrudniejszego przedmiotu egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
jak wyglada sprawa matur? Mozna zaliczac w ten sam rok co egz? Gdzie sie zglosic po papiery/gdzie je skladac? bo na oke nie moglem nic znalezc ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można. Do 31 grudnia trzeba się zgłosić z deklaracją maturalną do oke... Zaznaczasz już przedmioty, które chcesz zdawać i dostajesz kontakt do danej szkoły i potem idziesz tam umawiasz się co do prezentacji z polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowyNowy
Witam wszystkich, jakie mieliscie zadania na fizyce, matmie, chemi, nie wiele sie zmienia i na nadchodzacej sesji pewnie beda zblizone zadania do tych ktore juz byly, a jesli nawet nie to z ciekawosci bym chcial wiedziec, w co uderzyli z tych przedmiotow, interesuje mnie tez geografia, wszystkim z gory dziekuje za pomoc :) w pazdzierniku bede zdawal 6 przedmiotow, ah ten okropny stres :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oko z 15-20 stron temu są opisane wszystkie przedmioty... Szukaj postów z lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
A tam stres,się nie uda to można spróbować drugi raz,czego jednak nikomu nie życzę :D W każdym razie,co z tą maturą? Na oke w gdańsku jest deklaracja,ale na 2011 rok :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam kilka postów wyżej. Do 31 grudnia deklaracja, więc dopiero po wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM bede w październiku zdawała 5 egzaminów a w lutym 6. Czy to znaczy , że w maju 2012 moge nie przystąpić do matury skoro deklaracje trzeba składać do 31 grudnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz przystąpić. Po prostu składasz deklarację nie wiedząc czy masz cokolwiek zaliczone. Przecież maturzyści też składają deklarację nie wiedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka.., czyli Myszka 1234
Uczcie się uczcie, bo egzaminy już wkrótce:) Ja na szczęście mam za sobą zdaną sesję zimową 2011(11 przedmiotów) oraz maturkę:) Czego Wam również BARDZO serdecznie życzę:) Fizyki nie bagatelizujcie... reszta z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka.., czyli Myszka 1234
:D ciężko na to pracowałam, wiele nerwów mnie kosztowało... :D To poza mną:) Teraz mam nowe atrakcje, stresy .. nie mniejsze wiele niestety:(:D Pocieszające jest, że matura dla Was to pikuś będzie:D:D:D Po takich 11 egzaminach w miesiącu.. czy nawet roku:) Sesiii Kochana tylko SPOKOJNIE:D Wszystko będzie PERFEKT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka.., czyli Myszka 1234
Oczywiście nie wejdę teraz na GG ;/ Za pół godzinki będzie taka sposobność.. W ogóle Ty esa mi pisałaś!:D Z tego wszystkiego zapomniałam... Ok, 19:30 na GG ...:*:DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttwaw
witam, myslicie ,ze jest jeszcze szansa na zapisanie sie na egzaminy w sesji jesiennej? coś wcześniej pisaliscie , ze luźno podchodzą do tych terminow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttwaw
moze przejsc sie do nich , w sumie mieszkam obok myslisz ze tak bardziej da rade cos jeszcze zalatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wtedy pewnie skróciłoby to jakoś czas. Porozmawiaj z nimi. Bo żebyś zdążył muszą zgodzić się na oddanie Ci decyzji do rąk własnych i najlepiej trochę przyśpieszyć rozpatrywanie. Bo masz 2 zestawy dokumentów do doniesienia czyli 28 dni roboczych oczekiwania, a to trochę przydługo. Ale spróbować warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Ma ktos notatki z fizyki i polskiego? i czy bylaby szansa na wyslanie ich na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notatki z pl to streszczenia lektur głównie- są w necie. Fizyka to zadania i trochę teorii- też net. Jak tam idzie nauka, kochani? Na cke już jest harmonogram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33333
mam pytanie, zakwalifikowali mnie do egzaminów ale nie wpłacilam pieniedzy jeszcze, bo nie miałam zapłace dopiero w poniedziałek. Czy opłata wzrasta przez to ze jest po terminie? Kobieta w OKE KRAKÓW jak skadalam wniosek o przystąpienie powiedziała ze do 31 sierpnia jest te 153zl a po tym okresie mozna placic ale jest wieksza opata. Prosze o przyblizenie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeliiii
jest ktoś kto ma zamiarzdawać w sesji zimowej w Wrocławiu? jestem trochę zdołowana, nic nie umiem, a czasu coraz mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdaję w jesiennej. Do zimowej masz jeszcze trochę czasu więc do nauki ruszaj;). Fizyka, matma to najwięcej czasu zajmuje;). Śledź nas to w czasie egzaminów jesiennych będziemy pewnie relacjonować co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×