Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Ach ten mój poniewierany meil;p.Tak, pisz do mnie Luva,.. Ja wawe kocham, mi się bardzo podoba;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Nie mam fejsa, ale wysylam moj numer gadu na Twoj poniewierany mail Sesi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
grono bylo - skasowalam, nk bylo - skasowalam, fejsa nie bylo, ale pewnie tez skasowalabym konto ;) Jakos sie nie lubie upubliczniac, ale kiedys sie pewnie przelamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Tak, dostajesz je w formie takiej ksiazki, po egzaminie zwracasz, no i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulec
No to jesli jest taka identyczna jak w linku, to super pomoc jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikulska93
Cześć. W październiku pisze egzaminy wszystkie 11 naraz, kiedy dostane wyniki i świadectwo? jak jest z matura mogę ją zdać w 2012 roku? gdzie się zgłasza deklaracje i czy w ogóle można bo termin składania deklaracji mija dnia 30 września. Niech mi ktoś przybliży temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja egzaminy zawałam w lutym i przystąpiłam do matury(zdałam ją nawet) Do 30 grudnia należy w siedzibie oke złożyć deklarację.. I czekac na korespondencję od OKE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikulska93
Dzięki Myszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooooooooooooooooooool
to ten termin 30 września do matury w ogóle nas nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do mojego oke (Gdańsk). Można już wysyłać deklaracje maturalne jak się tylko pojawią ( mają być około 15-20.09), ale termin jest do końca grudnia, więc jest czas nadal. Jutro mają być opublikowane miejsca egzaminów i nie będą rozsyłać harmonogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta deklaracja która jest tam w linku jest nieaktualna (dla przystępujących w 2011 roku), za parę dni będzie ta na 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ;)
Cześć ;) 1.Mam pytanie, co możemy wnieść na sale? Oczywiście chusteczki, długopis to jasne ;) ale np. torebki? jeżeli nie to gdzie je zostawić? 2. Jak wygląda sprawa pomocy naukowych np. tablice chemiczne, wzory z fizyki i matmy? dostajemy je tam czy mamy przynieść swoje? 3. Co musimy mieć przy sobie koniecznie? 4. Do osob które już zdawały, dużo jest osób egzaminowanych? czy garstka? jak wygląda pilnowanie piszących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :). Przygotowuję się do podjęcia nauki i zdania egzaminów. Mam problem ze zdobyciem materiałów. Czy ktoś może mi pomóc? Nie wiem za bardzo jak się za to zabrać. Czy jest możliwe zdobycie wszystkich materiałów drogą internetową? Jak tak to gdzie mam szukać? Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie odnośnie tych egzaminów. Ile jest na nim pytań? wiem, że można uzyskać maksymalną liczbę 50 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJ, jeszcze nie pisałam, ale na podstawie danych od innych...: 1. kalkulator prosty. długopis, dowód... Chusteczki mogą być w kieszeni, nie na stole. Telefon wyłączony. Rzeczy w torebce chyba można położyć na końcu sali. Gdzieś też powinno być miejsce na kurtki etc. 2. Tablice się dostaje. 3. Koniecznie dowód bo będą po tym sprawdzać tożsamość, długopis... 4. Co do ilości osób to zależy od miasta. Gdzie piszesz? W Warszawie było dużo całkiem... Iwcia można znaleźć na necie raczej dużo, ale trochę jest z tym roboty bo tak właściwie nic dokładnie nie odpowiada temu poziomowi... Napisz do mnie na meila sophia-marie@o2.pl to wyślę Ci to co ja mam z neta, albo podam linki. the_jester - zależy. Zobacz sobie informatory z cke. Około 20-30. :) Jak tam Wam idzie nauka ? Stres? Macie już zarezerwowane pokoje czy będziecie dojeżdżać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybory na matmę: czyli jakaś linijka, ekierka, kalkulator. Kalkulator też na chemię, fizykę, geografię... najlepiej zawsze mieć go przy sobie jak coś:) Torebki w wyznaczonym miejscu na sali. Ubrania w szatniach, które są pilnowane na czas egz. Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaSz1989Rocznik
O witam ja też po egzaminach eksternistycznych [wszystkie w lutym] zdawałam mature ale źle mi poszło: polski pp ustny matematyka pp j.angielski pp a ustny będę musiała podwyższać wynik na następny rok. I powiem szczerze że lepiej chyba w liceum się uczyć niź te eksternistyczne. Więcej się człowiek nauczy i w ogóle. No ale to wasza decyzja. A tej dziewczynie jak jej tam ???? gratuluję tak wspaniałych wyników maturalnych na prawdę! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno- wiesz, dla każdego co innego jest dobre. Tu twoje wyniki w 100% zależą od Ciebie, nikt się za Ciebie nie nauczy;). Powodzenia przy poprawianiu, zdajesz rozszerzone tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzziiizzzz
Hej Nie czytałam całego tematu, pewnie takie pytanie się już pojawiało ; Czy jeśli zdam egzaminy w sesji zimowej czyli luty 2012 to będę mogła przystąpić do matury w 2012 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzziiizzzz
Dzięki wielkie za odpowiedz :) Jestem bardzo szczęśliwa, bo będzie łatwiej mi przystąpić do matury od razu. Oczywiście o ile zdam :) Ciężkie są egzaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam > Może ktoś ma materiały na egzaminy eksternistyczne lub powiedzcie mi proszę z czego można się uczyć aby mieć wystarczającą wiedzę na egzaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesMac
Mam pytanie dla tych co już mieli egzaminy, zdawali je kilka razy... Zdaję teraz matmę fizykę i chemię... co najczęściej się przewija w arkuszach, na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fizyce jest większość zadań... Teorii mało. W matmie trochę jest abc -10-15 zadań? Jak tam nauka Wam idzie? Ja już kończę dzisiaj zabawę z innymi przedmiotami i kuje już tylko fizykę;). Do 6.10;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG24
Fizyka jest straszna aaa... ciekawe czego będzie najwięcej w zadaniach. Mam nadzieję, że wzory z kartki pomogą, tylko trzeba wiedzieć co do czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×