Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość EhhhhAhhh
Tez myślałam ze dostane w tym tygodniu a tu peszek, jednak w waszych OKE może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jest tak samo. Też dzwoniłam. Wyniki do 1.12 są tajne. Oke Gdańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poznańskim OKE jejmość powiedziała, że najwcześniej wyślą 30.11 a najpóźniej 01.12. Tak więc czekamy do grudnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, wyślą...Hm. To jest priorytet no nie? Czyli mam nadzieję na czw/pt (1-2);p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to będzie priorytet. Problem w tym, że trafił się nam na wysyłanie środek tygodnia a nie początek. Może być tak że nadadzą w czwartek 01.12 po godzinie 15:00 co poczta potraktuje jako nadanie w dniu następnym, przez co będziemy mieli weekend dodatkowo do kolekcji w czekaniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dołuj;p. Zaletą jest to, że oke chyba do 15 pracuje, a z tego co wiem, do mojego przynajmniej listonosz przychodzi i zabiera... Kiedyś wiem, że był o 12;p. Ech oby następny weekend był tym ostatnim bez wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Gdyby wysłali w środe to byłby na 100% w piątek, ale jak wyślą w czwartek to uraczy nas listonosz dopiero w poniedziałek ;) Nerwy mnie zżerają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli list zostanie nadany w czwartek do godziny 15(są na to duuuże szanse, wszak OKE pracują do 15:30 i listonosz raczej odwiedzi ich przez piętnastą, a nie po piętnastej, pół godziny przez zamknięciem[do 15:30 pracuje moja poznańska OKE, pewnie wasze tak samo. :P]), to na 90% wyniki dojdą w piątek dnia następnego. /Tyle sie psioczy na nasz państwowy moloch, że gubi listy czy paczki, że długo przesyłają, jednak ja z racji aktywności na allegro korzystam z poczty bardzo często od kilku lat, jak na razie nic nie zginęło a większość paczek/listów priorytetowych dochodziła na drugi dzień, nawet w okresie świątecznym/ - taka mała dygresja ode mnie. :D Napisałem wczoraj zaczepnie mail'a do OKE z zapytaniem o wyniki, i dziś otrzymałem coś takiego: "Ogłoszenie wyników jest 1 grudnia br. i w tym dniu winien Pan otrzymać przesyłkę." Pożyjemy, zobaczymy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Oby przyszły po prostu wszystkie pozytywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przede wszystkim wszystkie pozytywne! Mi już powoli zaczyna odbijać... (zaczęłam się martwić biologią :D) i liczyć czy na pewno byłam na wszystkich egzaminach;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim 15 punktów. :D Na oceny i tak nikt nie patrzy na większości studiów czy przy ubieganiu się o pracę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halooon
Hej, mam pytanko, do kiedy mozna skladac wniosek o przedluzenie sesji? Do konca listopada czy do konca grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, nigdy nie składałam, spróbuj do nich zadzwonić, ale ja bym wysłała jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
no nie :( zwariujemy :D ale dajcie znac jak juz wyniki beda :D ja to czekaaaamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura z matmy próbna z operonu ma parę zadań w podobnym stylu do naszych:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej... Napisałam do oke mojego. Czy zostaną wysłane nam 1.12 czy mają wtedy dotrzeć...Taką dostałam odpowiedź: "Witam, Wyniki zostały wysłane wczoraj a w poniedziałek zostana wyslane swiadectwa. Pozdrawiam M,... WOA OKE Gdańsk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesiii, czy mogłabys mi tez przesłac testy z poprzednich lat na adres magdakz@yahoo.com, please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
No to będziesz miała szybko wyniki ;) max w poniedziałek, zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffirrrssstt time
Witam W lutym będę przystępował pierwszy raz do egzaminów eksternistycznych z przedmiotów "Geografia, Przedsiębiorczość, J.Polski, J.Angielski Chciałbym zapytać głównie o testy z Geografii, z ilu części A4 on się składa, ile jest ogólnie czasu na rozwiązanie i czy na tym teście na pewno będą pytania z zakresu obliczania odległości geograficznych i wszelakie różne zadania z wzorami czy może się trafić że nie będzie tego ? Pytam bo mam z tym trudności i wolałbym przygotować się z regułek i tak dalej ale nie wiem czy gdybym odpowiedział na wszystkie pytania z regułek to wystarczyło by mi punktów aby zaliczyć geografię a wystarczy ich tylko zaledwie 15.Czy podsumowując pytania z zadaniami na pewno będą czy może się zdarzyć że ich nie będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy chyba jedno zadanie ze skalą i to wszystko. Czas to jak na wszystkich poza pl, 120 minut. Stron kilkanaście, zadań około 25. Spokojnie da radę zrobić... Na stronach cke są informatory w których jest test z każdego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy są ale tylko z 2007 roku, czy mogłabyś wysłać te z pozniejszych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffirrrssstt time
sessi dzięki za szybką odpowiedź a może mi powiedzieć jeszcze czy te zadania musisz zrobić ? czy jest to obowiązkowe czy możesz rozwiązać same regułki i z tego nabić sobie 15 punktów nie biorąc się w ogóle za zadania ? Chcę się skupić tylko i wyłącznie na treści a nie zadaniach dlatego wolałbym wiedzieć czy te zadania są niezbędne do zaliczenia testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ze wszystkich testów, tylko z matmy 2, z fizy 2 i chyba jeden z chemii, ale zaraz prześlę(tylko muszę odnaleźć). fffirst time- oczywiście nie ma potrzeby by rozwiązać. 50 pkt to jest całość, w tym to zadanie to chyba za 2 pkt było. Parę pkt można zdobyć na narysowaniu/uzupełnieniu wykresu/tabelek, takie łatwe punkty. A reszta to wiedza, więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffirrrssstt time
A możesz przesłać mi na mail testy jakie były z Geografii ? o ile takie posiadasz, jeśli tak to bardzo proszę o wysłanie tego na mail shattered85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety geografii nie mam... Ale kilkanaście stron temu prawdopodobnie omawialiśmy co było ostatnio. Właściwie sama geografia polski, głównie skup się na fizycznej, ta przemysłowa/energetyczna etc już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
Kto się przygotowuje do sesji zimowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajBajHAWAJE
Mam nadzieje ze moje wyniki sprawią że nie będe się do niej przygotowywać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo;p. Mam nadzieję, że jutro już coś będę wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oke Gdańsk wysyłało na 100% w czwartek. Czekam na listonosza, mam też informację, że zdałam;p, ale nie cieszę się jeszcze, zachowuję stoicki spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×