Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość olalalalalalala159357
sesiii i co dostałaś dziś wyniki? Bo ja z Jaworzna dostaję i dziś jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MR.PECH
Ja dostalem wyniki dzisiaj, z matmy 14pkt od 15pkt jest 2 dziekuje dowidzenia, jeden przedmiot oblałem i to w takim stylu, moze zlozyc wniosek o wglad do pracy i gdzies moze znajde 1pkt co wy o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składaj ! Może się uda. Ja na razie tylko wiem, że zdałam. Jutro będę wiedzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wynik egzaminu ustalony przez okręgową komisję egzaminacyjną jest ostateczny." Cytat z każdego przykładowego arkusza egzaminacyjnego, lecz mimo wszystko próbuj. Ja wyników spodziewam się najwcześniej pojutrze lub w czwartek, i o wyniki jestem raczej spokojny, na razie zdawałem tylko PP, TI i WOS. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Skąd wiesz że zdałaś? Powiedzieli Ci przez telefon? Nie wiem, ja mam informacje że wyślą dopiero w grudniu z OKE Kraków, na drugiego e-maila mi nie odpisali, bardzo się denerwuje jak was czytam szczerze mówiąc :D jak mi zabraknie jednego pkt to dostane szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.. w pewnym sensie;p. Wiedziałam, że wysłali w czwartek a do mnie nie doszło, więc chciałam się upewnić czy wszystko ok, sprawdziła adres etc i wyszło, ze ok i powiedziała, że tamto powinno już być i wysyła do mnie dzisiaj świadectwo, no to ja się pytam: Czyli zdałam? Odpowiedziała tak:D. Tyle, czekam na szczegóły jutro. Szkoda, że u ciebie inaczej jest, no ale może wyślą szybciej? U mnie też gadali, że dopiero 1.12(sekretariat jeszcze dzisiaj twierdził, że wtedy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Eee to u Ciebie już sprawa jest jasna, zdane na 100% w końcu świadectwo za nic nie wysyłają ;) wiec GRATULACJE :D tylko sprawdzisz jakie oceny ;) mam nadzieje ze, napisali mi jedno bo tak mają pisać a w rzeczywistości wysłali tak jak wam pod koniec tamtego tygodnia, także z niecierpliwością czekam na listonosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już;). Jestem umiarkowanie zadowolona, żadnej 2, ale też żadnej 6 ( brakuje mi po 1-2 pkt ;(). Średnia powyżej 4. Pl- 5 Ang- 5 Historia-5 Wos - 5 Biologia-4 Chemia- 3 (1 pkt do 4;/) Geografia- 5 Matematyka -3 ( tu szok na maxa;p pkt 28) PP- 4 TI- 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Świadectwo przychodzi w dużej kopercie czy zgięte w małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@olalalalalalala159357 Na świadectwo eksternistyczne poczekam do 2013 roku, ale jak odsyłali mi świadectwo gimnazjalne to przyszło w dużej kopercie, ''wzmocnione'' tekturą, pewnie eksternistyczne będzie tak samo wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, a mi jeszcze nie odesłali gimnazjalnego;/. Ech,może przyjdzie z tym. Przemuś- czemu do 2013? W lutym nie kończysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MR.PECH
Czyli nie ma sensu isc, ze nawet jak znajde ten 1pkt to mi tego nikt nie uzna czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sesiii A to ciekawe, że jeszcze nie odesłali ci świadectwa. Mam do 2013 roku ponieważ tak zostały mi rozłożone egzaminy "odgórnie'' wg unijnego programu wsparcia - no, jakoś tak. :P @MR.PECH Najlepiej nie pytaj się nas, tylko zadzwoń do swego OKE i tam ci panna wszystko wyjaśni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze 4 z fizy;p pominęłam. A no tak ;p to ty jeszcze się natrudzisz;). Nie wiem co z tym świadectwem hmm, jeśli jutro nie dostanę z tamtym to zadzwonię do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
U mnie tradycyjnie nic :( poczekam sobie pewnie go grudnia. Wy dawaliście swoje świadectwa gimnazjalne? mi zrobiłam kopie a oryginał mi oddała. W jakiej formie przychodzą te wyniki? wiesz które zadanie masz dobre a które nie czy to tylko punkty i ocena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja wysyłałam pocztą wszystko więc nie mogli mi tak zrobić. Wyniki przychodzą w formie takiej: język polski- xx% - ocena Nic ponadto niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Gratuluje świetnych wyników ;) naprawdę aż miło będzie patrzeć na takie świadectwo :D A co do Pana Pechowego, to na Twoim miejscu bym tam zadzwoniła i jednak wejrzała w ten arkusz, jak zdawałam polski to dziewczyna mi odpowiadała że przyszło jej że ma niezdaną matmę a jak zadzwoniła aby przedłużyć sesje to powiedzieli jej ze przecież ma zdany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nic po za rachunkami, listonosz nie miał, no ale spodziewałem się tego. :P @EhhhhAhhh O ile dobrze pamiętam(o jeeej, kiedy do było, prawie pół roku temu :D) to na początku trzeba złożyć wniosek o przystąpienie do egzaminów wraz ze świadectwem gimnazjum, podstawówki czy zawodówki. Po jakimś czasie przychodzi pocztą pismo od dyrektora o tym że nas dopuszcza i wraz z nim odsyłają świadectwo(w dużej kopercie z tekturową kartką A4 służącą za wzmocnienie). Po tym dopuszczeniu składamy ''deklarację wyboru'' i płacimy tyle $ ile trzeba za egzaminy, co dalej to już wiecie. Też miałem przygotowaną w domu kopię, lecz pani powiedziała że przyjmie jedynie oryginał. No więc dałem wersję oryginalną i poprosiłem o pieczątkę na kopii zaświadczającą że oryginał im przekazałem(taki myk zalecony przez kierownika moich kursów doszkalających do egzaminów, gdyż jak wspominał, w OKE czasami znikają świadectwa, i z taką pieczątką mamy na nich 'haka' w razie problemów.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Wiesz ja tam pojechałam osobiście z oryginałem i ona mi skserowała, podpisałam, dałam do tego oświadczenie o nie byciu uczniem i ten wniosek o przystąpienie i do wiedzenia, przysłali mi potem list że co dalej, ile zapłacić, co jeszcze dosłać itd. tak jak każdy pewnie dostał, potem wysłałam im deklaracje, powiedzenie wpłaty dlatego zdziwiło mnie że nie macie swoich świadectw ;) nie miałam przygotowanej kopi, byłam przygotowana że dam i z głowy a Pani mnie poprosiła o kopie i wytrzeszczyłam oczy ze zdziwienia, ale zrobiła na miejscu i na listach zdających byłam :D Napisałam do nich jeszcze raz może czegoś sie dowiem więcej bo aż wam zazdroszczę, niepewność mnie wykańcza. Z jakiego okręgu jesteś Przemek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 5h pociągiem do siedziby więc absolutnie nie po drodze. Jutro do nich zadzwonię jakby co, a jak nie to trudno;p. Wygodniej mi pójść pomarudzić do gimnazjum o wypisanie nowego niż jechać taki kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@EhhhhAhhh Chyba forma "nie maCIE swoich świadectw" jest nie na miejscu, gdyż moje świadectwo leżakuje u mnie na półce, jedynie koleżanka sesiii nie dostała świadectwa wraz z dopuszczeniem, co jest intrygujące, ale nie znaczy od razu, że gdzieś u nich zaginęło, pewnie jest w papierach i po powiadomieniu o nieodesłaniu, odeślą jak najszybciej nieodpłatnie. :P Podlegam pod OKE Poznań. :) @sesiii Jakoś wątpię, by razem ze świadectwem szkoły średniej przyszło ci gimnazjalne - otóż gdyby się zaorientowali to wysłaliby je przy najbliższej możliwej okazji, np. razem z wynikiami, zapewne nawet nie wiedzą że to gimnazjalne świadectwo u nich zalega i dopóki do nich nie zadzwonisz w tej sprawie to nic nie ruszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagiigg
Będę zdawał w lutym egzaminy z J.Polskiego, Angielskiego,Geografii,Przedsiębiorczości w Rybniku.Chciałbym zapytać tych którzy już zdawali, czy te egzaminy odbywają się w różnych odstępach czasowych? jeśli tak to jaki jest odstęp mniej więcej między tymi egzaminami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym te przedmioty odbywały się tak: polski 13.02 o 12-14:30 geo 20.02 o 12-14 PP 20.02 o 9-11 angielski 25.02 o 15-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagiigg
Dziękuję za szybka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
Witam:) Zostały mi do zdania jeszcze 3 przedmioty matma chemia i fizyka... jak tam się przedstawia stopień trudności z tych przedmiotów? Wiem wiem,że jak się przyłoże to nie ma problemu ze zdaniem, ale uważam, że do poprzednich przedmiotów nie musiałam się jakoś extra przygotowywać a zdałam bez problemu:) Jednak te ścisłe przedmioty mnie przerażają więc albo mnie podniesiecie na duchu, albo dobijecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorsza z tych 3 matma. Uczyłam się jej najwięcej a zdałam najgorzej ją(28/50 pkt). Przerób wszystkie licealne działy, porób testy to zdasz. Z chemii dostałam parę pkt więcej, uczyłam się jej krótko... z tydzień może? Ale ja miałam bardzo dobre podstawy z gimnazjum i zero przerwy w nauce, przerabiałam całą teorie+ równania+ wartościowości, nie robiłam moli. Fizykę zaliczyłam na 4 chociaż jej bałam się najbardziej, uczyłam się zadań tydzień(Ale intensywnie - przerobionych około 70-80 zadań ale odpowiednich;p), plus dosyć długo ogarniałam teorię. Ogólnie co do tych trzech przedmiotów, hm... zacznij teraz masz 2 miesiące, powinno starczyć. Ważna jest systematyczność, rób sobie po godzinę- dwie dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam świadectwo;). I odesłali mi także gimnazjalne. Świadectwo jest bardzo ładne, nie ma napisane, że LO dla dorosłych, to miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
Dzieki Sesiii za szybciutką odpowiedź:) Chyba rzeczywiście to co najgorsze zostawiłam sobie na sam koniec więc dosyć rumakowania trzeba otworzyć książki i umysł:D Jestem całkowicie zielona z chemii i fizyki także sporo przede mną:D Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim zdającym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MR.PECH
Ja tez dziekuje, za odpowiedz, chyba musze zadzwonic i sie dowiedziec, no ale coz to juz raczej ostateczne 14pkt z matmy i padaka, chodze taki zły, ze masakra, chemi i fizyki tez nie umiem a jakos sie nauczylem, a matma zaklety przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×