Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Wiesiek_
witajcie! jeśli skończył mi się okres zdawania egz. eksternistycznych, to po jakim czasie mogę ponownie do nich przystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
A ja dostałam dzisiaj bardzo dziwnego e-maila od Pani z OKE, oczywiście nadal nie wiem czy wysłali czy nie, ale wiem że nie dostane wyników i świadectwa, albo, albo, jeżeli zdałam dostane świadectwo jak nie, to przyjdą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
Wieśku skończyła się Twoja sesja egzaminacyjna tak? Czyli miałeś 4 szanse żeby przystąpić? Ja mam tak samo i wystarczy że wyślesz do OKE wniosek z prośbą o przedłużenie sesji egzaminacyjnej i już bedzie dobrze:) Masz czas do 9 grudnia:) Ogólnie egzaminy są ważne 3 lata podobno... przynajmniej tak powiedzieli w sekretariacie w Jaworznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek_
Czy będzie dobrze? coś tam wysłałem, ale mogą to odrzucić. Zgodnie z 7 osoba dopuszczona do egzaminów eksternistycznych zdaje egzaminy z zakresu danego typu szkoły dla dorosłych w okresie nie dłuższym niż 2 lata. W uzasadnionych przypadkach, na wniosek osoby, o której mowa w ust. 1, dyrektor komisji okręgowej może przedłużyć okres zdawania egzaminów eksternistycznych o jedną sesje egzaminacyjną. Wniosek ten należy złożyć do 30 listopada 2011 r. wraz ze zgłoszeniem przystąpienia do kolejnej sesji egzaminacyjnej i oświadczeniem że nie są uczniem (słuchaczem) szkoły. W Twoim wypadku do 9... to nie wiem. Pytanie, czy jak odrzucą, to czy w lutym będę mógł przystąpić... (w tym wniosku jest wszystko co normalnie wysyła się o dopuszczenie + wlasnie pismo o przedluzenie)To dałoby radę jeszcze z maturą w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
Zobacz sobie na najświeższe informacje dla nas eksternistycznych http://www.oke.jaworzno.pl/index.php/content/view/809/153/ "Informacja o przedłużeniu okresu zdawania egzaminów eksternistycznych". Z tego co mówiła mi kobitka w tym sekretariacie to zdane przedmioty są ważne przez 3 lata, ale można to rozumieć na wiele sposobów kurcze więc nie wiem dokładnie... Uzasadniłeś jakoś to przedłużenie o jedną sesje?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Zdałam wszystko w 2 sesje :) Oceny nie za piękne,ale zdane i z głowy... Ja dostałam wyniki, świadectwo gimnazjalne i świadectwo licealne razem :) Z datą 1 grudnia, a wysłane wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek_
jakoś uzasadniłem, choć nie wiadomo jak komisja na rozpatruje te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
Jutro do nich zadzwonie i dowiem się co i jak:) Jak bede wiedziec cos konkretnego to napisze tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxahdfydsyljiy
Jak jest z wyborem szkoły, w której zdaje się maturę? Przydzielają jedną czy można wybrać spośród kilku? Temat z polskiego zatwierdza oke czy szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Aaaa :D dostałam świadectwo :D nie mam wyników bo jak pisalam u mnie wysyłali albo wyniki albo świadectwo także mam to drugie :D nie wiem ile mi brakuje do jakiej oceny ale jestem prze szczęśliwa :D Polski - 4 Historia - 3 Wos - 5 Angielski - 4 Matematyka - 2 Fizyka - 3 Chemia - 4 Biologia - 4 Geografia - 5 Pp - 5 TI - 5 Teraz tylko wysyłam deklaracje i zdaje maturkę ze swoim rocznikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo! Ładne wyniki. Czyli razem czekamy na maturę;). Ale widzę 2 z matmy, lepiej zakuj bo co roku trudniejszą dają;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
haha, u mnie też wszystko pięknie zdane poza chemią. 28% czyli 1pkt zabrakło :) ale git, mam czas do lutego. i tak się cieszę, że 10 przedmiotów zaliczone. deklarację maturalną trzeba wysłać do końca grudnia, yep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ery5hrt5ghyrth
W lutym będę (mam nadzieję ) podchodził pierwszy raz do egzaminów.Wysłałem formularz zgłoszeniowy ale w swojej szkole zostałem poinformowany że mam wysłać kopię świadectwa z podstawówki.Dzisiaj otrzymałem od OKE list że nie zostałem dopuszczony do egzaminów ponieważ nie dostarczyłem oryginalnego świadectwa ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum.Rozumiem że do 31 grudnia mam im dostarczyć oryginał czyli wysłać w kopercie moje świadectwo ale trzeba coś jeszcze dodać? jakiś dopisek czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Ojj wiem Sesii, matma zawsze u mnie kulała ;) właściwie matma z fizyką, dlatego przed egzaminami tylko z tego się uczyłam. Biorę się do roboty, w końcu przez te prawie pół roku resztka wiedzy wyparuje. Właśnie zamówiłam sobie repetytorium z matmy na podstawę i historii na rozszerzony, egzamin uświadomił mi ile rzeczy jeszcze nie wiem. Potem po kolei, lektury z Polskiego, wiersze... Angielski doskonalić i WOS tylko dla przypomnienia. Na szczęście jest sporo czasu jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ery5hrt5ghyrth Chyba już nic nie poradzisz. Termin wysłania świadectwa minął wczoraj i wysyłanie go teraz nic nie zmieni. Do 31 grudnia jest czas na składanie deklaracji wyboru oraz wpłacenie odpowiedniej sumy pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
a ja poprawka z matmy i fizyki ;((((((((( zaalamie sie;(( n,ale musze je zdac w lutym i wtedy mam wszystko:( o jej:( a jesli chce zdawac mature a zostaly mi te 2 przedmioty to musze skladac deklaracje:(? gratuluje wszystkim co zdali!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ery5hrt5ghyrth
Nawet nie straszcie :( dostałem dzisiaj taki list z OKE Że zgodnie z rozporządzeniem moja dokumentacja nie daje podstawy do dopuszczenia mnie do egzaminu ponieważ do wniosku nie dołączono oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum lub szkody podstawowej a pod dołem napisano : Dokumentację należy uzupełnić w terminie do 31 grudnia 2011r.. To by wskazywało na to że jeśli jutro wyślę oryginał i dojdzie on w poniedziałek a w najgorszym wypadku w wtorek to zostanę dopuszczony do egzaminu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak napisali, że możesz dosłać oryginał do 31.12.2011 r., no to jak najszybciej wysyłaj. Powinni cię przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ery5hrt5ghyrth
No to super cieszę się :) A jak wygląda sprawa z opłatami za egzaminy ? Czy jeśli widnieję w UP jako osoba bezrobotna to po wysłaniu im zaświadczenia z Urzędu Pracy zostanę całkowicie zwolniony z opłat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wszystko finansuje UE, więc nie wiem dokładnie ale jedna Pani tu w tym temacie pisała że jako osoba bezrobotna zwoliniła się całkowicie z opłat. Powinno zadziałać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blblb
a kto z was w wawie zdawał ? mi chemia matma i fiza nie poszła :/ luty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam całkowicie zwolniona z opłat, zaświadczenie o bezrobociu starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Jupijejj i ja zdałam wszytskie egzaminy na raz :) !!!! OKE Poznań nie wysyła swiadectw, na dole jest adnotacja, ze trzeba sie po nie stawić osobiście z dokumentem tożsamosci takze dodatkowe utrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
Sesii jak to samo zaświadczenie? Żadnego kwitka o zarobkach np rodziców jak mieszkam z nimi? Mi powiedziano, że zaświadczenie z bezrobotnego i zarobki osoby utrzymującej mnie. Jak to jest bo może jeszcze zdążę powysyłać papiery zwalniające z opłat:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
Acha i jeszcze jedno!:) W lutym będę zdawać jeszcze 3 przedmioty sporo już umiem wiem spodziewam się pozytywnych wyników...Czyli też musze już zajać się deklaracją maturalną? Wiem, że wcześniej była o tym mowa, ale musze mieć czarno na białym i wiedzieć na czym stoję:) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boberrek - tak tylko zaświadczenie dawałam, w moim oke przynajmniej tak było, ze osoba pełnoletnia, bezrobotna nie podaję zarobków innych osób chyba, że jest to współmałżonek.. Tak musisz złożyć do 31 grudnia deklarację. Trzymam kciuki. Zabuszko- gratuluję;). Głupio z tym jechaniem po to świadectwo, jakbym ja tak miała to bym była wściekła;/. Razem 10h w pociągu(5h w jedną stronę;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrrek
No to extra:D W Poniedziałek tam pojade nie mam daleko:) Sesi, a Ty do którego OKE należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×