Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

@sweterek12 No :P, teraz to kumkam, kum, kum. :D Nie napisałaś wprost, że na pewno nazwałaś jak trzeba, za to dałaś pytanie "jak miało być" - no więc ja, z racji mej nadmiernej, bezinteresownej pomocy wszytko ładnie opisałem. Jedynie wybacz miła, że pisałem to w kierunku bezpośrednio do ciebie. :P @tmmmm http://www.oke.poznan.pl/files/cms/64/ekst_zal_2_5_a.pdf Tu masz link do zaświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
Nic sie nie stalo :D bardzo dziekuje za udzielenie mi odpowiedzi !! :D oj chce juz wyniki ;PPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba wszyscy chcemy;p. Ja w poniedziałek idę do szkoły w sprawie matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardamon23
Jak wygląda sprawa z maturą u ciebie? wybrałaś już temat? wyznaczyli ci nauczyciela w związku z prezentacją czy sama musisz się prosić polonisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w pon idę na spotkanie z vice. Mam wybrane 4 tematy, to coś z tego wpisze;p. Mam nadzieję, że NIE wyznaczą mi żadnego polonisty. Pomoc mi niepotrzebna;p. Zdam relację po powrocie... Z tego co wiem, na pewno trzeba około marca-kwietnia wpaść dać im bibliografię i konspekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brochol
Czy mozna jeszcze skladac wniosek,zeby zdawac mature teraz,w maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, no to relacja... Byłam ale nic właściwie nie załatwiłam bo nie przysłali im jeszcze wszystkiego... Mam przyjść już ze świadectwem na początku grudnia, wstępnie omówiliśmy temat, chcieli mi zaproponować konsultacje, ale nie skorzystałam bo wiem, że odradzaliby mi ten temat:D. I już ich poinformowałam, że chcę dodać jeszcze jeden przedmiot... Jakoś to przeżyli;p. Czyli będę zdawać, pl, angielski, historię rozszerzoną i matme, pl, ang, wos pdst;). Plus ustne. Żałowali szczerze, że nie wiedzieli prędzej to by dla mnie zamówili też próbne:D. Miło było. To teraz czekamy na wyniki... jeszcze około 20 dni pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
ooo to fajnie :DDD milo z ich strony ;D chce juz wyniki :( ale uwaga! bo ja jak zdawalam humanistyczne w lutym to wyniki byly 22 marca :D oj niech juz przyjda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22?!!!! AAAAAAAAAAA! O matko, to już by były całkiem niedługo!Coool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
No wlasnie :D:D:D oby moje i Wasze byly takie jak te moje poprzednie -zdane!!bo teraz troszke sie boje bardziej:(( ale wierze ,ze bedzie dobrze!!!!!!!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wierze i coraz bardziej się tym stresuje;). Zwłaszcza, że w moim planie przygotowań do matury nie ma miejsca na niezdanie czegoś:D W końcu 3 przedmioty rozszerzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajBajHAWAJE
Wyniki przychodzą do wszystkich w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@BajBajHAWAJE Na pewno nie. :) Wynika to z co najmniej dwóch powodów, zapewne jest ich więcej. 1. Naszymi egzaminami nie zajmuje się jedna, odgórna instytucja, np. CKE, lecz zajmują się nimi OKE - okręgowe komisje egzaminacyjne rozłożone odpowiednio po kraju. O ile mi wiadomo komisje mogą sprawdzać, a potem wysyłać kiedy chcą, zapewne do jakiegoś odgórnego terminu. 2. Drugą sprawą jest poczta, która na doręczenie listu poleconego ma jakiś okres czasu, i oczywiście nie zawsze wykorzystuje go jednakowo, w jak najkrótszym czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie. Po pierwsze poczta różnie działa, po drugie różne oke wysyłają w różne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajBajHAWAJE
Tak sie denerwuje, nie chce wysyłać deklaracji bez pewności popartej dokumentem ze zdałam już wszystko, niech to przychodzi w końcu ;] jak będziecie mieć wyniki to się chwalcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię się, poczekaj z deklaracją;). Ja też się już strasznie denerwuje...czekam. W poniedziałek będę dzwonić żeby się dowiedzieć czy już wysłali/kiedy wysyłają... Pochwalę się, mam nadzieję, że będzie czym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
mysle,ze za tydzien juz beda .... aaaa ;)))) niech przyjda do nas wszytskich pozytywne :( tez sie denerwuje:( jak w marcu przyszly te z pierwszej mojej sesji to akurat mnie w domu nie bylo ;P i awizo czekalo ;PPP to dopiero byl stress :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh oby było już za tydzień! Ja w pon do nich dzwonię;p. Następny tydzień siedzę murem w domu:D. A jak nie to u nas można się o 8 na pocztę pofatygować to sprawdzają czy coś jest dla danego adresu i jak jest to można odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajBajHAWAJE
Do 30 grudnia można wysłać deklaracje ale ona ma być już pełna? tzn. wybrany temat, przedmioty.. wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajBajHAWAJE
Najgorsze będzie jak przyjdą wyniki i zabraknie jednego punktu :( zaraz po egzaminach byłam pewna ze zdałam a teraz im bliżej wyników tym większe wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat nie. Wysyłasz niepełną, potem oke ci odpisuje- podaje szkołę i tam wybierasz temat etc. Ech ja też się denerwuje wynikami...jeszcze kilka dni albo trochę wiecej;p. Do 30 max podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
dzisiaj przyszla poczta do mnie ;P juz myslalam,ze wyniki a to z zusu;PP jaaaaaaaaa a juz myslalalm,jutro mnie nie ma ,wiec jak juz to mama odbierze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
"xxxahdfydsyljiy Wyniki będą dopiero pod koniec listopada, nie mylę się? Opłata pewnie wystarczy na pokrycie kosztów, ale ociężałe umysłowo męty nie płacą i zdają po kilka razy, więc brakuje pieniędzy na egzaminatorów. Źle, że państwo marnuje pieniądze podatników dofinansowując „edukację debili,nawet mongołów się przymusowo nie wyskrobuje. Gdyby prywatne firmy mogły uzyskiwać uprawnienia do przeprowadzania egzaminów, albo chociaż nie byłoby możliwości zwolnienia z opłat to wszytko działałoby znacznie sprawniej." ja np jestem bezrobotna i tez zalatwilam sobie zwolnienie z oplat,wcale nie uwazam,ze to zle,ze panstwo"marnuje" pieniadze podatnikow,poniewaz tez pracowalam przez ponad dwa lata wczesniej i tez placilam podatki,a teraz kiedy pracy nie mam ,ciesze sie ,ze moge zrobic egzaminy za darmo,a co Ci przeszkadza ,ze ktos je ma za darmo?Tobie nikt nie bierze kasy,tak czy siak podatki placisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz raczej jutro jeszcze nie będzie;p. Dzwoniłam i nic nie wspomnieli, że wysyłali już ;/. Raczej najprędzej w następnym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
oj przyszly tydzien juz bede czekac z niecierpliwoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
jest ktos ze slaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też;p. Oby było w przyszłym... Ja już mam dosyć czekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Ja jeszcze sobie poczekam, wyniki 1 grudnia dopiero zostaną wysłane, dzisiaj rozmawiałam z Panią z OKE Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×