Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość przyjaciel indianerny kumla
Myślałem Mariolka że będziesz na dachu koło kominów dóópę wypinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piątkowy poranek :) do: Perwersja: "Fajnie, że wróciłeś." Miło czytać :) do: KSU JaboI Punk Ponieważ: 1) Na świecie najwięcej osób włada językiem angielskim 2) Są nacje które blokują esperanto, aby nie zanikał właśnie j. angielski 3) Zbyt mała liczba ludi lubi się uczyć 4) esperanto to sztuczny język bez wzorców Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Expert będzie deszcz w Zielonej w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel pohybel falubazom Muszę Cię zasmucić. Będzie padało, ale nie będzie gigantycznej ulewy. Weź ze sobą parasol na mecz jeśli się wybierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Mój ekwipunek będzie taki; 5 butelek cytrynówki po 100ml. kurtka US army. T-shirt Stali, szalik Stali. Parasola nie zabieram. Falubaz-Stal 46:44. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel pohybel falubazom Zaproponuję na przemian czyli 3 x cytrynówka, 2 x wiśniówka. Pić na przemian :D Z wiśniówek polecam najbardziej Soplicę. A ten wynik który podałeś, chyba pomyłka? nie powinno być 44:46?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Ok. 3 razy cytrynówka, 2 razy wisniówka, tu zdaję się na Ciebie. A wyni to nie pomyłka, to by było wspaniale żeby tyle wygrali. W Gorzowie było Stal-Falubaz 27:19. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel pohybel falubazom Mecz toczyć się będzie w Zielonej więc wynik: F vs S = 46:44 oznacza wygraną F F vs S = 44:46 oznacza wygraną S Gdy mecz toczył się w Stali to: S vs F = 27:19 oznaczał zwycięstwo S Czy teraz rozumiesz moje pytanie/stwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Nic nie rozumiem. :o Każdy wynik w Zielonej podany przez Ciebie to dla Stali awans. Gdzie jest Bó ra suka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel pohybel falubazom Wynik meczu to wynik meczu. wygrana lub przegrana. Sprawa awansu inna kwestia. Pytanie: chcesz cieszyć się z : 1) Dwóch zwycięstw i awansu Stali? 2) Zwycięstwo i przegrana, lecz w dwumeczu awans Stali? p.s. W PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Koliberek35. Dzień dobry Ptaszynko :) Dziękuję, że pytasz. Czuję się średnio, głowa boli :( Jak u Ciebie zdrowie? samopoczucie? tobie również milutkiego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie od babci (wydrukowałam jej kilka ciekawszych konwersacji z tego forum) naszły ją wątpliwości. Część mężczyzn twierdzi, że podczas pissingu potrafi oddać mocz przy pełnym wzwodzie. Czy to, że niektórzy (jak twierdzą) mogą oddać dużo moczu podczas wzwodu jest wynikiem ćwiczeń, czy raczej wynika z różnic fizycznych, anatomicznych (nie wiem jakich) z tymi którzy tego nie potrafią? W skrócie, myślisz, że można się nauczyć sikania podczas wzwodu, czy trzeba mieć ku temu predyspozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Experci 🌼 Dzisiaj mam okropny dzień jak z reszta ostatnio wiecznie :o Współczuję Ci bólu głowy .Życzę Ci duzo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Ja umiem do pochwy, poka cycki to powiem Ci jak. Sucz kochanie gdzie Ty byłaś? 👄 Bó nie bądź zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Dobre pytanie :) Ale.. TAK Mężczyzna może sikać w czasie wzwodu ale potrzeba do tego dość sporej koncentracji. Psychika za to odpowiada. Jeden potrafi się "odblokować" inny nie. To tak samo jak w toalecie niektórzy panowie nie potrafią przy innych osobach oddać moczu. To jest dla nich na tyle krępująca sytuacja, że nie są w stanie rozluźnić na tyle mięśni aby się wysikać. Bardziej obrazowo: Nie potrafią rozluźnić w takich sytuacjach zwieracza cewki który umożliwia wypływ moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel pohybel falubazom Zademonstruj :) do: sucz jakich mało Witam nową czytelniczkę :) czy masz może do/dla mnie ciekawe pytanie? do: Koliberek35. Dziękuję :) Po dużej burzy zawsze jest piękne słońce. Lada dzień Twój humor poprawi się nie do poznania :) Trzymam za to kciuki :) do: dark_ side Przy przekazaniu odpowiedzi nie omieszkaj pozdrowić babcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Demonstracja odbywać się będzie w Bó. :classic_cool: Co to rotawirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Ja mam dalekowzroczność, więc spoko :) Najpierw te z cimnej strony. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pohybel falubazom
Opanowałem szok. Wiki jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×