Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość buhahahahaha
gę gę gę gę gę gę Vera to są dobre słowa dla kogoś, kogo bardzo nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnaE, ja tez taka jestem. A gdy raz zrobilam cos przeciw wszystkim, sobie tez , dla siebie , zaluje do tej pory tego kroku:) Wiec badz jaka jestes a dla siebie czerp tylko troszke wiecej:) Nie zapominaj o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: brum Starość zaczyna się po 70-tce ale po 40-stce dopadają grzechy młodości do OnaE Zmień stację :) Poszukaj mocnego bitu na wrzucie albo youtube :) Nie pozwól sobą zawładnąć, sama kieruj swoim losie i tym co teraz właśnie chcesz robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Duchu, gdybyś był mniej czepialski, nie szukałbyś awantur i nie wcinał się innym w dyskusję lubiłabym Ciebie dalej. Pewnie inni też. Nie jestem też gąską, wiec daj sobie sianka pod obrusik :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "do eXperta" zadaj pytania ,ktore nie byly zadawane:) Dariuszu, nawet jakby prosila nie uderzylbys? ;) pssst;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
Vera Buhahahahahahahahahahahah Sama się czepiasz wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach Vero to dobrze czy źle że nie jestem osobą za którą mogła byś mnie wziąć? Nie wiem jak mam się z tym czuć :) do: w kwiatki Cóż masz psst na myśli ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariuszu, wlasciwie dzial erotyczny wiec powinnam sobie pozwolic .... nie gdyzc sie w jezyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, bedzie cytat :) noszę go sobie w portfleu, zeby sobie w najmniej oczekiwanych momentach przypomnieć o co tak naprawdę mi chodzi. :) "Jeżeli robisz coś, co nie podoba sie Twojej rodzinie i przyjaciołom, to jest prawdopodobieństwo, ze robisz dobrze" Charles Bukowski. Tak a propos Bukowskiego, to polecam nie tylko jego prozę ale i jego poezję. "obudziłem się w suchym powietrzu i paprocie umarły. doniczkowe rośliny były żółte jak zorze; moja kobieta odeszła a puste butelki otaczały mnie jak pokrwawione trupy i były równie bezużyteczne; tylko słonce wydawało się dalej dobre, kartka od gospodyni domu szeleściła swoim czystym nie narzucającym się żółtym kolorem; tego czego była teraz potrzeba to dobrego komedianta w klasycznym stylu, błazna z dowcipami o bezsensie bólu; ból jest bezsensowny bo istnieje, to wszystko; uważnie ogoliłem się stara brzytwa ja, mężczyzna który kiedyś był młody i o którym mówiono ze jest geniuszem; ale na tym polega tragedia liści, zwiędłych paproci, uschłych roślin; wszedłem do ciemnej sieni, stała tam gospodyni domu złorzecząca ostateczna wysyłała mnie do wszystkich diabłów, machała tłustymi spoconymi rękami wrzeszczała domagała się żebym zapłacił za mieszkanie bo świat zawiódł nas oboje. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
w kwiatki Nie mam do czego się śmiać, chyba z Very co zjadła wszystkie rozumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: w kwiatki Szczerze powiedziawszy takich praktyk jeszcze nie próbowałem, nie wiem na co był bym w stanie sobie pozwolić. Nie potrafię zadawać kruchej osobie "nieprzyjemnego" bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach Jak to była? Przestała być miła czy przestała być? Mam nadzieję, że ja jestem równie miły lub nawet bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducho, nie do czego a do KOGO sie usmiechnij. Do tego pana w lusterku. Wszystkie troski mina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: w kwiatki Klaps jest w pewnym sensie zadawaniem bólu, ale też formą zaczepki tak więc klaps w postaci nie powodującej obrażeń nie jest złym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama kieruj swoim losie i tym co teraz właśnie chcesz robić" chcę żeby mnie ktoś przytulał ( w takich momentach jak ten jeszcze bardziej tego pragnę) Tak szczerze, bez kłamstw, bez oszukiwania tak po prostu. Tego chcę teraz (w sumie nie tylko teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wszyscy tu obecni Proponuję metodą spychologii zepchnąć całe nasze przemilczenie na osobę ducha i porządeczek sam się zaprowadzi, tudzież ktoś oferował swe usługi w egzorcyzmach fbi, cia itp :) Duchu moja prośba... Bądź dobrym duchem lub zamilcz i zniknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie, którzy wręcz sie proszą o rozległe pokazy mojej małostkowości. Chociaż...czasami mam gorszy dzień i jestem trudna, rozkapryszoną małolatą 😴 Tych gorszych dni jest wiele :D:D:D Gatki, nie zrozumiałam, "misie Bukowski"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×