Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do w kwiatki Sam jestem rodzicem.............przytulanki są bardzo potrzebne, tylko czasami potrzeba "innego"przytulania, takiego męskiego, silengo, pewnego i opiekuńczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całowanie już było. To może się na przytulankę zgłoszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba.misiaczek1984
Czy to prawda że twój tato zabawiał się z tobą analnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach Nie rozbijasz topiku. Duchy z przeszłości można olać :) do: brum Przytulanek nadszedł czas więc i ja się przytulę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nooty
jestem tylko nie wiem czemu na czarno nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nooty
juz wiem zaraz :) miałam .. ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki film "Wykidajło", może nie jest z rodzaju tych, które zachwycaja swoja niebanalnością ale jest tam taka scena, która jest warta zapamietania. Ja jej oczywiscie nie pamietam dokładnie, teraz dużo mi sie miesza, bo za duzo mam w głowie fabuł. No więc, W bardze w ktorym Pracuje Dalton, w tej roli Patrick Swayze dochodzi do awantury. Potem PS pyta się tego, który pierwszy uderzył "Dlaczego to zrobiłeś", agresor odpowiada: "On nazwał moja matkę kurwą", PS zapytuje "Czy twoja matka jest kurwą", tamten odpowiada, że nie jest na to Patrick: "To dlaczego tak Cie to poruszyło?". Staram sie pamietać o tym i nie dawać sie sprowokować nigdy ale rzadko mi się udaje. Moze jest tutaj ktos, kto widział ten film i jest w stanie poprawić mnie, bo moze to inaczej szło z tymi dialogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera było tak ale pamiec mnie zawodzi z tym filmem to było tak z 10 a moze i wiecej lat temo jak był na fali ten fil Ekspert [uwazaj jeszcze Cie po lubie:)}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach Ja nie oglądałem tego filmu ale scena jest ciekawa, aczkolwiek można polemizować. Inaczej jest jak ktoś Ci coś napisze i nie masz go w zasięgu ręki/nogi to nic zrobić nie możesz, tylko olewka jest tu najlepszym rozwiązaniem. Na żywo prosto w oczy można urwać język aby więcej oszczerstw nie rzucał. Mówisz coś takiego to albo udowodnij albo już nie będziesz miał możliwości tak mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Expercie a może Ty chcesz o coś zapytać duszyczki, które się tu pojawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: brum Zapytam Was, czy duszyczki wybaczą mi niemal miesięczną przerwę w odpowiadaniu na pytania? Szykuje mi się urlopik i zwiedzanie świata :) do: no nootyy Patrick przeniósł się niestety do prawdziwej tytułowej roli filmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemal miesięczną to może tak. Ale z miesięczną to już byłoby gorzej. Przynajmniej jeśli o mnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sobie niebawem odświeżę ten film. Ja nie używam przemocy. Raz dostałam lanie od ojca (bardzo słusznie postąpił i zaluje, ze nie dostawałam regularnie w tyłek, może wyrosłabym na ludzi), raz dostałam na imprezie w klubie bo jakiś najebańczyk molestował moją koleżankę (bezbronne 150 cm wzrostu i ze 2 gram wagi) no i dostałam raz siarczystego policzka od faceta, który kopał swojego psa. Przemoc fizyczna nie jest rozwiazaniem. Wiem, ze ból fizyczny jest żaden wobec bólu duszy i że słowa ranią bardziej niż sztylet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×