Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Nie żołądeczek a zoład. gdybym nie jadla miesia tylko by mi na zdrowie wyszło :) Mokrych włosow się nie boję, cóż to za insynuacje jakobym z cukru była. Chociaz krolewną z marcepana mogłabym być :):( Ok, to idę, bo nie daj boze schudnę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eXperta
od czego jesteś expertem? jakich porad chcesz udzielac? jakie masz przygotowanie fachowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: do eXperta Jestem ekspertem niemal w każdej dziedzinie oprócz długości męskich przyrodzeń. Porad udzielam każdych ale prawdziwych. Przygotowanie fachowe mgr inż. 3 fakultety + liczne kursy, szkolenia czerpanie wiedzy na własną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eXperta
jednym słowem mądrala z ciebie 1. twój stan cywilny? 2. twój wiek? 3.ilość rodzeństwa? 4.liczba własnych pokoi? 5. jakim autem jeździsz? 6. z kim i kiedy sypiasz? 7. dlaczego siedzisz na kafe? 8. .co jesz na śniadanie, obiad i kolację dzis? 9. gdzie pracujesz? 10. skąd jesteś i gdzie mieszkasz? 11. liczba dzieci? 12.kim są twoi rodzice? za chwilę następne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: do eXperta 2-3 strony wcześniej wypełniałem ankietę na swój temat i tam wsio jest ale napiszę raz jeszcze :) 1) wolny 2) 32 3) 0 4) 6 5) saab 9-3 1.9 TiD 6) z kobietami kiedy mam ochotę 7) Pomoc ludziom dobrej i złej woli 8) śniadanie bułki z dynią i wędliną, obiad jeszcze nie mam pomysłu, kolacja pewnie sałatka owocowa 9) tu i tam :) 10) Warszawa 11) 0 12) Kobietą i mężczyzną, moimi rodzicami :) do: w kwiatki no właśnie :) Ciekawe czy autograf tez będzie potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eXperta
następne pytania 1. twój znak zodiaku? 2. twoja data urodzenia? 3. twój adres zamieszkania? 4.co wczoraj robiłes? 5. w co dzisiaj się ubrałeś? 6. jaki masz kolor włosów? 7. jaki masz kolor oczu? 8.jaki sport uprawiasz? 9. ile miałeś kobiet? 10.ile godzin spisz? 11. ile litrów benzyny spalasz miesięcznie? już mi się nie chce więcej pisać poczekam na odpowiedzi ale chciałabym wiedziec znacznie więcej a może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eXperta brum
liczba jego kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam tak często "złe" dni pełne płaczu i nie radzenia sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto co miesiąc masz okres
i jeszcze się dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: do eXperta damy radę :) 1) Lew 2) lipiec 78 rok 3) ochrona danych osobowych 4) odpowiadałem na pytania :) 5) długie spodnie + koszula ( nie licząc majtek i skarpetek i butów) 6) szatyn 7) zielony 8) zawodowo żadnego, amatorsko piłka, pływanie, bieganie i jeszcze co się nawinie w grupie znajomycj 9) Nie prowadzę takich statystyk, więcej niż 2 :) 10) Przeważnie 7 11) Mój samochód spala olej napędowy w ilościch około 250 litrów miesięcznie do: w kwiatki ok do: OnaE Ponieważ zbyt dużo myślisz i masz wrażliwe serduszko. Zbyt dużo czasu spędzasz sama (w sensie zamknięta w sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eXperta
kolejne: 1. twoja ulubiona potrawa? 2. ulubiony zespół? 3. jak często wychodzis na piwo? 4. jaki masz dochód miesięczny? 5.komu ufasz? 6. najpiękniejsze imię żeńskie? 7. twoje największe marzenie? 8. gdzie byłeś na wczasach i z kim? 9. zawód wyuczony i wykonywany? 10.twoje imię? jednak byłam ciekawa sama się dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę mieć wrażliwego serduszka. Czasami mam wrażenie, że tak zwane "zimne "su"kobiety" mają o niebo lepiej w życiu. Przynajmniej mają to wszystko gdzieś. Nie umiem tak:-( i powoli zaczynam tego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach Nie bardzo rozumiem o czym mowa? Ja to nie ja? tzn kto? do: OnaE Tak naprawdę nie wiesz, co te inne kobiety sobie myślą. Ja Ci gwarantuję, że one mają mega wyrzuty sumienia ale potrafią je ukryć przed innymi. To na starość (już po 40-stce) odbija się szerokim echem w głowie i braku osób jakkolwiek bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że zawsze dostajesz po tyłku. To, że przeważnie ludzie to wykorzystują. To, że się za bardzo przejmujesz innymi. To, że zawsze chcesz dobrze, myślisz o innych a zapominasz o sobie i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam bardzo zły dzień :-( nawet muzykę w radio puszczają smutną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: do eXperta kolejne: 1) zupa grzybowa 2) Nie mam 3) raz w tygodniu 4) tajemnica :) 5) Sobie :) 6) Agnieszka 7) Zjeść wszystkie rozumy świata ;) 8) W tym roku jeszcze nie byłem 9) tajemnica :) 10) Dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eXperta
1. co jest dla ciebie najważniejsze w życiu? 2. od kiedy jesteś na kafe? 3.co zrobiłbyś dla kobiety? 4. czego nie zrobiłbyś dla kobiety? 5. kiedy był twój pierwszy raz? 6. najcenniejszy prezent dla ciebie? 7. twój wzrost i rozmiar buta? 8.jaka jest twoja wymarzona kobieta? 9. największa twoja pasja? 10. lubisz kobiety ? jeśli tak to za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: do experta 1) Jeśli co to wiedza, jeśli kto to rodzina 2) Nie pamiętam :) 3) Np. śniadanie 4) Nie uderzył bym jej nawet gdy by o to prosiła 5) Pierwszy raz czego? 6) Taki od serca, nie lubię drogich prezentów 7) 188/43 8) Szanująca mnie 9) Wiedza i użytek z niej robiony 10) Tak, za ich odmienność, za uśmiech, za delikatność itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×