Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

No ty, trochę nagniemy zasady a Autor mam nadzieję się nie pogniewa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze - 21 dni to może duszyczki wytrzymają. Z ledwością ale dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach "ból fizyczny jest żaden wobec bólu duszy, że słowa ranią bardziej niż sztylet" Proponuję wszystkim powiesić cytat na ścianie i czytać każdego poranka, może świat się zmieni :) do: brum Autor się nie pogniewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Expercie - a może taki internet mobilny? Ty w świecie, internet z Tobą a duszyczki w internecie. I rozłąki nie będzie i tęsknoty. A może nawet łez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: brum Z jednej strony naprawdę chętnie, z drugiej nie jadę sam tylko z gronem przyjaciół. Nikt nie bierze komputera/telefonu (tylko kom bez sim, numer alarmowy ma być :P ). Jeśli miał by ktokolwiek kontakt to pracodawca czyjś mógłby namącić. do: Vera w pomarańczach Proponuję swoje usługi jako malarza :) do: no nootyy tak wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla kolumnaa2
eKSPERCIE PROSZE POWIEDZ MI ILE BEDE MIALA (BADZ MAM) DZIECI, JAKIEJ BEDA LUB SA PLCI I JAKI ODSTEP WIEKU JEST LUB BEDZIE MIEDZY NIMI? z gory dziekuje i ciekawa jestem czy trafisz :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla kolumnaa2
witam witam ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam ;) Ja nie lubie Dirty Dancing. Scena finalowa jest w porzo, piosenka kultowa...zabawna choreografia, bajkowe i zyli długo... film jest taki sobie, serio. Jest duzo wiecej lepszych i miłosnych i muzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert a od kiedy ten urlop teraz mi sie doczytało przeciez wiesz musze sie przygotowac na nie obecnosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: karla kolumnaa2 Niestety ale nie jestem jasnowidzem tak więc nie opowiem Ci na te pytanie. Tu po forum krąży wróżka, do niej się zgłoś w celu jasnowidztwa. Pozdrawiam do: Vera w pomarańczach poproszę o adres i termin realizacji, czcionkę, rozmiar, styl i kolor :) do: no nootyy niestety od jutra :/ Miało być od przyszłego poniedziałku ale nagła zmiana planu ze względu na samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jakies pytanie obmyslic ,albo sobie topa po czytam:) za długo .. az na tyle ..:( jaki masz włosy długie czy krótkie [to tak na szybko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnadziura4
Schudnę do 11 września ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikipomponik
Zdecyduję się na półroczny wyjazd na erasmusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla kolumnaa2
czarnadziura przeczytaj sobie odpowiedz na moje pytanie ktore ja mu zadalam, wykreca sie mowiac ze wrozka nie jest chociaz u Ciebie mozna strzelic i napisac tak schudniesz badz nie nie schudniesz, u mnie juz gorzej bo co by bylo jakby napisal ze mam dwoch synów, a ja np dopiero za 2 latya wogole jakiekolwiek dzieci plauje. poleglby w gruzach. Ekspercie jak mam pytranie zadac zebys na nie odpowiedzial apropo tych dzieci? bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnadziura4
2kg to ja w tydzień schudnę :) ja 7 potrzebuję bo na wesele idę , zresztą po weselu też mam zamiar kontynuować dietę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikipomponik
Pisałam że na pół roku eeeeeeeeeeee żaden z ciebie expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×