Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Anka super córeczka. Czarnulka jak mój synek:) Dzieki Catie. Nie jest az tak źle,pewnie po prostu potrzebuję więcej czasu. Zresztą mój maluszek wynagradza wszystko:) Powodzenia z karmieniem. Mi się udało,w szpitalu kazali karmi pić i nie wiem czy ono pomogło,czy po prostu laktacja po tygodniu sama z siebie ruszyła. No właśnie. Przed porodem każda czynność męczyła,wszystko bolało a po porodzie wszystko nagle przechodzi i nawet nie pamięta się jak to ciężko było. A kopa dostaje się ogromnego,niesammowite ile można bez snu wytrzymać:) Ehh,kiedy te hormony przestaną buzować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - piękna córeczka :) Właściwie to nie mam dziś nic mądrego do powiedzenia, wpadłam się tylko przywitać i zameldować, że niestety jeszcze nie rodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka:) sliczna malutka a jakie ma wloski :) :) ehhh az sie rozmarzylam jak moj mały bedzie wygladal jak sie urodzi...nie powiem taki czarnulek by mnie ucieszyl bardzo :) kasia22-03 chyba my jestesmy teraz najblizej terminu nasza kolej :) a ja juz dzisiaj wymiekam tak mnie boli krocze, chyba wiezadla tam, chodze jak stara babcia normalnie :( z lezenia mam problem wstac bo czuje tylko krok jak boli, jakby byl nie wiadomo jak rozszerzony.... boje sie dziewczyny bo mój mąż jedzie jutro o północy daleko ode mnie i nie bedzie go caly wtorek, i jeszcze póxniej noc bedzie wracał i dopiero przyjedzie na srode :( musi niestety a ja juz sie baaaardzo boje co zrobie bez niego gdyby cos i mowie do malego zeby te dwa dni poczekał :( przenosze sie na ten czas do rodzicow bo tam ma mnie kto w kazdym momencie zawieźć do szpitala ale jednak to nie to samo co mąż :( bardzo chce go miec przy porodzie.....akurat tak wypadlo i nie ma wymówki....jejku :( i we wtorek mam wizyte u lekarza, wraca z urlopu, zdziwi sie bo mówił że juz nie przyjde bo na 100% zdaze urodzic a tu prosze mały wcale sie nie spieszy :) i teraz niech sie te kilka dni tez nie spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, mój lekarz też mi wróżył, że wcześniej urodzę. A tu proszę już po terminie i nie zanosi się na zmiany. Mały tylko mniej się rusza, co mnie niepokoi. Budzę się w nocy i czekam aż zacznie się ruszać. Sfiksować można. Jutro mam iść na kolejne ktg i pewnie znów mnie odeślą do domciu i każą przyjść za 3 dni. Ależ to czekanie jest męczące ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka rozumiem Cie b mój wciaz wyjezdzał i wiem jaki to steres jak tez cały czas niuniulke wstrzymywałam zeby poczekała na tate mysle ze i Ciebie posłucha twoja dzidzia i poczeka na tate:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
anka, to zdjęcie wymiata, masakra,hehe, sama japa mi się śmieje do monitora magdalenka, Ty czekasz na męża, mi kazali zaciskać uda do soboty i wesela, więc też "nie mogę" rodzić,haha. Mój mężuś dzisiaj też chlapnął kilka kieliszków, ale jak coś to szwagier w gotowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ze jeszcze w 2packu :> dzis spedzilam dzien na wywolywaniu poroud- spacerki, pranie, spzratanie, ostra zabawa z synkiem :D ale dalej nic juz mam dosc :/ niby zostalo 8 dni w sumei to jzu 7.. w czw mam wizyte u gina ktory ostatnio dosc z pzrekasem polecil mi umawiac sie an wizyte bo tweirdzil z enei dotrwam a tu na razie wynika ze dotrwam :( anka sliczniutki bobas!! jaka ona jest duuuza! ja ajkos nie potrafie sobei wyobrazic swojego malego :) zwlaszcza ze wiem ze na pewno nie ebdzie taki jak tadziu bo juz urodzi sei z 1kg wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
myszsza, no to nieźle działasz, hehe, ja dzisiaj miałam lenia i mało co zrobiłam poza jedzeniem i leżeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivonia
Halo, halo mamuśki :) Anka- zakochałam się w tej małej księżniczce, śliczna czarnulka, a ten uśmiech powala ! Dzięki tym zdjęciom troszkę natchnęłaś mnie optymizmem, bo zaczęłąm wątpić już czy sobie poradzę i że będę dobrą mamą, ale kurcze sama miłość mnie oblała i spokój jak Twojego bąbelka zobaczyłam :) Ja też mam dzisiaj aktywny dzień, rodzice na obiedzie, deser na tarasie a później spacerek po parku, cieplutko było i śliczne słoneczko :) Zdarza się Wam może, że dzidzia gdzieś coś na plecach uciśnie i aż prąd po nodze przebiegnie..? Ja dzisiaj kilka razy- nieprzyjemne to jest :( Później godznę tak kopała gdzieś tam w dół że aż mi się płakać zachciało :(. Ale to przez dużą ilość ciasta, kawę i trochę coli pewnie. No nic, uciekam wtulić się w mężucha :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz durna jestem, nie wiem co sie dzieje :/ mam nadzieje ze to porod sie zaczyna bo jsk nie to wrrrr polozylam sie spac jak codziennie kolo 22-23, od 20tej troche jakby mnie pobolewal brzuch i kregoslup no ale mysle sobie polazilam dzis tyle ma prawo, ale obudzilam sie kolo 1 i tak boli caly czas :/ nie do wytrzymania w krzyzu lupie, tyle ze nie ma skurczy, od czasu do czasu mnie glowa bodnie dzieciak w krocze i tyle :( za to mnostwo sluzu schodzi ze mne, taki jak gluty fuj :/ mam nadzieje ze ten koszmar sie konczy bo mam dosc :/ obawiam sie tylko ze moze byc jak u Catie mam pytanie do tych rozpakowanych :) ile wam zeszlo kg po porodzie? ja sie dzis zwazylam i sie przerazilam, o ile mc temu wazylam 82 i 2 tyg temu tez 82 tak dzis mam 85,2kg :/ czyli nadal tyje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki :) skurcze co 10min :D boli jak skurw... ale na razie daje rade :) mam nadzieje ze sie jeszcze dzis odezwe rozpakowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza trzymam kciuki :) powodzenia żeby to było to, żeby nie bolało i mały szybko sie urodzil :) na pewno bedzie dobrze :) a ja mam jak Ty, dzisiaj rano mnostwo śluzu mi wyplyneło po nocy.... taki wodnisty i glutowaty :/ a krok mnie tak w nocy bolał, że spac sie nie da a teraz nie wiem jak mam chodzic :( i jak zrobic sniadanie.....:( w nocy mialam pobudke bo prawie zwymiotowalam....wszystko mi pod samo gardlo podeszlo i późiej lezalam z miska przy lozku ale jakos mi sie powtrzymalo.....nie wiem co to bylo, niedobrze mi nie jest, zatrucia żadnego nie mam, chyba maly mi zoladek przycisnal no bo co :( naprawde boje sie żeby ten maly jeszcze poczekal troszke chociaz a tu te bóle krocza okropne mnie niepokoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
myszsza to czekamy na wieści o maleństwie, dobrze by było zacząć się rozpakowywać w tym tyg. czytałam na tamtym forum, że laska się nie mogła doczekać akcji porodowej i przejechała 8 km na rowerze,hahah, no i wyobraźcie sobie, że dzień później rzeczywiście jej się zaczęło z tego co czytam z rozpakowanych, to każda zaczynała rodzić od skurczy, a żadnej nie odpłyneły wody, zastanawiające:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no to trzeba zacząć nowy tydz. w tabelce:)później wkleimy rozpakowaną myszsze:) Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno 25.09____nnatti______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 04.09__monika1396____23____Zosia____3100/54_____08.09____ _m azowieckie 7.09____Charlotte1979____31_____40____20____Tymon______W roclaw Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 06.09___NiuniekAM_____23_____40_________Lenka______Krakó w 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 10.09____anka _______26_____39_____21___Lena______CIeszyn 10.09____iwonta____28____40___________Bartek____Kraków 18.09____kasia22-03___28_____40_____19___Cyprian____Libiąż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____39_____20___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 28.09____pivonia_____24______38_____12_____Wiwianna__Pozn ań 30.09____laDY_____22____37_____16______Nataniel_____Ślą skie 01.10____rilla_marilla___26_____37_____19__??? Patryk/Natalia___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
sorry, dołączyłam starą tabelkę:Paktualizuję Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno 25.09____nnatti______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 04.09__monika1396____23____Zosia____3100/54_____08.09____ _m azowieckie 7.09____Charlotte1979____31_____40____20____Tymon______W roclaw 8.09____anka _______26_____Lena_____3550/56___10.09__CIeszyn 8.09___Catie____27_____Matylda___3440/54__13.09__Mielec/J ersey W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 06.09___NiuniekAM_____23_____40_________Lenka______Krakó w 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 10.09____iwonta____28____40___________Bartek____Kraków 18.09____kasia22-03___28_____39_____19___Cyprian____Libiąż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____39_____20___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 28.09____pivonia_____24______38_____12_____Wiwianna__Pozn ań 30.09____laDY_____22____37_____16______Nataniel_____Ślą skie 01.10____rilla_marilla___26_____37_____19__??? Patryk/Natalia___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
...no i miałam sobie zmienić tydz. i nie zmieniłam,hehe, a to zmienię przy okazji następnej.... widzę, że ja tu dzisiaj od rana zamieszanie robie, a Wy dziewczynki gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pivonia napewno bedziesz dobra mama nie innej opcji:) mnie tez meczyły takie mysli ale potem mineło:) myszza trzymam kciuki bo pewnie sie zaczeło ten słuz to pewnie był czop:) no to kolejna mamusia bedzie juz miała swoja kruszynke powodzenia oby było szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolach a jak tam u CIebie jak spanie i karmienie u nas nocki ok budzi sie co 2 -3 godz a dzis wstała o 7 i jakos ni chce spac ale nie placze wiec jest ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja juz wypadam z tabelki. Mój maluszek przyszedł na świat 18.08. Waży 3490 i mierzy 55 cm:) Teraz Wasza kolej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza powodzenia! Ja w ciąży przytyłam ok. 35 kg ale dużo z tego to zatrzymana woda w organiźmie-miałam takie obrzęki,że wyglądałam jak balon. Dwa tyg po porodzie spadło mi 21-22kg a teraz waga stanęła ale obrzęki lekkie jeszcze mam. Anka mój maluszek do tej pory spał tak 2 - 4 godz ciągiem,dawał sobie 2 godz na zmianę piluch i jedzenie i dalej w kimono. A od dwóch dni nie chce wcale spać.Wczoraj spał w sumie raptem 2,5 godz. Masakra.A teraz też pospał pół godz i szaleje. Marudzi,płacze,a nie wygląda żeby coś mu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ciężarne! Jestem tu dość nowa, ale chcialam do was napisać, bo jestem pełna obaw przed porodem i z niecierpliwością czekam na porod. Termin mam na 21 wrzesnia 2010. Czy ktoras z Was też ma taki termin, a moze nawet tak jak ja jest z Kolobrzegu albo Białogardu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivonia
O Jezu o Jezu, to Myszsza pewnie rodzi :) :) :) ! Ja pierniczę, ale emocje :) Nieźle zakręcona musiała być, żeby o 4 na forum wleźć :) No ale fajnie, że napisała, ja mam nadzieję, że też przed wszystkim zdążę :). Żeby jej tam wszystko dobrze szło, trzymajmy za nią kciuki :)!!! Też mam jakiś śluz, bleee. Tyle, że mój taki żółtawy, nie wiem, czy to nie infekcja jakaś, dowiem się wieczorem u lekarza. No właśnie- mało komu wody odchodzą najpierw, albo czop! Mojej mamie na 3 porody- zawsze najpierw skurcze się pojawiały i musieli przebijać worek owod.! Ja to mam nadzieję, że ze mnie chluśnie, bo nie wiem, czy rozpoznam to inaczej :p Dziewczyny, oświećcie mnie, jeśli boli podbrzusze jak na okres, to są oznaki zbliżającego się porodu( za kilka dni)? Gdzieś coś mi się obiło o uszy. Czuję to dzisiaj raz po raz, już 3 dzień, dokładnie jak na miesiączkę, aż czasami przy takim mocniejszym skręcie niedobrze mi się robi. Bolą mnie też plecy, ale nie tak calkiem na dole w krzyżu, tylko tak na środku długości pleców. Z drugiej strony, dziecię powinno na kilka dni przed mało się ruszać, a moja mała szaleje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasik. Tu masz tabelkę i wszystko pisze, która ma na kiedy termin i skąd jest. Więc jak chcesz to się dopisz i dołącz do dyskusji :) Pivonia ja mam od tygodnia takie bóle jak na okres i w brzuchu i w krzyżu i nieraz w pachwinach i póki co nadal nie rodzę :P Jutro idę na KTG, może cosik wykaże :) No i właśnie moja dzidzia wciąż szaleje i mocno się wierci, ale myszsza kiedyś pisała, że jej Tadzio nawet w dniu porodu kopał tak, że aż podskakiwała, więc chyba nie wszystkie szkraby się uspokajają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
ja ostatnio się ważyłam u lekarza i przytyło mi 15kg, w tabelce zapisałam 19kg, bo teraz mam taki apetyt, że na pewno kolejne 2kg mi przybyło, a tu to pójścia do szpitala mogę sobie jeszcze poczekać, teraz np. zjadłam loda, którego kupiłam dla męża, dobrze że jest w pracy, bo pójdę mu kupić,hehe ostatnio nie mogę zasnąć, bo chociaż małego jeszcze nie ma to szwędam się po jego pokoiku, patrzę na poskładane rzeczy i chyba nie mogę być bardziej przygotowana na jego przyjście, ciągle sobie wyobrażam jak leży obok i jestem tak tym wszystkim podekscytowana, że cały czas nawijam mężowi kiedy to nastąpi, że już chce rodzić, eeh, odbija mi powoli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 06.09___NiuniekAM_____23_____40_________Lenka______Krakó w 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 10.09____anka _______26_____39_____21___Lena______CIeszyn 10.09____iwonta____28____40___________Bartek____Kraków 18.09____kasia22-03___28_____40_____19___Cyprian____Libi ż/k. Oświęcimia 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____39_____20___Przemek___Katowic e 21.09____kasik25_____25_____39______20___Weronika__Kołobrzeg 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 28.09____pivonia_____24______38_____12_____Wiwianna__Pozn ań 30.09____laDY_____22____37_____16______Nataniel_____Ślą skie 01.10____rilla_marilla___26_____37_____19__??? Patryk/Natalia___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
cześć kasiek, witamy:) pivonia, ja też mam bóle a'la miesiączkowe i to kilka razy w ciągu dnia, ale się już nie doszukuje czy to już czy nie, jeżeli mam geny po mamci, to urodzę po terminie, bo tak miała z 3-jką. Co do ruchów dziecka, to ja też się naczytałam, że ma się mniej ruszać przed porodem, ale ostatnio mnie lekarka uświadomiła, że to guzik prawda i wręcz odwrotnie, że mam się zgłosić do szpitala gdyby się nie odzywał od kilku godz. Teraz nasze dzieciaczki mają mniej miejsca i uderzenia czy też przemieszczanie się powinno być bardziej odczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×