Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Gość magdalenka567
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 03.09____karolach-m____27_____37____30___chłopczyk___Pia se czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąbr o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____34_____18__??? Patryk/Natalia___ śląsk aktualizuje sie w tabelce :) oj mój mały tez sie miej wczoraj ruszał i juz nie wiedzialam o co chodzi ale 10 ruchow jakos za dzien bylo wiec sie nie przejumuje raczej, pewnie mial slabszy dzien...dzisiaj tez mniej wyczynia, mysle ze chyba coraz mniej ma miejsca albo sie szykuje...ja jak chodze to mnie boli w kroku, niekiedy bardzo mocno zakłuje, i jak sie przekrecam w boku na bok to tez tam boli...przedwczoraj jeszcze nie wiem jak to sie stalo pogryzly mnie komary w 4 miejscach na brzuchu i wczoraj caly dzien chodzilam i sie drapalam, dziwnie to musialo wygladac :) coraz blizej coraz wiekszy stres ja sie teraz martwie zeby bylo wszystko dobrze jak pojade w czwartek do lekarza....ostatni raz zreszta a póxniej on na wakacjach a ja sama sobie :( jakos z malym musimy dac rade :) a ja mam w weekend urodziny i tak sie smialam żeby małemu sie na impreze nie spieszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 03.09____karolach-m____27_____37____30___chłopczyk___Pia se czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____37_____20,5___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____34_____18__??? Patryk/Natalia___ śląsk no to ja sie tez zauktualizowalam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś po raz pierwszy odkąd się ,,udzielam'' na kafe miałam spięcie z drugim forumowiczem. Zawsze starałam się łagodzić konflikty ale dziś mnie poniosło, pewnie przez hormony. Głupie uczucie. Chyba nie było warto :-( ale już kilka razy zauważyłam że ta dziewczyna jest chamska dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____38____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 03.09____karolach-m____27_____37____30___chłopczyk___Pia se czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____34_____18__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie to chyba krotko jestes na kafe :)) ja sie juz przyzwyczailam ze czesto jak masz inne zdanie niz ktos to zwykle zostajesz wyzwana itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe jestem krótko bo może od jakiś 2, 3 tygodni :-D postów mam dużo natłuczonych ale to z poprzednich lat kiedy siedziałam na topiku o pcos i często pytałam się o wyniki badań itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja juz wypadam z tabelki. Mój maluszek przyszedł na świat 18.08. Waży 3490 i mierzy 55 cm:) Teraz Wasza kolej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolach m GRATULUJĘ!!!!! i nie wypadasz z tabelki tylko trzeba zrobić nową tych już wypakowanych :-D pisz wszystko!!! co i jak ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny :) GRATULACJE DLA MAMUSI karolach-m i buziaki dla dzidziusia:) u nas termin na 10 wrzesnia:) takze nie dużo nam już tego zoastało już bym chciała zobaczyć moja kruszynke i przytulić . póki co nic się nie dzieje ale pewnie przyjdzie z nienacka:) pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) Maluszek ma na imię Sebastian i jest śliczny:D Ma czarne włoski po rodzicach i wszystko takie malutkie. Właśnie zasypia sobie na rękach. Ogólnie jest nawet grzeczny, płacze tylko jak chce jeść albo zrobił kupę,a potrafi w ciągu godz 3 razy narobić:D I baardzo nie lubi kąpieli. A jeśli chodzi o wrażenia z porodu to urodziłam w szpitalu,w którym chciałam. W niedzielę zrobili mi próbę oxytocynową, następnego dnia podłączyli mnie na 6 godz pod oxytocynę żeby wywołać poród ale nie udało się. Dali mi dzien przerwy i zaproponowali taki żel Prepidil,który musieliśmy sami kupić w aptece. I ten żel zadziałał dokładnie zaczą działać w 5 min po podaniu. Po 4 godz skurczy zaczęło się coś dziać tzn. rozwarcie i 3 godz. 25 min później urodziłam sn. Niestety znieczulenia nie dostałam mimo,że błagałam o nie. Lekarze powiedzieli,że mały ma słabe tętno i słabo się rusza i jak podadzą mi znieczulenie to tylko pogorszy jego stan i bedą musieli zrobić mi cesarkę. Musiałam więc urodzić go bez pomocy. W pewnym momencie najadłam się strachu bo mały się zaklinował i nie mógł wyjść,zbiegło się lekarzy i jakoś pomogli mi wypchnąć malucha. Oczywiście nie obyło się bez nacięcia krocza. W pewnym momencie w czasie porodu miałam wraenie jakby mi się to śniło, takie dziwne uczucie,niby rodze ale mam wrażenie,że nie,że to nie jest naprawdę. Taki dziwny odlot. Powiem Wam,że to nie było łatwe zadanie. Trzba się nastawić na ogromny wysiłek, nawet nie wiedziałam,że aż tak ogromny. Chociaż dziewczyna rodzła obok mnie ze znieczuleniem,stęknęła raptem dwa razy a położna mówi,że juz główkę widać i za chwilkę było po wszystkim. Byłam w szoku bo ja tyle się męczyłam a ta ledwo kichnęła i wyleciało:) Tak samo dziewczyna,z którą leżałam na poporodowej. W szpialu spędziliśmy 3 dni i już od soboty jesteśmy w domu. O, i tak to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolach tak się cieszę z Twojego powodu! :-) Ucałuj Sebastianka od nas, niech Ci się ładnie chowa i duży rośnie Wczoraj rozmawiałam z moim Mężem o Tobie. Powiedziałam że to takie dziwne uczucie, że dopiero co pisałyśmy o bólach brzucha i pleców i że musisz jechać do szpitala na patologię a teraz już wypakowana jesteś :-D Ciekawe która pierwsza z pozostałych dołączy do Ciebie Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Piaseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowic e 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____34_____18__??? Patryk/Natalia___ śląsk Zrobiłam a raczej zerżnęłam nową tabelkę od wrześniówek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że już jedna ma to za sobą :) Za jakieś 1,5 miesiąca wszystkie powinnyśmy być wypakowane :) Nie mogę się doczekać, jak będziemy pisać na tym forum o naszych maluszkach, a nie dolegliwościach ciążowych hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedyś wyczytałam że komórki mózgowe pod koniec ciąży się obkurczają i to chyba prawda bo wrzuciłam pranie do pralki jakieś 4 godziny temu. Teraz sobie o nim przypomniałam że trzeba wyciągnąć i rozwiesić i co się okazało?......... że nawet pralki nie włączyłam :-D :-D nie mówiąc już nawet o tym że wczoraj chciałam sobie zrobić kanapki i szukałam chleba po całej kuchni a znalazłam go w lodówce koło wędliny :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre. A myślałam, że tylko ja się zachowuję jak pomylona. Ostatnio spaliłam paprykę faszerowaną bo o niej zapomniałam. Potem pojechałam do Tesco po Vanish, zrobiłam zakupy i nie kupiłam Vanisha mimo, że napisany był na kartce! Wczoraj nastawiłam w mikforali mięso mielone na odmrażanie i zamiast wyłączyć je po 5 minutach, to rozmrażałam je 20 minut. I ciągle mam takie jazdy :D A to wszystko wina obkurczonych komórek mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie gdzieś taką ciekawostkę o ciąży przeczytalam :-D pisali że komórki mózgowe się obkurczają i kobieta robi się roztargniona, zapominalska i niezręczna (rzeczy lecą z rąk itd) po porodzie wszystko wraca do normy :-D :-D myślałam że to bzdura ale obserwując swoje zachowanie ostatnimi dniami jestem skłonna w to uwierzyć :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ;) Gratulacje dla karolach-m i jej maluszka ;) Ja już czasem też bym chciała mieć to za osbą ;) Nieraz mam takie naloty że mnie to aż przeraża a innego dnia że jakos to będzie i jest mi to obojętne. Jakos tak dziwnie, ale mam nadzieje ze w rezultacie będzie dobrze ;) A ja wczoraj byłam z siostrą na małych zakupach, bo po 1,5 godz miałam dość a w sumie załatwiłam sprawę w Urzędzie skarbowym, aptece i weszłam do 2 sklepów. Wszystko miałam po drodze a taka byłam padnięta jak bym narobiła z 5 km conajmniej a to moze raptem z 0,5 wyszło.. Normalnie zaczynam sie dołować tym moim brakiem sił. A dziś robię brzoskwinie w syropie, bo maz jak wczoraj z trasy wracał to zaopatrzył nas w 30 kg tych pyszności i musze przerobić. Częsć na dzem pójdzie bo niektóre są za miękkie na syrop ;) Teraz zrobiłam sobie przerwę w obieraniu bo jakby nie było to męczące jest ;) A moje maleństwo dzisiaj w nocy myślałam ze mi z brzucha wyskoczy. Pół nocy przez niego nie spałam bo tak ligał, tak mnie po żebrach kopał jakby się dziczyzny najadł ;) Catie,a z tym zapominaniem to ponoć tak jest, ja nieraz też szuam czegos a mam to w sumie pod nosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śmiejcie się ze mnie ale ja mojemu Mężowi zapowiedziałam rano że od dzisiaj seks codziennie bo podobno przyspiesza poród ;-) też już chcę to mieć za sobą i wrócić do dawnej sprawności :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny moge sie do was podlaczyc? ja rowniez mam terin na wrzesien a dokladnie na 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym roztargnieneim to 100% prawdy :( mnie ciagle cos leci z rak :/ ciagle sie plamie jedzeniem :/ po minucie juz nie pamietam co mialam zrobic albo powiedziec itd.. ja dzis pojechalam z mezem na rajd typu oddac moje l4, do reala, do tesciowej domu itd.. przyjechalam padneita a przeciez nic nie robilam :/ chyba tez jzu dziwnie wygladam bo 70% osob sie za mna obraca, patrzy mi na brzuch :) w realu dla amatorow tanich ciuchow body dla maluchow sa po 1zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza ty niegrzeczna ty :-D i znowu do domu z ubrankami nowymi wróciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic nie kupilam bo mam juz wielka sterte ciuchow :D poza tym ja wole uzywane ale lepszej jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpakowane: POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09_____anka.22_____ 22_____37____21___Kacper_____ Kielc e 02.09____pelargonka____26_____38____10___chłopczyk___m a lopolska 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał______Za c hpom. 13.09____Catie________27_____37_____15___Matylda____Miele c /Jersey 19.09____hejka22______24_____34_____8___Hubert_____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____37_____9___chlopak,?____Dąb r o wa Górnicza 19.09____Monek1919___23_____36_____10___Piotrek______Sied lc 20.09____myszsza_____28_____35_____18___Przemek___Katowic e 21.09____Kamis777____20_____36_____16_____Nadia_____JAWOR 23.09____puree_______27_____33_____10___Zosia______Warsza w a 25.09____nnatti_______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 01.10____rilla_marilla___26_____34_____18__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza a już myślałam że złamałaś się ;-) ja też mam kupę używanych kamis777 ładne imię dla córeczki wybrałaś Nadia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo :) Wyglada na to, ze jestem tu najmlodsza :) Ale chyba nie jedyna pierwszy raz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglada samopoczucie u was? U mnie bywa to naprawde roznie, ostatnio czesto dopada mnie deprecha z powodu mojego wygladu ( celulit, rozstepy, wielkie brodawy) no i te dodatkowe kilogramy, ktore ciagle rosna. We wszystkim wygladam jak wieloryb Ale za to cudownie jest poczuc kolejnego kopniaka :) moj brzuch ostatnio faluje jak oszalaly, czasami wyglada jakbym jakiegos kosmite trzymala w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×