Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

witam dziewczynki:) kasienka kochana dziekuje slicznie za bajeczke:) Catie super ze juz jestescie z mezem :) rillka spoznione zyczenia z okazji rocznicy!! My tez mielismy 25 kwietnia 2 rocznice, nie wiem kiedy to zlecialo, dopiero byl slub, przygotowania a tu dwa lata migiem przelecialy. Charlotte ja juz okres mam od stycznia,dostalam jak karmilam,ale moja kolezanka czekala ponad rok zanim dostala. U nas pogoda do du..y,teraz jak Macius wyzdrowial i moglibysmy wkoncu wyruszyc na spacerek to sie skiepscila:(A moj maluszek doskonali przemieszczanie sie i na moment nie moge go zostawic bo nawet jak lezy na podlodze, to tylko patrzy jakby tu dojsc tam gdzie nie wolni i raz dwa i juz jest kolo mebli,albo kolo kwiatkow.Oj a to dopiero poczatek:) Mama sie ze mnie smieje,ze bede miala kondycje wyrobiona jak maly zacznie chodzic:) Dziewczyny mam jeszcze pytanie odnosnie fotelikow samochodowych.Wiem ze juz keidys o tym pisalyscie,ale chcialam jeszcze Was dopytac jakie macie te foteliki, jeszcze takie pollezace,czy juz siedzace.Jestesmy teraz na kupnie bo Macius sie juz ledwo co miesci w stary i sie zastanawiam,bo wydaje mi sie,ze na takie calkiem siedzace jest za wczescie jeszcze. Witaj Kamilka21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Was proszę, żebyście wyjaśniły sobie wszelkie niejasności po za tym topikiem. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nic na ten temat już wiecej nie napisze bo to nie ma sensu są o wiele ciekawsze tematy. Bede później ide na spacerek z dziećmi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśłałam ,że pomiliłam forum ,ale jednak nie ,więc podzielam zdanie Rillki wyjaśńijcie sobie swoje niesnaki tam gdzie one powstały ,bo mnie te sprawy wogóle nie interesują:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelargonka co do fotelików to ja jeszcze też przed kupnem bo mamy cały czas kołyske jest do 10 kg a LEna stanęła na wadze 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelargonka ja się pomału przymierzam do kupna. Co prawda mam kołyskę do 13 kg, ale pasy robią się za krótkie. Myślałam o takim siedzącym z regulowanym oparciem. Po za tym to właśnie miałam składać do Ciebie podanie o nowe zdjęcia Maciusia, a tu niespodzianka. Śliczny duży chłopczyk :) A jakie cudne ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajne piłeczki z disneya są w biedronce za 6.99:) My już zakupiłyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi - to wychodzi na to, że mam sie nie stresowac tylko cieszyć, że ciotka jeszcze zwleka z odwiedzinami :). Musze tylko zacząć nosic ze soba jakąś podpaske bo generalnie nie znam dnia ani godziny :) Juz nawet mi sie śniło, ze dostalam okres i nie miałam ze soba nic.. A u nas rano sie okazało ostatecznie, że to nie alergia, bo moja mama wstala z okiem takim samym jak Tymon :\. Pojechaliśmy do okulisty na ostry dyzur. Kobita prawie go nie zbadala - poswiecila pół sekundy na oko a podczas badania Tymek spał i nawet sie nie obudzil. Z jednaj strony dobrze ze nie ma kolejnej traumy z lekarzami wyzywającymi sie na jego oczach ale z drugiej strony od lekarza wymagałabym jednak nieco wiecej zaangazowania, nawet jesli to ostry dyzur a nie umowiona wizyta. Na oko mojej mamy nawet nie spojrzala z bliska, tylko rzuciła hasło, że "tak tak, to to samo - ropieje Pani? Nie? a no to prosze tylko przemywac sola fizjologiczna". A diagnoza to ropno śluzowe zapalenie spojówek. Myszsza, nie wiem czy ma to jakiś zwiazek z zabiegiem, chyba nie, ale moze miec zwiazek z tym, że mimo zabiegu ciągle ma nieprzetkane kanaliki i oczka nadal mu ropieją i pewnie z tego względu mogą byc bardziej podatne na zakażenia. Nas teraz tak jak pisałam czeka sondowanie i tez sie boje :(. Na 1 maja mamy wizyte u okulisty i bedziemy sie umawiac na sondowanie. Mam nadzieje ze uda sie na NFZ, ale obawiam sie ze nie, bo jak bylam w tym osrodku osobiscie, bo przechodzilam obok to dowiedzialam sie ze ten zabieg tylko odpłatnie u nich mozna robic i dopiero jak zadzwonlam to mi inna kobitka powiedziala ze to sie jeszcze okaze i moze sie udac zalatwic to na NFZ. W sumie nawet jak bedzie odplatnie to sie zdecyduje u nich, bo klinika okulistyczna we Wrocławiu jest w trakcie przenoszenia sie w nowe miejsce i dopiero od czerwca zaczna rejestrowac na nie wiem jeszcze jakie terminy :\. Niestety nie mam zbyt duzego wyboru bo ten zabieg mozna wykonywac tylko w sterylnych warunkach wiec w gre wchodzi tylko kilka miejsc we Wro, a tylko te 2 (klinika i ta prywatna klinika) mają możliwość znieczulenia ogólnego a w naszym przypadku to raczej koniecznosc. A tak całkiem na marginesie - jakies jatki sie tu porobiły. Popieram zdanie dziewczyn zeby sprawy z poza naszego watku załatwiać poza naszym watkiem, a co do nowych osób - ja nie ma nic przeciwko i we własnym imieniu moge zaprosić do udzelania sie wszystkie mamy (i tatusiów!) wrzesniowe tudziez inne jesli z jakis względów czują, ze to jest miejsce dla nich. http://www.garnek.pl/kpwro Tymon 07.09.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak swoją drogą
Kamilka a kto podrzuca babci swoja najstarsza córke? ze w domu jest tylko na weekendy? tak sobie radzisz z trojka dzieci, ze jedno u babci, a drugie, ktore powinno załatwiac sie juz dawno samo sika dalej w pampersy... innych przykladow nie bede przyciagac. Zastanow sie nad soba i przestan w koncu obrazac innych. A co do "Prosiaka" to wyrwane zdanie z kontekstu innym za wiele nie powie, trzeba bylo czytac od poczatku do konca. Proste tak jak ty, dziewuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte a ta prywatna klinike mozesz polecic czy raczej nie? ja wyjatkowow nie ufam lekarzom na nfz, mma umowiony termin na nfz w katowicach ale jakbym miala poleconych lekarzy prywatnie to pojade gdziekolwiek i zaplace byleby sie krzywda nie stala malemu a wiem ze takie rzeczy przy oczach sie zdarzaja :( niestety mam 2 przypadki okaleczenia oczu w klinice w katowicach i okropnie sie tego miejsca boje, mialam tam lyzeczkowanie oka 20 lat temu i to byl najwiekszy koszmar mojego zycia a co do pomaranczy to ja osobiscie mam w nosie takie osoby tchorze co nie potrafia napisac we wlasnym imieniu i potrafia tylko jakies wyrwane z kontekstu brudy wyciagac komus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! życie odzyskało barwy :-) wreszcie razem i fajnie jest nareszcie. Matysia tak się z tatusiem wygłupia że aż mi się serce raduje a z usypianiem ja się męczyłam nieraz do godziny a teraz jaj tatuś przytuli i pokołysze to 10minut i kimanko :-D córeczka tatusia :-D charlotte ja okres od porodu miałam dwa razy a nie karmię od grudnia. i dobrze mi z tym :-) kamilka witaj! pelargonka my właśnie dzisiaj kupiliśmy fotelik samochodowy jakiejś polskiej firmy. dam jutro znać jakiej. kosztował 270 zł, jest do 18kg i ma funkcje opuszczania z pozycji siedzącej do pół leżącej. jak dla mnie to fajnie się zapowiada... w praktyce się okaże. ja chciałam taki regulowany żebym mogła Matysię obniżyć jak uśnie. zawsze to mniej się wymęczy przez te 30godzin drogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza, to jest Wrocławskie Centrum Okulistyczne. W sumie nie wiem jeszcze czy mogę polecić to miejsce jeśli chodzi o ten zabieg dla małego dziecka - coś wiecej bede mogła powiedzieć po 13tym jak bede chociaz po wizycie u okulistki. A tak poza sprawą tego zabiegu i podejścia do dzieci, o których jeszcze nie wiem to mogę to miejsce polecic. Ja tam miałam jakies 10 lat temu laserową korekcje wady wzroku i bardzo sobie chwale - nic zlego mi sie nie dzialo z oczami, wade wyrównali mi do zera. Co prawda teraz juz nie mam sokolego wzroku ale to nie kwestia zle przeprowadzonego zabiegu tylko godzin jakie spędziłam nad książkami i przed ekranem. No i teściowa tam miała już 2 razy (w sensie na dwoje oczu) operowaną zaćmę i też bardzo sobie chwali - no i ona miala to oplacane z NFZ. Sondowanie kanalików kosztuje tam 550 zł za jedno oko, więc trochę bolesne to dla kieszeni (tak więc liczę na to, że da sie na NFZ). Dla szczególnie dobrze sytuowanych jest tez opcja laserowego udrażniania kanalików ale to juz kosztuje 4500 i nie wiem czy za jedno oko czy komplet, w kazdym razie poza zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt duzo ale jesli bedziesz zadowolona to daj znac, wole dac 550zl (przemek ma tylko w 1 oku zatkany) niz miec potem np na polniewidome dziecko albo zakazone czyms itd.. po prostu do katowickiej kliniki nie mam kompletnie zufania, ja termin pzresunelam na 13 czerwca bo teraz nie mogl miec po natybiotyku, w maju ma szczepionke apotem lecimy na wczasy i tak strasznei to dlugo trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszsza ...
Dlaczego nie odpisujesz na posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza a po co sie tu wpierdalsz ???? tak krzykalas ze mam isc skad przyszlam a teraz tu sama przylazlas to wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu--uuu :D
myszsza się zbulwersowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak myszsza......
Jak już przylazłaś i podczytujesz to odpisz. Innych potrafisz krytykować a sama się bulwersujesz jak ktoś pisze prawdę na Twój temat. Jesteś zaniedbana i nielubiana, zgorzkniała i wredna, taka jest smutna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jassssnej cholery! Weźcie się pomarańczki odpierniczcie w koncu od naszego forum, bo to średnia przyjemność czytać cudze wyzłośliwiania się. Nie interesuje mnie (i podejrzewam, że co najmniej większości stałych bywaczyń) co sadzicie o Myszszy Kamilce czy którejkolwiek innej kobitce z tego lub tego drugiego forum czy z kądkolwiek indziej więc z łaski swojej zajmijcie sie czymś innym zamiast śmiecić u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja;) Odnośnie fotelików- ja kupiłam baby cośtam. Zapłaciłam 220zł. Wziełam go dlatego że miał nabardziej odchylane poarcie. Bo potem foteliki od ponad 480 co niektóre również miały odchylenia,ale to ciut za wysoka półka jak dla mnie na chwilę obecną. i jestem z niego zadowolona. Wogółe jest mało takich fotelików. Większosć tylko delikatnie się odchyla i jest przeważnie dla dzieci od ok roku bo one już dobrze siedzą, a nasze to jeszcze kiwaczki i trzeba je kłaść;) Znalazłam taki na allegro i nawet tańszy;) http://allegro.pl/4baby-fotelik-samochodowy-dragon-nowosc-5xgratis-i1571257091.html no ale już mam wiec drugiego nie kupię. A ja mam ten szaro czarny. Podobał mi się ten pistacjowy ale mąż by mnie powiesił za taki kolor ;) On i tak marudzi na kolor wózka...ale grunt że funkcjonalność mi odpowiadda;) Współczuję wam diewczyny z tymi kanlaikami. Moje maleństwo tak śmiga po podłodze, ze ja również się śmieje ze schudnę;):) Ale ja szybciej padam niz on. Ob on w dzień zredeneruje siły a ja korzytsam z wolnej chwuli i dalej latam. Muszę chyba jakieś akumulatorki załadować ;) Catie, super że już jesteście razem. Taka ulga z serca, nie?:) Rilla, mój od samego początku mówiło minimun 2 a najlepiej 3-5;) Tylko że jeszcze te 3 bym może przeżyła ale tej 5 nie koniecznie;) Ja też bym chciała 2 ale poczekam jeszcze troszkę. Samemu wychowywać się źle. Ja miałam rodzeństwo i wiem zę przynajmniej mam teraz gdzie pojechać, mam i miałam z kim się pokłócić, pobawić. A jedynam jakby nie było ma przegwizdane. Potem wyrasta takie niewiadomo co. Tyle jedynaków co znam to w okolicach liceum dopiero normalnieli, ze dało się z nimi normalnie pogadać, bo tak to same dziwaki były. Albo ja mam takie szczęście. Mó maż sie śmieje że ja mam takie głupie szczescie jak idę z zakupami do kasy bo zawsze tarfię do jakiejś sieroty, albo tam gdzie dopiero sie ktoś uczy, no ale cóż. ;) Witaj Kamila. Widzę że wy również macie dość tych "troli". Nie sądziłam ze nasz topik jest tak popularny! Pierzcie swoje brudy gdZie chcecie, ale nam naprawdę nie chce sie czytać tego co macie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku muslałam że topik pomyliłam.............wszystkie wrześniówki nie z tego topiku przejdzcie na swój i tam załatwiajcie swoje brudy a nie tutaj smiecicie...... pomarańczki piszcie gdzie indziej...... zrobił nam sie tutaj jakis nieporządek i chaos :( charlotte mam nadzieję, że z tym oczkiem beędzie lepiej 🌼 a co do fotelika u nas tez jest za mały ale jakos Nati teraz stanął w miejscu z waga tak jak u Ani Lenka wiec sie wstrzymalismy......ile da rade to go wozimy w starym a póxniej zainwestujemy w taki na dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie jak znajdziesz chwilke czasu to napisz cos o tym foteliku. My wczoraj bylismy sie rozgladnac za jakims i w sumie spodobal mi sie taki http://allegro.pl/fotelik-berber-0-18kg-hektor-2-nowosc-50-pilek-i1590576761.html w sklepie przedawczyni nam go polecala,ale ostatecznie nie zdecydowlaismy jeszcze. Monek moj maz tez dawniej smial sie, ze najlepiej gdybysmy mieli z 5 dzieci.Ja bym chciala do 30 urodzic drugie, a potem moze 3 jak bede miala jeszcze sily i cierpliwosc:) Co do pomaranczy i dziewczyn z innego topiku, nie zasmiecajcie naszego i zalatwiajcie swoje sprawy gdzies indziej a nie u nas,bo raczej zadna z nas nie ma ochoty czytac waszych klótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonka ten fotelik który kupiliśmy to właśnie ten berber hektor. dzisiaj Matylda już w nim jeździła i była zadowolona. my zresztą też trudno cokolwiek powiedzieć po pierwszym dniu ale myślę że jest dobry. dziecko w nim wygodnie siedzi, jest masywny i po opuszczeniu jest w dobrej pozycji pół leżącej, można go montować jazdą do tyłu i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibn laden
rzeczywiście Wasz wątek jest popularny - ma tylko 166 stron!!! a nie ponad tysiąc, jak drugie forum wrześniówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
orum, i mam wrażenie że one są podzielone na dwie grupy kobiet tamto forum----- kobiety wykfalifikowane, mądre, prezentujące sobą jakiś poziom, i to forum----kobiety z nizin społecznych, coś pod patologię, a to zdj. jednej z was na garnek.pl dziecka z piwem to się do opieki społecznej nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha :) Tak sie zastanawiam czy by nie zmienic zdania odnosnie wywalenia pomarańczek, bo ten ostatni wpis poprawił mi humor :) Doprawdy dziewczyny - musimy się wziąć za siebie, bo z tymi marnymi 166 stronami kiepsko wyglądamy ;)))) a jeszcze któraś z nas ośmieliła się napisać, że to popularny wątek - co my możemy wiedzieć o popularności? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! a teraz to już wiem czemu tak mało popularne jesteśmy - ot po prostu patologię reprezentujemy :) Która to z tym piwem, bo nie pamiętam - Oj zła Ty kobieta jesteś, weź sie sama do OPSu zgłoś i nie zapomnij głowy popiołem posypać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
a co nie wieżysz???? http://www.garnek.pl/catie proszę bardzo, wasz catie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeczytałam to i tamto f
charlotte79----- myślę że sama sądzisz to co ja, ja widziałam twoje zdj. i nie powiem nic złego na ich temat, np. to na dworze z kwiatkami jest piękne, no ale dziecko z piwem???? i co to ma być śmieszne czy jak???? to czemu sama takich zdj. nie wstawisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×