Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Ditta7-> super filmik :) Mam pytanie ad. tego testu obciążenia glukozą.... wizytę u gin. mam za 2 tyg w 26tc, nic nie mówił o tym teście - że badanie mam zrobić na następną wizytę.... nie wiem czy zrobić, czy zleci na następnej wizycie.. w " internecie" przeczytałam, że badanie można wykonać 24-28 tc to jakaś ogólna granica? kiedy robicie? ewentualnie robiłyście? U mnie bez zmian większych - 89 cm 24tc, wydaje mi się, że za słabo czuję ruchy w porównaniu do tego co Wy piszecie, mam łożysko na ścianie przedniej, ale w 23tc lekarz sugerował, że powinnam czuć, a dziecko fikało widzieliśmy na usg a ja nie czułam.... czytam Was regularnie :) chyba od stycznia przestaję pracować.... Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta ja idę między 22 a 23 tygodniem. Mi lekarz kazał zrobić w 22 tyg i też byłam zaskoczona..ale skoro kazał to idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jak to jest z tymi ruchami, czy na początku czulyście w środku dnia? u mnie 20 tydz i czuje tylko wieczorem jak leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to mój gin jakiś dziwny, bo w poprzedniej ciąży byłam dopiero chyba po 30 tygodniu, ale od razu na obciążeniu 75 g. Teraz leci mi 24 tydzień, wizyta dopiero za 2 tygodnie, a on jak do tej pory nic na ten temat nie wspomniał. Zapytam go, o co tu chodzi :/ Agneszka bardzo ładnie wyglądasz, a taki brzusio to równie dobrze można mieć po większej porcji bobu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharina, to normalne, że nie będziesz czuła jeszcze regularnych ruchów o każdej porze dnia. Ja jestem w 24 tygodniu i też czasami tylko głównie rano i wieczorem mały fika. Choć dziś ku mojej radości figluje bardzo dużo, ale jak już pisałam, to 24 tydzień :) Swoją drogą, to ten filmik, co Ditta wstawiła niezły - moja córa aż takich harców nie wyczyniała, bo pewnie też bym nagrała. Za to teraz nadrabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! Anitka - płaszcz super kupiłaś, ja właśnie wróciłam z galerii, w h&m widziałam bardzo podobny płaszczyk za 180 zł ale niestety był z kiepskiego materiału takiego do którego wszystko się przyczepia. nie kupiłam na razie kurtka mi jest dobra ale chyba już niedługo będe zmuszona coś kupić co do ruchów to muszę przyznać że czuje coraz częściej:) wczoraj zaczełam 24tc a pierwsze kopniak - a raczej ich serię poczułam ok 5 deni temu i to było o 4 rano pamiętam dobrze to:) później powtórzyły się kolejnego dnia o 23... teraz czuje już częściej ale głównie właśnie rano i wieczorem jutro idę robić morfologię i badanie poziomu cukru... aż się boje picia tej glukozy blee buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki monsoon :) Sam brzusio bardziej jest widoczny w obcisłej bluzce. Rzeczywiście w tej tuniczce trochę się '"ukrył " :) katharina_83 ja na poczatku w ciągu dnia też czułam bardzo rzadko. Dopiero od jakiś 2 tyg to się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was dziewczyny czytam od samego początku... nieraz nawet już coś pisałam ale nie byłam zarejestrowana tak na stałe na tym forum. Też bym chciała być na liście moje imię Kamila termin na 24 kwietnia, pierwsze dziecko, córka Zuzia Zgorzelec wiek 22 lata Jeśli chodzi o mnie i o okrycie zimowe o którym pisałyście, to ja mam kurtkę na zatrzaski (które mi się odpinają bez przerwy) i ostatnio kupiłam sobie ponczo. Ciepłe, szeroki i modne w tym sezonie ;p i chciałam się tylko jeszcze pochwalić, że już wszystko mam dla mojej Zuzi. Ubranka i wózek kupiłam już w 3 miesiącu ciąży natomiast łóżeczko dostałam od kuzynki nie zniszczone także jest super. W marcu tylko nową pościel zamówię sobie na alegro i ogólnie moge spać już spokojnie, że w razie czego mam już wszystko pokupowane... Tak czytałam, że Wy dopiero wybieracie wózki... ja kupiłam taki 3 w 1... żadna tam znana marka, tani i fajny. W sklepie zapłaciłam 1050zł z fotelikiem i spacerówką. http://allegro.pl./v-travel-3-w1-baby-world-4-gratisy-do-zestawu-i1352340531.html jak dla mnie super!! mam jeszcze tylko takie pytanko... czy Wy już też tak mocno czujecie ruchy jak ja? w sumie to dopiero 21 tydzień a ruchy czuję od 16 tc... teraz to są porządne kopniaki które bolą. ale może to dlatego, że dziecko już duże a mój brzuszek choć odstaje, to wcale taki ogromny nie jest... ale się rozpisałam ;/ uciekam spać i Wam życzę spokojnej nocy i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta - łożysko na przedniej ścianie wyjaśnia czemu nie czujesz ruchów - to na prawdę bardzo amortyzuje kopniaczki. Ja obciążenie glukozą 50 robiłam w poniedziałek, 23 tc (tak mnie wysłal lekarz). Po wizycie napiszę jakie dał kolejne wytyczne. Monsoon - wow! to zdjęcie z 39tc to do kalendarza mogłoby iść! Super!! Też bym chciała tak wyglądać pod koniec ciąży :)) Agneszka - też super brzusio. Lecę spać, miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam zbytniego pojęcia o wózkach i ich markach ale ten Twój fajnie wygląda. a co do ruchów to mnie uspokoiłyście. i tak jestem zdziwiona że już poczułam bo trochę tłuszczu jest :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamusia316--post odnosnie Ciebie--dla mnie głupotą jest zakup wózka w 3 mcu-mów co chcesz ale tak wczesny etap ciazy nigdy nie wiadomo co przyniesie-ja sama dwu krotnie poroniłam w 4 mcu a mojej kolezanki synek urodził sie jako wczesniak w 8 mcu z wagą 2200-co było juz w sumie niemal nie wczesniaczkiem-niestety był niewydolny oddechowo i nie udało sie... moja tesciowa --kochana kobieta-zawsze powtarza ze ona nic nigdy dla dzieci niemal do 9mca nie miała--by nie kusić losu,zawsze smieszyło mnie jej gadanie-lecz musi coś w tym być skoro tyle ludzi to powtarza--a mnie naszły refleksje.... ze niedługo nadejdzie TEN DZIEŃ>.... odejda wody-zaczną się skurcze-ojojjj co to będzie....aż czuje dreszczyk emocjii-co to będzie???pozdrawiam brzuszki porannie-mój obecnie ma 114cm od dziś 23tydzień!-wiec dziewczynki nie jestescie same! ps.za błedy ort.przepraszam i obiecuję poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki malwiska witaj w gronie brzuchacczy powyzej 100 stówki jesli chodzi o zakup ja tez jakos sie wstrzymuje zeby losu nie kusc na wszystko bedzie czas tak uwazam ale za wózkiem sie rozgladam troche ceny sa kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzis sie nadzwonilam naszukałam gdzie robia badanie na te przeciwciała tarczycowe ludzie ceny tez horror i rozbieznosc niemal trzykrotna za to sanmo badanie i wes tu badz madry człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka ciesze się że jesteś z nami pow 100 bo już się bałam jak padło hasło mierzymy brzuszki że sama będę. Dziś podjęłam decyzję - żadnych słodyczy do świąt, wczoraj weszłam na wagę i 2 kg w 2 tygodnie, ale cóż wczoraj wieczorem paczka delicji i pół paczki michałków - ja wiem skąd mi się to wzięło. A dziecinka chyba nie będzie miała nic przeciwko że mamuśka przestanie dokładać czysty cukier, wręcz wyjdzie jej to na zdrowie. Malwiśka nie przejmuj się błędami mi się też zdarzają i wtedy mówie sobie przecież nie jestem polonistą :) . Pozdrawiam porannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iissaabel napisałam tak bo weś spójrz na forum wczesniej około 50 str jak mnie ,,KOLEŻANKI" jechały za błedy bo je raziło w oczy.... a teraz te co najwięcej warczały nic sie nie udzielają...pewnie je poraziło.... ajajaj ale ze mnie wredotka... musze sie pochwalić--przedwczoraj zakupiłam znów kolejne elementy wyprawki--sami spójrzcie jakie śliczne--http://allegro.pl/h-m-komplet-body-spodenki-szary-paseczki-56-i1340725694.html http://allegro.pl/h-m-komplet-3-pack-roz-body-r-6-62-cm-i1340722064.html http://allegro.pl/h-m-kwiaty-w-rozu-body-spodenki-56cm-i1340722006.html http://allegro.pl/h-m-2-pak-czapeczki-roz-groszki-56cm-i1340722342.html i juz do mnie lecą za pobraniem...tak szybciej i wygodniej jestem oczarowana tymi komplecikami bo śliczne i nie drogie a firma H&M sie sprawdziła przy synusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie znalazłam ze u nas w krwiodawstwie pobieraja badanie i wysyłaja do analizy i tam najmniej sie płaci 1/3 tego co w innych laboratoriach wiec ulzyło nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze bede musiala wejś na strych i ściągnąć te ubranka i te dla dziewczynki sprzedać ale to po17grudnia i też będe musiala dla chłopca coś kupić bo w różowe i fioletowe ubranka go nie ubiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zakupach
Oj malwiśka, malwiśka ale jesteś niekonsekwentna. Kamusie316 usterkujesz za zakupy a sama je robisz. To albo to przynosi "pecha" albo nie. Zabobony, przesądy i nic więcej. Przecież myśląc tymi kategoriami to wychodząc z domu nie wiemy czy wrócimy. I co mamy nie wychodzić?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dokładnie brak konsekwencji
i w dodatku strasznie złośliwa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, uważam ze wszystkie pomarańczowe wpisy na NASZYM forum powinny być zgłaszane do usunięcia, chyba ze któraś znas przekreci literę w swoim nicku to wtedy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DAJCIE SPOKÓJ ZŁOSLIWA NIE ZLOSLIWA BŁEDY NIE BŁEDY TE HORMONY NAS ROZWALAJA NO NIE...... A JA TERAZ W PRACY A BRZUSIO FALUJE MALA SKACZE FAJNE UCZUCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony to masakra... wczoraj na swojego M tak warczałam ze nie wytrzymał i wyszedł z domu przeszedł sie godzinke wrócił ja byłam juz spokojna i on też w innym razie awanta murowana:) na szczęście rozumie moje hmm nastroje i umie zamknąć buzie w odpowiednim momencie. pozdrowienia z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jak samopoczucie ja dzis trosze w lepszym humorku niz wczoraj...dzis dzidzia moja obudzila mnie o 4 rano i musialam zejsc do kuchni na sniadanie hehe jak zjadlam to poszla spac i spala sobie do 10:D a teraz znowu sie obudzila i kopie jak niewiem co:) superowy jest ten filmik u mnie juz mozna zobaczyc jak sie rusza i to jest super widok... a co do kupowania rzeczy dla dzieciatka to mi tez kazdy w kolko powtarza ze nie wolno teraz nic jeszcze kupowac bo to nic nigdy niewiadomo do konca jak to bedzie. ciaze za donoszona mozna podobno uznac dopiero w 34tc...tak slyszalam... ja bede na koncu stycznia kupowac rzeczy do dziecka ... sluchajcie dziewczyny a jak jest u was z pokarmem w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki! :) Dzięki Ditta :) Jeżeli chodzi o zakupy dla maluszka to ja mam na razie tylko ubranka. Malwiśka ładne te ubranka! Ja w ogóle bardzo lubię markę h&m. Dziewczyny czy Wy też tak macie? Ja od jakiś 2 tyg codziennie budzę się w nocy i nie mogę spać przez parę godzin. Później nad ranem dopiero zasypiam...I to wcale nie mam wtedy potrzeby pójścia do toalety... A mój maluch w nocy tak się rozszalał, że aż cały brzuch mi się ruszał! tym razem z wszystkich stron. Zwykle ma ulubioną lewą stronę brzusia. nowa788219223 ja jeszcze u siebie pokarmu nie zauważyłam. Ja z moim mężusiem dopiero zobaczę się pojutrze. Przez te 2 tyg już się zdążyłam za nim nieźle stęsknić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa z tym pokarmem to chyba za wczesnie dopiero miesiac dwa przed moze cos sie saczyc ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam tyle ze jak wieczorem sie poloze to tak do 3rano nie spie...bo nie moge usnac... krece sie, przewracam z boku na bok i leze... a do tego kregoslup mnie codziennie boli...dostalam od gin luteine i musze brac, na rozluznienie macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 4mc mam pokarm...a teraz musze wkladek laktacyjnych uzywac bo tak mi leci...nie stosowalam nic na laktacje zadnych herbatek itp...co to moze znaczyc...ze bede miala duzo pokarmu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa niema to znaczenia uwazam mozesz podpytac lekarza na wizycie albo zadzwonic czy to w porzadku ale mysle ze kazda z nas jest inna ja w pierwszej ciazy miałam cyce jak pamela straszne i tez sie dosc wczesnie jak pamietam cos saczyło z piersi a teraz jest zupełnie inaczej wiec moze taka twoja uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×