Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziewczyny mam pytanie czym będziecie przykrywały swoje maleństwa, ja kupiłam pościel ale kołderka wydaje mi się strasznie duża i słyszałam opinie że dziecko może się pod nią zsunąć i np. udusić. Podobno na początku najlepiej kłaść w śpiworku lub beciku. Sama już nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesi chodzi o twardniejace brzuszki u mnie stawia sie w pracy od siedzenia mała tak sie wierci pewnie tez nie przyjemnie bo sciska ja staram sie chodzic półleżec ale juz chyba najwysza pora na L4 niema co bo juz dosyc ciężko a jutro mam badania na ta krzywa cukrowa fuj 75 mg czy jak to sie zwie mam nadzieje ze jakos przełkne i wynik bedzie ok a do tego hormony tarczycowe musze klepac przed jedzeniem po jedzeniu juz dosc cała torebka lekarstw A z tymi brzuszkami juz teraz pewnie beda nam sie stawiac bo dzidzie maja coraz mniej miejsca ale co tam niech rosna i za wczesnie sie nie pchaja na ten swiat ja tez musze dotrwac do 37 tyg i w 38 moge umawiac sie na cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nero raczej nie kołderka rozek wystarczy tak mi sie wydaje ale tez zalezy jaka kołderka jak cieniutka jak kocyk to tez mozna kołderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AB miałam zwolnienie chodzące ze szpitala na 3 tygodnie, a potem już od mojego lekarza ale oni się o to ze szpitala czepiali. Dziewczyny czy któraś już dostała paczkę od tego sprzedawcy r_p77 ? I czy prałyście już pieluchy tetrowe? Bo ja właśnie jestem po prasowaniu ich i powiem wam że mi się ryczeć chciało. Nie dość ze w praniu się zbiegły tak ze powstała z nich chusteczka do nosa (a prałam w 40 stopniach!!! a przecież takie pieluchy to do gotowania powinny być!) to tego rozprasować nie mogłam musiałam namaczać i naciągać. Jestem wściekła i mam zamiar jutro wykonać tel do tego sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przykrywania mam pościel z kołyski- ona jest jak koc taka malutka i cieniutka, a na sam początek rożek wystarczy ewentualnie jakiś kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo ja kupowałam od tego sprzedawcy i tetrowe i flanelowe. Prałam w 40st w proszku Lovela plus płyn do płukania Lovela i jak dla mnie pieluchy super. Po wyjęciu z pralki były fajnie mięciutkie i nie zmieniły kształtu,prasowało mi się je super - bardzo podatne, nie musiałam ich nawet "strzepnąć" tylko łądnie się same rozkładały. Ogólnie ze wszystkich zakupów jestem zadowolona - jedyny minus to zamiast mi przesłać pieluchy flanelowe kol. 2x7 (2pieluchy kol 7.) to przesłał mi kol 2x27 ale to akurat nieistotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na początek pieluszki pampers te 2-5 kg 1 paczaka, i po jednej małej bella i huggis też tych małych. sprawdzę sobie które mi podpasują no i na wypadek uczulenia będę miała też inne od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo ja najprawdopodobniej jutro dostanę paczkę od p_r77 i wtedy zaczynam pranie i będę mogła coś powiedzieć na temat jakości bo zamówiłam 5 normalnych i 5 tych podwójnie tkanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AB moze inne wybrałaś albo nie wiem czemu mi sie tak stało. Moje się ściągnęły jak bandaż elastyczny i nie mogłam tego rozprasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpadłam na taki pomysł - nie wiem czy się przyda czy nie. Mamy własną galerię na hasło i dobrze by było aby w notkach mailowych napisać nr tel. komórkowych - nie musi pisać każda, wystarczą np. 4-5 nr i wtedy w razie np. porodu lub niespodziewanego pobytu w szpitalu można napisać na komórkę do takiej osoby a ta osoba by poinformowała pozostałe na forum - wiecie, chodzi o to że w szpitalu nie każda ma możliwość podłączenia się do netu nie mówiąc o porodowych skurczach nocnych - która miała by siłe włączać komputer i pisać że się zaczęło :) Jeśli macie inne pomysły to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z SR aż 2h trwały dzis zajęcia o porodzie, oglądaliśmy filmiki z porodów w Pucku 1 poród SN a drugi cesarka, szczerze nie wyglądało tak źle a biorąc pod uwagę że męczyłam się od kilku lat z bardzo bolesnymi miesiączkami(bole nie do opisania)to te porody wyglądały jak moje miesiączki. więc juz się nie boję porodu:) Dostałam też liste do szpitala jutro może ją przepiszę dla was bo już dziś nie mam siły, a jest fajnie rozpisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B a można prosic o hasło do galreii bo jestem tu już od 4.01 więc prawie miesiąc:) zaka_86@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaka wysłane :) Ja jutro ide do SR a w poniedziałek do gin i bedzie mi robić USG - ciekawa ile Mała waży i jaka jest dłuuuga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mama - jeśli dobrze kojarze, wspomniałaś, że korzystasz ze suszarki elektrycznej - być może to właśnie ona jest powodem skurczenia się pieluszek? Kiedyś sprzedawca odradzał mi kupno pralko-suszarki właśnie ze względu na to, że czasem pewne ubrania mogą się dziwnie w niej zachowywać - skurczyć się itp. Zdecydowałam się jednak na zakup takiej pralko-suszarki, bo mamy maleńkie mieszkanie i nie wiem, czy wyrobię się przy dziecku ze suszeniem :) Choć muszę przyznać, że do tej pory bardzo rzadko z tej funkcji korzystam, jedynie na pościel - bo nie mam gdzie rozwiesić jej, ale resztę póki co na normalnej suszarce w pokoju rozwieszam :) Więc pomyślałam, że to może być powodem? Skoro inne kupiły u tego samego sprzedawcy i nie mają z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czytam, co u Was, ale zupełnie nie mam siły pisać, bo bierze mnie jakieś choróbsko :( Trzymajcie się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkoncu przeczytałam bo tyle napisałyscie a nie bylo mnie zaledwie od południa:) Pijawa ja byłam na pogrzebie mojej cioci w listopadzie pomimo gadania rodziny że nie powinnam i jak widac po mojej obecności na forum jestem i nic mi się nie stalo;) więc jesli masz potrzebe i czujesz sie dobrze to idź co innego jeśli będziesz źle się czuc to nic na siłę. Ja też juz myślę o wakacjach zreszta ja z mężem jesteśmy powśinogi zimą góry i snowboard a we wrześniu też gdzieś ruszamy, teraz bym chciała w czerwcu wyrwac sie na kilka dni, są miejsca ala SPA dla młodych rodziców przystosowane dla maluszków więc napewno coś znajdziemy Ja kupilam kompibeznon/pajacyk polarkowy średniej grubości na wyjście ze szpitala i na wczesne spacerki myslę że wystarczy Pieluszki kupiłam babydream ponoc dobre no i nie drogie, oprócz tego pampers zobaczę które lepiej sie sprawdzą, ponoc chusteczki z babydream tez są dobre bo nie uczulają i nei maja tych niszczęsnych parabenów, ale ja już kupiłam inne więc może następne takie wybiorę Ja też jeszcze nie prałam pieluszek od r_p77ale chyba jutro wkońcu wrzucę wtedy się wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaka a masz jakieś namiary na te spa - mi też już się chce gdzieś ojjjjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B wielkie dzięki ale mam problem, wysłałam Ci maila, będziesz miała chwilę to proszę odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam pampersy 1 jedną paczkę ( u znanego nam dostawcy) a potem może też na rossmanowe się przerzucę, te rossmanowe rzeczy są dobre i cenowo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez moze masz racje dziwki kurcze nie wpadłabym że to może być od tego. Następnym razem nie wsadzę ich do suszarki ale z 2 strony to kurcze one powinny wytrzymać takie wysokie temperatury przecież to pieluchy są. Ja kocham moją suszarkę i korzystam z niej non stop i susze wszystko. Przy mojej 2 prania jest cały stos, czasem 2-3 pralki na dzień trzeba puścić więc bez suszarki nie dalibyśmy rady. Śmiejemy się z mężem ze ta suszarka to nasz najlepszy "życioułatwiacz" jaki sobie sprawiliśmy. Zajmuje co prawda sporo miejsca (mam osobą niezależną od pralki) ale że jestem szczęśliwą posiadaczką pralni i suszarni to akurat wielkość suszarki nie gra roli. Pamiętam jak jej nie było a synuś dopiero co się urodził i nie nastarczaliśmy ze wszystkim. Cała suszarnia była zawalona mokrymi rzeczami, posciela, kocykami, pieluchami itd, a że zima to schnąc nie chciało. Koszmar. Teraz jest cudownie. 40 minut w programie "do szafy" i do większości rzeczy nawet żelazko zbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo-moje pieluszki tez takie sie zrobiły-i faktycznie nawet parowe żelazko ich nie brało-dopiero spryskiwacz z woda i heja-podwójna robota-a nie patrzac było ich niemal 20 wiec jest juz co prasować!! A_B bardzo dobry pomysł!ja jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiśka czyli jednak coś jest nie do końca tak z tymi pieluchami. ja mam funkcje spryskiwacza w żelazku wiec przyniosłam dzbanek wody i prasowałam, moczyłam, naciągałam i mnie trafiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam 10 tetrowych z tej aukcji http://allegro.pl/super-pieluchy-niska-cena-pieluszki-tetrowe-60x80-i1406707941.html Może to zależy w jakim proszku?? Albo czy był dodany płyn do płukania - ja zawsze daje duzo płynu do płukania zmiękczania bo u mnie jest bardzo twarda woda, a po praniu pieluszki były mięciutkie. Napiszcie dziewczyny do tego sprzedawcy i niech wymienia albo dośle Wam coś w zadośćuczynieniu - łaski nie robi :) Ale mnie zgaga dopadła - zjadłam sałatke z tuńczykiem, ryżem, cebulką i majonezem a teraz mam za swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab ja w białym jeleniu prałam i płynów zadnych nie dawałam bo się boję uczulenia u małej. ale pralam razem z białymi ubrankami i ubranka sa super a pieluchy nie. więc to nie od wody i proszku jednak zalezy. Coś czuje ze do jutra mi zlosc przejdzie i oleje sprawę pieluch. zastanawiam się czego mi jeszcze brakuje z wyprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo ja tez mam prac w płynie biały jelen i dodać płyn do płukania biały jelań i zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu używa się Majonezu Kieleckiego - w końcu sama jestem z Kielc a ten majonez jest bardzo jajeczny i ostry i fantastyczny do wywoływania zgagi. Wzięłam już Rennie - smak owocowy i przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez tylko kielecki. reszta moim zdaniem jest mdła, ale ja po majonezie mam zawsze przejścia żołądkowo wątrobowe. Są rzeczy których jeść nie powinnam, a i tak jest a potem cierpie :) Zmykam do wanny. dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapomniałam Wam napisać, że dzwoniłam wczoraj do mojego gin z wynikiem glukozy i powiedział, że jeszcze się w normie mieszczę, ale mam unikać słodyczy i innych cukrów prostych. Teraz licytuję łóżeczko używane, ale nie nastawiam się że wygram tą aukcję. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×