Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

migotka ale nam za to dupcie urosna i bedzie wiecej do zrzucenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka to może turystyczne?> Łatwo się składa i rozkłada. Co do drewnianych to ja na serio nie polecam wielokrotnego rozkładnia ich i składania powrotem. Jak wszystkie meble nie są do tego przystosowane i tu nie chodzi o trudności tylko po prostu po każdym kolejnym złożeniu śrubki mniej trzymają i łóżeczko jest mniej bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka no dokładnie jak Oliwka pisze:D Ty później będziesz się śmiać jak my będziemy o dietach pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah znalazlam tansze:) nie to samo ale podobne ale na taki kompromis moge pojsc:) www.allegro.pl/biale-lozeczko-dzieciece-maja-szuflada-wyj-sz-i1440917696.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo wlasnie turystyczne mi sie nie podobaja:( ale teraz niektore lozeczka robione sa na specjalne wkrety motylki ktore nie powoduje wyrobiena sie drewna w miejscach ich skrecania:) a mysle ze jeszcze dwojka dzieciaczkow bedzie( max) tzn jak moj Mezczyzna sobie zasluzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka to białe jest sliczne mi się podoba, może tez o takim pomyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no oliwka jak to ma być taka "inwestycja" z przyszłością to i to za 500 się opłaca :) Ja już inaczej podchodzę do tematu wiec pewnie dlatego tak :) A białe też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak inwestycja na lata tak samo z wozkiem:) wiecie patrzylam tutaj na szwedzkie wozki simo na paskach i sa zarabiste ale te ceny min 8000tys koron= 4000tys zl to mi kopara opadla. ale jak dla norwegow to ten wozek kosztuje tyle co dla nas polski wozek za 800zl, ale mowie wam jak one sie prowadza, jak bujaja, jak wygladaja:) i tak sobie porownuje z moja bartatina z jedo i wiem ze wozek na paskach to jest to:) juz nie moge sie doczekac jak go sobie kupie. Jak narazie czekam bo znajomy ktory ma mi go przywiesc bedzie tutaj u nas kolo 2 kwietnia wiec z zakupem mam czas do marca:). a tak odnosnie jeszcze lozeczek, nawet jak bedzie tylko jedno dzieciatko to tutaj takie uzywane lozeczko jak mi sie podoba sprzedam z latwoscia za 700-800 NOK( 350-400zl)wiec chyba zaszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę w Norwegii i za każdym razem jak z nią rozmawiam to mówi ze coś tam jest mega drogie. Dziś pisałyśmy o salkach zabaw dla dzieci że chciałabym zrobić mojej urodziny w takiej salce i ze nie jest tak drogo, a ona zdziwiona bo u nich podobno majątek za takie przyjęcie. Pewnie jak się przelicza wszystko na złotówki to tak wychodzi. Ale u nas też tanio. Tzn to zależy od zarobków ale dla sporej części ludzi w PL wózek za 800 zł to jednak spory wydatek bo to prawie cała pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie wiosenna mamo:) to tez zalezy od tego jak kto zarabia rowniez w Norwegii, rodowici Norwedzy robia takie imprezy natomist Polacy..no coz syndrom przeliczania jest obecny:) poza tym to zalezy od tego czy ktos tutaj pracuje by pozniej wrocic do kraju czy decyduje sie zyc na obczyznie:) my zdecydowalismy tutaj zostac, tutaj nasze dzieci beda sie ksztlacic:) dorastac. Powiem wam ze becikowe wynosi tutaj okolo 40 tys koron (lub bierze sie macierzynskie)wiec starczy na taki wozek, lozeczko, wyprawke,jakies mebeliki typu ikea( mowie o sprawunkach o normalnych cenach) w Polsce nawet tyle ludzie nie dostaja, sama wiem ile wydalam teraz na swoja wyprawke( i tak jeszcze nie kupilam wszystkiego) i przeraza mnie to ze ludzie w Polsce, przyszli rodzice musze borykac sie z takim kosztami:( a tutaj slyszy sie postulaty rodzcie dzieci, mamy ujemny przyrost naturalny itd....chore, chore i przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie niedawno wstałam...trochę też mnie dziś brzuch pobolewa..a mała jest strasznie aktywna! żaka_86 ja wczoraj zjadłam na raz 3 pączki. W domu już się zaczęli ze mnie śmiać ;) Postanowiłam, że dzisiaj koniec ze słodyczami :) Jak w Tv pokazywali słodycze to normalnie ślinotok ;) Masakra dziewczyny. Przed ciążą aż takiej ciągoty nie miałam! Oliwka łóżeczka ładne :) Ja to gustuję w białych mebelkach więc to drugie nawet mi się bardziej podoba. Narobiłyście mi smaka z tą pizzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza .....no ja bym tez zjadla taka z pieczarka i szynka....slinotok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie było mnie bardzo bardzo długo już tutaj na forum,ale znowu jestem...... pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny. Dopisze sie do tabelki kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........31..........................8,5........ ... .............95 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....33........................11........ .................102 awa666............31...........................9....... ..................98 ditta...............32...........................7.... ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............29+4.......................7,3..... ...................94,5 Martka77..........32+6......................12....... .................108 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........29+6.......................12.......... ...............97 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........29+6........................9,5.......... ...............95 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........30+5...................12............. .............103 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............32......................10,5 kg.......................98 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg.......................104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny, dzięki :) Wezmę więc 3x dziennie i zobaczymy wtedy. Któraś z Was pisała o piłce do ćwiczeń, polecam bardzo, świetna dla kręgosłupa, ja na niej nie tyle ćwiczę (przyznaję mam lenia), co po prostu siedzę i czuję mega ulgę. Bo po cąłym dniu targania brzuchacza w krzyżu mnie łupie jak emerytkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - super że do nas wróciłaś! Opowiadaj co i jak u Ciebie ;)) Jutro też zrobię zdjęcie brzucha i wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki ,tez się dopiszę do tabelki ;) agneszka..........31..........................8,5........ ... .............95 Anitka75...........31........................15..... .....................106 aaaaaaanula83....33........................11........ .................102 awa666............31...........................9....... ..................98 ditta...............32...........................7.... ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............29+4.......................7,3..... ...................94,5 Martka77..........32+6......................12....... .................108 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........29+6.......................12.......... ...............97 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........29+6........................9,5.......... ...............95 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........30+5...................12............. .............103 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............32......................10,5 kg.......................98 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg..... ..................104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w sobotni poranek! Jak tam Wam minęła nocka? Mi całkiem nie źle. Mam plany na dziś żeby posprzątać troszkę i poprasować już do końca ubranka malucha. Zobaczymy co z tych planów wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kwietnióweczki! dziś w nocy urodziła moja kuzynka-synka-2840-50długi-czyli niczym mały dorodny kurczak hihi ale jej zazdroszczę...ojojj...o 24 była w szpitalu a o 1,40 Filipek był juz na świecie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz już z górki:)jeszcze troche.A Ja miałam nocke z głowy chyba z 5 razy wstawałam do wc,a w między czasie mały nie dał spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Malwiska, taki poród to pikuś! Też zazdroszczę Twojej kuzynce :) Ja się dziś lenię, z resztą jak co dzień:) Czekam na pana bo ma nam dorabiać szafki do kuchni. A mąż ma uczelnię, więc popołudnie spędzam sama:( Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u nas jest ekstremalnie słonecznie w Poznaniu i pięknie. Zacznę dziś temat troche z innej beczki: słuchajcie, w tej chwili zastanawiam się nad zaczęciem projektowania i produkcji ciuszków dziecięcych. Nie ma co ukrywać że na rynku polskim jest sporo kiczu, a jak coś jest ładne i gustowne to jest po prosu drogie.. Zalezałoby mi na waszym zdaniu na temat tego czym idealny ciuszek powinien się charakteryzować - jaki najlepszy materiał i dlaczego, jakie wzory - raczej wyraźne czy pastele, czy powinien zawierać dodatkowe jakieś bajery itp., czego także unikać. Za każdą radę będę wdzięczna :) Mam też pytanie jaka jest według was "przystępna" cena np. za pajacyk, który jest np. wyjątkowo prześliczny i od razu byście kupiły np. 3-4. Nie wiem jeszcze czy to wypali ale możliwości pewne mam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaK29 ohh jak wspaniale ze pytasz, ja jestem pod tym wzgledem wymagajaca: tzn ujmuje mnie dobrze skorojona prostota, lubie organiczna bawelne, miekka, przewiewna, teraz na lato bede szukala dla mojej cory wlasnie czegos takiego co bedzie delikatnie muskalo cialko maluszka, podam ci przyklady firm ktorych tkaniny sa dla mnie zadawalajace ENDO, COOL CLUB z NEXT nie mialam jeszcze do czynienia ale wzory do mnie przemawiaja. kolory: uwielbiam pastele(oczywiscie czasem ich nadmiar moze mdlic wiec nie powiem zebym nie odbiegala od tych kolorow) przykladowo kupilam ostatnio w smyku na wyprzedarzy 2-pak koszulek jadna delikatny pudrowy roz z aplikacja myszki(material tak dziurkowan bawelna) druga byla niczym jak flanelka z drobnymi kwiatuszkami i smoczkami( w odcieniach pastelowych) cudne albo koszulke na 56 zapinana na boku na napki, kremowa z myszka na przodzie,po skosie idzie piekna falbanka:) kappahl ma fajna organiczna bawelne i fajne kolorki chyba kolekcja new born Co do ceny za pajacyk( zalezy od tkaniny-grubszy, cienszy) wiec tak ja jak narzie mam 5 sztuk 4 welurkowe( 1-56cm,1-62cm,2-68cm)-cena ok 28 zl za kazdy, i 1 bawelniany (caly popiel)- tutaj cena 19zl z endo po promocji. co mnie jeszcze denerwuje to to ze dla dziewczynek nic tylko rozowy, rozowy, sukienki jakiesz nadmuchane jak bombki na choinke, swiecace bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam na usg, mała waży 1730 g (32 tc), ułożona główką w dół. W sumie to dzisiaj lekarz płci mi nie potwierdził, ale dwa wcześniejsze badania usg wykazały dziewczynkę więc nie powinno być niespodzianek. Magda - ja co prawda jeszcze tak na sucho, bo to pierwsza ciąża ale przemyślenia odnośnie ubranek mam takie (dotyczy tych najmniejszych rozmiarów): - body powinny być zapinane po bokach, nie przez głowę - zapięcia nie powinny stykać się ze skórą maluszka (chodzi mi o to żeby te metalowe zatrzaski nie dotykały bezpośrednio do ciała) - dobrym rozwązaniem wydają się dla mnie np. kaftaniki / koszulki kopertowe na sznureczki - pajacyki - rozpinane na całej długości - ściągacze i wykończenia z miękkiej, szerokiej bawełny żeby nie uciskały - kolory- mało jest fioletu, faktycznie dla dziewczynek tylko róże i kokardki. Szarość, błękit to wg mnie równie dobre kolory dla dziewczynek, a głównie są dla chłopców - zrezygnowałabym z sugerujących płeć nadruków czy dodatków (kokardki u dziewczynek, samochody na chłopięcych ubrankach)- wtedy ciuszki będą uniwersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Mnie nocka również minęła fatalnie. Około 3 nad ranem zaczęla się jakaś wichura i śniezyca i zamiast spać to stałam w oknie i patrzyłam czy nam urwie dach czy też nie. Na szczęście obeszło się bez szkód. No i oczywiście łazienka z 5 razy. Koszmar. A co do ciuszków to mi się podobają te z next mothercare i cherokee. Lubie takie kiczowate pastele, motywy kwiatków, motylków, samochodzików itd. No i styl H&M mi się strasznie podoba. heh musze się wziąć za życie bo jestem dziś jakaś taka rozbita. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :)w bydgoszczy tez niebo błękitne jak w środku lata,tylko temperatura nieco inna:) Magda-fajny pomysł z tymi ciuszkami,zgadzm sie z kolezankami że powinny być kolorowe bo od tych różowości dla dziewczynek mdło isę robi,ja szukałam ciuszków które nie będą różowe i jest trudno coś znaleźć.wynalazłam sklep w moim mieście który sprzedaje ubranka szyte przez małą firmę w bydgoszczy i spodobały mi się dlatego ze są wesołe i kolorowe.i kupiłam kilka innych które nie są typowe,uszyte trochę inaczej zaraz zrobie fotki i wrzuce do galerii może cię zainspirują i wymyślisz coś ciekawego. a tak oprócz tego może pomyślisz o przyszłych mamusiach?tak mało ładnych ubrań dla ciężarówek które byłyby ładne kolorowe i niedrogie? a ja mam do was dziewczyny takie pytanie-wczoraj w ddtvn był wywiad z eko mamą reni jusis-nie do końca we wszystkim się z nią zgadzam ale coś mnie zastanowiło,stwierdziła że nowe wózki są nasączone chemią,środkami przeciw zabrudzeniom i przeciwdeszczowymi i powinno się je wywietrzyc zanim włoży się do niego takiego maluszka żeby tych smrodów nie wdychał.i tak myślę czy nie wypakować wózka z pudeł złożyć i faktycznie żeby trochę wywietrzyć?nie wiem co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - ja mój wózek wietrzę od momentu zakupu, ma faktycznie zapach nowości, to mogą być jakieś chemikalia... Meble też wietrzę, dają ostro czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest. Wszystkie nowe rzeczy mają specyficzny zapach. Jak kupowaliśmy wózek dla synka to 2 miesiące przed porodem go kupiliśmy i stał złożony bo faktycznie śmierdział takim dziwnym sklepowym/ fabrycznym zapachem. Jeśli masz możliwość i miejsce żeby wózek stał złożony to na pewno mu to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ten zapach miałam na myśli,sądze że zatrudnie mojego i niech to składa szybciutko bo on myślał że złoży furkę jak ja będe w szpitalu!?mam miejsce niech stoi-przy takiej pogodzie jak dziś to nawet na balkon bym mogła go wystawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×