Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Ja dzisiaj w łóżeczku źle się czuję osłabienie gardło przestało to teraz straszny katar i kicham :( mnie męczy wzięłam oscillococcinum rutinoscorbin i wącham kropelki na chusteczce oilbas a do tego wszystkiego od wczoraj w całym mieście nie ma ogrzewania i ciepłej wody masakra jakaś w XXI wieku takie rzeczy jakieś awarie i naprawy w zimie przy temp -6 C coś okropnego. Może dzisiaj już będzie dobrze! Też chodzę jak słonica coraz szerzej stawiam nogi a jak leże na plecach i chce wstać to zabawnie to wygląda zero sprytu . Jak pomyślę że zostało mi 6 tygodni i 3 dni do terminu to już czuję się fajnie bo najgorszy nerwowy okres mija Ja u wcześniejszego gina płaciłam 200zł za wizytę ale USG 3/4D badanie gin wazenie cisnienie wizyta co najmniej 40 minutowa a teraz u nowego gina płacę 80zł za zwykłe USG badanie gin ciśnienie i wazenie wizyta zwykle trwa 20-25min i też wszystko jest ok :) ;) ;) ;) Wszystkim dziewczynom leżącym dużo zdrówka :) Trzymajcie się!!!!!!!!!!!!!!!! Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja też dziś się wyspałam ale mam lenia żeby zwlec się z łóżka. Magda tak mam na myśli te roxy z quiksilvera, chodzi mi o kolory ale głównie wzory i kroje. u nas jest sklep z ciuszkami dla dzieci ale dla niemowląt nie ma. A jeśli mowa o flaneli to jak najbardziej tak!!Ja mam kilka kaftaników od mojej mamy właśnie z flanelki i po praniu jest taka milutka, a pościel też jak najbardziej flanelka. Któraś z dziewczyn wspominała o ciuchach dla ciężarnych też uważam że są braki na naszym rynku, bo jak już coś jest to styl masakra, a jak juz coś się nadaje do założenia i jest modne to z kolei ceny wysokie. Sama osobiście od poczatku ciąży kupiłam w typowo ciążowym tylko spodnie i bielizne natomiast reszte kupowałam w zwykłych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Ja dzisiaj w dużo lepszej formie. Czuję się już nawet zdrowa ale jeszcze posiedze w domku. Mam pytanie jak Wasze pocieszki są ułożone???? bo mój uparciuch jeszcze główką do góry. Dziś zaczynam 32 tydzień czyli 8 miesiąc. Lekarz mówił że dzieciaczki obracają sie do 36 tc a potem już maja za mało miejsca, więc jeżeli mały nie ustąpi to czeka mnie CC. Już sama nie wiem co jest lepsze?? Niech mały zadecyduje którędy chce wyjść. Miłej niedzieli kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa niestety zdjęcia będę mieć pewnie za kilka dni. Aha i nie miałam zdjęc typu brzuszek przewiązany wstążeczką itp były bardzo "oryginalne", oczywiscie troche rozbierania też było. A zdjęcia robił mi chłopak który robił moje ślubne (kilka mam w galerii), mogę dać adres jego stronki http://www.wozaczynski.com/ a zdjęcia miałam robione coś na ten styl http://www.wozaczynski.com/portfolio/lf.html z tym że u mnie planem pierwszym był brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w niedziele. Ja jednak wczoraj miałam bardzo zly dzień, a na dodatek dziś nie zapowiada się lepiej. Postanowiłam sie wczoraj zwlec z łóżka i poprzeglądałam szafy maluchów. Całe wory za malych rzeczy poszły aut. Resztę poprasowałam i poukładałam kolorami. Trzeba im trochę dokupić bo strasznie szybko rosną, ale na razie dopiero co im uzupełnialiśmy szafę wiec systematycznie trzeba coś do niej dorzucać. Małe zostaną dla Karolci, bo niektóre bluzeczki po córce to ani razu nie założone. Dostała dużo za małych. Ma 4 lata a podostawała bluzki na 18-24 mies no i co z nimi robić? Poleżały w szafie a teraz je spakowałam i będą dla małej. Późno poszliśmy spać i noc też nie była za fajna bo synek się często wybudzał i płakał. Nie wiem co mu było bo nie wygląda na chorego. Raczej jakieś złe sny. No a dziś niedziela- kolejny dzień w domu. Już dostaje pier. do głowy od tego siedzenia w domu. Nie mam co robić bo wczoraj posprzątałam, Nastawiłam obiad i się nudzeeee. Zapomniałam wysłać męża w czwartek do biblioteki wiec czytać też nie ma co. U mnie się wlecze w żółwim tempie 35 tydzień. A jeszcze się zawiodłam na sprzedawcy z allegro bo wczoraj chcialam poskładać te hulajnogi i kurcze taki szajs :( Brakuje śrubek, części, a jednej hulajnogi wcale się złożyć nie da bo jedna cześć zupełnie nie pasuje i kółka się nie kręcą. Napisałam maila i ciekawe czy będzie jakaś reakcja. Szkoda bo się cieszyłam na myśl ze sprawie maluchom frajdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
Czesc dziewczyny ..dzisiaj w nocy Jak bylam w ubikacji zaowazylam takie grube zyly sine pod pachwina z prawej strony.myslalam na poczatku ze mi tam jakas opryszczka wyszla bo podobny bol ,nie boli mocno ale Jak dotkne lub ocieram majtkami to takie nie przyjemne uczucie :/ .dodam ze nizej na nodze z przodu uda w zwyz zrobily mi sie takie bardzo sine siatkowate zylki ale to juz pare tyg temu .teraz nie wiem co robic czy mam jutro isc do mojej ginekolog czy do innego lekarza boje sie ze mi sie cos w zylach moze porobic :( a wogole to lono mnie juz od jakiegos czasu pobolewa myslalam pierw ze to ta kosc bo sie biodra rozchodza a to chyba przez te zyly tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieranka
wiosenna mamo i inne dziewczyny glowa do gory Juz niedlugo bedziecie tulic swoje malenstwa i zapomnicie o nudzie:) ja mam jedno,siedmioletnie-na wiecej nas nie stac-ani mieszkaniowo,ani finansowo,ani czasowo Ze zdrowiem tez nienajlepiej Takze docencie co macie Pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magd może to jakieś żylaki? Nie specjalnie sobie mogę wyobrazić o co chodzi wiec nie umiem Ci pomóc. Najlepiej zadzwoń jutro do lekarza i zapytaj. Kieranka wiem ze ostatnio smęcę jakby mi żeby szły i pewnie już się tego czytać nie da. Postaram się poprawić:) AB pooglądałam te fotki z 2 linku i nie podobają mi się. Tzn są niewątpliwie z przesłaniem, ale to przesłanie mnie właśnie przeraża w większości.Może jedna z całego zbioru mnie rozbawiła bo była taka hmm mniej agresywna? Nie wiem czy to dobre słowo ale coś w nich takiego drapieżnego, brutalnego może jest. Bardzo chętnie zobaczę Twoje jak już je będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
troche mnie to dziwi ze w takim miejscu zylaki :( .tak zrobie ,zadzwonie jutro rano do lekarzabzobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ładna pogoda za oknem, ale ze spaceru nici, trudno. Odbiję sobie w kwietniu :) AB - fakt, pojechane te zdjęcia, ale pięknie zrobione. Obejrzałam też te z pierwszego linku, ślubne są fajne. Czy Ci ludzie na serio kąpali się w tych ciuchach? Wiosenna mamo - faktycznie bubel te hulajnogi. Mam nadzieję żesprzedawca szybko dośle co potrzeba! Żaka - śliczny wózek. Trzeba przyznać że Teutonia ma piękne wzory i kolory. masz do niego też torbę? Onaiskieka - moja już główką w dół. Ale Wiosenna mama pisała że jej poprzednie dziecko późno się przekręciło, więc nie martw się na zapas. Bardzo mały procent dzieci się nie przekręca. Anulaaaa - zdrówka! Awa, AB - czekamy na zdjęcia z sesji. na pewno będą super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moja się w 35/36 tyg przekręciła glizdka tyle ze ona malusia była. z hulajnogami to się okaże bo gość zebrał ostatnio same niefajne komentarze. Oglądam sobie fotki dzidziorków z tej stronki podanej przez AB i ech słodziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AB, zdjęcia dziwne:) Nie wszystkie mogę zobaczyć na kom, więc zmobilizowałam się do pójścia na kompa:) Dziś po raz pierwszy robię zupę - grochówkę. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny, Nie wiem co robić,rano zauwazylam na wkladce dlekitane plamy jasnorozowe,wiec wskazywaloby to na plamienie.Do tej pory nic sie nie dzieje,bylo tega naprawde niewiele,innych dolegliwosci nie zauwazylam,przyznam ze wczoraj mialam intensywny dzien.Zastanawiam sie czy jechc na izbe przyjec,nie chce nie potrzebnie panikowac ale z drugiej strony uspokoilabym sie troche jak by mnie ktos zbadal...zawsze w takim przypadku lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a bieżecie może Asmag forte(magnez)Ja wczoraj kupiłam bo Mi się skończył a Pani w aptece mówiła,że bez problemu można brać,a zwłaszcza kobiety w ciąży co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilis, albo zadzwoń do swojego gina, albo jedź do szpitala. Lepiej dmuchać na zimne. AB teraz jak obejrzałam inne zdjęcia na kompie, uważam, że są całkiem niezłe. Szczególnie te z dzidziusiami! Też będę chciała taką sesję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin teraz z USG na 20 marca, bo jestem teraz w 35 tygodniu, dzisiaj zaczynam i w ogole..... no oszczedzam sie, leze sobie ale ile to mozna, mam nadzieje ze wytrzymam oby te dwa tygodnie.... ale lepiej by bylo wiecej zeby sobie jeszcze posiedzial moj synek w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my wlasnie jemy sniadanko:) aprils mother ja bym zadzwonila do lekarza. kobiety dzis jak wstalam bylam niespokojna, bo moja malutka ulozyla sie strasznie nisko, zaczely mnie bolec troszke krzyzei pachwiny, mam nadzieje ze to od tego ulozenia a nie zadne skurcze, wczoraj zaczal mi sie 30 tydzien:) co do poscieli flanelka tak ale w chlodniejsze dni, ogolnie bardzo lubie satyne zmiekczona bawelna:), uwielbia posciel zamykana na suwaki. co do ubran ciazowych to sie zgadzam, zanim bylam jeszcze w ciazy kupilam sobie 2 pary spodni z mama licious ze wzgedu na moj pecherz(swietnie sie sparawdzily) byly po 50zl za sztuke wiec nie bylo sie co zastanawiac. Fason jak stworzony dla mnie...wogole doszlam do wniosku ze spodnie ciazowe fantastycznie podkreslaja i maskuja w mojej sylwetce wiele rzeczy(klepsydra) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprils mother11 - jedź na Izbę Przyjęć. Zbada Cię lekarz i się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja biorę Asmag Forte 2x2tbl, tak mi zalecił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B ja też jestem ciekawa zdjęć z Twojej sesji. Te z drugiego linka, jak dla mnie trochę kontrowersyjne. Zdjęcia dzieci cudne. Ja robiłam sesję Uli u fotografa, jak miała ok 9 m-cy. Sesja miała być jakoś zaraz po urodzeniu, ale tak zeszło, że była później :) Wyślę kilka zdjęć na skrzynkę. Teraz bym chciała zrobić sesję dwóch siostrzyczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaiskieka moj maluszek też jeszcze się nie obrócił -tylko że ja bym chciała by już tak został-u nas to zalecenie do cc więc byłabym wdzięczna za to... leci nam 32 tydzień -od środy 33!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt że ten fotograf ma swoje dziwne wręcz chore pomysły dlatego chciałam żeby sesja brzuszkowa nie była takim sweet foto tylko coś bardzie zakręconego. Pewnie większość zdjęć nie będzie dla rodziny :P Ale mamy kilka zdjęć razem (czyli ja i mój mąż) i w jednej sesji jak sie przebraliśmy i pozowaliśmy to ze śmiechu prawie się posikałam :D Ohh ale Malutka kopie - czuje jej stópki nad pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) W końcu udało mi się nadrobić zaległości w czytaniu. Uff ... duzo tego było :) My weekend spędzilismy u moich rodziców, więc całe 2 dni tylko siedziałam i jadłam. Masakra jakaś :P wczoraj też wciągnęłam 3 pączki i myślałam, że pęknę. Wiadomo jak to u Mamy, człowiek je dużo, bo wszystko jakoś tak wyjątkowo smakuje. Jeszcze wczoraj przed wyjazdem Narzeczony zrobił mi fotki i dwie wrzuciłam do naszej galerii. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka, miło Cię zobaczyć:) My dziś pojechaliśmy do kfc po wingsy i jedliśmy oglądając bajkę w domu :) Wcześniej byliśmy u znajomych i strasznie brzuch mi się stawiał, ale wzięłam magnez po przyjściu i się położyłam i teraz jest ok. Spać już mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez zaczal stawac brzuszek:(( a myslalm ze mnie to ominie... dzis musialam wziasc nospe i espumisan. mowicie ze bierzecie magnez..moze byc np magnez+B6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka może być jak najbardziej. Ja biorę Magne B6. Wczoraj miałam małego stresa, bo mój Synuś miał leniwy dzień i w ogóle nie czułam jego ruchów. Moja Mama tak bardzo chciała zobaczyć, jak mi brzuch faluje, ale się nie doczekała. Za to dzisiaj Malutki szalał od samego rana i Babcia aż miała łezki w oczach. Wzruszające to było... Mamuli, a oczy Twojej Córeczki - NIESAMOWITE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×