Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

malwiska85 witaj w klubie nerwusków,z natury jestem spokojna ale w ostatnie dni wszystko mnie denerwuje.I jakas taka niecierpliwa jestem,dotego znowu mam mdlosci...ach jeszcze 8 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na dodatkowej kontroli i trochę się pogorszyło u mnie. Będę brać większą dawkę fenoterolu. Oby się udało dotrzymać min do 36 tc, czyli jeszcze 4 tygodnie. W sumie to nie tak dużo, jakoś może uda mi się nie wychodzić z łóżka przez ten czas. Martka - u Ciebie świetne wieści po wizycie, może i u mnie uda się coś poprawić. Calvados - trzymaj się kochana! Aprils - lepek skontroluj sprawę u gina Sabiba - nie pomogę niestety Ines - ja też bym chętnie posprzątała cały dom, ale nic z tego... Jenny - też dobre wieści, oby tak dalej Evvve - serio mała ma 3 kg?? Lolita - czekamy na fotki :) Ja mam w sobotę usg to napiszę ile moja waży. Poproszę też żeby zrobili mi usg szyjki, żeby wiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki_58a
Śliczne te Wasze wózeczki, łóżeczka, kołyski, ubranka:). No i brzuszki fajne:). Ja tak szczerze nie zabrałam się jeszcze na dobre za kompletowanie wyprawki ale termin mam na koniec kwietnia to jeszcze trochę zostało mi czasu:). Mnie jakaś infekcja dopadła w końcu.W ostatnich dniach zaglądałam tylko na forum ale nie miałam zbytnio siły zagłębiać się w tematy i pisać.Na szczęście już lepaiej się czuję, więc uaktywniam się:). Nad taką piłką do ćwiczeń też się zastanawiam.Fajna sprawa podobno. Co do witamin itp. to przez pierwsze 3 miesiące brałam tylko kwas foliowy, potem nic a od 5 miesiąca feminatal (femibion) metafolin + DHA i magnez od czasu do czasu. W feminatalu nie ma wcale tak dużo witamin w porównaniu z innymi preparatami dla kobiet w ciąży.Nawet zastanawiałam się czy nie zmienić na coś z bogatszą gamą składników ale morfologię mam dobrą, więc nie kombinuję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, wpisałam login z kreseczką dolną i wyświetliło mnie na pomarańczowo ale to ja:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta i wszystkie dziewczynki, którym coś dolega trzymajcie się.Byle do 36 tygodnia. Martka gdzie kupowałaś wózek?W askocie może? Ostatnio skłaniam się do jedo.Oglądałam w sklepie i mi się spodobał ten wózeczek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jesteście same, ja też jestem strasznie nerwowa. Ja biorę Aspargin 2 x 2tbl. Witam nową kwietniówkę Agneszka piękny brzuszek. Może to jednak chłopiec, bo tak ładnie wyglądasz :P Magda twój brzuszek wydaje się taki nieduży, a córeczka będzie małą strojnisią w tych wszystkich sukienkach. Aaaaanula fajnie Cie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - Magda - śliczne ciuszki, i te kocyki, wymiękłam... Agneszka - spory brzuszek, ale super! Ja biorę strasznie dużo wszystkiego, żelazo, magnez, prenatal, żuravit ale ostatnio mało regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki - dzięki :) musi być dobrze, zamawiałam Barana a nie Wodnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.no to musi być baranek:).Mój M jest z kwietnia, jeśli nasz maluszek pośpieszy się ciut to będę miała dwóch baranków w domciu:).A jak dotrzymamy do terminu to byczek malutki będzie:).Też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie moja kuzynka pojechała rodzić-skurcze miala cały dzień-a teraz juz co 15 min-a ze pierwsza ciąza i młodziutka-18lat to pojechali z fecetem na porodówkę-hihih nie zazdroszczę-a z drugiej str zazdroszczę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta - bo nie pamietam - Ty bierzesz ten fenoterol, ale nie masz zalozonego krazka, nie? To co Ci gin powiedzial na tej wizycie, ze kazal Ci brac tego wiecej (to teraz w sumie ile na dzien?)? Skrocila Ci sie szyjka, masz rozwarcie? Czy po prostu brzuch Ci sie dalej stawia? :( Trzymaj sie, damy jakos rade :) Tez jestem w 32 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines - teraz fenoterol mam brać 4x1 tabletka, wcześniej brałam 4x 1/2 tabletki. Krążka nie mam. Lekarz stwierdził że pogorszyło się od ostatniej wizyty tydzień temu i że brzuch jest napięty. O ile się skróciła szyjka dowiem się w sobotę na usg. biorę jeszcze luteinę dopochwowo 2x2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że damy radę :) tylko "wicie gniazdka" przejdzie nam koło nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bedzie tak, ze w 41tc pojedziemy na wywolanie porodu hihi :) Bo mycie okien i pastowanie podlogi nic nie dalo w 40tc hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta.. serio, tak mi lekarz pokazał na ekranie usg... ale im dluzej nad tym mysle tym bardzije sie zastanawiam czy dobrze popatrzylam... mój lekarz jest taki "narwany" i u niego strasznie szybko sie wszystko dzieje, w karcie przy jego pismie tez nic nie wyczytam.. W każdym razie dzidzia jest napewno za duża i róznica w terminie porodu ponad 3 tyg. mam zrobic co sie da, zeby tak szybko nie rosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta, leż kochana, a zobaczysz, że jeszcze się polepszy. Ja naprawdę przez ostatnie tygodnie grzecznie leżałam, choć czasem kusiło mnie, aby choć małe zakupy, albo obiadek ugotować, troszkę posprzątać...ale nie! Teraz mogę sobie pozwolić na ciut więcej i mam nadzieję, że tak zostanie. Wizyty mam już co 2 tyg...damy radę:) Viki wózek kupiłam w Askocie. Sporo mają wózków jedo, mnóstwo kolorów. Ale mnie i mojemu M spodobał się właśnie ten. Ma ładne połączenie brązu i beżu, wstawki beżowe są ze skóry-nie skóry - sama nie wiem dokładnie z czego, skórzana rączka, no i stelaż też beżowy, co się fajnie komponuje. Dorzuciłam do tego fotelik maxi cosi i dostałam rabat 15% na wszystko:) W sumie Askot ma naprawdę niezłe ceny, np żałuję że zamówiłam pościel dla maluszka na allegro, bo tam jest ładniejsza i tańsza. Miałam się jeszcze Ciebie zapytać, jak to jest z Dyrekcyjną...mówili Wam w SR o tym co dokładnie będziemy potrzebowały do szpitala? Ja się na ostatniej wizycie wypytałam mojego lekarza, kiedy dokładnie przeprowadzka na borowską. Mówi, że w marcu powinna się skończyć, czekają na nowe łóżka i jakieś tam sprzęty. Widać są szanse na poród w nowiutkiej klinice rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Obudziłam się o 4 na kolejną wizytę w toalecie i już nie mogłam zasnąć. Narzeczony chrapie w najlepsze, a ja myślę o moim Maleństwie :) Wczoraj byli u nas znajomi z 3,5 miesięczną Córcią i tak sobie ją ponosiłam, potuliłam, wycałowałam i nie chciałam oddać :) Korzystając z wczorajszej ładnej pogody wybrałam się na zakupy zpożywcze i myślałam, że nie dojdę do domu. Bolało mnie w dole brzucha i strasznie się męczyłam. Do tego ubrałam się jak misiek, bo nawet nie spojrzałam, ile jest stopnii i zgrzałam się nieziemsko. Już tak sobie myślę, że takie dłuższe spacery z zakupami to nie dla mnie. Evvvve duży juz ten Twój Maluszek, ale ja bym aż tak bardzo nie wierzyła w te pomiary. Ditta szkoda, że z takimi wieściami wróciłaś z wizyty, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Nie wychodź z łóżka i ściskaj nóżki :) Martka ładniutki wózek kupiliście. Mojemu S na pewno by się spodobał, bo On lubi takie połączenie kolorów. Śliczne macie brzuszki! Ja też w końcu muszę zrobić jakieś fotki, bo nawet pamiątki nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka wpis o 5 nad ranem,poranny ptaszek z Ciebie:)Ale ja tez czasem mam problem z zaśnieciem,zwlaszcza po nocnych wizytach w lazience. Kochane tak niewiele nam zostalo,musimy dac radę mimo tych twardniec ,skurczow itd.Mnie tez to dopadlo,biore jak juz wczesniej pisalam asmag(magnez)3x2 2xn1 nospe.Mam w domu tez fenoteral,ale moj lekarz jest wielkim przeciwnikiem tego leku,twierdzi ze w razie zdecydowanej koniecznosci.Na ostatniej wizycie szyjka byla zamknieta,sformowana.Nastepna jest we wtorek wiec zobaczymy. Jak nie skupiam sie na tych twardnieniach to naprawde jest ich mniej. Maluszek tak mi dawal wczoraj czadu wieczorem ze brzuch az mnie bolal,kreci sie niesamowicie. Zamowilam w koncu lózeczko z materacem i posciela,nie moge sie doczekac przesyłki;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Zacznę od wymiarów, bo dziś piątek. Niestety nie mogę wkleić tabelki, bo piszę z komórki, więc jakby któraś mnie wpisała byłabym wdzięczna. A więc znowu oprócz tygodnia ciąży nic się nie zmieniło. Obwód nawet mniejszy 98 cm, 9 kg i 31. tydzień. Mikołajka, lepiej nie spaceruj tyle, szczególnie z zakupami! Ja już nawet sama nie mogę:( Ale wytrzymamy i ten okres będziemy miło wspominać. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiska, przynajmniej jakoś produktywnie wykorzystujesz czas:) Czapeczki śliczne! Fajnie mieć taki talent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25-zakochana jestem w tych czapeczkach bardzo! Brawo dla Twojego talentu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............31...........................9....... ..................98 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................29+6.......................9..... .....................95 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........26+6.......................10.......... ...............95 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............32......................10,5 kg.......................98 oliwka86...............29......................6,5kg..... ................92 Witajcie! Awa - poprawiłam Twoje wymiary, zmieniłam również swoje :) Tak więc zaczynamy sie dzisiaj mierzyc i wazyc hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny:) Ditta- trzymaj się jak najdłużej,jeszcze trochę a będziemy po wszystkim:) u mnie kończy się 33tc i humory tez mnie dopadły-aż wstyd się przyznać w środe oszliśmy do kina były problemy z parkingiem i wpadliśm do kina na ostatnią chwilę-i okazało się że zostały pojedyńcze miejsca,i strzeliłam focha że na nny film nie chcę i wrciliśmy do domu a po drodzę beczałam jak dziecko.mój patrzył na mnie jakbym się z choinki urwała:):)wstyd na weekend wpadła do mnie kuzynka z rodziną,ona pracuje w szpitalu w Poznaniu na oddziale noworodków-mówi że tam cc na życzenie i codziennie odbywa się tam 15-18 takich zabiegów?! tak poza tym u mnie nic nowego-cieszę sie z dobrego samopoczucia i tego że nie mam jakiś szczególnie uciążliwch dolegliwości tzn sapię jak parowóz siusiam 1000 razy dziennie ale rwa kulszowa mineła spię w miarę więc mam się z czego cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny, byłam dzisiaj na tym USG 3D ponownie żeby zobaczyć czy sie uda nagrać buźkę i się trochę udało!!! Wrzuciłam zdjęcie do naszej galerii :) Co więcej od zeszłego tygodnia malutka obróciła się głową w dół :) Ale się cieszę :) Nie ma teraz przy sobie miarki, ale ważę +12 kg.. hmm troche mi sie dużo utyło ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines, dzięki! Ja na razie humorow nie mam i mąż mnie chwali bo jestem nornalna :) Tylko ostatnio miałam małe zaćmienie - kupiłam półkę do szafki, dobrze wymierzylam, a zamówiłam o 2 mm za małą hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Wczoraj już nic nie pisałam bo przeziębienie już mnie rozebrało na maxa. Całą noc nie spałam. Eh Co do wizyty :) wszystko ok, domek szczelnie zamknięty. Jedyny minus to mam małą infekcje pochwy i czopki przez 6 dni :( Co do stawiania brzuszków to mi gin powiedział że po 30 tc już może sie objawiać, tak samo bóle w pachwinach. USG z wagą i wzrostem bede miała 18 lutego. A i mały jest ułożony pośladkowo, gin powiedział że jak do 4 tygodni sie nie ułoży to będzie cięcie :( Bo ponoć dzidzia po 36 tc juz nie zmienia pozycji (raczej nie). Ja koncze 31 tc wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............31...........................9....... ..................98 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........26+6.......................10.......... ...............95 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............32......................10,5 kg.......................98 oliwka86...............29......................6,5kg..... ................92 W pasie mi spadł 1cm a waga +0,3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×