Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Nowa gratulacje !!!!oj rozpakowania się zaczęły!!!dobrze ,że jeszcze leki biorę bo już pewnie też bym była w jednopaku:) pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mała jest prześliczna. Dużo zdrówka dla Ciebie i malej życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa maleństwo jest cudowne:)Serdeczne gratulacje dla was:) Ach mamy juz parkę:):):) Powiem wam kochane ze coraz bardziej boję się porodu,wiem że nie można się źle nastawiać bo to jeszcze bardziej niekorzystnie wpływa ale co poradzić... Pozostaje nadzieja ze pójdzie łatwo i sprawnie:):):) Cieszę się że jest to forum, nie ma to jak grupa wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Kurcze ale nowina!!! Nowa gratulacje!!!!!! Malutka jest śliczniutka! :) Rany jakie cudne są takie bobaski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) Nowa-gratulację śliczna córunia,coraz bardziej jestem ciekawa tej mojej niuni.Ninka to bardzo ładne imię! Ja też obstawiam że wiosenna mama bedzie następna:)mi został tydzień,postanowiłam nie myśleć nie wyczekiwac i dziś idę do kosmetyczki na peducure,farbowanie brwi i rzęs.jutro do fryzjera podciąć włoski bo potem nie będzie ani czasu ani siły.potem trochę zapasów żywieniowych do zamrażalnika i jakoś zleci ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to położna kazała mi kupić do pępka oktenisept a nie spiryt 70 %,chyba nic nie przekręciłam w nazwie i ,że podobno rewelacja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale news!! Nowa - gratulacje!!!! Super że wszystko ok! A jakie ubranka miałaś dla małej? Te rozmiar 56 były ok czy jeszcze mniejsze? Ja bylam na usg, mała waży około 2450 g, jeśli dotrwamy do terminu to powinna mieć około 3 kg. Może dzięki temu poród będzie łatwiejszy... Martka zdaje się za tydzień ma CC, czyli tak jak i Anka A właśnie, nie wiem czy pisałam ale podobno przy porodzie nie można mieć pomalowanych paznokci, dot rąk i nóg, spotkałyście się z tym? Koleżanka musiała zmywać nawet jasny lakier z nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita Octenisept też polecały u mnie położne. Ale jak ostatnio byłam w aptece to farmaceuta mówi, że spirytus czy fiolet w zupełności wystarczy. Octenisept kosztuje ponad 25 zł, więc się wstrzymałam. Ditta ja też słyszałam o tych paznokciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za tydzień będzie wysyp cc :) Do żadnego zabiegu nie wolno mieć pomalowanych paznokci, no chyba ze bezbarwnym lakierem. Bo są rożne objawy świadczące o problemach z krążeniem i między innymi jest zasinienie skóry pod paznokciami więc trzeba mieć zmyte żeby w razie czego lekarzom nie utrudniać zadania. A ja się źle czuje. Strasznie mi słabo i tak bleeeee nijak. To pewnie przez tą pogodę. Halny wieje i takie efekty są. Nogi mam spuchnięte, ręce też. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pępka używałam gazików leko. Fiolet jest straszny. Nie można go sprać z ubranek, nadają się później do wyrzucenia. Spirytus może być, ale gaziki wygodniejsze są moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nowinki z rana ;) Nowa gratulacje!!!! mamy juz forumową parkę dzieciaczków ;)super Też tak myślę jak wiosenna mama ze za tydzień będzie wysyp CC,ja mam w piątek wizytę i nastawiam sie na przyszły tydzień że juz zobaczę synusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ładne z nas kwietniówki jak wszystkie w marcu urodzicie :D Ja sie jedna przykładnie dobujam do kwietnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też planuję dotrwać do kwietnia, i to nawet do terminu czyli 07.04! wiosenna mamo - będziemy sobie umilać czekanie na forum :) Nie wiem co robić, bo mała będzie miała około 3 kg, a większość ubranek mam od rozmiaru 62 w zwyż (pajacyki, śpiochy). Mniejsze mam kaftaniki i body (na 56). Co radzicie? Kupować jeszcze jakieś mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - Gratuluje !!!! A mnie zmogło zapalenie krtani + katar bardzo silny, niestety podjęliśmy z lekarzem decyzje o antybiotyku (duomox) bo w takim stanie na porodówce jakbym miała wylądować... a u mnie połowa 38 tc za mną. Mała/Mały waży 3300 kg. Pytałam położonego o te herbatki laktacyjne, bo chciałam sobie kupić - powiedział, że picie teraz nie ma sensu bo te herbatki nie wpływają na produkcję tylko na uwalnianie... hmmmm ??? wiosenna mamo a brzuch Ci się obniżył ? mój nadal sterczący - mam termin na 1.04. Mam jeszcze takie pytanie, kupiłam sudocrem, ale przeczytałam, że powinno się używać go wtedy kiedy odparzenia wystąpią - nie codziennie...sama nie wiem, jak zamierzacie robić, jaki preparat będzie stosować przy każdorazowej zmianie pieluszki? A propo posiewu, mi lekarz wspominał, ze gdybym miała p. to byśmy podawali antybiotyk już teraz. miałam robiony w 35 tc. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym się wagą z usg aż tak nie sugerowała, ale kopiłabym kilka ciuszków na 56. U mnie się te 56 sprawdziły na początek, a 62 byłoby jednak za duże. Mimo, ze synek prawie 4 kg ważył to nosił 56. Długość się też liczy, nie tylko waga. No i rozmiar rozmiarowi nie równy. Ostatnio kupilam dla Karoli body na 62, ktore są sporo mniejsze niż body w rozmiarze 56, wiec zalezy jakie ty te 62 masz bo jak takie nie calkiem duże to wystarczą pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyniki odbieram jutro na te paciorkowce, ciekawe co tam wyszło. A dodatkowo robie jutro HBS. Co do kremu to ja używam tylko "w razie potrzeby" a nie zapobiegawczo i nie kupuje sudokremu (pewnie go dostaniecie w paczce ze szpitala :P szkoda robic zapasów na rok) a bepanthen. Brzuch mi się nie obniżył. Jest sterczący, u góry. Taki balonik pokaźnych rozmiarów ciągle się ruszajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratulacje no ja w sobote zostalam mężatka rozwarciena3 i narazie jeszcze jestem zapakowanA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mamo....
to moze daj Martynka:) -to imie jest duzo ladniejsze i slodsze od Karoli.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa gratuluję córeczki i zazdroszczę, że jest taka spokojna. Jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się Karolcia bardzo podoba :) Martynka dużo mnie, poza tym mam już jedną M. córcie i starczy :) Zbyt podobne by były. Karusia będzie na 100% :) Calvados fajnie ze się odezwałaś. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam NOWA sprawiła niespodzianke co? ZDÓWECZKA TOBIE I NINCE swoja droga sliczne imie mam do niego sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mamo....
Karolina to nie jest brzydkie imie,ale ty je brzydko zdrabniasz po prostu-Karusia,Karola..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia super! Ja już też się przyzwyczaiłam że tak będzie Twoja córcia miała na imię :)) Calvadoss- właśnie, długo Cię nie było. Jak zdrówko? No i gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz gorzej do kwietnia jak dochodzę to psychikę będę musiała na nowo odbudować bo skurcze są okropne non stop leże siedzieć nie mogę bo od razu mnie kuje kręgosłup to nie wspomnę sobotni ślub odsypiam do dziś ale jeszcze troche3tyg i mogę rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×