Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Malwiśka popieram Nikoline, nie martw się zrobią Ci cesarkę w końcu bardzo Cie boli to spojenie!!!! Mania - u mnie nastrój dobry, wybieram się dziś na spacer może to coś przyspieszy bo chciałabym już być na Twoim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basija w takim razie życzę Tobie szybszego porodu i współczuje tego co przeszłaś niestety czasem błąd lekarza decyduje o całym życiu, żeby tak wszystko można było przewidziec. malwiśka cieszę się, a widzisz wszystkie Ci pisałyśmy że będzie dobrze i tak będzie:)' nikolina ja to po dzisiejszym dniu to chyba do płaczek kościelnych mogę śmiało startowac Idę na spacer trochę tlenu dobrze mi zrobi na te moje szare komórki, nawet sloneczko wyszło na pomorzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do kwietnióweczek z Warszawy? Które szpitale wybrałyście do porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja właśnie wsunęłam zupę szczawiową , jaj ja lubię takie kwasielce. Powiem Wam, że zaczęłam łykać wiesiołka i pić liście malin i o ile wiesiołek to kapsułki więc łatwizna to liście malin smakują jak siano (bo taki mają zapach sianowaty), ale co tam najważniejsze żeby podziałało. A któraś z Was już pije liście malin? Calvados ślicznie wyglądałaś i na tym jesdym zdięciu gdybym nie wiedziała to w ogóle nie powiedziałabym że jesteś w tak zaawansowanej ciąży. Magda śliczne łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam jakie wybrałyście szpitale, bo ja już na pewno szpital MSWiA na Wołoskiej. Czy któraś może też się tam wybiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leze w szpitalu bródnowskim wiec tu tez bede rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak wasze samopoczucia??? U mnie dzisiaj zakończył się 38 tc równe 214 dni do terminu!!! :D Miałam umówione KTG i nieźle mi stracha napędzili to znaczy chyba do mnie dosłownie dotarło że to już może być w każdej chwili!!! Na KTG wyszły skurcze macicy do 100 !!! Z wynikiem poszłam do mojego gina a ten ze KTG wskazuje że może być rozwarcie i jeśli tak to jadę na porodówkę :O szok aż mi łzy poleciały !!! Zbadał mnie ginekologicznie i okazało się że rozwarcia nie ma tylko szyjka jest juz miękka a skurcze są już przepowiadające !!! Jak by się skurcze pojawiały co 5min mam przyjeżdżać aż mi nogi miękkie sie zrobiły :D nieźle miałam ciśnienie podniesione z rana :) Po badaniu pojawiło mi się maleńkie plamienie z krwią ale uprzedził doktor ze to normalne i żeby się nie przejmować !!! Tak sobie myślę bo wczoraj wieczorem wzięłam mocno ciepłą kąpiel posiedziałam sporo w wannie i trochę zaczął mnie brzuch boleć taki ból kujący może ta kąpiel sprowokowała te skurcze dzisiejsze ??? Jak myślicie dziewczyny ??? chyba juz mi prysznic tylko został!!! :( Magda prześliczna pościel taka słodka :) A_B trzymamy kciuki zeby było jak najlepiej i niech Was juz nie męczą !!! _agneszka_ na dziąsła miękka szczoteczka i szałwia płukanie mi to pomogło dziewczyny na tym forum mi poradziły !!! malwiska25 super ze wszystko u Ciebie i maluszka super mój mały w 36+5dc wazył 3kg więc podobnie :D !!! Może zadzwoń do swojego gina i niech Ci powie jak ma dyzury w najbliższym czasie masz prawo to nie żadna tajemnica mój gin mi powiedział na najbliższy tydzień :) Ja postaram się dzisiaj nic nie robic poleżę bo wole dochodzić do terminu :) pozdrawiam miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależało od jakiej strony jest zrobione zdjęcie ale dziękuje a sukienke darek wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem mega szczęśliwa :) byłam u okulistki i mogę rodzic siłami natury :) wszystko jest ok :) jeju kamień z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i to by było na tyle z dobrych wieści, bo odebrałam wynik i nadal mam paciorkowca :( juz wykupiłam kolejny antybiotyk. To jest jakaś masakra. Uczepiło się mnie to dziadostwo i nie chce opuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka skoro Twój lekarz tak stwierdził to jak innemu pokażesz ten papier to pewnie też Ci zrobi cesarkę! Dobrze będzie! :) Anula dziękuję :) To faktycznie u Ciebie już niedługo. A z tą kąpielą to gdzieś kiedyś czytałam, że bardzo gorąca kąpiel może wywołać skurcze... U mnie równy miesiąc do terminu :) Mikołajka to super! Ja też mam wrażenie, że ostatnio trochę słabiej widzę... A z tym paciorkowcem to faktycznie przekichane. Oby tym razem antybiotyk go skutecznie zwalczył!! Ditta i jak tam, dostałaś przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja tez miałam właśnie takie wrażenie, że gorzej widzę i powiedziałam o tym okulistce, ale to ponoć normalne w czasie ciąży i karmienia piersią. Wzrok się nie pogarsza, ewentualnie występuje suchość oka i to sprawia wrażenie gorszego widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was używała bądź będzie używała pasa poporodowego bo ja zastanawiam sie nad kupnem i czy on sie sprawdza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaanula, ja zamierzam kupić taki pas obciskający, tym bardziej, że w czerwcu mam wesele i muszę jakoś wyglądać :) Liści z malin raczej nie będę próbować bo i tak prawie nic nie zostało z mojej szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałyście dla Maluszków karuzele do łóżeczka, albo projektor czy pozytywkę? Jeśli tak, to proszę o jakiś link. Tyle tego jest, że nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaanula ja chcę kupić taki pas ale poczekam aż urodzę bo są różne rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka83 ja kupilam taka najprostsza, http://allegro.pl/karuzela-pluszowa-2-wzory-muzyka-zabawki-gratisy-i1502638590.html bo moj luby zakupila nianie elktroniczna z monitorem oddechu i roznymi innymi bajerami:) musze jeszcze kupic podgrzewacz, jaki radzicie ja sie zastanawiam nad snow bear lub teddy aha mam butelki TT:) mi sie konczy 34 tydzien:) min za dwa moge rodzic, postanowilam chodzic do pracy jeszcze 2 tygodnie. malwiska25 super ze tak ci lekarz powiedzial obys na niego trafila zaka86 ja mam to samo, nawet spalam tamtej nocy sama bo sobie liste zalow do swojego mezczyzny nawymyslalam, beczalam, sama nie wiedzialm czego chce od niego, od siebie. czy wam tez zaczely sie znow mdlosci...wieczorne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaanula - ja chce pas kupić ale nie wiem czy po cesarce można taki nosić... jak myślicie? Oliwka - jak będziesz wybierała podgrzewacz to pamiętaj że nie każda butelka pasuje do każdego podgrzewacza. Ja mam podgrzewacz Avent i mi np butelka TT nie wchodzi.... dlatego kupiłam jeszcze komplet butelek Avent. Jak masz TT to może kup też od nich podgrzewacz, jeśli mają w ofercie bo nawet nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... też mam ostatnio problemy emocjonalne, może to normalne że ryczymy? ciężko się zrobiło może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan.pl z tego co wyczytałam wskazania: po porodach fizjologicznych - wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne po porodach operacyjnych (cięcia cesarskie) - zabezpiecza przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, daje poczucie pewności bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej ułatwia wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha. Ale lepiej zapytać sie lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima aprilisss
można się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima aprilisss
nikogo nowego nie akceptujecie? macie własne grono:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/podgrzewacz-oryginalny-sisi-dom-promocja-najlepszy-i1490950991.html Ten podgrzewacz pasuje do wszystkich rodzajów butelek. Nie jest drogi. A jak widać cieszy się popularnością :) Zastanawiam się nad jego zakupem. Mikołajka myślę o jakiejś karuzeli z FP :) Ostatecznie jeszcze się nie zdecydowałam. Fajne są te z projektorem ale trochę kosztują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×