Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość calvadoss
dla tego nie smażona tylko gotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie wrocilam ze szpitala. Bylam n badaniach i wyniki wyszly super ! wszystkie sa idealnie w normie wiec juz niczym sie nie martwie :) objawow nadal nie mam zadnych tylko piersi rosna :) moj kropek tez jest o tydzien mlodszy niz wychodzi to od ostatniej @ ale lekarz mowi ze skoro serducho 163 uderzenia na minute ma to wszystko z nim w porzadku i nadrobi zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście dawno mnie nie chyba było miałam wczoraj usg widziałam i słyszałam bijące serduszko mojego malucha niesamowite !!!! nawet już nie męczą mnie mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijawa, a czy ta miksturka z majeranku i miodu jest znośna do wypicia? Dzisiaj robiłam roladki ze schabu nadziewane pieczarkami. Już wiem, że nie zjem ani jednej. Takich mdłości od zapachu pieczarek dawno nie miałam :/ Co do witamin, to biorę prenatal i 1 tab foliku. Folik odstawię w 4 m-cu. Moonson, mój mąż jest dokladnie takiego samego zdania. W sumie to sam zaczął nakłaniać mnie do zwolnienia. Świat się nie zawali, praca... jak nie ta to inna, a dzidzi, cóż... nie ma się nad czym zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
witam dziewczyny, pisalam w tym forum na poczatku, pozniej dlugo nie zagladalam do was. jestem w 10tc, juz od tygodnia zmniejszaja mi sie mdlosci i nie mam juz wymiotow. w sode bylam u lekarza i serduszko bilo, ale lekarz nie zrobil mi badania beta hcg. obawiam sie czy beta czasami nie spada, bo to oznaczaloby poronienie. czy ktoras ma cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka77 wydaje mi się że jak na lekarstwo to jest całkiem znośna jest ta mikstura w smaku. Po prostu jest dość słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hawa2000 ja w poprzedniej ciąży miałam podobnie. Jak skończył się 9tc to mdłości mi minęły. Urodziłam w terminie zdrowego synka. Myślę,że i u ciebie nic złego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
jeszcze jedno pytanie, od ktorego tygodnia ciazy beta hcg zaczyna spadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny. u mnie 6 tydzien, bole w dole brzucha oslably na tyle ze nie budze sie w nocy, najgorsze jest to ze przedtem jak bylam glodna czulam ssanie a teraz odrazu jest mi niedobrze, mdli mnie, jak narazie jem normalnie, dzis bylam 3 godziny na grzybach( mieszkam w norwegii wiec 1 duza siatka borowikow zaliczona) :) do tego dzisiaj bylam 4 godziny w pracy (sprzatam) mam nadzieje ze to mi nie zaszkodzi, jak myslicie? aha i wzdecia! tez macie? czuje sie jak balon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka77 ja też myślałam o zwolnieniu. Godzinne dojazdy do pracy z 3 przesiadkami są naprawdę wykańczające...zwłaszcza, że często robi mi się słabo...poza tym pracuję w laboratorium i mam kontakt z różnymi chemikaliami :/ To mnie dodatkow stresuje. Mało tego mam tę nieszczęsna torbiel przez co mam się bardzo oszczędzać... Pytałam moją panią dr ale nie chciała mi dać zwolnienia...przynajmniej jeszcze nie teraz :( podobno to nie jest takie proste, że zus się czepia itd... Jeśli masz takiego lekarza, który Ci da zwolnienie bez problemu to nie ma co się zastanawiać...po co masz się męczyć. Byłam dziś na zakupach. Chciałam kupić te spodnie, ale były zbyt duże kolejki do przymierzalni a mi było duszno i wkońcu zrezygnowałam :/ oliwka86 zależy co zjem. Czasami mam też niezłe wzdęcia! Ja biorę tylko folik, 2 tabletki dziennie. Ja betę robiłam tylko na poczatku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ miałam 1 lipca, owulka około połowy lipca. 2 września robiłam bete wyszła 2564?? Czyli wskazuje na 6-7 tydzien. czy nie za mało? kiedy najlepiej powtórzyc badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
jak zrozumiec to zdanie: Poziom hcg osiaga swoj szczyt w 8-10 tc, nastepnie spada i pozostaje nizszy do konca ciazy. Ja intrpretuje w ten sposob, u niektorych kobiet beta moze zaczac juz spadac w 8tc a u inych dopiero w 10tc. Jak wy to rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja betę miałam powtórzyć po 72h. wg zasady przyrost po 48 wynosi 66% a po 72h 114%, tylko od 1500 beta może już troche wolniej przyrastać. ja bym zrobiła 2 razy po 72h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w przyszłym tygodniu biegne na badanie. a ty 2500 to nie za mało, jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi tłumaczył że nie ważne jak wysoka jest beta, ale czy regularnie przyrasta. Mogłąs mieć np późno owulację. Ja swoją betę mierzyłam do poziomu 1030 potem przestałam. Serduszko bije a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK......MIASTO.......TERMIN PORODU...KTÓRE DZIECKO? <----------------------------------------------------- -----------------> wiosenna mama.....25......Małopolska......??.03.2011........3 jovita_m..........32......Brzeg..............01.04.2011.. ... ...2 katalana..........33......Warszawa......... 04.04.2011..........2 ktosia1980........30......Toronto............04.04.2011.. .......2 monsoon...........30......Lublin...............04.04.2011 ... ......2 minia80 .............30......Lublin..............04.04.2011......... 1 aaaaaaanula83.....27.....Sokołów...........04.04.2011.. ... .. ..1 Martka77..........32......Wrocław..........04.04.2011... .......2 basik1978..........32......HAJNÓWKA.......06.04.2011.... .. . ..2 Hawa2000..........36......niemcy............07.04.2011... .. .....1 anka1976..........34......Bydgoszcz........07.04.2011.... . .....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.2011. ... .......2 kajusia99.........22......Żywiec.............10.04.2011. ... .......1 mama_kwietniowka..39......W-w...........10.04.2011..... .....1 brestova..........26......J-bie...............11.04.2011. .. ........1 monis24...........24......Śląsk................11.04.20 11... .......2 szpilka85.........25......Konin...............11.04.2011. .... .......1 anitka75.........35......podkarpackie.....12.04.2011..... ........1 2in1................27......szczecin..........15.04.20 11..........1 _agneszka_........28......W-wa............16.04.2011..... .....1 A_B.................26.......Kielce............17.04.2001 ..........2 justys1818........21......Żywiec...........15-20.04.2011 .......1 evvvv...............28....Mikolowo..........18.04.2011... .......1 Pijawa2.............32 .....Olsztyn...........21.04.2011........ 2 Thelly ............ 26 ...... L. ................ 21.04.2011 ......... 2 calvadoss.........21.....Tczew..............25.04.2011... ......2 hanio.k..............24.....Śląsk...............27.04. 2011........1 MagdaK29..........29......Poznań............??.04.2011.. .. .......1 Malina86.............24......Poznań............25.04.201 1..........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
Eterno tak mi przykro. ktory to byl tydzien? czy w rozwoju lekarz stwierdzil jakies nieprawidlowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 tydzien wg OM a 6 wg usg nic nie stwierdzil serduszko bilo choc wolniej niz powinno bo 100/min w poniedzialek zyl w piatek juz nie jutro zabieg inic sie nie dzieje nie krwawie nie boli tylko serce peka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno - trzymaj sie, musisz dać rade! po deszczu zawsze w końcu wychodzi słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekanie jest straszne objawy ciazy mialy zniknac a nie zniknely rodzi to nadzieje na cos co nie nastapi moze po zabiegu bedzie lepiej nie wiem czego sie spodziewac i boje sie tego co teraz i pozniej tego ze sie juz nie uda albo stanie sie to samo to jest jak zly sen tylko nie mozna sie obudzic...uciekam zycze wam spokojnych ciaz i zdrowych dzieciatek trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvadoss
eterno macie przed soba przyszlosc musisz sie pozbierac dla siebie samej 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eterno jest mi strasznie przykro :( Los czasem bywa naprawdę okrutny :( Trzymaj się Kochana! Musisz dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, naprawdę bardzo mi przykro, że Cię to spotkało. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×