Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

kurwa ake tak to jest jak taka debilka jak ja coś zobaczy i się napala :/ szkoda, bo dziewczyna chciała oddac wózek(będzie miała bliźniaki) i liczyła na mnie że odkupię..no i ja się zgodziłam zamiast pomyslec i opinie poczytacc...tylko że potem przypomniał mi się wózek znajomej której dziecko wyglądało jak banan i mnie oświeciło, że nie chcę aby moje leżalo w wózku tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga właśnie oglądam te wózki,są super, chodzi mi o taką głęboką opcję jak dzieciaczek leży sobie wygodnie nie skrępowany i nie powyginany jak 7 paragraf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.whwatts.co.uk/special-offers-63/graco-quattro-tour-deluxe-bundle-pushchair-8267-2951_zoom.jpg&imgrefurl=http://www.whwatts.co.uk/sale-63/graco-quattro-tour-deluxe-bundle-pushchair-8267.htm&h=1134&w=1134&sz=96&tbnid=czV4azbkhf-5RM:&tbnh=150&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dgraco%2Bquattro%2Btour%2Bdeluxe&zoom=1&q=graco+quattro+tour+deluxe&hl=pl&usg=__bSBCYieWeQKItSGu5BwWVCt75so=&sa=X&ei=Z6DETLWVE4yTjAfD3PG4BQ&ved=0CCkQ9QEwAg a ta mumia długa to co to?co do wielkości dziecka.. lekarz powiedział na ostatnim usg, że jest dośc spore jak na ten wiek ciąży :/ nie nadaję się kompletnie do podejmowania decyzji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wiem, że to trudna sytuacja bo ja często robię tak jak ty :). Pamiętaj jednak, że masz prawo się rozmyślić. Ten wózek to niestety ten sam, właśnie przekłada się w nim budę w dwie strony po to by móc zrobić z niego prowizoryczny głęboki. Jest kilka tych modeli ale każdy działa na tej samej zasadzie. Jedynie co roku nazwa się zmieniała i tapicerka. Jeśli nie masz sama odwagi jej odmówić to powiedz, że mąż na ciebie nakrzyczał, że on takiego wózka nie chce i takie tam...... lub zwal jeszcze na kogoś innego. Albo weź wózek i potem kupisz i tak drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy miałam poprawic, że dziecko jest spore jak na wiek ciąży, bez :/ bo i tak będe kochała czy będzie duże czy małe, ale wiadomo chodzi mi o własną wygodę,żeby wózek był lekki i zwrotny no i o komfort synka, żeby nie leżał poskręcany w wózku,żeby to ułożenie nie zaszkodziło mu w jakiś sposób w rozowju ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest sens kupowac ten wózek i go na spacerówkę zostawic, a kupic osobno całkiem głęboki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta mumia kobietko to jest właśnie gondola przeznaczona dla noworodka, najpierw rozkładasz wózek na płasko wg mnie nie da się go rozłożyć idealnie płasko, likwidujesz tą tackę, przekładasz budę do tyłu, a z przodu od strony rączki jest taki element to jakby worek, wkłada się gondolkę czyli mumię i dopiero dziecko. I w tym cały problem bo siedzisko które jest rozłożone niby na płasko płaskie nie jest i dziecko ma głowę niżej od nóg bo głowę ma w miejscu siedziska spacerówki a nogi leżą mu w miejscu pleców i główki. Dla mnie to porażka. Plecam ci właśnie wózeczki z osobną normalną twardą gondolą którą po paru miesiącasz sprzedasz albo schowasz i założysz spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga dzięki że mi pomogłaś, szkoda tylko że dziewczyna już nastawiła się na to że wózek odkupię, a ja też nie pomyślałam.takie wózki jak są właśnie na stronie Bobo mnie interesują. moje warunki co do wózka:2w1(głęboki-LEŻĄCY, w pełnym znaczeniu,i spacerówka,zwrotny i lekki,4 koła,raczej jeżdżenie po gładkich powierzchniach miasta,torba+kosz pod wózkiem, no i oczywiście żeby noworodek leżał sobie prosto i wygodnie,na płasko.) więc ze strony Bobo jakie są godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to co wymieniłam to właśnie główne warunki które ma spełniac wózek, który zakupię. może jakoś z tego Graco się wykaraskam i zrezygnuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również odradzam. Zresztą najlepsza będzie zwykła gondola. Nasze dzieciaczki urodzą się około kwietnia, potem zaraz przyjdzie lato - maluszki będą mogły sobie spać wygodnie na powietrzu, mieć fajny przewiew. A w takim zabudowanym to jak w szklarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest sens, bo siedzisko w tym graco też jest wąskie. Jak ci się urodzi duży chłopaczek tak jak mój synek miał 59 cm po porodzie :), jak miał 6 miesięcy to ważył 10 kg i siedzisko musiało być min. szerokie 35 cm. Jest wiele fajnych wózków. Musisz podać pułap cenowy. To wtedy coś doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może uda mi się z niego jakoś zrezygnowac, wózek był kupiony w angielskim sklepie Mothercare, ok 2 miesiące temu dziewczyna paragon ma ale nie wiem do ilu mozna zwrócic lub zamienic(w jej przypadku na podwójny wózek) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej stronki to ja przykłady daję ale ona chyba jest dość droga w porównaniu z allegro, głowy jednak nie dam uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy niech będzie tak do 2 tysięcy. tak jak pisałam wcześniej-dla dziecka wygodny i dosyc szeroki, żeby niemowlak leżał na płasko miał też trochę przestrzeni po skończeniu3-4 miesiący,opcja głęboka+spacerówka,kosz pod spodem,torba na rączkę,4 koła i przystosowany do jazdy na terenach miejskich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna szybko się pospieszyła kupując wózek :), nie wiedząc ile dzieci może uodzić. Myślę, że to głównie jej problem czy da się zwrócić czy wymienić, jeśli będzie próbowała sprzedać na allegro to raczej mało teraz amatorów graco bo mają słabą opinie, no chyba że tych nowych graco symbio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej chyba ja bym musiała popytac w pracy ciężarnych koleżanek,(wiem trochę chamskie..) albo poprostu go odkupic i wystawic na angielskim ebayu za jakieś 150 funtów(sama ona chce za niego 250Ł a kosztował 500, tylko że ona go z promocji ma) bedę stratna ale dołożę pewną kwotę, może kupię coś z Bobo albo poszukam na żywo wózków takich jakie mnie interesują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Brałaś pod uwagę nasz polski implast http://allegro.pl/implast-bolder-sd-3w1-ecoline-fotel-spiwo10grati-i1278906890.html można go kupić w wersji bez fotelika, jest naprawdę super, duża gondola, szerokie siedzisko spacerówki, wysokie oparcie spacerówki co stanowi wielki wyjątek, zwykle są to oparcia na pograniczu 42-45 cm a ten ma 50 cm czyli dziecko będzie miało b. wygodnie. Do tego masz wiele dodatków i śliczne kolorki tapicerki. Można wybrać też kolor ramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisałam że stare wersje graco mają kiepskie opinię a ten symbio jest całkiem całkiem. Na opinie to chyba za wcześnie bo to nowość ale wreszcie graco wypuściło coś hm bardziej normalnego do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga wózkami zaczęłam się interesowac dopiero od niedawna, więc co znam to Chicco i Graco. Implasta nie znałam, wydaje się solidny, tylko może kolory nie takie :P ale przebolałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ten temat już przerabiałam a że lubię dbać o detale to zajęło mi to całą ciążę :). Obecny wózek zostawiam sobie na kwietniowego malusza a potem do samochodu kupię quinny zapp xtra. http://forum.gazeta.pl/forum/f,22462,Wozki_dzieciece.html tu masz forum gdzie znajdziesz również zdjęcia realne wózków, opinię innych mam i wiele cennych rad i uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż.. pogadam z koleżanką jak wróci z urlopu no i liczę się z tym że śmiertelnie się na mnie obrazi, jak najpierw mówilam że wózek kupię a potem się nagle rozmyśliłam.. no niestety bardziej zależy mi na wygodzie i bezpieczeństwie syna niż na cenie i wygladzie wózka.a to prawda że ona imho za bardzo się pospieszyła z kupnem wózka.to to chyba powinno załatwiac się po 4-5 miesiącu ciąży :P czytalam wlaśnie na stronie Mothercare no i produkt można zwrócic/wymienic do 28 dni od daty odbioru(ona kupowała go na necie)pociesza mnie to,że chociaż ma 2 letnią gwarancję..chociaż zastanawiam się, żeby wózek jednak od niej wziąśc skoro się zdeklarowałam i jakoś go opchnąc..a czytam opinie na polskich stronach, i faktycznie przeważają opinie że wkład dla noworodka jest dosc mały i dzieci zdołały jeździc w nim tylko do ok 3-4 miesiąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny 29 czytając Twoje wypowiedzi poprzednie pisałaś o poduszkach do spania. Zakupiłam sobie taką polecam tylko ja mam innej firmy można je kupić w smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaa, w żadnym razie nie kupuj z zamiarem że uda Ci się sprzedać. Przecież tak samo Twoja koleżanka może wystawić ten wózek na allegro. Poza tym skoro poczytałaś na forach, obejrzałaś dokładnie wózek i nie chcesz go kupić to powiedz to koleżance, nie powinna mieć do Ciebie o to żalu. Ja wstępnie myślałam o graco symbio, może pojawi się do kwietnia więcej opinii użytkowników, bo na razie faktycznie mało wiadomo jak się sprawdza w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×