Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość Do Orlii-pastorki
To był tylko opis zabawnej sytuacji i nikt się tym nie chlubił, Ty chora jesteś....:) Masz problemy z interpretacją i widzę, że łagodniejesz Orlla-Różyczka, już nie tak fajnie nie być anonimową, bluzgać już nie mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiakowa
DZIEWCZYNY my miałysmy to samo same sprawdzcie bylo dobrze nagłe NALOT POMARAŃCZY :( zniszczyły forum a w zasadzie zniszczyla i widze ze u was POJAWILA SIE TA SAMA POMARAŃCZA osoba chora psychicznie.... sprawdzcie to prosze was to dla waszego dobra.... my tez dawalysmy fotki i nietylko nasza -klase tam tez jest profil -Rózyczki-Orlli-POMARNCZAKA i wiele innych jej ników z KAFETERI dziewczyna udziela sie na wszelkich topikach zmienia daty porodu raz jest zmezem raz nie jest i wszystkich straszy BOGIEM itp.... niemartwcie sie ze forum wam upadnie... jak sie przeniesiecie my tozrobiłysmy i jest tylko lepiej tymbardziej jak juz porody sie zaczely przynajmniej wiemy ze jestesmy bezpieczne!!!! poszukajcie sobie na kafe ile juz TOPIKÓW ta dziewczyna zniszczyła ile klamstwa jest po co to wam..... przykro mi ze przechodzicie przez to samo co my życze powodzenia wam dziewczynki i lekkich porodow (na marginesie niezdziwcie sie jak ANDY-RÓZYCZKA ITP sie juz nieodezwa a jedynie POMARANCZÓWKA BEDZIE ATAKOWAC ten sam scenariusz jak u nas sie zapowiada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ale się porobiło! Ja jestem zdania, żeby ignorować pomarańczki i te dwie nowe co nam forum zaśmiecają... Ale na prywatne też się przeniosę, bo bez Was ani rusz! No i nie dawajmy już nikomu hasła do galerii. Kocyki śliczne! Ja kupiłam tylko jeden, drugi wiem, że dostanę, a i pewnie na tych dwóch się nie skończy. Jak będzie mi mało, to dokupię. Ja już dziś wstawiłam pranie i zmywanie, teraz zrobię obiad i będę leżeć, żeby nie przesadzić w końcu. Co do wymiarów znowu mi nic nie przybyło :/ agneszka..........32..........................9........ ... .............95 Anitka75...........32+5.......................17..... .................107 aaaaaanula83....35...........................12.......... .............103 awa666............33...........................9....... ..................98 ditta...............34...........................8.... ......................94 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........35...........................18... ... ..................... jeloonka..........33+5.......................13 ....... .. ............... 100 mamuli.............29+4.......................7,3..... ...................94,5 Martka77..........33+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......32..........................11,5.... ....................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............32+5.......................6,5... .......................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........31..........................12........ .. .................97 MagdaK29........29+6.......................12.......... ..................97 lolita1980........32..........................15.... .......................115 żaka_86.........30+6........................10,5.......... ...............97 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........32+6...................12............. .............103 basik1978..........33......................15............ ...............115 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............34......................10,5 kg.......................99 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg..... ................104 karolp ...............30+3........................11 kg....................98 monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czemu ktos mnie miesza w jakieś zamieszki forumowe.Nie życze sobie.Pytam tutajsze forumowiczki o rady zwiazane z ze zbliżajacym porodem,i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A właśnie Orlla
ze Ci się jeszcze przyśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiakowa
dawaj ORLLA pokaz dziewczynom KWIETNIOWYM boska sprawiedliwosc a może RÓZYCZKO albo wolisz ANDY pokaz im swoja twarz jak nam :) ta samaaaaaaa akcjaaaaa moglabys troszke zmienic działanie:)) ale nie za głupia jestes na to;p dlatego tak łatwo Cie rozszyfrować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O nagle Rózyczka się pojawiła
zbieg okoliczności :) Zostaw Kwietniówki, oszołomko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazisz mnie zakompleksiona frustratko :).Nie będe podejmowac z toba tematu,i słuchać Twoich urojonych oskarżen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Najmocniej Was pprzepraszam za te wypowiedzi, ktore idą za moim nickiem - nie wiedzialam, ze są osoby ktorym sie az tak nudzi. Moze poprostu nick zmienie, bo widze, ze faktycznie sprowadzam na to forum nieprzyjemne osoby ktore twierdzą, ze to ja je rozwalam. Nie wiem co one z tego miec będą, no ale cóz... satysfakcja najwazniejsza:/ zew - są kobiety, ktore wogole nie miały czym wykarmić swojej dzidzi. Mi tak powiedziano w szpitalu bo siedzialam i siedzialam ok 2godzin z mała i ją karmiłam, powiedziano mi, ze musze wiecej teraz jesc, bo jak nic prawie w ciazy nie jadlam, to moge miec mleko malo syte, malo wartosciowe czy jakies tam jeszcze inne. Ale prawda jest, ze po porodzie zaczelam ją karmic prawie ze odrazu :-) tak sie przyssała, a jesli chodzi o nauke karmienia jak najbardziej nie mialam z tym problemów :-) dziecku piersi nie podaje sie jak smoczka uspokajającego, książka troche inaczej okresla podawanie matczynego mleka. W ten sam dzien musielismy biegac po sklepach, dla mnie nie bylo to nic strasznego, bo czulam sie baaardzo dobrze. Ale jak mowisz, ze trzeba sobie i dziecku dac szanse, to pod sercem mam drugie i zobaczymy :-) nie bede odrazu przeskakiwac na butelke dokarmiając mlekiem modyfikowanym. Dzieki za rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym lekiem bedzie ignorowanie pomaranczy a sama sie zwinie bo juz nie bedzie ciekawie dla nich.Jestem za wstrzymaniem sie narazie jesli chodzi o temat zamiany na prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kim jest Rozyczka, nie wiem kim jest reszta Kwietniówek. Jak ktos sie podaje za kogos to juz nie jest moja wina. Dziewczyny i tak bedą obwiniac mnie, bo takie śmieci za mną tu przyszły i probuje kwietniowki rozwalić, a nie po to tu weszłam zeby cokolwiek rozwalac za pomocą smrodów jakie chodzą za mną, a zeby powymieniac sie z innymi mamami objawami nadchodzącej godziny, bo są wkoncu w podobnych tygodniach :-) Dziewczyny zdecydujcie, jesli mam sie usunąć zrobie to, bo nie pozwole by one zakłócaly takie forum, ktore trwa niemalże od samych początków. Nie chce niczego niszczyć !!! Rozyczka przyszła chyba w podobnym czasie co i ja, zbieg okolicznosci byc moze, ale nie wierze zeby była jedną z pomaranczowych. Czy UK czy POlska, nie ma roznicy, brzuszki rozwijają się niezaleznie od miejsca zamieszkania hihi :-) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane KWIETNIÓWKI U NAS NA MAJ 2011 - tez najwięcej do powiedzenia maja POMARAŃCZOWE. My poprostu nie reagujemy na ich wpisy oczywiście jeśli sa pozbawione normalnych pytan, zdań itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka 201122
andy ale ściemniasz. dałas hasło kolezance taaaaaaaaaaak ciekawe po co. dziewczyny dobrze wam radzę zmieńcie hasła do poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka 2011 05
zmiencie hasło do poczty dziewczyny. andy ściemnia, ze niby dała hasło kolezance. ciekawe kto uwierzy w takie bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może rzadko tu przesiaduje, bo jak męża mam w pracy, muszę tez zająć się moja 3,5 roczną córcią, a wieczorami już się tatus nią zajmuje wiec czasu mam, a nocami siedze tu czasem, bo naprawde ciezko mi usnąć. Ta noc była masakryczna. Zeszłam z forum, ale po jakims czasie juz spod pierzyny praktycznie pisałam, bo zasnąć nie mogłam. Zgaga, ból brzucha, niewygoda, masakra... jeszcze chrapanie męża, no istny koszmar hihi. Mam nadzieje, ze dzis nie bedzie tak zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka 2011 05
andy chodzi o inne twoje posty, nie rozumiesz? ze jestes sama bez chłopa itd. nie wykręcaj się, myślisz ze urwałąs temat i nikt nie kojarzy???????????? za duzo zbiegów okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, zrobie zdjęcie i wkleje na stronke a linka podam. Ze zdjęciem zrobicie co chcecie, moze w ten sposob dacie normalnym kobietom spokoj. Zrobie sobie dzis fotke z moim mężem tak, ze zaden samotny, samotna niepowie, ze jestesmy osobno... daj juz spokoj, prosze Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam na kwiecien
Wynocha stąd POMARANCZO NA SWÓJ prywatny topic.Nie obrzucaj innych oskarzeniami,widocznie było z wami cos na rzeczy,że uciekłyście z kafeterii.Zajmijcie sie soba frustratki . Różyczka_ Nie obrazisz mnie zakompleksiona frustratko .Nie będe podejmowac z toba tematu,i słuchać Twoich urojonych oskarżen. czy slowo FRUSTRATKA az tak bardzo ORLO ci cie podoba?? Wynos sie stad i zostaw je w spokoju! Gdzie twoj maz?? Wywalilas go z domu, nazwalas SZATANEM bo chcial normalnie z toba zyc!! To ty jestes wlasnie nawiedzona! Jakies rozdwojenie jazni masz czy jakas inna chorobe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala1232
Andy podaj prosze swoj email cos CI NAPISZE ZYCZLIWIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka 2011 05
to wytłumacz racjonalnie twoje wpisy pod tym samym nickiem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa, mam megakompleksy
przy Tobie Różyczko :) A ponieważ nie chcę denerwować biednych Kwietniówek (bo i tak są cierpliwe), to napisz tylko Orlla, czy po tym, jak wyrzuciłaś z ojcem swojego męża z domu i kryłas przed nim płeć swojego dziecka, tak, ze biedak musiał szukać pomocy u innych forumowiczek- to czy cos sie zmieniło w tym względzie? Wróciłaś do Polski czy dalej się bawisz w odbierania dziecka ojcu? Gardzę takimi babami :/ Powinnaś iść na terapię dla dobra swojego dziecka, a nie zajmować się sabotażowaniem innych kobiet, które mają inne poglądy niż ty. Ale najciemniej jest pod latarnią. ZAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wam nie udowodnie, bo nawet jak bys zapukała do moich drzwi to bys nie uwierzyła, takze uwazam iz sensu mieć to nie bedzie, ale zaproponuje byscie wyszly z tego tematu ja tez to zrobie i pogadamy na innym nie zakłócając tego do cholery, bo przeciez tak nie mozna !!! Te KWietniowki nie sa niczemu winne. Probujecie mnie za wszelka cene wywalic z kafe, a pod innym nickiem moge sie tu zjawic i nie załapiecie nawet. Bylo fajnie, ale sępy tutaj widze probują wszystko rozwalić - szkoda. Zapraszam na forum o mnie jak sobie go zalozyłaś i tam mozemy pogadac, a dac innym spokoj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka i inne Kobietki, nie zwracac uwagi na to co piszą, moze zauwaza iz kazdy je olewa to sobie pojdą, jesli nie ja sie odsunę, bo przeciez wiekszego sensu miec to nie bedzie, a po co Wam psuc to, nad czym pracowałyscie miesiacami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny piatek bez pomiarow ale niestety mnie mam jak... :) Widze ze znowu zdesperowane osoby chca sie pobawic. Oczywiscie hasla nikomu juz nie podamy... my jetesmy razem od poczatku. Co do prywatnego forum to jak uwazacie, dajcie mi tylko znac :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, bez względu na to czy chcecie dobrze czy źle, bardzo proszę nie obrzucajcie się błotem na tym forum. Od kilku stron wypisujecie obelgi na swój temat, tylko po co? To jest nudne, we mnie nie wzbudza to ani zainteresowania, ani kontrowersji, tylko szczerze mówiąc śmieszy. Bardzo proszę dajcie spokój i wracamy do pogaduszek o wyprawkach, porodach, laktacji, pieluszkach, kaftanikach itp. czyli do spraw dla nas istotnych, bo takie infantylne przepychanki produkują tylko niepotrzebne strony na forum. Ja osobiście uważam, że forum da radę nawet przy takich inwazjach. I rzeczywiście była bym ostrożniejsza jeśli chodzi o hasło do galerii. Jak zdecydujecie się na prywatne to i ja się tam przeniosę, rodzimy za chwilę, więc pewnie wiele nowych kwietniówek i tak nie przybędzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z marcówek
Sorry dziewczyny ale Orlla czyli Różyczka i pomarańczowe podszywy psuje kolejne forum. Rozszyfrowałyśmy ją jej głupimi tekstami typu żal.pl i inne. I jeszcze bezczelna miesza w to Boga gdzie jej to najbardziej daleko od tego. Nasze nowe forum jest ekstra naprawde jesteśmy tam jak jedna wielka rodzina no i już troszke maluszków sie nam urodziło. życzymy powodzenia wszystkim mamom kwietniowym. A Orrla mam wielka nadzieje ze ma tylko ciąże urojoną bo zal byloby mi tego dziecka naprawde. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakiej galerii mowa i hasłach? jest tu coś jeszcze prócz tego typu rozmówek? Galerie ze zdjęciami fajna sprawa, zastanawiałam sie dlaczego nie mozna tutaj powklejać swoich fotek i brzuszków hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×