Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

mamuli - widzę, że u Ciebie infekcyjnie jak u mnie. Też co chwila dostaję coś nowego, i działa jak działa, niespecjalnie. A_B wracaj do nas szybko , cała i zdrowa! Martwimy się o Was! Ja dziś opiekuję się Córką koleżanki.. 7,5 miesiąca i powiem Wam, że to cudowna sprawa, ale i męcząca. I mam wrażenie, że brzuch mi urósł dwukrotnie od zeszłego tygodnia. Teraz już tak będzie? To się do samochodu nie zmieszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_agneszka_ - tez taka mam nadzieje, ze to tylko od tego tak mnie boli... Bo nie chce wracac do szpitala na obserwacje, a bol jest okropny :( tylko, ze pojawia sie tylko w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Wpadłam tylko na chwilkę i co nie co poczytałam, resztę wieczorkiem bo spieszę sie do lekarza. Ditta pozdrów koniecznie A_B jeśli będziesz miec z nią kontakt bidulka, ale badźmy dobrej myśli jest pod fachową opieką. Aprils mother nie martw się szyjką to naprawdę dobra długośc ja w 20 tygodniu miałam niecałe 25mm i rozwarcie a teraqz wolę nie wiedziec Mamuli u mnie w SR położna mówi żeby przed kąpielą umyc pępuszek wacikiem kosmetycznym z mydłem dla niemowląt, następnie drugim wacikiem samą wodą i wytrzec do sucha. Jeżeli występuje zaczerwienienie bądź śmierdzi lub zaczy na ropiec czy coś w tym stylu wtedy niezbędny jest spirytus. A jeżeli mama w ostatnich 3 tygodniach ciąży przyjmowała antybiotyk to też trzeba uzywac spirytusu od początku. Dziewczyny wczoraj w SR mieliśmy kąpiel i tatusiowie po kolei myli lalki, przebierali, ubierali, zmieniali pieluchę itp. położna mówiła że tatuś jest lepszy w tym bo mniej się stresuje i dziecko jest przy tatusiu spokojniejsze dobrze że mój M tego wysłuchał zapewniał że będzie kąpał zobaczymy w praktyce:) Zbieram się do gina mam nadzieje że mojej malutkiej nic nie wyrosło pomiędzy nóżkami, bo mój M miał sen że to jednak synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałabym pojawiła mi się dziś siara :) oliwka podawałaś niedawno linki do łóżeczek mi się bardzo podobało to białe czy zdecydowałaś się na któreś i zamawiałaś może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvvve żabki (5) chyba najbardziej pasują choć mi podoba sie jeszcze zawadiacka 13-tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po raz kolejny zapraszam do napisania do mnie mam mega paczke coiuszków po mojej córeczce z kwietnia a i dla chłoopca się cos znajdzie piszcie dziewczyny bo mam tego mnóstwo a juz wiecej nie bede miec wiec z checia odsprzedam za nieduze pieniadze goba1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowe wieści od A_B. Badanie rezonansem wykryło naczyniaka u podstawy czaszki i czeka ją operacja usunięcia. Przewożą ją karetką do Warszawy, transport na leżąco. A_B pozdrawia Was wszystkie, ja oczywiście też przekazałam jej pozdrowienia od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprils mother11 trzymaj się, już niedługo :) A powiedz jak możesz z których szpitali Cię odesłali, a w którym ostatecznie leżałaś? Ciekawa jestem bo też chcę rodzić w LU. Ja mam skurcze już 2 miesiąc i jak mi mierzono ostatnio to szyjka miała ok 40 mm. Po wiadomości, że skurcze nie spowodowały jej skrócenia, lepiej poczułam się psychicznie, już ich nie liczę, nie czekam na nie, jak wcześniej, kiedy kazano mi je zapisywać. Brzuszek rośnie, a i kg zauważyłam szybciej przybywa. Ostatnio naszło mnie coś na słodkości i codziennie musi być jakiś batonik :) Mamuli zmartwiłaś mnie informacją jaki wpływ mają leki dopochwowe na łożysko. Ja też od początku borykam się z różnymi infekcjami :( Pozdrowienia dla A_B, życzę dużo spokoju i szybkiego powrotu do domu. Bardzo podoba mi się ten komplecik Muzzy, dzięki za link bo szukałam czegoś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli - odnośnie pępuszka to u mnie jeszcze ogólnie zalecano suchą pielęgnację. Nie moczyć, izolować jałowym gazikiem od ubrań, jeśli kukut bardzo sterczący, to jałowy gazik rozłożyć, złożyć w trójkąt (jak chustkę) i zawiązać na pępuszku. Przemywanie Octeniseptem tylko końcówki. Czyli zupełnie coś innego niż mówili u Żaki :) Poza tym zdrówka życzę, i szybkiego uporania się z infekcjami! Evvve - mnie się podoba ten kompet z zebrą! Chyba będziesz musiała sama zdecydować, bo już każda z Twoich propozycji zdobyła nr 1 :) Nikolina - ale masz zaprawę bojową, super! Tylko się nie przemęczaj, i nie noś malucha za dużo, bo Tobie nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - ja właśnie też się chyba skuszę na ten komplecik, zwłaszcza że dziewczyny pisały że fajne są rzeczy tego producenta. Zastanawiam sie tylko nad rozmiarem, bo ta koszula M coś mi sie w biuście wydaje mała... chyba że ona się trochę rozciąga? Przyszedł mi biustonosz Ales Cubana - jest bardzo ładny. Zamówiłam jeszcze drugi, model Bianca, ale ciut większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !! chwilkę mnie nie było i musiałam nadrobić zaległości:)u mnie 32 skończony 1800:) pytałam gina o ktg to powiedział ze jak chce to od 36 tyg możemy robić:( zdaje mi sie ze późno .jaki materac kupujecie do łóżeczka? w sklepie powiedzieli ze najlepszy jest kokosowy ale ja sie zastanawiałam nad gryczano-kokosowym i jestem w kropce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny ja za słodkościami nie przepadam, a zjadłam przed chwilą prawie całe opk toffifee;) Malutki od rana szaleje w brzuszku, a mnie ogarnia wielkie, popołudniowe lenistwo. Ditta, życz od nas duuużo zdrówka A_B!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi no to nic nie pomogłyśmy niezdecydowanym:) Ja mam materac jeszcze po Martynce, kokosowy ze sprężynami. Nie jest twardy. Dziecko nie śpi na "gołym" kokosie, bo całości jest obszyta delikatną, elastyczną jakąś-tam pianką;) (już nie pamiętam jaką) i do tego membranowy, mięciutki pokrowiec. Sama mam taki materac. Oba były robione na zamówienie w Breckle Polska. Na swoim śpię już od kilku lat i jest superwygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczynam się martwić, że kupiłam zły... Teraz chyba się zacznie.. A trening z małym dziecięciem to naprawdę wyczyn! Zmieniłam dziś pierwszy raz pieluchę z dwójką, więc śmiem twierdzić, że jestem gotowa na swoją Kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka - jak są sprężyny to zupełnie inna bajka, Ten mój materacyk do kołyski nie ma sprężyn, może dlatego mnie nie zachwycił. Aga - ta pianka z której zrobiony jest ten materac to ta super hiper polecana, więc siłą rzeczy jest to trochę droższy materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno sie nie odzywałam ale nawał obowiązków w domu ,ale czytam codziennie pozdrwoienia dla A_B jak bedzie pisać smsa lub dzwonić niech sie tam trzyma u mnie poza dolegliwościami ciążowymi typu cieżko sie ruszać siusiu 3 razy w nocy chyba oki tyle ze mam wrazenie ze brzuch mi sie opuścił czy to możliwe??nawet mój M powiedział wczoraj że ma takie wrazenie jakby był niżej niż zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evve, wszystkie naklejki super! Ale mnie najbardziej podobają się jednak zabki:) Ja kupiłam każdą naklejke osobno, więc wybierałam dokładnie te, które chciałam, ale wydałam na nie ponad 60 zł! Przyszło mi łóżeczko. Materac tylko lekko ponaciskałam (lateksowy) i wydaje mi się bardzo miękki. Ciekawe jaki będzie jak już będzie w łóżeczku, bo jak taki miękki to chyba nie za dobrze? Martwię się AB, że też akurat teraz ją takie paskudztwo dopadło! A Calvadoss też długo się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny29 odesłali mnie ze Staszica bo tam remont i patologia zamknięta i z Jaczewskiego z powodu braku miejsc,wylądowałam na Lubartowskiej,i przyznam ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,myslałam ze tam warunki i opieka okropna,a jest naprawde całkiem nieźle,nie znałam tam nikogo ani lekarzy ani położnych a czułam sie jak "swoja"pacjentka,wiec teraz rozważam rodzenie właśnie na lubartowskiej,jesli mnie na Staszica nie przyjmą. Tak jak wczesniej pisalam,przestałam bac sie porodu,mimo ze slychac była jeki dziewczyn. pozdrawiam wszystkie mamusie,trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaka86 mi podoba sie najbardziej to biale ale ja bede kupywac dopiero w polowie marca:) wiec nie jestem ci w stanie powiedziec czy fajna jakosc itd. A_B jeju wracajcie z malenstwem do nas szybko bylam dzis w aptece kupilam krem na hemoroidy ale jestem zalamana bo nie maj tutaj, w Norwegii past na krwawiace dziasla typu elmex czy lacalut:(( aja naprawde mam juz dosc:( dzis dzien bez apetytu, wogole chodze jakas zdenerwowana, nie moge znalezc sobie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprils mother11 dzięki za odpowiedź :) właśnie te szpitale typowałam z których Cię odesłali. Ja na chwilę obecną najwięcej opinii mam o Kraśnickich, ostatnio kilka znajomych tam rodziło i wszystkie bardzo zadowolone. W pierwszej kolejności chciałabym tam pojechać jak już będzie godzina "0". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje co słysze A_B trzymaj sie ważne ze z wami wszystko w porzadku i wazne ze szybko to sie wykryło i napewno bedzie wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×