Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

witam was w ten ponury dzień, u mnie nieciekawie mam zapalenie krtani i calą noc walczylam z temperaturą . póki co leczę sie czosnkiem jak do jutra sie nie poprawi choć troszku to niestety antybiotyk. u mnie 36 tc wiec może nie bedzie tak źle. byłam na ktg i położna nie mogła znaleźć malej (juz któryś raz) i stwierdziła ze mama sie utuczyła to dziecka nie można znaleźć:).dodam ze mam jakieś 19kg na +.wiem ze to wiecej niz norma ale co to za uwagi??? moja sprawa a nie jej!!no musze sie zwlec z lózka i cos zrobić bo mąż z delegacji wraca:):) pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta7 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DUŻO ZDROWIA MAMUSIU:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was czwartkowo. Ja wczoraj odebralam wyniki badań - paciorkowiec i HIV. Wszystko negatywne :D I to koniec dobrych wieści :D Nie no żartuje. Te po USG też są dobre tylko mało zadowalające jak dla mnie :D Doktor mi powiedział, że "hoho pani to i do maja donosi jak będzie taka potrzeba" :D:D Karola co prawda główką w dół, ale gdzie tam jej do porodu, jak jeszcze wysoko siedzi. Wody płodowe w idealnej ilości, łożysko dwójeczka i jak najbardziej prawidłowo sobie funkcjonuje. Córcia 3,5 kg słonika (z tym ze dr zaznaczył, ze o 500 g! USG mogło się pomylić i to raczej w sensie, ze może pod 4 kg podchodzić) nie dziwi mnie to- czuje że wieloryb jest wielki :) No nic. Poród mi nie grozi. Mimo, ze wiek Karoli z USG prawie się pokrywa z wiekiem z OM bo tam jest jeden dzień różnicy tylko. Zrobiłam też HBS i jutro mam wyniki. Jutro wizyta u ginka mojego, ciekawe co ten mi nowego powie. Kurna no, na serio wszystkie urodzicie, a ja jedna nie! Mojemu dziecku dobrze w brzuchu i nie chce wyłazić :( 6 dni nam zostało do terminu i ciekawe ile nam "doliczą" jeszcze :D Moze jutro się dowiem ile "po" w moim szpitalu się czeka zanim zaczną działać. Pozdrawiam Wszystkie mamusie, witam nowe kwietniówki. Życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ditta Moje GRATULACJE:)coś trochę za szybko,ale duuużo zdrówka:) Jawłaśnie wszystko pakuje już do komody wczoraj Nam przywieżli więc ogólnie wiem,że coraz bliżej poród i się boje:(śni Mi się po nocach:(wędrówki do wc 4 razy to obowiązek.Ok bo Was zanudze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprils mother ja mam tego paciorkowca, ale w sumie wyniku nie widziałam. Zadzwonił tylko do mnie mój gin i powiedział, że jest juz lepiej, ale jeszcze anybiotyk trzeba brać i że mam się zgłosić do jego gabinetu po receptę. Witam nowe Kwietnióweczki :) Jeju jakie dobre nowiny dzisiaj. Ditta gratuluję Ci z całego serca 🌻 fajnie, że już masz Córcię przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietnóweczki i nowe koleżnaki !!! wielkie GRATULACJE Ditta!!!!sypiemy się ostro w marcu aż się troszkę przestraszyłam i zaczęłam pisać liste mojemu mężowi co ma zrobić jak będe w szpitalu,wiecie to tylko facet i nie zawsze dla mnie oczywiste rzeczy dla niego też takie są!!! u mnie od wczoraj 36tydzień pogoda w Łodzi nie za ciekawa zimno wieje i pochmurno pozdrawiam Wszyystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prima aprilisss - mysle że nie ma się czym martwić o małego, ja jak się obracam to robie to nieporadnie i powoli, może szybciej jest nawet lepiej! Ja miałam ciężką noc, boli mnie głowa, w nocy się zaczeło... obawiam się że mnie jakieś choróbsko dopada! na sam koniec no! A mojemu M się nieźle w nocy dostało:/ chrapał i nie mogłam spać to się na niego darłam głupia :/ Pogoda do niczego, mokro i szaro - ale od poniedziałku ma być lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka a jaki Ci antybiotyk przepisano? Ditta super, tak się cieszę:):):)Gratulacje z całego serca. Szybkiego powrotu do pełnej sprawnośći:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale super wieści! Ditta GRATULACJE !!!!!!!!!!!🌼 Dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej! A takie jakieś miałam dziwne przeczucia bo Ditta się wczoraj nie odzywała. A jeszcze parę dni temu pisałyśmy, że zamierzamy dotrwać do kwietnia :) ale my sobie możemy... wszystko zależy od naszych malutkich skarbów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprils mother wcześniej miałam jedną kurację: antybiotyk w kremie dopochwowo, później jakieś globulki, a teraz przepisał mi antybiotyk doustny Augmentin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DITTA GRATULACJE MY MIAŁYSMY RAZEM TEN SAM TERMIN JA TEZ JUZ CHCE MIEC TO ZA SOBA I MALUTKA JUZ PRZY SOBIE...ZDRÓWECZKA WSZYSTKIM MAMUSIOM I ICH MALUCHOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta gratuluję córeczki;) wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa ;) Dziewczynki ale się sypiemy a przeciez My kwietniówki niby ;) ;) ja sie jutro na wizycie wszystkiego dowiem. miłego dnia mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta Gratulacje wielkie :) :) :) Buziaki dla Małej Czekamy na wieści z akcji Ja dziś już od 4 nie spałam, oj te myśli o porodzie, to chyba przez nie... a pogoda na zewnątrz jest jakaś dobijająca. Dziewczyny, macie coś takiego jak żelowe kompresy na piersi, np. http://cokupic.pl/produkt/Canpol-Babies-Zelowy-kompres-na-piersi-16201 http://www.smykandia.pl/nuk-ergonomiczny-zelowy-kompres-na-piersi-p-1063.html zastanawiam się nad kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny 29 fajne te żelowe kompresy ,znalazłam na allegro 21zł kosztują,dziewczynki przydadzą się jak myślicie ?kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta wielkie gratulacje!!!!!!! kurna nooo!! ja musze się zdzazyc przeprowadzić !! hih a termin miałam wczesniej niz koleżanka!! zazdroszczę-i znów złapię doła!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ditta moje GRATULACJE!!!! super:): ciekawe kto następny:):) ja dziś po wizycie u gin i mały siedzi wysoko jeszcze mu nie spieszno na świat ale to dobrze bo jeszcze za wcześnie a tak poza tym to wszystko dobrze....pozdrawiam trzymajcie sie dziewczyny w ten paskudny dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam pewna, że następna do rozpakowania będzie Wiosenna mama, ale Córcia Ditty zdecydowała, że chce byc już na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich kompresów nie kupuje. Kupie jak uznam że będą mi potrzebne :) Karola wyjdzie jako ostatnia. Na dowód tego ze jej się nie spieszy nigdzie, właśnie wypycha kolana :) A ja oglądam filmiki na YT z ubierania dzidziusiów po porodzie i aż mnie skręca. Tak bym już chciała przytulić Karusie :) Mała oglądała ze mną, ale się zdenerwowała że dzieci tak krzyczą i sobie poszła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan.pl - widzimy się dziś w Luboniu na spotkaniu Świadomych mam? jak zamierzasz być nasmaruj mi maila - jeloonka@o2.pl, mam nadzieję, że się zbytnio nie zmieniłaś niż na zdjęciu z galerii i się rozpoznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta GRATULACJE!!! No ja też mam termin jak Ditta i jak Ty Basik, jutro wizyta ciekawe co mi powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kwietniowki i marcowki:) Moje gratulacje Ditta duzo zdrowia dla Ciebie i coreczki. Spojzalam na twoje wpisy z przed dwoch dni to jeszcze nic nie zapowiadalo porodu, mialas zamiar wytrwac do kwietnia a dzis niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale nowina:) Ditta gratuluję!!!!!!!!!!Czekamy na wieści, szybkiego powrotu do domku i do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho jakie wiesci:) Ditta gratulacje, oczywiscie zazdroscimy. wiosenna mamo nie boj sie, ja mam teramin na 29 kwietnia na norweskiej karcie ciazy , polski gin powiedzial mi 4.05 wiec to chyba ja bede ostatnia. co do wymazu na obecnosc paciorkowaca bede musial dopytac sie o to poloznej, bo jeszcze nic takiego nie mialam-czy to zalezy od terminu rozwiazania? nikolina82 mojemu mezczyznie strasznie spodobalo sie Twoje imie, mi tez wiec decyzja podjeta- mala ochrzcimy Nikola:)) -w koncu bede mogla kupic literki do pokoju malej http://allegro.pl/drewniane-kolorowe-literki-imie-dziecka-next-i1500025949.html-jeszcze zastanawiam sie nad wzorem oraz obrazki http://allegro.pl/3-nowe-obrazeczki-next-ptak-kot-mis-pokoj-marzen-i1499995716.html co do pasa poporodowego, tak jak pisze ZEW ja poczekam az macica wroci na swoje miejsce i az miesnie same sobie poradza, mysle ze to bedzie okres 6 tyg pologu, ale nie odmowie sobie pasa neopranowego, jest to pas ktorym sie obwijacie a on powoduje ze podczas ruchu pocicie sie w miejscu jego zalozenia, ja go stosowalam zawsze na koszulke gdy jezdzilam na rowerku, bo na gola skore nie polecam, spocicie sie strasznie a takto koszulka wchlonie wszystko, dodatkowo samrowalam brzuch kremem z eveline ten termo rozgrzewajacy i powiem Wam podkoszulek mozna bylo wycisnac. ogolnie mi ten pas polepszyl stan skory, stala sie jedrniejsza:) ja ma tez w zapasie spodenki neopranowe ktore siegaja mi ponad pas, mysle ze z brzuchem nie bede miala problemu za to z udami tak:( wiec w planie pas i szybkie spacerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muyyyy
Ni cola ni pepsi:P dzieci się będą z niej śmiać. dajcie spokój z takim imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iissaabel no koniecznie napisz co tam na wizycie powiem szczerze ja juz tez chciałabym byc po i bardzo chce urodzic w marcu wg usg .Mam wizyte w poniedziałek sie okaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka86 - niestety to nie jest moje imię, ale kiedyś mocno na nie "chorowałam" :) Cieszę się, że mój nick się na coś przydał :) Pomarańczowe widzę nie tracą formy, ehhh... My zaraz jedziemy na USG. Ostatnie. Ważne. Jestem taka ciekawa ile Mała waży i czy na pewno się nie przekręciła.. Boję się, że Kluska jest ciężka, bo brzuch mam ogroooomny. I że niedługo postanowi się z nami spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×