Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej dziewczyny no ja tez przytylam jak do tej pory 0,5 kg ale to chyba przez to ze caly pierwszy trymestr to byly wymioty..... teraz jest juz lepiej ale mdlosci mam nadal. Mieszcze sie we wszystkie ciuchy bez problemu. Brzuszka prawie wogole nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Agneszka, Pijawa - dobrze, że wszystko w porządku po badaniu:) Ja też na zakwaszenie moczu piłam sok z żurawiny, aronii, czarnej porzeczki. Po 3 tyg wyniki były lepsze. Wracając do ciśnienia, to u lekarza mam zawsze wyższe, niż kiedy mierzę w domu. Zazwyczaj ciśnienie mam dość niskie,, w niektóre dni nawet dochodzące do 90/60...a u lekarza ostatnio 130/75. To chyba przez te emocje przed badaniem:) A co do wagi, to tak jak pisałam wcześniej. Na plusie 3 kg. Myślę, że to zależy od naszej aktywności. 3 kg to chyba brzuszek i biust...dwa rozmiary do przodu. Mógłby zostać już taki na zawsze;) Witam nową kwietnióweczkę:) Mam już trochę lepszy nastrój. W sumie robię wszystko co mogę, wszystko co zalecił lekarz, na niektóre rzeczy zwyczajnie nie mamy wpływu...cóż mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam nową kwietnióweczkę:) dla zainteresowanych 25 będe w 17tc i lekarz twierdzi ze na pewno będzie juz widać:)nie mogę sie doczekać.intuicja podpowiada mi synka ciekawe czy coś warte sa moje przeczucia.? ja od początku ciąży przytyłam 2kg,tylko w brzuszku no i w biuście i niestety pożegnałam się z moją dotychczasową odzieżą w nic sie juz nie mieszczę,troche jestem przerazona tym co bedzie dalej?!mój stwierdzil ze łóżko poszerzymy-zaproponowałam mu dostawkę z polowego łóżka hihi-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Ciężaróweczki, Witam również nową Ciężarówkę. Anka 1976 - cieszę się z Twoich dobrych wieści - Trzymam za Was kciuki - trzymaj się kobieto mocno, Martka 77 Ty również się trzymaj, wiem że marzenia się spełniają - będzie dobrze. Dziewczyny teraz tylko POZYTYWNE MYŚLENIE - i wiem co mówię. Nie wiem jak Wy to robicie ja do przodu przyturlałam się już jakieś 4 kg - a dziś zaczęłam 16 tc. Fakt ciuchy jeszcze trochę na mnie są dobre - spodnie dopnę ale są obcisłe - więc ich już nie noszę bo przed ciąża byłam na diecie proteinowej i schudłam od 25 maja 8 kg. Może teraz mój organizm sobie odbije na mnie. Ale może to spowodowało że ... mam maluszka pod sercem. Dzis na allegroszu licytuje spodnie może będę szczęściarą i zgarnę 2 pary hihihihih. Słonko wyszło i mi lepiej. Dwa dni temu wydawało mi się że czułam dzidziusia, ale nie wiem bo to mój pierwszy raz tak baaardzo zaawansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiśka25
a_b jezeli mozesz to odłuz mi ten zestaw Toomyy tiip i podaj dane do wpłaty -za ok 7dni wpłaciłabym ołki?chyba ze zaezy ci na szybciej sprzedarzy to niech ida..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie spieszy mi się. Mogę odłożyć. Jak coś napisz mi maila a ja Ci odpisze cabrio1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj tak jak pisałam byłam u mojej gin i termin z 11 kwietnia zrobił się nagle na 15 marca :O a na usg z 11.5 wynika, że ciąża ma 14t2d. z czego to wynika?czyli że ja już 15 marca mam byc spakowana i siedziec na walizkach?? tak jak pisałam, usg z 11.5 podaje, że dziecko ma nuchal 1.9mm, mierzy 8.3 cm,wagi nie pamiętam.i lekarz stiwerdził, że ma byc chłopak bo na dopochwowym twierdzi że widział genitalia a jak pytałam mojej gin, to powiedziała że to za wczas na płec.O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?!jeden mówi tak drugi tak.ponadto moja gin uczepiła się wagi-dziś jest 15 tydzień a ja schudłam 3 kg- a w 1 trymestrze owszem nie miałam apetytu, bo mnie mdliło, ale wymiotowałam tylko raz. lekarz od usg nic jednak nie wspomniał, że płód jest za mały jak na ten wiek ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pracy napewno nie gubię wagi,bo jest to praca siedząca więc nie mam z czego gubic.więc w 15 tygodniu jaki powinien byc już wzrost wagi? czy dopiero właściwie tyjemy od 20 tygodnia?(gdzieś tak wyczytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedzial ze czasem kobiety tyja na poczatku czasem na koncu prawidlowo to tycie po trochu przez 9miesiecy ale ja sie nie przejmuje wazne ze zdrowe malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś wyczytałam, że 1 kg/ miesiąc, a w innym miejscu że 0,5 można na tydzień - co daje 2 kg/miesiąc. Calvadoss ja też mam takie zdanie jak Ty - żeby dziecko było zdrowe to po kwietniu wszystko zrzucimy, założymy nowy topik - Kwietniówki 2011 - chudną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee calvadoss więc nie mam się czym martwic a widocznie moja gin wyolbrzymia,a babcia dostaje kociokwiku, jak byłam u niej tydzień czasu to spacerowała za mną z talerzami z żarciem,już wmuszałam dla świętego spokoju, a ona tylko gderała pod nosem ''a zobaczysz, nie będziesz miała sił żeby urodzic, a zobaczysz że przez swoją głodówkę dziecko urodzi się niedożywione'' cóż, nie uznaję jedzenia za dwoje..niekoniecznie muszę się obżerac jak opętana tylko dlatego że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym zrzucaniem wagi to ja jestem za!!boję sie ze mi to dużo czasu zajmie a chciałabym latem wyjść za mąż.wprawdzie tylko ślub cywilny ale i tak bym chciała ładnie wyglądać.do sierpnia mam zamiar uporać się z rakiem i kilogramami-ciekawe czy się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iissaabel ja w zrzucaniu ciała pokładam nadzieję w karmieniu piersią(podobno się chudnie) i prócz tego basen codziennie chociaż po godzinę(mąż zostanie z małym, nie zaszkodzi mu to)tylko na basen planuję zacząc chodzic jak mały skończy 3 mce,żeby był trochę bardziej ''rozgarnięty'':P no i prócz tego dyliżans z malcem i przed siebie na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Witaj Jenny :) Wiosenna mamo właśnie zaczełam brać Żuravit, skoncntrowany ekstrakt z zurawiny .Już mi dwóch lekarzy polecało te tabletki :) ale jeszcze kupię sobie ten sok. A_B akurat przeczytałam tylko pierwszego Twojego posta i byłam w lekkim szoku z tymi 22 parami ;) za chwilę dopiero zjechałam niżej i przeczytałam post ze sprostowaniem :) Ja jak już pisałam jestem z moich jeansów strasznie zadowlona! I nareszcie czuję się komfortowo bo mam pewność, że nic mnie nie uciska :) Powiem Wam, że mój biust właściwie nieznacznie się zwiększył...ale piersi mnie dalej bolą! :( Może dalej rosną! :D fajnie by było! i jeszcze jakby mi taki został po ciąży!!! o to byłabym w siódmym niebie! ;) kasieńkaa__ rzeczywiście spora różnica w terminach. A jeżeli chodzi o płeć to u mnie też pani dr stwierdziła w 11,5 tyg że wyglada jej to na chłopca...ale powiedziała, że jest jeszcze za wcześnie i może się okazać że to jednak dziewczynka.Faktycznie coś tam między nózkami było ;) ja na usg idę dopiero ok 19 tyg, czyli gdzieś za ok 5 tyg. Martka i Anka i tak trzymajcie! Grunt to pozytywne myślenie! :) Eh i standardowo gdy zaczyna się weekend pojawia się u mnie ból głowy... :( zaraz zrobię sobie lekką kawkę, bo jak nigdy mam na nią straszna ochotę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) nie podoba mi się ta różnica, no nic na początku marca spakuję torbę i będę czekac kiedy Aleksander będzie się chciał wykluc :P ale chyba padnę ze śmiechu jak Aleksandrowi znikną jajka i pojawi się dziurkA :D:D a macierzyński palnuję wziąsc sobie w pracy dokładnie 15 marca,ale zastanwiam się czy przed nim nie wybrac swojego 28 dniowego urlopu,płatnego.czyli urlop,macierzyński i oczekiwanie na rozrywanie tyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj byłam na genetycznym i Bogu dzięki wszystko jest ok. Pomiędzy USG a OM mam tydzień różnicy. Więc to dopiero 11tyd+5dni. A odnosnie tycia to mi gin powiedział że 0,5kg na tydzień. Życzę miłego weekendu, mój nie będzie miły bo na zajęciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) dzisiaj dzwoniłam po wynik testu Pappa z krwi ,powiedziano ze mieści się w normie 4302 do 1 ,Usg genetyczne też było w normie NK 1,3mm wiec trochę się uspokoiłam,więcej informacji powie mi lekarz wizyte mam 29 pazdziernika bede wtedy w 17 tc moze juz dowiem się jaka płec dzidziusia,mam przeczucie ze to chłopiec ,mąż bardzo by chciał syna ,zresztą wszystko jedno byleby dzidzia była zdrowa. Martka77 i anka1976 dobrze dziewczynki że się trzymacie,musicie myśleć pozytywnie wiem ze ciężko kiedy są problemy ,ale wszystko dla dzieciątka,trzymam za Was kciuki ;) A_B czy masz moze jeszcze ten zestawik ,co w niego wchodzi moze i ja bym kupiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Anitka! :) Mój mąż najpierw chciał synka ale teraz też już mu wszystko jedno :) Najważniejsze aby maleństwo było zdrowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki _agnieszka_ ,mój mąż to zapalony kibic ,mówi ze jak będzie syn będzie go w foteliku woził na mecze wariat;) Ale faktycznie te wyniki genetyczne ,to czekanie na wyniki jest straszne ;( uspokoję się całkiem jak zobaczę dzidzię na USG 3d ,mam niestety powód do niepokoju poniewaz sama jestem nie xcałkiem zdrowa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie kwietniówki i proszę o przyjęcie mnie do waszego grona :). Mam 31 lat. Od samego początku podczytuję was jednak po różnych przeżyciach z radością i podzieleniem się dobrą nowiną poczkałam aż do teraz :). Jest to moja 3 ciąża natomiast będzie to moje 2 dziecko. Mam już 4 letniego synka za którym szaleję. Jeszcze nie znam płuci mojego maleństwa pozostaje mi wierzyć w kalendarz chiński :), że będzie to dziewczynka :). Wczoraj byłam na usg genetycznym, z terminu miesiączki wychodził 11 tydzień i 6 dzień a dzień porodu na 28 kwietnia 2011 (tak też wpisał mój gin), natomiast wg usg genetycznego mój dzidziuś ma 12 tygodni i 5 dni a termin porodu na 23 kwietnia 2011, powiem tak przy ciąży z synkiem nie miałam takich rozbieżności :). Moje cykle są zaledwie 26 dniowe więc nie wiem skąd taka różnica w usg. Pani dr powiedziała, że z maleństwem wszystko ok, przezierność karkowa wyszyła 1,15 min czyli dobrze. Dotałam piękny fimik i kilka zdjęć. Dzidziuś nie miał ochoty się na usg ruszać dopiero po kilkunastu pukaniach sondą łaskawca się obudził. Mimo, że lekarka nie chciała podać płuci to wydawało mi się, że widzę siusiaczka no ale lekarzem to ja nie jestem więc.......... zobaczymy :). Obecnie jestem już na L-4 bo niestety nie znoszę tej ciąży najlepiej, chyba wszystkie możliwe dolegliwości mi się przytrafiły łącznie z trądzkiem jak u nastolatki :), w ciąży z synem nic takiego się nie działo. Pragnę z wami wszystkimi się przywitać i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE?........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska......23.03.....3............córe czka ORLLA................29......Belfast..........23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka....30.03, 01.04...2 (1 to mój Aniołek) mania487 .........18.......Morąg............01.04....1 Judyta10..........28......Szczecin..........01.04..... katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 aaaaaaanula83...27.......Sokołów.........04.04......1 Martka77..........32......Wrocław.........04.04.....2 paula8122......... .29.......Warszawa.....04.04......1 K_inka_..............30......Poznań.........04.04... ..2 basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1 iissaabel.............33.......Radom..........07.04.. ...1 (4 Aniołki) mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........10.04.....1 mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 anitka75............35......podkarpackie...12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04..... 1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze...........14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 3 (1 Aniołek) MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 123111213...........30......Warszawa........26.04......1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk.........28.04...3 (bliźniaki aniołki) katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2 (1 Aniołek) annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 Pozdrawiam Was mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę napiszcie jak mam interpretować tabelkę jeśli chodzi o ilość dzieci bo będzie to moje drugie dziecko a kiedyś byłam w ciąży z bliźniętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE?........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska......23.03.....3............córe czka ORLLA................29......Belfast..........23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka....30.03, 01.04...2 (1 to mój Aniołek) mania487 .........18.......Morąg............01.04....1 Judyta10..........28......Szczecin..........01.04..... katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 aaaaaaanula83...27.......Sokołów.........04.04......1 Martka77..........32......Wrocław.........04.04.....2 paula8122......... .29.......Warszawa.....04.04......1 K_inka_..............30......Poznań.........04.04... ..2 basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1 iissaabel.............33.......Radom..........07.04.. ...1 (4 Aniołki) mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........10.04.....1 mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 anitka75............35......podkarpackie...12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04..... 1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze...........14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 3 (1 Aniołek) MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 123111213...........30......Warszawa........26.04......1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk.........28.04...3 (bliźniaki aniołki) katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2 (1 Aniołek) annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 KASIEŃKAA__....21....SOSNOWIEC.....09.04...1...CHYBA SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka75 został mi oczywiście nowy zestaw aventu, ja akurat z aventu jestem bardzo zadowolona, przy pierwszym synku używałam tych butelek i uważam że są rewelacyjne. Podaje adres do strony http://allegro.pl/zestaw-startowy-butelki-avent-i1271177566.html Aha, pod koniec listopada jade do mojej sis do Wlk. Brytanii i będę napewno sobie kupować jakieś rzeczy, jak znajde coś promocyjnego to dam link i moge kupic bo wiem że rzeczy w Walii są tańsze niż w Polsce, poczynając od ciuszków do takich właśnie butelek itp. Zresztą moja sis potem przyjezdza w lutym i tez bedzie mi przywozic rzeczy, bede wrzucac na nasza galerie jakbyście coś chciały. Dziś na obiadku u rodziców jadłam placki ziemniaczane...chyba mnie zgaga zaczyna łapać :/ nadal mam katar i kicham co chwila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze ze piszecie o butelkach Aventu.zwroccie prosze uwage na to z czego sa zrobione bo w Kanadzie 2 lata temu wszystkie plastikowe butelki Aventu zostaly wycofane z obiegu.byla strzaszna afera z powodu zawartosci bisfenolu (BPA). w tej chwili widzialam chyba wrocil Avent na polki sklepowe ale juz z polipropylenu (takie lekko zamglone i miekkie) ale ludzie i tak nie kupuja juz plastikowych bo sie zrazili.teraz tylko szklane.ja tez tylko takie kupie i nigdy wiecej plastikow bo nie wiadomo jaka afera bedzie nastepna.nawet pompe z Aventu mialam i nie moglam przez to uzywac.musialam kupic druga z Medela bo miala butelki z polipropylenu. nie wiem jakie w Polsce teraz sprzedaja ale zwroccie na to uwage czy maja napisane BPA free czy chociaz przekreslone.powinno byc cos o tym na opakowaniu. pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×