Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota anglia 20

kto z Was ma dziecko badz slub z tzw. "ciapatym"

Polecane posty

Gość dorota anglia 20

i jedno proste pytanie:czy jestescie szczesliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam slubu jeszcze
ale jestem w zwiazku od 4 lat- jestem jka najbardzije szcesliwa,zwlaszcza ze moj facet zajebiscie gotuje........... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroto , biorac sobie ciapatego jako meza , odcinasz sobie automatycznie mozliwosc powrozu do polski . Ludzie zniszcza ciebie i twoje dzieci , nie mowiac o parchatym mezu .Ludzi z nienawiscia do kobiet zyjacych w zwiazku z parchatym jest cala masa , wiem cos o tym bo gdybys trafila na mnie spacerujac z parchatym mezem po ulicach polski , zniszczyl bym was w bialy dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domonika 3738
ja ze swoim "ciapatym" jestem juz prawie rok a niedlugo razem zamieszkamy i wszyscy moi znajomi,no prawie wszyscy traktuja go normalnie tak jak i mnie do tego w pracy jest ceniony,zawsze usmiechniety ma nienaganna opinie u Polakow w pracy rowniez i czego moglabym chciec wiecej? jestem happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej domonika
a skad jest twoj ciapaty? moj z pakistanu....mam tak samo na imie jak ty . wlasnie sobie planuje ''przywiezc'' go do polski na swieta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domonika 3738
moj jest z Afganistanu.Ile juz razem jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej domonika
4 lata,ale jeszcze w pl nie byl......tak wiec to bedzie atrakcja 100stulecia na mojej wiosce jak przyjedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjhgjhgjg
.. Pakistan.. Afganistan..no comment..ja bym nawet nie spojrzala na faceta takiej narodowosci..no ale .. o gustach sie nie dyskutuje..powodzenia...(mieszkalam miesiac na ''pakistanskiej'' ulicy, oj widzialo sie nie jedno..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widze ze zdesperowana
ż. znowu sie wymądrza :D boze kobieto kiedy nie zajrze najakis topik ty sie udzielasz.. anie bylam na kafe z kilka mies :D wiesz co ja ci powiem: get a life! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o*janino,siki
...intryguje mnie to że na żadnym forum NNNNNAAAAA żadnym nic nie ma o związkach Panów Polaków z kolorowymi kobietami........... ....pewnie nie mogą uciułać na wielbłąda by móc sobie kupić jakąś trzeciego rzędu...w klanie .......czwartego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvs
jeszcze jest turkmenistan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o*janino,siki
...GÓRNY KARABACH......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ludzie generalizuja
ciapaci - pewnie ze czesc z nich ma dziwne podejscie do zycia, jest ciagle bez kasy itd, ale jak sie mieszka w londynie np. to mozna powiedziec ze polacy chodza ciagle brudni, a wieczorem zachlani... bez przesady, nie mozna w ten sposob mowic o calym narodzie, bo wiadomo ze nawet jesli czesc sie zachowuje w ten sposob to pozostala czesc to normalni, dobrze wyksztalceni kulturalni ludzie. Ja jestem z argentyjczykiem - w polsce mi nagadali ze to taki narod poludniowoamerykanski maczo ktorzy zle sie odnosza do kobiet... moj facet jest najmilszym czlowiekiem na swiecie, gotuje sprzata w takiej samej mierze jak i ja, nigdy mi nie powiedzial zlego slowa (nawet w nerwach). wiec przestanmy generalizowac i skupmy sie ma wartosciach poszczegolnych ludzi, a nie grupy etnicznej. A zdesperowana zona, masz brzytka gebe, gdybym byla toba to bym jej wogole nie pokazywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle ludzie generalizuja --> a ja bym na twoim miejscu nie pisala, bo robisz zatrwazajace bledy ortograficzne :) a o moja "brzytka" gebe to sie nie martw - jakos daje sobie rade.. :P poza tym my nie mowimy o tym, ze oni sa brudni czy niewyksztalceni. tylko, ze ich kultura i religia bardzo odbiega od naszej, wiekszosc z nich to muzulmanie ktorzy akurat maja wiecej szacunku do swoich koz niz kobiet wiec raczej o tym mowa. poza tym argentynczycy nie zaliczaja sie do "ciapatych", wiec nie musisz tu pisac jak on cie dobrze traktuje, bo nie o nich mowa. o widze ze zdesperowana --> roznica miedzy toba a mna jest taka, ze ja mam staly nick i moze wiecej od ciebie pisze, wiec jezeli uwazasz, ze ja nie mam zycia, to ty tez go nie za wiele posiadasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co znowu wchodzicie ludziom do lozek , co was to obchodzi kto z kim sypia i dlaczego? Maja inna kulture i religie- ich prawo. W Polsce katolicy maja prawo do procesji na cale miasto z krzyzem, kwiatami, pseudo spiewem i Bog wie czym , Ksieza rzadza dzielnicami, wszyscy sie musza podporzadkowac choc nie zawsze sie z tym zgadzaja pod wzgledem ideologicznym ale co? o takich ludziach to tysiaca durnych tematow nie ma?. A akurat pisanie ze muzulmania traktuja kozy lepiej od swoich zon jest dla mnie bardzo zasciankowym, generalizujacym stwierdzeniem. Nawet mieszkajac w 'ciapatej' dzielnicy i pracujac z 'ciapatymi' , myslicie , ze tak swietnie znacie tych ludzi? ehhh dalibyscie sobie juz spokoj z tymi tematami P.S A tak na marginesie gratuluje 'kultury' na tym topiku, ciekawe czy wam byloby milo jakby inne nacje ciagle , na okraglo pisaly o was 'zachlane polaczki' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza23 --> tylko ze u nas takich "wojowniczych" katolikow jak na lekarstwo a panswo muzulmanskie cala swoja polityke i kazda minute zycia muzulmanina ustawia pod allaha i zasady swojej religii i nie ma sie co klocic ze kobieta nie ma w niej zbyt wielu praw. do tego jeszcze oni zyja w tych swoich grupach i nie chca sie asymilowac ze spoleczenstwem w ktorym zyja. co gorsza symbole chrescijanskie nawet w panstwach chrzescijanskich ich obrazaja, za to sami musza miec posilki halal, przerwy i pomieszczenia na modlitwy itd. oczywiscie kobiete ustawiaja pod swoja religie, nigdy odwrotnie. przykladow moglabym mnozyc.. i tu nie chodzi o lozko wcale tylko zycie z takim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domonika 3738
no moj chcialby ze mna jechac do Polski,ale ja nie wiem,pochodze z malego miasta,w takim zadupiu dla ludzi to bylby szok zobaczyc kolesia z Afganistanu,i boje sie ze moj Misiek moglby byc troche rozczarowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghhgtyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
no wlasnie, tylko dziewuch z wioch wiarzasie z brudasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hans klozet
zgam sie z desperowana zona! i tu nie chodzi o to ze ciapaty czy brudas tylko wlasnie o ta ich religie....pracowalam z paroma muzulmanami i nawet kolesie na kierowniczych stanowiskach mieli poglady tak drastyczne ze az glowa mala! kobiety sa traktowane przedmiotowo, jak maszynki do rodzenia i wychowywania dzieci...wasi wspaniali cipaci sa tacy wspaniali tylko tutaj, moze im chodzi o paszport? zobaczycie jak bedziecie spiewac po slubie jak wam zaloza na glowy burki i bedzicie pomykac jak nindze z gromadka dzieci pod pacha ...nie raz sie zdaza ze taki ciapaty to ma juz wybrana zone w swoim ciapatowiea tutaj tylko sie zabawia z bialymi kozami hhihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suche gacie na dnie morza
Ludzie sa uprzedzeni. Jesli nie bedziesz miala polaka to na kazdego innego beda patrzec spod byka :) nie ma co patrzec na ludzi, liczy sie Wasze szczescie a nie to co inni pomysla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci powiem......
co to jest ten ciapaty? Wytłumaczcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×